• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Krásné ranko,

jdu se s vámi na týden rozloučit. Tak si tu mějte hezky a holky co čeká nějaké snaženíčko, tak držíme všichni 3 palečky a no víte co :slight_smile:
15. zář 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Miluško..
ty se i se špuntama opatruj! Dávej na ně pozor! Ale jinak si Rhodos pořádně užij.. úplně ti ho závidím! Teď tam musí být kráásně ...teploučká voda, už míň lidí..no jela bych hnedka znova :wink: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, včera jsem koukala jak to tam vypadá s počasím a bylo tam krásných 32 st a jasno a i předpověď na další 3 dny je v tomto směru, tak se těším. :slight_smile:

JJ, budu se opatrovat, on mě stejně ani manža moc nenechá něco vyvádět :wink:, jsem si do moře koupila i obr kruh :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluš tak si to tam opravdu krásně užijte!
My tam byli na jaře a už při 25 na slunku jsme se slušně potili :grinning: tak uvidíš jak vy :wink:
15. zář 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tak si to krásně užij a odpočin si. Hlavně se šetři. :wink: a těším se na nějakou fotečku pak.
15. zář 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky LUciferku..
tak co kdy začínáš stimulovat? :dizzy_face:
15. zář 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul už brzooooo,konečně. 2.10. :wink: :grinning:
15. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy si to plánuješ ty?
15. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to už máš za pár..
no mě teď v sobotu přišla 2ms od stimulky tak ještě jedna a po ní.. vychází to na konec října :pensive:
15. zář 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se těšíímmm moooc :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přiznám se že na mě to pomalu začíná padat.. :frowning2: všechno se šine a čekání je dlouhý..
:frowning2:
15. zář 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko:
Miluš: jejda, já ti závidím, také bych hned jela...tak si to tam hezky užijte a hlavně se opatrujte

Jinak holky stimulky: už se vám to blíží, držím palečky....
15. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu-krásnou dovolenou a užívej si.
15. zář 2009 v 08:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, hezkou dovču a slib mi, že na sebe budeš hoooooooodně opatrná. :wink:
Luci a Wrtul nebojte, ono to strašně uteče. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já si včera po delší době zase píchla injekci, no už jsem to skoro zapomněla a zítra jdeme na stříkanec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak jsem zvědavá, jaké budeme mít spermio :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, nic na tebe padat nebude, jafný!!! :grinning: udělejte si s manžou hezký odpoledne a hnedky bude líp.

Holky díky
15. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko,to uteče jak voda a budeš taky stimulova. Já mám spíš strach z toho neuspěchu.
Kapr,díky moc. Tak to budu držet pěsti,at se spermio zlepší
15. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

wrtul, já Tě chápu, ono je to dlouhý a někdy těžký...já měla taky takový stavy, ale sama víš, že to uteče rychle a stimulka začne hned :slight_smile: takže se vysmutni, máš na to právo, a pak seber sílu, jo? :wink:

milu hezkou dovošku

kapr, ty se hezky vyspinkej, ať se těm spermijkám u tebe zítra líbí

a ostatním krásný den
15. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo evi, vyspinkám :slight_smile: hlavně aby se spermijkám líbilo vajucho :grinning: :grinning: :grinning: nebo vajucha :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jste zlatíčka..
když ono to člověka zasáhne..
Miluška stimulkovala se mnou .. čeká dvojčátka a letí tam kde jsme my byli na jaře.. a moc šťastní a plní naděje.. :pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ale to vůbec neznamená že to Milušce nepřeju.. jen závidím no :cry: a to ještě v dobrým.. prostě chci taky chjó :frowning2:
Upřímně já si neúspěch nepřipouštím.. nedokážu si představit že by to tentokrát nevyšlo. VYjde to. Musí a basta.
15. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,tak takovéto splíny určitě zažívám všechny,já doufám,že budeme mít brzo to tt u nicku. :wink:
15. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když někdy mi to fakt přijde nedosažitelný cíl
15. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holkyyyyy,
tak to mě teda pěkně štvete. :frowning2: !!!!!!!
Takovédle chmury.
Jestli budete takhle přemýšlet, tak se toho tt hned tak nedočkáte :wink:
Ješně jednou a dostanete na prdíznu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pěkně hlavu vzhůru. A je to příkazem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapřímu: máš pravdu, žádné slzy v oku...všechny budete do konce roku těhule a basta :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, já vím.... neboj, tentokrát to bude lepší, uvidíš :wink: Ale jak už jsem psala, udělejte si s manžou hezký odpoledne, uvař dobrou večeři a uvidíš, že bude líp :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Miluško, krrráááásssnnnou dovolenou, taky bych si dala..zatím co manža je pracovně fuč :frowning2:
Wrtulko a luci, tak to se vám to teda pěkně blíží a špatné myšlenky hoďte fakt do koše...taky jsem si myslela, že nikdy neuvidím tt u nicku a ejhle, před hodinou mě ten miláček tak kopl, že teda bylo jasné, že to prdík není, byla tu kámoška, já vyhrnu triko a tam vlnobití..kouzelné, poprvé bylo i vidět, dooost zřetelně...je to krásné, uvidíte, že za chvilku tohle budete psát vy a kapříku, vy si pěkně užijte "soulož" s asistencí a uvidíš, že to klapne, teď funguješ jako hodinky...to musí vyjít....
Irminko ahojky :wink:
večer mám druhou hodinu těhu cvičení, tak se těším, jen se mi nechce vařit, když jsem sama a nemámnápad na žádnou rychlovku...no asi dám pangana do trouby a brambory na plotnu...zatím se dávím koláčkama z rána..bydlím naproti pekárky...to neodoláte...
15. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
také jsem snídala nuttelu po dlouhé době a na obídek teda už jen rybičku se zeleninkou a ted čekám na kámošky, přijdou na plk :wink:
15. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mě zavolali z práce, že dělali houbovou máčku, tak ať se stavím, že mají chuť na čokoládku, tak jsem to vyměnila a jsem jako balon, to bude cvičeníčko...dnes jak se malé rozhýbalo, tak je nějaké čiloučké :grinning: je to fajn....
15. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr :wink: budu se snažit. A držím pěsti,ty jsi takový optimista,že ti to musí vyjít.
ruda tak na to se těším opravdu. Včera jsem byla za kámoškou s dvojčátkama. Je to teda někdy mazec,ale ta sranda,co oni dva nevymyslí. :grinning:
16. zář 2009 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko..
holky moc děkuju za podporu..
Však já se snažím udržovat si hladinu optimismu v těle jak to jen jde..
jen občas už je toho na člověka prostě moc no.. :frowning2:
Včera jsem byla na kosmetice a když mě objednávala na příště tak jsem zjistila že to už budu stimulkovat! Je to za 6 týdnů! Vždycky si říkám že mě obědná za dlouho ale vždycky to strašně moc uteče.. takže asi jo holky..
Po příští ms 16 tý den cyklu začínám..
I když ještě teda nemám schváleno pojišťovnou ani vyfasované léky nebo tak ale na to je ještě čas to začnu řešit koncem září
16. zář 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko neboj to opravdu tááák rychle uteče, taky pořád na něco čekám i když už jsem těhu a vidíš, dnes jsem se dočkala té kontroly, jen trošku nervíky, jestli jsme v pořádku...pořád se za něčím honíme a chceme aby to už bylo a pak nadáváme, že jsme zase o rok starší... tak jsem se těšila na léto, že si ho užiju bez práce a už je po něm...ale já po 8mi letech budu mít volno na vánoce!!!!jupí...jinak jsem štědrý vždy sloužila...tak to snad budu i péct /vlastně loni jsem taky pekla.../snad bude na vánoce vše v pohodě a tady samá těhule a miminka...
16. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek