Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
miluse
15. zář 2009
Krásné ranko,

jdu se s vámi na týden rozloučit. Tak si tu mějte hezky a holky co čeká nějaké snaženíčko, tak držíme všichni 3 palečky a no víte co 🙂
wrtulkaautor
15. zář 2009
Ahojky Miluško..
ty se i se špuntama opatruj! Dávej na ně pozor! Ale jinak si Rhodos pořádně užij.. úplně ti ho závidím! Teď tam musí být kráásně ...teploučká voda, už míň lidí..no jela bych hnedka znova 😉 😃 x-) x-)
miluse
15. zář 2009
Wrtul, včera jsem koukala jak to tam vypadá s počasím a bylo tam krásných 32 st a jasno a i předpověď na další 3 dny je v tomto směru, tak se těším. 🙂

JJ, budu se opatrovat, on mě stejně ani manža moc nenechá něco vyvádět 😉, jsem si do moře koupila i obr kruh 😃 :-p
wrtulkaautor
15. zář 2009
Miluš tak si to tam opravdu krásně užijte!
My tam byli na jaře a už při 25 na slunku jsme se slušně potili 😃 tak uvidíš jak vy 😉
lucifirek
15. zář 2009
Milu tak si to krásně užij a odpočin si. Hlavně se šetři. 😉 a těším se na nějakou fotečku pak.
wrtulkaautor
15. zář 2009
Ahojky LUciferku..
tak co kdy začínáš stimulovat? x-)
lucifirek
15. zář 2009
Wrtul už brzooooo,konečně. 2.10. 😉 😃
lucifirek
15. zář 2009
a kdy si to plánuješ ty?
wrtulkaautor
15. zář 2009
tak to už máš za pár..
no mě teď v sobotu přišla 2ms od stimulky tak ještě jedna a po ní.. vychází to na konec října |-|
lucifirek
15. zář 2009
já už se těšíímmm moooc 🙂
wrtulkaautor
15. zář 2009
přiznám se že na mě to pomalu začíná padat.. 😞 všechno se šine a čekání je dlouhý..
😞
irminka
15. zář 2009
dobré ránko:
Miluš: jejda, já ti závidím, také bych hned jela...tak si to tam hezky užijte a hlavně se opatrujte

Jinak holky stimulky: už se vám to blíží, držím palečky....
zuzka72
15. zář 2009
Milu-krásnou dovolenou a užívej si.
kapr
15. zář 2009
Milu, hezkou dovču a slib mi, že na sebe budeš hoooooooodně opatrná. 😉
Luci a Wrtul nebojte, ono to strašně uteče. x-) x-) x-)
Já si včera po delší době zase píchla injekci, no už jsem to skoro zapomněla a zítra jdeme na stříkanec x-) x-) x-)
Tak jsem zvědavá, jaké budeme mít spermio 🙂
miluse
15. zář 2009
Wrtul, nic na tebe padat nebude, jafný!!! 😃 udělejte si s manžou hezký odpoledne a hnedky bude líp.

Holky díky
lucifirek
15. zář 2009
Wrtulko,to uteče jak voda a budeš taky stimulova. Já mám spíš strach z toho neuspěchu.
Kapr,díky moc. Tak to budu držet pěsti,at se spermio zlepší
evak99
15. zář 2009
ahoj holky,

wrtul, já Tě chápu, ono je to dlouhý a někdy těžký...já měla taky takový stavy, ale sama víš, že to uteče rychle a stimulka začne hned 🙂 takže se vysmutni, máš na to právo, a pak seber sílu, jo? 😉

milu hezkou dovošku

kapr, ty se hezky vyspinkej, ať se těm spermijkám u tebe zítra líbí

a ostatním krásný den
kapr
15. zář 2009
jojo evi, vyspinkám 🙂 hlavně aby se spermijkám líbilo vajucho 😃 😃 😃 nebo vajucha 😃 😃 😃
wrtulkaautor
15. zář 2009
Holky jste zlatíčka..
když ono to člověka zasáhne..
Miluška stimulkovala se mnou .. čeká dvojčátka a letí tam kde jsme my byli na jaře.. a moc šťastní a plní naděje.. |-| 😞 😞 😞
Ale to vůbec neznamená že to Milušce nepřeju.. jen závidím no 😢 a to ještě v dobrým.. prostě chci taky chjó 😞
Upřímně já si neúspěch nepřipouštím.. nedokážu si představit že by to tentokrát nevyšlo. VYjde to. Musí a basta.
lucifirek
15. zář 2009
Wrtul,tak takovéto splíny určitě zažívám všechny,já doufám,že budeme mít brzo to tt u nicku. 😉
lucifirek
15. zář 2009
i když někdy mi to fakt přijde nedosažitelný cíl
kapr
15. zář 2009
No holkyyyyy,
tak to mě teda pěkně štvete. 😞 !!!!!!!
Takovédle chmury.
Jestli budete takhle přemýšlet, tak se toho tt hned tak nedočkáte 😉
Ješně jednou a dostanete na prdíznu. x-) x-) x-)
Pěkně hlavu vzhůru. A je to příkazem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
irminka
15. zář 2009
kapřímu: máš pravdu, žádné slzy v oku...všechny budete do konce roku těhule a basta 🙂
miluse
15. zář 2009
Wrtul, já vím.... neboj, tentokrát to bude lepší, uvidíš 😉 Ale jak už jsem psala, udělejte si s manžou hezký odpoledne, uvař dobrou večeři a uvidíš, že bude líp 🙂
ruda
15. zář 2009
🙂 Miluško, krrráááásssnnnou dovolenou, taky bych si dala..zatím co manža je pracovně fuč 😞
Wrtulko a luci, tak to se vám to teda pěkně blíží a špatné myšlenky hoďte fakt do koše...taky jsem si myslela, že nikdy neuvidím tt u nicku a ejhle, před hodinou mě ten miláček tak kopl, že teda bylo jasné, že to prdík není, byla tu kámoška, já vyhrnu triko a tam vlnobití..kouzelné, poprvé bylo i vidět, dooost zřetelně...je to krásné, uvidíte, že za chvilku tohle budete psát vy a kapříku, vy si pěkně užijte "soulož" s asistencí a uvidíš, že to klapne, teď funguješ jako hodinky...to musí vyjít....
Irminko ahojky 😉
večer mám druhou hodinu těhu cvičení, tak se těším, jen se mi nechce vařit, když jsem sama a nemámnápad na žádnou rychlovku...no asi dám pangana do trouby a brambory na plotnu...zatím se dávím koláčkama z rána..bydlím naproti pekárky...to neodoláte...
irminka
15. zář 2009
také jsem snídala nuttelu po dlouhé době a na obídek teda už jen rybičku se zeleninkou a ted čekám na kámošky, přijdou na plk 😉
ruda
15. zář 2009
no tak mě zavolali z práce, že dělali houbovou máčku, tak ať se stavím, že mají chuť na čokoládku, tak jsem to vyměnila a jsem jako balon, to bude cvičeníčko...dnes jak se malé rozhýbalo, tak je nějaké čiloučké 😃 je to fajn....
lucifirek
16. zář 2009
Kapr 😉 budu se snažit. A držím pěsti,ty jsi takový optimista,že ti to musí vyjít.
ruda tak na to se těším opravdu. Včera jsem byla za kámoškou s dvojčátkama. Je to teda někdy mazec,ale ta sranda,co oni dva nevymyslí. 😃
wrtulkaautor
16. zář 2009
Dobré ránko..
holky moc děkuju za podporu..
Však já se snažím udržovat si hladinu optimismu v těle jak to jen jde..
jen občas už je toho na člověka prostě moc no.. 😞
Včera jsem byla na kosmetice a když mě objednávala na příště tak jsem zjistila že to už budu stimulkovat! Je to za 6 týdnů! Vždycky si říkám že mě obědná za dlouho ale vždycky to strašně moc uteče.. takže asi jo holky..
Po příští ms 16 tý den cyklu začínám..
I když ještě teda nemám schváleno pojišťovnou ani vyfasované léky nebo tak ale na to je ještě čas to začnu řešit koncem září
ruda
16. zář 2009
wrtulko neboj to opravdu tááák rychle uteče, taky pořád na něco čekám i když už jsem těhu a vidíš, dnes jsem se dočkala té kontroly, jen trošku nervíky, jestli jsme v pořádku...pořád se za něčím honíme a chceme aby to už bylo a pak nadáváme, že jsme zase o rok starší... tak jsem se těšila na léto, že si ho užiju bez práce a už je po něm...ale já po 8mi letech budu mít volno na vánoce!!!!jupí...jinak jsem štědrý vždy sloužila...tak to snad budu i péct /vlastně loni jsem taky pekla.../snad bude na vánoce vše v pohodě a tady samá těhule a miminka...

Začni psát odpověď...

Odešli