• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
wrtulko,já tě přesně chápu,tyhle pocity asi máme všechny,které nemůžeme otěhotně. Doslova mě se..... ty které otěhotní první měsíc a ještě si stěžují,jak je to hrozný a pod. Nebo otěhotní ženský náhodou a vůbec o to dítě nestojí. Nedej bože,že ho ještě někde zahodí. No hrůza,od určitě doby mi nedělají dobře zprávy tohoto typu. A tím seriálem jsi určitě myslela Růžovku,ta mě taky slušně vytáči,já to ani nesleduju,ale když to tam občas člověk přepne,tak mám dost,bohužel to odpovídá realitě.
Ale Wrtul přestaň na to myslet,nic jiného nám nezbyde,já tě naprosto chápu,já měla takové deprese minulý týden,dokonce jsem přemýšlela,jestli na ivf vůbec jít.Ale nakonec jsem se rozhodla,že jdu aže budu myslet jen na to,že budu těhu a těšit se .
v práci to je těžký,já už to tu s nikým neřeším,zařekla jsem se,že jim po tom nikomu nic není. Před tím jsem chtěla abychom se domluvili,kdy tu nebudu a jak to bude probíhat,aby s tím počítali,pak přišel neuspěch a ty dotazy a pod. Teď už s nimi nic neřeším,jestli to přijde,tak to budou muset nějak řešit. Tak jako kdyby se mi něco stalo a zůstala bych třeba v nemocnici.
18. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
wrtul, i já moc dobře vím, o čem mluvíš...taky mě to drtí, ale přesně jak píšeš, co s tím? není žádná rada, která by řekla jak z konopí ven...
když budeš mít víc práce, tak si aspoň víc vyděláš, to se Ti bude hodit!.. :wink: a možná na to míň myslet?? Já mam teď šíleně moc práce a stejně když jdu domu večer od metra, tak jsem sice úplně vyždímaná a nemám na nic sílu, ale na TOHLE pořád myslím...
já jsem, myslím, alergická na rady typu: zaberte se do práce a nemyslete na to. Protože za a) to nejde na to nemyslet a za b) jsem to zkusila a nevyšlo to! :slight_smile:
taky mám dneska takovou divnou náladu, protože jsem volala do car, aby nám rovnou poslali žádost na 2. ivf na pojišťovnu, že to mám domluvený s dr. a sestra mi řekla, že tam nic takového napsaného nemá a že ať se poradím s dr v po až půjdu na utz před ket...tak jsem smutná, protože když nevyjde ket (že třeba ho rozmrazí anebude dobrej), tak budu čekat další cyklus než to budeme moct rozjet...je to osud? :unamused: spíš k vzteku...

rudiku balony zní dobře...ale ty nejsi z prahy, že jo?

katchik vydrž, testování brzo je fakt na nic...držíme Ti pěsti!
18. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte sice pravdu,že když je práce,tak na to člověk nemyslí,tojo. Ale to ,že si vydělám víc peněz mě neuspokojí,vše jsem tak přehodnotila,že peníze mi jsou ukradený. I kdybych měla milion,tak šanci na těhu si s tím nezvýším. Nejsme nějak bohatí,ale na pokus jsme našetřili a to mi stačí.
18. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky mě vyprudla včera reklama v novinách na nový seriál, který budou vysílat, něco o 3 mladých párech a bylo tam povídání o umělé reprodukci a proč lidi odkládají "mít děti" a taky jsem u toho rostla...nevím, proč se to na nás valí ze všech stran...je to k vzteku, ale holky, musíme bojovat, protože jak už jsem několikrát psala, nic jiného nám nezbývá!!! :wink:
18. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci souhlasím...já to psala wrtulce jen proto, aby si na tom hledala něco málo pozitivního....
já jdu taky na kratší úvazek v práci a budu mít míň peněz, ale rozhodla jsem se proto, protože s penězma to vždycky nějak zvládnem, ale když budu pořád ve stresu a pracovat 12 h denně, tak asi opravdu neotěhotním....
18. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

evi: my bydlíme s Hypo u Hostivařské přehrady (část Petrovice) a já nikdy na normálním aqua aerobiku nebyla, takže nemůžu posoudit, jaký je mezitím rozdíl
18. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci neblbni, tak to bydlím kousek...takže bych tam mohla dojíždět...a kam tam na to chodíte? do školy?
sice to zjišťuju trochu s předstihem :wink: ale chci být připravená....
18. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi,tak tak peníze budou.... ta dnešní uspěchaná doba je děs,musíme se snažit alespoň trošku zvolnit.
18. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám takovou prosbu o radu. Dnes by měla pravděpodobně dorazit mrcha, ale jelikož mě přepadl nějaký bacil, tak se to asi trošku opozdí. Chci se zeptat zda můžu začít stimulovat když jsem nastydlá. Od čtvrtka ležím pelechu a léčím se horkým paralenem a ACC + dalšími vitamíny. Mám jen velkou rýmu, trošku kašel a zahleněné dutiny. Předoperační jsem stihla před nastydnutím, tak je O.K. Tak nevím zda by to náhodou nemělo negativní vliv na další pokus. Nechci to zbytečně zkazit, další neúspěch už nechci. Díky
19. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindřiško,myslím,že pokud nebudeš muset brát antibiotika,nemělo vy to vadit. Já při stimulce dostala tenkrát strašný kašel,tka mi dr. doporučil jitrocelový sirup a ležet,čaj s medem a citronem. A jestli ji nachlazená tak ti doporučuji echinaceové kapky,je to přírodní,používají se při nachlazení a posilují imunitu. Nebo čaj Lapacho,ten teď piju taky zase na imunitu a celkovou očistu organizmu. Samozřejmě bude lepší se zeptatt dr.
19. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
liciferku, díky za rady. No uvidím kdy dorazí mrcha a podle toho to budu řešit dál. Antibiotika nemám jen ty léky co jsem psala. Tak uvidím, jen už se mi stimulka nechce odkládat, ale na druhou stranu, další zklamání by bylo hodně bolestné. Pěkný víkend pa pa
19. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři,největší problém je,když člověk onemocnípři stimulce. Ale než začneš stimulovat,tak ti bude určitě dobře. No nedivím se ti,že to nechceš odkládat.
19. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ležím v pelíšku od čtvrtka, tak to snad už po neděli bude lepší. Nejhorší je, že venku je tak nádherně a já ležím v posteli :frowning2: , navíc pokud příjde mrcha v nejbližších dnech, tak mě to ležení čeká znovu :frowning2: , no ale to už bude účelné :wink:
19. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mrcha dorazila jako hodinky, snad nám datum 19.9.2009 přinese trošku štěstíčka :slight_smile:
19. zář 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvčata:

kde se všechny touláte? Snad jste to tady nevzdaly?

Já jsem byla dnes na rehabilitaci se zády a hlavou , tak čekám, jestli mně nebude zle, no uvidíme...

Pište,pište,pište.....
21. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
Taky nakukju, dneska jsem testila a test je bohužel negativní. :frowning2:
21. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj .... :frowning2: kolikátý jsi den?
21. zář 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi 13 dpket.
21. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi opět hroutí svět :frowning2: , nevím to s jistotou 100%, ale zřejmě jsem včera potratila. Pokud se to potvrdí, tak 2.IVF je v nedohlednu. Vůbec jsem netušila,že bych mohla být těhotná, ale včerejší večer to možná potvrdil. Navíc mě teď čeká kolo vyšetření, ale už si nedávám žádnou šanci.

Holky, máte někdo zkušenost s imunologickým vyšetřením a cenou?
21. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchik :frowning2::frowning2::frowning2:
21. zář 2009 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi co se dá dělat. Naštěstí máme ještě zmrzlíky, tak se snad pochlapěj! Pak už máme jen poslední hrazené IVF a do toho se mi zatím vůbec nechce.
21. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindri imuno by ti měli napsat v Caru, proč by jsi si to měla platit? A jestli jsi byla těhu, tak mě moc mrzí co se stalo. :frowning2:
21. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchik ... no to máte výhodu .... my máme prd a do třetího se mi taky nechce....

Imuno je gratis v caru ....
21. zář 2009 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi to sice jo, ale je otázka zda přežijí rozmražení.
21. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindri: já byla na imunologii v Podolí a neplatili jsme nic
21. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo .... já vím ... ale my nemáme nic ....takže jsi na tom furt líp :wink:
21. zář 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám problém, že jsem v pubertě prodělala toxoplasmu a to má vliv na těhu. Dnes jsme se ptala Mudra zda to může mít vliv na udržení plodu a on mi řekl, že velký. No a že by bylo dobré podstoupit imunologické vyšetření. Jsem z toho jelen.
21. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchik to mě mrzí :frowning2: Tak hlavně,že máte ještě nějaké zmrzlinky. My žádné :frowning2:
Jindři,já jsem teď mimo mísu,ale myslela jsem,že čekáš jen na ms? A s tou toxoplasmosou se dá něco dělat? Říkala jsi to v caru,nebo jen svému gyndr.?
21. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem taky čekala, ale zřejmě se zadařilo i mimo, no ale bohužel to neklaplo. Teď když jsem si zpětně promítla co se se mnou dělo, asi to bylo těhu. Minulá MS byla dva dny a téměř o ničem a týden zpět jsem měla divné bolesti v podbříšku a navíc mi bylo po ránu pěkně blbě. No a když jsem si myslela, že teď dorazila mrcha tak to bylo stejné jako při neúspěchu v 1.IVF, slabé špinění a pak obrovské krvácení s cuckama. Dokonce jsem prokvácela gauč :unamused:. Navíc takhle obrovské krvácení a s bolestma jsem fakt neměla :frowning2:. Od včerejšího večera jsem jak na porážce až se toho docela děsím.
21. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
o toxoplazmě Mudr v caru ví, ale jelikož to bylo v pubertě myslí si, že by to nemělo mít vliv, ale můj obvoďák mi dnes řekl, že to vliv mít může. Ale co s tím nemám tucha, prý spoustu vyšetření a případné přeléčení, no ale to je těhu v nedohlednu :frowning2: No v pátek jdu do caru, tak bude válečná porada s Mudrem
21. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek