• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Irmi, a prosím tě nějaký odkaz na ty stránky kde to nabízí za příplatek? Mě by se líbil černý, ale jednobarevný, víš. Zvažovala jsem Bublerine, nebo, jak se to píše, ale ten je o 10000,- dražší, takže asi půjdu do tohodle a kdyby mi vyšli vstříc s barvami, tak je to super. No třeba po páteční genetice, bude vše jinak a já budu shánět kočárek jen pro jedno, nebo taky žádnej :frowning2:
22. zář 2009 v 10:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo wrtul, taky o tom takhle přemýšlím. že bych pak úplně změnila život. mám kamarádku, která říká, že i bez dětí přeci můžeme žít plnohodnotný život a myslím, že má pravdu. Jen je těžké si to přiznat! Ale tohle jsou opravdu nejkrajnější varianty, takže musíme bojovat. A s pejskem to půjde ještě líp wrtul! :slight_smile:

Musím vám ale holky říct, že dneska už jsem špatně spala, jsem si řekla, že na to nebudu moc myslet, ale už je to zase tady, myslím na to a objevují se strachy...buuu :frowning2: Ale jsem bojovník, takže to přemůžu...jen wrtul, abys věděla, že to máme všechny stejné.

rudi, já těhu nejsem, ale myju celou koupelnu i nádobí ekologickými přípravky ecover, vůbec nemají chemii a nemám z nich vyrážku..jsou sice trošku dražší..tak to můžeš zkusit, dají se koupit už i v dm.

katchik a wrtul díky za podporu, no snad se rozmrazí a bude ok pupek jeden, mu věřím. Navíc mu je už pět dní! :wink:

irmi udělala jsi mi hlad! :grinning:
22. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: tady máš ty stránky, paní nám řekla , že nejsou jiné barvy, ale když jsme jí řekli, že o tom víme z netu(ted nevím, které jsou to stránky), tak řekla, že ano, ale za příplatek 1000,- Kč. My si to jinak budeme objednávat ve Starém Městě u UH, tam , kde potom není problém i se servisem http://www.darababy.cz/mailform
A nechej takových smutných řečí- všechno bude ok.....uvidíš

Evak: nesmutni, za chvilku budeš mít v bříšku mrazáčka, ten se zabydlí a bude dobře...držím pěsti
22. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, doufám a věřím.... :slight_smile: já nesmutním, jen mám malinečkou obavu :grinning: ale to je asi normoška, ne?¨
hezký den
22. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji Irmi, snad to doře dopadne, hned budu informovat a na kočárky mrknu ať se nějak zabavím a příjdu na jiné myšlenky. :wink:
22. zář 2009 v 10:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady na jiné diskuzi vyšly tripl testy také nějak divně a jedna holka byla minulý týden na plodovce a druhá byla jen na velkém UTZ a vše vyšlo dobře...Tak se neboj....Nám ty testy mohou vyjít divně ohledně věku, je tam větší riziko, ale doktoři vědí co dělají a vše mají pod kontrolou
22. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi však já vím že to máme všechny stejný..
chvíle beznaděje střídají chvíle naděje, strachu, zklamání.. a snad i radosti?
Prostě mi vadí a to asi znáte všechny to zaseknutí se v určité situaci a to že nejde vyřešit.. ta bezmoc..
Ale na pesinu se těším a celkově doufám že snad za dva měsíce bude můj život jiný.. z naděje se stane radost..
22. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to doufám že ta radost nebude jen u mě ale i luciferka, chrobáčka.. no že už vyhrajeme i my.. co bojujeme.. a nebojujeme krátce
22. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindřiško tak to je krásný dáreček. Tak jsem zvědavá,jak ti ta krev dopadne.
22. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ohledně těch kočárků: náš favorit byl Easy duo Walker, vyšlo by to kolem 30.tisíc komplet- ted ho dokonce podražili, ale kamoška ho má a když jsme to s manžou viděli, tak jsme byli vcelku zklamáni precizností...Potom jsme se dívali i na Bumble- také nevím jsk se to píše a nakonec i na ten Dorjan- jde o polskou konstrukci a hadra na to se šije v Meziříčí a paní v kamen. obchodě nám říkala, že se dá srovnat Dorjani s Duo Walkrem a a Dorjan o kolik tisíc levnější a že ještě k těm drahým kočárkům: ani jeden sporták nejde dát na ležato, takže děcka tam spinkají v polosedě, no to jsme ani nevěděli, jediný Dorjan jde dát na ležato....
22. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas wrtul...střídá se to. Jsou dny, kdy vůbec nepochybuju, pak zas dny, kdy si nejsem jistá...no je to těžký...musíme to vybojovat! jsem ráda, že s vámi můžu poplkat a že to cítíte stejně. kdybych neměla vás, myslela bych si, že nejsem normální...

dneska mě bolí hlava, může to být po tom pregnylu nebo je jen blbý tlak?
22. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi nevím mě po pregnylu nic moc nebylo.. jen mě to bolelo v místě vpichu..
evi jsme bohužel úplně normální :frowning2: jen by takovéhle trápení vůbec nemuselo být.. :confounded: :frowning2:
22. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemuselo wrtul, ale zase by bylo jiné...však víš, nic v životě není zadarmo...a my máme zase hezký vztahy s našima mužema nebo štěští někde jinde, kde jiným chybí...
22. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi tohle vztahy sakra prověří..
já jen že vím že hodně lidí to ve vztahu neustojí..
a máš pravdu když by nebylo tohle bylo by něco jiného :frowning2:
22. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to máš pravdu, prověří...
wrtul, vždycky je někde něco, třeba to není zvenku vidět, ale každý má nějaké trápení...
22. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to tu???

evak hlavu vzhůru !!! budeš těhule za pár dní :wink:
22. zář 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi to jo a každý to svoje trápení považuje za to největší na světě..
já vím..
my bysme byli šťastní kdybysme nechtěli děti :wink: ale i tak jsme spokojení :stuck_out_tongue_closed_eyes: můj chlap je super! :dizzy_face:
22. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, Wrtul, nesmutnite, venku je krásně a u vás taky zazáří sluníčko, viď Chrobí, pěkně čelem k tomu všemu...
Díky Irmi, CIF mám, tak to bude lepší než rozprašovač a kouknu i na to eko DM mám ráda, tak tam skočím
Irmi zítra jdu až na 16 hodin, tak snad to čekání nebude tak děsné, jedu s kámoškou, tak asoň, že ne sama, snad bude v pohodě, prcek..taky připravujeme na Rudolfa okolí, někdo se směje, někdo se klepe na čelo, že to snad nemyslíme vážně, moje máma si nemůže zvyknout,ale my bude za krásného zdravého chlapečka šťastní a když to bude Terezička, tu nikdo nekomentuje, je to prostě naše věc a okolí ať se klidně poooooo
Zuzi, ty máš novou fotečku a já myslela, že jsi černnopvláska...moooc ti to tam sluší a neboj, tripláci vyjdou skoro všem blbě a nakonec jsou miminka krásná a zdravá, na zápedě jako v německu a rakousku se to vůbec nedělá, je to falešně pozotivní, jen to stresuje, PC to blbě spočítá a je to, pak se musí zbytečně maminka píchat..uvidíš, to bude dobré a anavíc ve vyšším věku a u dvojčat to snad PC počítá blbě skoro všem, neboj!!!
22. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi, chrobi, my nesmutníme. :slight_smile: jen si tak povídáme... :wink:
rudi, zkus ty eko, já jsem s nima spokojena. i s práškem na praní a aviváží...pořád jsem trpěla mykózama, pak mi to kámoška poradila a mám klid. a jiná kámoška v tom pere prádlo pro malýho, protože se jí vždycky po normoška prášku ovyrážkoval...tak to jen, abych te pošťouchla :sunglasses:
22. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no proto :slight_smile: co mám říkat já??? :wink:
22. zář 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím chrobínku...ale neboj, všechny se dočkáme! :wink: Ty musíš teď absolvovat všechny ty otáčky okolo a třeba i nějakou tu alternativní léčbu a pak směle do toho! Už jste se rozhodli pro další postup nebo dáváte oddech? :wink:
22. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak nevím do čeho jít.....říkala jsem si zase léčitele.... tip mám od Kapr ... mimochodem kde se fláká???.....ale zatím jsou v plánu vitamíny, bylinky, mojžíšová po laparce
22. zář 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, tak to souhlasím. vitamíny, bylinky a mojžíška s laparkou jsou skvělý. já nedám dopustit na tu akupunkturu, zlepšila se mi po tom ms. Ale ty jsi říkala, že je to v Brně nějaký problematický, což? tak držím pěsti, hlavně tomu dejte čas...
já si vždycky říkám, že už čekáme tři roky, tak nás nějakej ten měsíce nerozhází....což? :wink:
22. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně, dejte se do kupy a hurá na děti :slight_smile:
evi díky, za tip, zkusím to a taky starý dobrý ocet :grinning:
holky musím se jít školit, tak ble tři hodiny někde něco poslouchat, mám sbaleno jídlo a pití, tak jdu na to....zatím páčko..
22. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža je můj poklad :slight_smile: , s ním se všechno zvládá mnohem líp. Taky jsem ho včera vzala na véču. No ještě půl hodinky a budu vědět jak na tom jsem. Ovšem strach to nezmění. No jdu uklidit po čičákovi, tek když hodí bobana tak to je puch, že by jedem padl :grinning:
22. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi díky za povzbuzení, byla jsem do 18let přírodní blondýna, pak jsem po dětech ztmavla, šla na černo a před rokem jsem se vrátila k blond. Změna je život. :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Zuzi, já tě taky nepoznala s tou novou fotkou...to mi nesmíš dělat, takhle mě mást... :slight_smile:

jindří tak pak dej vědět
22. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak výsledky jsou negativní, no tak to snad není nic vážného, uvidíme v pátek na kontrole u Mudra. Ovšem břuch bolí pořád. No jedna holčina psala, že by to mohla být narostlá sliznice, která takto odchází. To bych byla ráda, ale obavy z negativního vlivu toxoplasmy tu přetrvávají. Už jsem z toho všeho mimo. Tělo a psychika habruje. Jsou to samé jiné věci a člověk už pomalu ani neví jak se jmenuje. Co nám chybělo když jsme byly malé holky.
22. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s tím trápením máte pravdu,v každém vzahu se něco najde. Ségra otěhotněla ani se nesnažila,ale jsou bez peněz,mají finanční problémy a to také není sranda. Jak jste psali,máme spo¨kojené muže,tak musíme být rádi. Jsem ráda,že máme alespoň peníze na pokusy. Ale musím říct,že to vztahem hodně zamává a nedivím se,když to někdo neustojí. :frowning2:
Jindři,tak uvidíš,co řekne Mudr.
22. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě by občas zajímalo,co se mi v tom břiše děje. Občas pobolívají vaječníky,ale asi je vše v pohodě,byla jsem přece na utz. No něco se tam prostě děje.
22. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek