• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
holky pokud dopadne laparka dobře tak si asi natvrdo řeknu o IUI ...
17. zář 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli pohyblivost 86%
Imuno se dělá u obou právě z důvodu aby se zjistila případná "alergie" na sperma. Speciálně trofoblast.
Partner musí přinést sperma, které se pak údajně míchá s krví.
17. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
me delali jen alergie na cizi sperma :grinning:
17. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a trofoblast mi taky delali.
17. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já vůbec netuším ....
17. zář 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm tak pak tomu už vůbec nerozumím :frowning2:
17. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: hlavně aby jsme byly těhule ne??? už je na čase
17. zář 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, hlavně aby mi praskl ten folík :slight_smile: ufffffffff už tam jsou raketky připravený a cíl nikde :grinning:
17. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

chrobi já mám pocit, že IUI dělají jen se spermem kde je asi 35% dobrých spermií celkově.
17. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
35% musí být minimum dobrých..
17. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, chrobí, to je dobrý plán, fakt jsem hooodně slyšela, že po laparce se dobře těhotní :grinning: tak do tří měsíců po budeš těhulééééé
všem hoodně štěstí
17. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:
17. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
17. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, měli by imuno udělat vám oběma, protože potřebují vyloučit vaši vzájemnou "nesnášenlivost"

jo jo gucci, pamatuju si, že jste sousedky, ale v který části prahy to je...já si totiž sháním infošky, abych pak byla připravená, víš? na aqua aerobic chodím taky, ale ne na těhu...nevíš, je v tom nějaký rozdíl?

rudíku a co cvičíš Ty? jen v posilce nebo nějaký kurzy?

kapr držím pěsti! neprasklý vajucho je divný, ale možná už Ti jedno prasklo a tohle je druhý, záložní :grinning:

katchik, tak nám pak dej vědět, jak to dopadlo
17. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
17. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně zítra pátek a celý víkend před námi,tento týden mě nějak zmáhá.
17. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky manža mi dorazil!!!!!!!tak jdeme do vany :wink:
evi je to cvičení v těhu na bolonech i bez...má to zdr. sestra, je to fajn...
17. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale holky fakt to utíká,HA beru už čtvrtý den a do brna za 15 dní to už bude za chviličku,protože týden je pryč ani se nenaděju. :grinning:no už aby to bylo. Jsem zvědavá,jestli mi teda vymění te Puregon za Gonal,dr.říkal,že by o zkusil,kdy se pokus podaří,tak se prý poplácá po ramenou,když ne,tak mu prý budou všichni nadávat,že neměl experimentovat,kdyjsem reagovala dobře.
17. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi,tak to na balonech musí být super,taky ho doma mám,ale zatím si na něm jen opírám nohy :grinning: vůbec na něm nesedím. Asi bych se měla polepšit. :grinning:
17. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem.
Wrtulko tak co nálada,už je to lepší? já se těším jak malý děcko. Doufám,že bude vše bez komplikací.
18. zář 2009 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno Holky, :slight_smile:
ráno jsem šla kolem tří lékáren, tak jsem měla cukání si koupit test, ale vydžela jsem. :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky.
včera jsem byla na služebce a dneska ráno nestíhám..
ale včera byla krize..
začínají mi horzně vadit přiblblý tel. seriály kde se jedná o těhulky, děti a pod...
taky mám jít na návštěvu ke kamarádce co má miminko a nevím jeslti to zvládnu..
do toho stres z práce.. mám toho fakt plný zuby..všeho... :frowning2: snad bude o víkendu líp..
Jinak jsem si spočítala že do začátku stimulky je ještě 37 dní přesně.. (pokud příští ms příjde zase po 28 dnech jako ta poslední) Těším se ale i bojím..
18. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci taky ho mám doma, dokonce teď vím, jak cvičit,ale nedělám to i dvd mám a ještě nebylo zapnuté, jsem děsná a tak to letí....já měla Gonal a nedám na něj dopustit, určitě ti to vyjde
Kači teda to jsi statečná, to já měla testy pořád doma a já teda šla týden po ET na krev, tak jsem vlastně první věděla výsledky a pak testila,ale i tak jsem byla z // šťastná a aspoň to chytla od stínečku po tlustici na památku
wrtulko, to je normální, já i když jsem měla radost,t ak jsem děsně nenáviděla, když mi od někoho přišla zpráva, že se nám narodila, narodil...pomalu jsem /nevím jak to napsat/ jakoby až začínala holky s kočárkama nenávidět..to je teda asi silné slovo ,ale víš jak to myslím, nesnášela jsem, když spolužačka byla "zase těhotná, když už jedni mimi má a já pořád nic, měla jsem pocit, že mě nespravedlivě všichni předbíhají ve frontě a já jsem bezradná..je to asi normální a seriálech nemluvě nebo zprávách, že někdo utýral své dítě a hodil ho do popelnice...pak jsem byla tak vzteklá na spravedlnost....a vidíš, teď zřejmě prudím já někoho, že mám radost z těhu...za pár dní jim to všem taky nandáš a budeš prudit zase ty ve frontě za tebou..uvidíš...přeju hooodně sil a pevné nervy, vím, o čem je řeč...
18. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul úplně ti rozumím, ono je to někdy hodně těžký. Zvlášť když kolem tebe všichni těhotní jak na běžícím pásu. Téměř všechny moje kamarádky mají děti, některé už druhé a já furt nic. Neboj na tebe taky dojde a brzo se budeš nosit s pupkem. Někdo má bohužel tu cestu trošku delší.
Rudo kdybch měla doma test, tak mi je jasný, že bych už testila. Takhle to ještě vydržím. Ono by stejně bylo brzo, dávali mi tuším, že 2denní embrya, tak by tam teď ještě nic nebylo.
18. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, raději vydrž než být zbatečně ve stresu, že tam nejsou, protože je brzo..užívej si, jsi prostě těhule a hotovo :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
rydy, krásně jsi to napsala a máš pravdu.....ale jak říká jedna kartářka, silné osobnosti si musí vše vytrpět, zdechlinky to mají na světě jednosušší...podle mě má pravdu pravdoucí......

Wrtulko, drž se holka jedna žirafkovitá a bojuj, bude dobře uvidíš :wink:
katchik: a kdy teda testíš? :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi rydy jsem já??? :grinning: já vím, těhu demence :grinning: :grinning: :grinning:
Wrtulko, tebe zdravím tady nena tématu IVF začínáme, tak jsem jen šla pozdravit zuzku, známe se z IUI :wink:
18. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda Rudýsku, oooo promin :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jde o Tebe :wink:
18. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rudi já taky chodila do témátku IUI náádhodou :wink:
jinak díky moc holky víte přesně o čem píšu a jak se cítím..
ovšem jak z toho ven ? :frowning2:
teď jsem byla na koberečku u šéfa.. nějak si myslel že když prodal zákazníka někde v tramtárii (od nás asi 4 h jízdy) tak že tam v prosinci pojedu školit (to když dopadne IVF budu těhule!) a pořád mě krmil moudrostma typu že teď je super truper když se něco prodá bla bla bla
tak jsem mu řekla že když to v listopadu vyjde že budu doma na PN. No nelíbilo se mu to ale co může dělat..
vyhodit mě a to bych se slušně ozvala .. diskriminace a tak a on to ví.. takže nemůže dělat nic. jen ten projekt přizpůsobit že se to stihne dřív než moje IVF.. takže v říjnu se nezastavím.. no zase si aspoň vydělám že jo :wink:
18. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ano a nebudeš na to tak myslet...také je to o psychice, to všechny víme, že?
18. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek