• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Ahojky Chrobi..
ta laparka není špatnej nápad :wink: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky držte a posilujte moje přání :slight_smile:
Jo a pokud už mi ho budete posilovat tak ne ať to dopadne ale prostě to dopadlo. Přítomný čas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
hahaha
14. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafky:
kapříku: fržím paluchy at to teda konečně vyjde, moc na tebe budu myslet... :wink:
14. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Chrobi, držím palečky, aby jsi měla dost síly do dalšího boje, který už bude určitě úspěšný :wink:

Irmi, gratuluju k chlapečkům :wink: Je to paráda...

Zuzi, ty už cítíš pohyby? Tak to je mazec, já chci taky :angry: Ale na mě je ještě moc brzy, je to moje první těhu.

Kapr, držím moc palce a přeju hodně štěstíčka a hodně šikovných spermiek a kvalitních vajíček :dizzy_face:
14. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak manžu jsem v pět ráno vyprovodila a jsem samotinka, tak jsem něco poklidila/te%d to asi i dýl vydrží :grinning: /, na každý den mám úkol nebo návštěvu, s půdy mi manža shodil balíky, co jsem průběžně fasovala od ségry/má 3 děti/ tehdy, jsem to brala s umělým úsměvěm/když se neařilo/ a teď jen zírám, kolik toho mám....skvělé, se teším, jak to budu třídit na velikosti, prát a žehlit..fakt tam toho bylo děsně moc, včetně postýlky, autosedačky, povlečení mantrace, cestovní postel mám od švagrové/kupovala jsem ji tehdy nateři...tak to snad nebude tak zlé, no ale i tak bez oblečení, jsem to spočtla na skoro 25 tisíc..tak uvidíme,ale těším se na to mo...
tak pohyby už jsou jasné, to nejisté něco, co se mi zdálo na začátku minulého týdne už bylo fakt ono, teď to několikrát cítil i manžel a teď se zase vrní, jak jsem douklízela a jsem tu s váma, chce taky na koníka :grinning: je to skvělé, nejraději bych mimi pořád budila a cítila ho...
Kapříku, tak si užijte nevinný výstřik a "gratuluji, že se to povedlo" :wink:
siki, pohyby taky budou..
holky ještě že já nemusím zaučovat...na práci si skoro nevzpomenu, jen když je slyším houkat :slight_smile:
krásný den :sunglasses:
14. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy děkuji :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: a ty jdeš kdy na velký UTZ?
14. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi já jdu 23.9. v 16 hodin, tak se těším a bojím zároveň...co všechno kontrolují i srdíčko? nebo to se chodí zase jindy a jinam?
14. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, neboj až budeš po třetí těhotná, tak pohyby budeš mít taky dřív. O to je to horší, když pak třeba půl dne nic necítíš a hrozně se bojíš jestli je vše v pořádku.
14. zář 2009 v 11:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, tak to jo... my si ji daly taky v mezičase a brala jsem jen jeden clostík denně :wink:

Chrobí, laparky se neboj, alespoň zase budete vědět, jak na to jste a jestli není problém někde u tebe, ale věřím, že tam bude vše vpořádku a max. nějaké malilinkaté srůstíky :slight_smile:

Irmi, Rudy, gratuluju k pohybům.... jsem zvědavá jaké to bude až se začnou hlásit o slovo i jinak... ve čtvrtek na nás akorát jeden bobís mával
14. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: ano, kontrolují skoro všechno - šíjové projasnění, nosní kůstku, žaludek, ledviny, močák, cévy v pupeční šnůře, srdíčko, ručky, nožky, hlavičku a já nevím co ještě.... :wink:

miluš: také se dočkáš.... a bude to brzy, uvidíš.. :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil no jo ale nechce se mi :frowning2:
14. zář 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, no doufám, že potřetí těhotná nebudu muset :sweat_smile: to by bylo dětí jak smetí :grinning: Já si počkám na ty první.
Holky, myslíte, že u dvojčátek jsou pohyby dřív než u jednoho miminka díky tomu, že jsou 2? Nebo je to zhruba stejný?
14. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki: já ani nevím, jsem podruhé těhotná a měla jsem první pohyby až kolem 20 tt a to čekáme dvojky, u každé holky je to asi jiné .....
14. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, já vím, mě se také nechtělo :unamused: tak vím jak ti je, ale pokud jsi na ní ještě nebyla, tak je to lepší, než si vyplácat další pokus :slight_smile:

Siki, já bych řekla, že je to asi tak nastejno :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, díky za info, někde jsem četla, že se dvojčata právě pohybují míň a pohyby jsou tedy i míň znatelné, protože jak jsou dvě, tak mají míň místa od začátku....tak nevím....
Irmi a kdy jdeš na ten další UZV? asi ti to nevychází se mnou že?
14. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: 2.10 na 11:45, to nám teda nevychází, škoda :wink:
14. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda, ráda bych tě poznala osobně...co už... mrzí mě, že tam budu sama bez manži,ale snad bude aspoň DVD pěkné a rozeznatelné... ty vyšetření se dělají na UZV jako v 13tt nebo je to vše na tom 3D a barevně a rovnou se to při vyšetření natáčí ???
14. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: můžeš si říct jak to chceš, ve čtvrtek tam byl takový nával, že jsem řekla doktorce, že to chci DVD a fotky v 3D a když jsem to chtěla platiit u asistentky, tak mně řekla 480,- Kč a přitom ten balíček s 3D stojí 950,-Kč. Asist. šla za dr a ta řekla, že jsem jí nic o 3D neřekla, tak mám jen DVD černobílé...potom jsem šla ze schodů a ještě jsem se tam vrátila, protože 500,- za DVD se mně zdálo teda dost a říkám, že mně chybí fotky a dr., že je neudělala, tak mně asist. vrátila 2OO,- Kč, takže tak...jak u blbých na dvorku :slight_smile: Také jsem tam byla sama, manža byl v práci..., jo a měli 2 hodiny skluz, bylo moc dvojčátek a samí kluci

To 3D DVD si nechám za ty 3 týdny, jak tam pojedu na kontrolu.....

Se můžeme někde potkat na kafíčku a předat si informace :wink:
14. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha Irmi, tak to díky moc za info, já snad za další tři týdny nepůjdu, tak aspoň vím, že se musím přihlásit, takže raději i u Dr. i u asistentky...snad tam nebude takový nával jako u tebe... parkuju vždy u Prioru a naproti v té nižší budově, když půjdeš z boku, je uvnitř malý obchůdek s koj. věcma a paní je vstřícná, poradí, kdyby jsi něco sháněla, vše měla za normální ceny, že kdybych to objednala přes net, tak s poštovným by to bylo šul nul ... tak jen tak pro info.. :wink:
14. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
irmi, kluci jako buci, což? :slight_smile: gratuluju!

chrobi, ja vím, že se Ti nechce, ale je to dobrý, budou vědět co a jak... :wink:

mě dorazila mrška, příští pondělí jdu na utz a pak ketíček...doufám jen, že až ho rozmrazí, tak bude v pohodě...a že nám tam jako nezmrzl úplně, nanuk jeden. no a kdyby náhodou nic, tak hned v dalším cyklu 2.ivf...takže půjdem spolu wrtulko :wink:
ale řeknu vám, ta alternativní léčba je znát, mám úplně jinou ms a před tím jsem neměla žádný příznaky a ani mi nebylo zle...to je super, že to působí. před ket už půjdu jen na jedno rovnání kostrče k mé rehabilitační a pak už to půjde ráz na ráz. už se těším! :slight_smile:

tak hezký večer vše těhulím a ostatním žirafám:slight_smile:
14. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, tak gratuluju k mrše, určo to bude tvoje poselední :wink:

Jo holky těhulky, pobolívá vás někdy po ránu bříško? :confused: Mě docela často, resp. by se dalo říct, že každý ráno :fearful: myslíte, že je to normoš a souvisí to např. s roztahováním dělohy? :sweat_smile: :fearful:
14. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evíku tak to je super, taky dám docela na alternativku, fakt to funguje... tak asi fakt budeš mítna dlouhou dobu po MS... :grinning: držím moc palečky...
Miluško, mě vlastně pobolívá břicho skoro pořád, ráno vždycky, jak je plný močák a to chodím i v noci a jinak přes den taky, úplný tah a v prvním trimestru to bylo děsné....,ale taky doufám, že je to jen roztahováním...doufejme....
14. zář 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy, no mě právě přes den, pokud se nějak trošku víc nenamáhám, tak ne, jen po ránu je to takové víc citelnější a to už se snažím i neležet na břiše, ikdyž tak 2x do týdne mi to nedá :confused: :sweat_smile:
14. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy: já jsem ted parkovala vedle polikliniky v garážích pro sociálku :zipper_mouth:

Milus: také mně sem tam pobolívá bříško a už tak 3 týdny mně tvrne břicho, nebolí to, ale je to vcelku nepříjemné, co naplat :wink:

Evi: super, jen menstruuj at to máš co nejříve za sebou a raduješ se z těhu.... :slight_smile:
14. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi na to tvrdnutí břicha se snad dává magnesium nebo něco takového, ale normální to není, ikdyž ty to asi jako zkušená těhulka víš :wink:
14. zář 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostala jsem magnosol, je hot hořčík v rozpustném prášku a mám ho brát i 2x denně podle tvrdnutí, tak uvidím, ale zatím to moc nepomáhá, měla jsem to tak i u malého.......zatím nerodím, tak je to ok :wink:
14. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmy, je to asi nepříjemné, ale prý dost časté, taky mi občas ztvrdne, tak mám aspoň šumivé magnezko...ve středu kontrola, snad jsme v pohodě....
ani nevím, že jsou tam nějaké garáže, to je jedno, od prioru je to kousíček a púlac vždy :grinning: dobrou noc....
14. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc žirafindy :wink:
14. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Včera jsem se na vás nestihla ani kouknout. Byli jsme s mamkou v Brně v nemocnici a vrátili jsme se až o půl šesté.
15. zář 2009 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek