• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
rudy to byla rychlovka, jseš šikovná holka :wink:

izzii závidím ti, taky už bych šla. Tak se měj krásně
28. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš je šukula, tak to neznizí,,,prát jen v ruce.....to bude krása a přinese mimísky....
hurá mladá dobrá zubajdááááááááá
28. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňam tatarák... a ještě k tomu lososovej....uááá.. slintám ... "slintací smajlík"
28. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se loučím. Valím z práce a pak na trénink a přijdu kouknout zase večer. Takže budu mít co dočítat :slight_smile:

Se mějte hezky pisatelky :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh..... páčkooo.... :wink:
28. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
páčko holky co jim padla...siki robot to zvládl rychle, myčka umyje a já jsem tady jen pro vás... zbí tak večer masáž a tatarák? přijeď pendolínem :wink:
28. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se sakra seká PC, dlouho to nechtělo najet jen bílá obrazovka, jako TT bílou nemám ráda, raději růřovou a v proužkách
28. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki a kde děláš?
28. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi, tak to nejen tobě, já s tím mám taky problémy - bílá obrazovka. Asi jsme to zavařily :grinning:
28. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a lenh co trénuješ...já si tady klidně můžu psát i sama,ale když tu nejste jdu si lehnout... :angry:
28. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aháááááááááááá tak to je problém s koněm, tak to asi necháme odpočinout...mě to nábíhá děěěěsně pomalu..
28. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafky,

tak jsem se vrátila z unicy, dávaly mně infuzi na ten pokakaný hyperstimulák, řekli mně , že to bude trvat i několik týdnů, takže z velkého břicha z hyperstim. budu mít břicho těhotenské :slight_smile: , HCG 520 15 dnů po ET....
28. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se to tu také děsně seká.. wopruuuuz...

irminkooo.. krásáááá
28. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj: mildo, hlavně nezoufej, kdy jsi měla testit?
28. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irminko, tak to je super, miminko se má u tebe dobře a to je důležité... :wink:
28. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mildo ... jooo :grinning:...... měla jsem testit prý 14 dní od ET....:grinning: a kdo to vydrží takhle dlouho, ať zvedne ruku !!!
28. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky nezmizí dá se to prát na 30 :wink: prý to vydrží díky speciální barvě.. tak to vyzkouším..
ale nejdřív se naučím něco jednoduchýho a až potom :wink: :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak už jsem psala včera, budu mít zase nervíky, aby se mimi udrželo, tak snad ano...

jsem dnes hrozná, zase valím pryč, večer sem kuknu....,nezlobte se, papík a držte se žirafinky :wink:
autor
nebo barvě laku už kecám
irmi: tak fajn, že je ti líp, a už víš kolik čekáš mimi? já se ted koukla na svoje hcg 15 DPET a furt nechápu, jakto, že máme jen jedno :grinning:
28. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj: a nejsi snad náš společný miláček? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ty berušky jsou taky dobrej nápad :wink: :dizzy_face:
já nezbírám žádný zvířátka ale asi nejoblíbenější sou kočky..
tak možná se nad tím motivej ještě rozmyslím..ale ty žiravky jsou taky moc pěkný nic kočky mizím domůů zpráce tak pápá ukážu se až asi v pondělí zítra služebka
28. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám dotaz: stříkám synarel a čekám na ms. Až ji dostanu, synarel mám stříkat pořád nebo přestat? úplně jsem se zapomněla zeptat sestřičky a už si nepamatuju, jak jsem to měla poprvé (to je už dlouho). Díkes
28. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: že by jedno někde ztratilo? :slight_smile: A nebylo to HCG 353? :sunglasses:
28. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: ne fakt ne :grinning: mám to doma černé na bílém
28. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já fakt valím, večer papapa...
gucci: tož teda nevím, kam jsi to jedno dala :slight_smile:
irmi: papa a měj se :wink:
28. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!Hlásím návrat,štěňátka byla úžasná... :slight_smile: jsem ráda,že jsem mohla jet s našima pomoct jim vybrat :slight_smile:

gucci já špatně reagovala na stimulku,chyba byla v dl.protokolu a lécích a nedošlo k ET tak proto můžem hned dál,u nás to dělají i tak,že když nevyjde IVF a jsou mrazáčci,tak je hned po ms KET :confused:,protože je(prý) větší pravděpodobnost na úspěch,že je tělo ještě pod hormona atd. Snad opravdu doktor ví,co dělá... :confused: ono taky já vím,že všude je to jinak,skoro každý dr.ti dnes řekne zrovna co,jak a proč jak se mu to zrovna hodí... :unamused: Já taky kámošku skoro odsuzovala,že šla takhle z jednoho ivf do druhého a teď je těhu,no nezbývá mi než doufat,že se nám taky podaří... :pensive:

chrobi měla jsi drsnou kamarádku teda... :fearful: Gratuluji ke Tvé poslední ms!!! :wink:
28. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni: co jste vybírali za štěnátko
28. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek