• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Jindří,tak to mě mrzí,no nechci nic říkat,ale já jsem měla teď ms jenom jeden den a pak jsem jenom špinila.Normálně mám ms silnou tak 2-3 dny. Ale začala jsem brát normálně Marvelon a ani mě nenapadlo si dělat testík. A pořád mě nepřestali bolet prsa,ale nebolí nějak výrazně.
No ono to není nic příjemného normálně,natož,takhle silné
21. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a pozná to,jestli jsi byla těhu? Snad by měl ne? Doufám,že s tím teda něco udělají,lepší počkat a přeléčit to,než abys musela zažívat tohle.
21. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem úplně mimo, teď jsem zase byla na záchodě a jsou to proudy krve a cucků, je to mnohem silnější než po IVF. Mám strach, obrovský strach
21. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím,že to čekání je děsné,já od první kon¨zultace do prního ivf čekala téměř rok,protože jsem byla několikrát nemocná. A teď na II. ivf třičtvrtě roku,místo 3 měsíců. A děsí mě to,jak ten čas strašně lení. Ale pořád věřím v úspěch.
Jen at ti udělají všechna vyšetření,je lepší mít jistotu. Vím,že tu toxoplasmosu měli podezření u sestry mé kamarádky v těhotenství a pořád jí tím děsili,byla myslím i na infekčním,ale nevím už přesně,jak to bylo.
21. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zítra jedu na kliniku na HCG a řeknu co se děje a zkusím se dostat k Mudrovi na kontrolu
21. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři a byla jsi u gyndr.? nebo volala sis mu?
21. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ten čas letí opravdu rychle, snažíme se asi pět let z toho přes rok jsme v caru :frowning2:
21. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nevolala, on tam dnes není až zítra, tak to zkusím při těch odběrech se tam vecpat, uvidíme
21. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako kdyby nestačilo tento problém sám o sobě,vždycky se musí vyvrbit ještě něco jiného.
To je dobře,že tam zajedeš,je to lepší,když si to pohlidají. :unamused:
Mě teda nenapadlo řešit tu jednodenní ms.Ale v našem případě být těhu asi nemůžu,to je blbost.
21. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím,že se na tebe určitě podívá,počkáš na výsledky z krve a bude mít jasno
21. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem tomu právě vůbec nedávala šanci a vlastně jsem to ani nesledovala, ale tohle není normální MS. No pokud by se to náhodou zhoršilo, pojedu radši na pohotovost. Teď pádím do vany, musím ze sebe udělat člověka a zamaskovat ubrečený oči, v půl šestý mám být na nehtech. Kdyžtak písnu později. Děkuju za podporu
21. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jidři a nechceš radši zajet na pohotovost, když takhle moc krvácíš. JInak ta toxo, podle mě pokud jsi byla přeléčená, tak by to vliv mít nemělo, ale pro jistotu bych si nechala udělat před ivf testy.
21. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky za jak dlouho vám přišla ms po vysazení utroše?
21. zář 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě by Jindři také ani nenapadlo,já si to vůbec nehlídám: Co ti jiného říct,než že musíš být silná a překonat na další snažení. Tak si nehtíky užij aspoň se trošku odreaguješ a popovídáš si tam.
21. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchik já měla neg.test 2.3. a 3.3. krev a audit,vysazení všech léků ms, přišla 7.3.,někomu dorazí určitě i dřív
21. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když já utrogestan nebrala,já píchala menopur. Ale menopur se pak nahrazuje utrogestanem
21. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciferek, tak to by mohla tak za 3-4 dny dorazit. A kam vlastně chodíš do caru?
21. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kecám menopur,agolutin,to tu plácám nesmysli,agolutin do zadku jsem píchala.
Jo Katchik,to by snad mohla. My chodíme na Unicu v Brně.
21. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to přišlo divný s tím menopurem. :slight_smile:
21. zář 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: no jo no
21. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jediné,co teď pozoruji,mám teď strašnou chut na sladké a to ho normálně nejím,čokolády a pod. A ta krátká ms mi přišla divná,ale neřešila jsem ji vůbec.
21. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě když vyšel ket, tak jsem zase sladké vůbec nemohla. A co zkusit test? Kolik dní jsi měla ms?
21. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nehtíky si užiju a ještě přemýšlím, že vezmu manžu na véču, člověk si musí udělat radost. Jo a volal mi manža, že má pro mě přakvápko, tak jsem napnutá jak kšandy :wink:
21. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky, to je mně moc líto,ani nevím, co napsat...nejsem na ty řečičky, že bude lépe.....já vám přeji hodně pevných nervů a moc a moc štěstí ...

Lucif: zkus testnout, třeba budete pozitivní...no to by bylo super...
Také jsme chodili na Unicu :wink:
21. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že uplně jinak než po ivf. Měla jsem to jeden den krvácení a asi dva dny špinění.
Jinak dva dny špiním, 2-3 dny silnější a pak cca 2-3 dny špiním
Jindří,jestli se na to citíš,tak si určitě na véču zajeďte. My byli včera s našima a tchýní a tchánem,manža měl narozky.
Irmi,no tak to bych asi koukala jak jelen,no nevím teda,jste mě nějak nahlodali. Já to přitom vůbec neřešila.
21. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi tak vám se zadařilo napoprvé,ne? A byli jste spokojení.Já mám nejradši Frgalu.
21. zář 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi jéé kukám, že čekáš dva klučíky. Moc gratuluju. :slight_smile: A jména máte vymyšlený super. Pevný nervy teda potřebovat budu, už mi pomalu docházej.
Luciferek já bych možná testnout zkusila. No to by bylo super, kdyby jsi měla //.
21. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucif: ano, v unoru jsem byla na laparce, potom nám doporučili 3 měsíce zkoušet, to se nepovedlo, tak jsme jeli na Unicu. Měla jsem dlouhý protokol a povedlo se a jsem tomu moc ráda. Obdivuji Vaše nervy.....

Katchik: jo, jo dva hošany, to bude doma veselo :wink:
21. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciferku nemáš co ztratit, může tě čekat jen to lepší a ne horší :wink: , no teď už je to lepší, žádné bouřlivé krvácení. Musím nabrat sílu na zítra, jsem hrozný cíťa a hned brečím. Málem jsem se ani neobjednala na krev jak jsem měla slzy na krajíčku.

Holky jsem moc ráda, že tu jste. Je lepší se vypovídat tady než se pak dívat na ty soucitné oči našich nejbližších. Navíc teda o našem snažení nikdo neví. U prvního jsme to všem řekli a pak to bylo hrozné. Stačí když to řeším s manžou a hned brečím.
21. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nervy pomalu a jistě docházejí. Bolí to a jen vy to chápete, jsem ráda, že tu jste holky moje :grinning:
21. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek