• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Irmi to teda. Mít doma 4 chlapáky. To aby jsi se obrnila obrovskou trpělivostí. :slight_smile:
Jindri ona se ta smůla musí už někdy unavit. Já se snažím se v tom moc nebabrat a jít dál, pže bych už jinak musela zešílet. A ta šance, že se to jednou povede tu zatím pořád je.
21. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě a budeme ty nejlepší maminy na světě.
Irmi moje nehtařka by řekla - po narození vyměnit za holky :grinning:, o klukách mluví jako o plemenu, ale jen v rámci legrace :grinning: . Páni dvojčata - to bude mazec
21. zář 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurna holky, do konce roku budete všechny těhotné........at je v tom klidně i čert :angry:

Vy musíte mít trpělivost se snažením a já s čtyřma chlapama :wink: vše bude dobré....
21. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo upíšeme se ďáblu :grinning:
21. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žirafandy, děkuju moc a přeji pěkný večer :wink:
21. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi tak ty budeš mít doma samé chlapy,že? Tak to ti přeju silné nervy. :wink: NO na ty // bych asi koukala jak tele na vrata. Ale zkusím to teda až zítra ráno,ale moc tomu nedávám.
Jindři,já jsem také ráda,že vás mám,protože to nikdo jiný pochopit ani nemůže,když si to nezažije. Po prvním neuspěchu mě fakt uplně vytáčeli řeči typu,že si máme užívat,že jsme sami, a pod. Za to bych vraždila. Když jsem brečela,tak na mě všichni koukali jak na magora.
21. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme určitě nejlepší maminy,protože si toho budeme moc vážit,že jsme se jimi mohli stát. : :slight_smile:
:wink: tak to musíte nějakého toho ďábla najít. :wink:
Jindřiško jsem zvědavá,na to překvápko od manžela? :grinning:
21. zář 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď zrovna v počasí je Karla Mráčková s pupíkem,tak si říkám,až abxych měla také takové břicho jak velryba :grinning:
21. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi,ten Dorjan pro dvojčátka je hezkej,a líbi se mi ty otočná kola.
21. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
budeš, neboj.... :wink:
21. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já před chvílí dorazila z práce,snědla jsem jeden párek :frowning2: na kterej se většinou ani nepodívá. A jdu si udělat špagety s rajčatovou omáčkou a sýrem,mám na ně moc chu´t. :grinning:
21. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k tomu čučím na Kluky v akci
:slight_smile:
21. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste všechn? :frowning2:
21. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ahoj, jsem tu... :slight_smile:
22. zář 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno všem... :wink:
22. zář 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj wrtulinku, jak je? :wink:

katchik je mi moc lito, co se stalo.... :unamused: chapu, ze jsi unavena a nechce se Ti do dalsiho pokusu...jak vzdycky píšu, vysmutni se, máš na to nárok a pak nestačí než sebraty síly...

jindri, preju pevné nervy!

holky, já dnes píchám pregnyl a na ket snad příští úterý...pokud se tedy zmrzlík rozmrazí.....
22. zář 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Evak..
no jak je?
Tak nějak zaznamenávám vývoj ve všem..
tím že máme střechu hotovou tak jsou klidnější víkendy a člověk si taky občas odpočine.. trošku..
O víku jsme byli na večeři s manžou a v neděli jsme si dali večer s filmem a vínkem a táák moc uvolňující..
Jinak věřím že příští pokus.. a už se začíná blížit.. vyjde..
Ale začínám uvažovat co když ne.. Přemýšlím že bych obrátila život vzhůru nohama.. třeba změnila práci a tak..
Prostě snažím se nebrat to tak že když to nevyjde bude to konec světa.. protože svět se točit nepřestane to vím.. a mít nějaká zadní vrátka.. třeba jen psychický a malý..
Tak uvidíme..
Jo a taky se moc těším.. kamarádka mi v sobotu doveze toho pejska - tak už přemýšlím co jí (je to fenka) koupím, jak s ní budu chodit na prochajy a tááák.. prostě se na ni těším..

Evi neboj zmrzlík je určitě šikulka jinak by nesměl do mrazáčku takže rozmrazení nebude problém a zvládne to třebas příštích 9 měsíců.. :wink:
22. zář 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, je mi líto těch posledních zpráv, je to moooc těžké než se zase rány zahojíí ,ale jsme ženské, ty prostě umí vstát a jít dál bojovat, proto je to všechno na nás, tak se nevzdávejte!!!!
vyprovodila jsem manžu, tentokrát jel pryč i přes víkend a už teď se mi stýská...zítra UZV, tak tam nemůže být,ale třeba něco pěkného natočíme... hezký den všem :slight_smile:
22. zář 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

nestíhám dočítat...

irmi: gratulace ke klučíkům...ty jména jsou už na sto péro? :slight_smile:
22. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
No tak jsem teda ráno testla a nic. PRostě jen nějaký výkyv v ms. Trošku jsem doufala,ale nic. Tak příští pátek začátek stimulky
22. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak aspoň víš, na čem jsi, vrtalo by to to hlavou, ale je to škoda,mohlo to být "bez práce "
holky těhule, jak prosím uklízíte? hlavně teda koupelnu, mám pocit, že mě ty saponáty udusí a děsím, se toho, abych neublížila miminku, mám teda okno dokořán,ale noc citlivý a to nepoužívám nic extra smardlavého, v netěhu jsem skoro nic necítila,ale třeba sprcháč, to je děs a taky i fyzicky vana... máte radu? čím a jak?
22. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: já ted v těhu meju vanu a pod. cifem, ten celkem jde
22. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem byla ráno na krvy a ve dvě si budu volat co vyšlo, ale doufám, že nic a jen to byla silná MS. No, ale od rána mi je blivno a pobolívají mě vaječníky, tak fakt nevim.
Luciferku, tak překvápko stálo v koupelně :grinning: , nový koš na prádlo z bambusu - no úžasně nám ladí ke košíkům co už máme. Manža věděl, že po něm moc toužím a kdž ho viděl v akci tak ho vzal, za 299,- no nekup to :grinning:
22. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno všem,
Evi moc ti držím palce na ket a neboj zmrzlík to zvládne. Já čekám na mrchu a hned jdu do toho znova. Akorát mě zaráží, že u nác v caru nepíchají pregnyl a co tak čtu, tak všude jinde ano. Musím se na to zeptat.
Luci škoda :unamused:
Wrtul ty budeš mít nového pejska? A jakou rasu?
Tak a jdu makat, ale ještě nakouknu. Zatím pěkný den. :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci díky...zkusím
jindřiško, třeba se to nepotvrdí a můžeš pokračovat v plánu...
22. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
já jsem ted dovalila z obchodu, dnes jsem tak přemýšlela co budu vařit a udělám těstoviny, osmahnu kuř. masko , hodím to k sobě, zaleju vajíčkem, dám brokolici, zastrouhám sýrem a švihnu to upéct....snad to bude dobré :slight_smile: ...když tak přijde na obídek :wink:

Gucci: děkuji a jméma jsou už jistá, všem jsme to řekli at si zvykají.. :grinning:

Rudy: teda mně zatím nic vůně nedělají, ale také všechno umývám cifem, není tak drasticky vonavý... A zítra písni, už jsem zvědavá co to bude. Když jsem tam byla minule, měli 2 hodiny skluz, tak se připrav nebo budeš mít kliku a vše půjde rychle.

Jindri: ty máš ale hodného manžu, udělal ti asi velkou radost, to je fajn :wink:

Lucif: tak ti držím palce do příští stimulky a sakra musí to vyjít.......myslím na Tebe
22. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katchik budu mít roční fenku bígla jmenuje se Lajka :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: tak to je super :wink: , my to radši neříkáme kvůli blbým kecům :grinning:
22. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, jak máš v albíčku ten hnědej kočárek, nevíš je v plánu kolekce 2010 taková barva, nebo jiné? Ten kočárek se mi líbí, mají ho u nás už 3kočeny od vedle, ale příjde mi ta dosavadní nabídka 4barev hodně strakatá. Nevíš?
22. zář 2009 v 10:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy: právě na rok 2009 jsou jen ty 4 barvy čoromoro, také se nám to nepozdávalo a na netu jsme si našli , že za příplatek se dá ušít i kočár pro dvojky v barvách pro jedno mimčo. Tak si ho budeme objednávat za ten příplatek v té hnědé barvě, doufám, že to bude hezké, jinak by mě asi kleplo...nejsem moc na barvičky, raději jednobarevné , když se mimča oblečou do barviček, tak at nejsou jak u kolotočářů :wink:

gucci: my to právě říkáme, at ty kecy nejsou, když se budou sklánět nad kočárkem....ted na to všichni mají pár měsíců na rozdýchání a my vlastně na všechny kašlem, at si kdo chce co chce říká,ne?
22. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek