• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
holky už příští pátek začátek stimulky,toto rychle uteklo jupíííí :wink:
22. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
achjo,už tu nejste,když píšete,tak já nemůžu,mám toho v práci moc. A když můžu já,tka už jsou všichni doma. :pensive:
22. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tady lucifirku, jen nakoukavam v intervalech :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky by mě zajímalo, co se v nás děje. mě většinou pobolívají vaječníky od ovulky až do ms, takže jestli to máš taky tak, tak to asi není nic vyjímečnýho....

jindři, počkej na dr., co ti řekne. Hlavně napanikař! To je to nejhorší, co může pro tělo být. Já taky prodělala toxoplazmózu a nikdo se mi o tomto riziku ani nezmínil. Zakázala jsem si na to myslet, protože by mi hráblo. Navíc mám ten problém s bezlepkovou dietou, což prý taky "omezuje" zahnízdění embrya. Ale nepřipouštím si to, protože s tím asi nic moc, kromě nějaké medikace, neudělám...já vím, že se trápíš, ale zkus na to nemyslet a počkat do pátku. :wink:
22. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak tak to jse mráda,že tu nejsem sama.
mě teda po pregnylu nic nebylo. Musím říct,že mě celou stimulku nic nebylo,naopak,bylo mi moc dobře. akorát pak ten agolutin do zadku,posledních pár injekcí už bylo fakt nepříjemných. :frowning2:
22. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a ty jdeš do 1. ivf? promiň, že si to nepamatuju, ale trochu se v tom ztrácím...a navíc nám vymizela tabule!!!!! :sweat_smile:
kdo byl hlavní tabulovač holky???? :wink:
22. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný, luci, jsem tu...

aha tak já zas nemám zkušenost s agolutinem....

no mě bylo během stimulky docela blivno a taky se mi pořád točila hlava, ale nebylo to nic strašnýho, co by se nedalo přežít...jen jsem měla hrozný stresy v práci. I když jsem se snažila je nemít a tvářila se, že je nemám :dizzy_face:
a ten pregnyl dneska snad bude už líp, nakonec jsem si vzala prášek na hlavu, tak se snad nic nestane...já už nemohla vydržet a potřebovala jsem pracovat!
22. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě hodinu a půjdu konečně domů-
Evak,ty vaječníky asi není nic vyjmečného,od té doby co neberu žádné léky,to pozoruji každou chvíli. Po ivf se mi uplně změnil průběh ms,ale zase se mi upravila a mám ji pravidelně. Před ivf jsem brala utroš,abych ji měla pravidelně.
Evak musíš mít bezlepkovou dietu,to vyjde dost draho a je to dost složité,že? Nejde jen o pečivo,ale oni mouku či podobné věci přidávají i do salámů ,párků....... Tak to máš moc těžký.
22. zář 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak¨,to já se také ztrácím,ne jdeme už na druhé Ivf. kdyžtak průběh toho prvního mám v albíčku. Jsem na tom podobně jak chrobík,jen to druhé,mám zatím před sebou.
Ono stejně do albíčka se vejde více než do tabulky.
No já se během stimulky cítíla bezvadně a ještě jsem dokonce zhubla. Nejsem žádnej drobek,něco jsem shodila před a něco při stimulce. No já byla při první stimulce doma od začátku,tentokrát asi nebudu. nechci o tom nikomu nic říkat. Před tím se každej ptal a už mi to lezlo na nervy. :frowning2:
22. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mám Luci, ale když si zvykneš, tak to není tak strašný...ale máš pravdu, že mouku cpou do všeho, do paštik i jogurtů a zmrzliny a tak...ale už to umím :wink:

no přesně, když přestaneš brát HA, tak to tělo začne najednou reagovat úplně jinak, což? mě to docela baví pozorovat a měřit bt a tak :sunglasses:

utroš jsem si nevzala tentokrát, bylo mi po něm taky zle (měla jsem ho při iui), tak mi dala ten crinone, ale po tom jsem zas měla mykózu...se mnou je to těžký, ale snažím se si říkat, že jsou horší věci na světě :wink:
22. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se taky lidi ptali, taky nebudeme teď nic říkat, nejbližší vědí, že jdeme, ale neříkáme kam a kdy a co...jen nevím, co řeknu v práci, pokud ten ket bude - to se rozhodne až ten den ráno, tak pak budu muset fiktivně něco vymyslet... :slight_smile:

jo když nám nevyjde ket, tak jdem taky do 2. ivf...mrknu Ti do albíčka, máš pravdu. To zhubnutí mě překvapuje, to jsem netušila. Já se naopak cítíla děsně oteklá a tlačily mě kalhoty :slight_smile:
22. zář 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi člověku nezbyde nic jíného,než si zvyknout, ale musí to být děs nakupovat,pořád číst a číst obsah potravin,i když možná si oblíbíš nějaké výrobky,které kupuješ,ne? Ale slyšela jsem,že to vyjde mnohonásobně dráž,než normální pečivo. Pečeš si doma? Já peču v domácí pekárně,ale mám nakoupené různé směsi a nebo tam dělám jakékoliv kynuté těsto.
tak to já bt neměřím,u mě by to bylo stejně prd platné,když máme špatné spermio.
no s těma mikozama to ti řeknu. Před několika lety jsem měla zánět moč. cest,které se mi te´d dost často vracejí a když jsem dostala antibiotika,tak se mi zase objevila mikoza. Teď mám jakž takž klid,ale musím si fakt dávat pozor na prochladnutí. Sem se vždycky smála babičce,když mi říkala,at nechodím s holejma zádama,a teď jak si na to dávám pozor. :grinning:
Ale začala jsem pít čaj Lapacho,je dá se říct na všechno,nádory,nachlazení,tlak,cukrovka,otoky...... na imunitu....no však můžeš kouknout na net.
22. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale řeknu ti,je zajímavé,jak se mi ta ms po ivf upravila,mám to skoro na den přesně.
No já si také musím něco vymyslet,protože po opu mě nechají určitě doma. No nejradši bych byla doma celou dobu,ale to bude každému jasné. :frowning2: Ono možná i tak.
No na každého ty hormony působí jinak.Mě bylo dobře. A zhubnout jsem chtěla,ještě než tam půjdeme,protože jsem měla dost. A to že jsem zhubla při stimulce mohlo být i tím,že jsem neměla žádnej stres,jedla jsem pravidelně a asi i líp.
Tak musíš věřit,že ket vyjde. Vyšlo to spoutě holek,proč ne tobě. šance je. :wink:
22. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrknu Luci:slight_smile: No jo, je to drahý, ale co se dá dělat. Peču doma v pekárně, ale taky kupuju, protože ne vždy na to mám čas...takže chleba za 60 kč, to je dobrý ne? :wink:

No s tím prochladnutím je to pravda. Když ti propukne mykóza, tak nejez žádný cukr, on totiž ty kvasinky vyživuje a čím víc ho dodáš, tím víc se množí...tím se vždycky řídím a pak se to zlepší... ale jinak já na to kdysi taky hodně trpěla, ale teď už je líp :slight_smile:
22. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak tak to je mazec,to si člověk rozmyslí,jestli něco vyhodí.já teda taky nepeču pořád,ono se ty směsy i přejí,je zajímavé,že chleby od nás se nikdy nepřejí,ale ty do pekárny jo.
22. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda baby, já jsem dostala chut na čerstvý pečený chlebík, ale nemááám pekáárnu :wink:
22. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo irmi, tak budeš muset uklohnit bez pekárny...hezky v pekáčku a troubičče :wink: holky za chvíli mizím, tak zítra ahoj
22. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy nemusíš mít pekárnu,máš troubu :grinning: jen ti dá trošku víc práce.
22. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já dorazila z práce,konečně. Jdu si uklohnit nějakou polívku,cibulovou skapáním. Já včera zrovna pekla bramborový chleba. A je dobrý
22. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty těhule a děti se fakt na člověka valej ze všech stran. V počasí mráčková,na jedničce v objektivu taky jedna, v seriálu Ulice,který jsem včera po dlouhé době viděla,taky těhule, vRůžovce těhule,potraty, adopce,no to už člověk fakt nemánaco koukat,budu si muset pustit nějakou komediii na zlepšení nálady. Třeba Jak vytrhnout velrybě stoličku,nebo Spláchnuttej :grinning:
22. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem ze školení doma, čtyři stovky v kelu, celé odpoledne taky a nic nového nevím...Irmi já mám pekránu naproti,ale zavřeli v pět :frowning2: ,ale mám buchtu od jany/tchýně/ a zítra se uvidím s mimískem!!!!
22. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy na jakém školení? nějak jsem to asi přehlídla.
Jé ty se teda zítra budeš mít. :slight_smile:
22. zář 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje, tak jsem se vás snažila dočíst. No koukám, že tu skoro každá máte s něčím problém, ale já pokud jsem se sama nezmínila o toxoplasmě, tak nám žádný problém nenašli. Já jsem v pořádku a manža dokonce dostal nabídku na dárcovství spermoušů. Tak už fakt nechápu v čem je zakopaný pes. No snažím se tomu tolik nepoddávat, ale občas to fakt nejde. Kámoška se švagrovou mají před porodem a to nejde vypustit. No alespoň tady si můžeme pomáhat na dálku a jsem za to moc ráda. Všem přeji krásný večer, pa pa
22. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři,není to fakt jednoduchý,obvzlášt,když víš,že jste v pořádku.Takže vy patříte do té skupinny,kdy nebyla zjištěna žádná příčina problému?
22. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že to máš vše napsané v albíčku,tak já si jdu váš příběh přečíst.
Mě to fakt přijde nespravedlivé,to všechno kolem,ale my ten svět nezměníme,jen můžeme bojovat za tensvůj sen.
Ostatní lidi kolem nezmněníme.
22. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindřiško,vy už toho máte také moooc za sebou. Už byste si to opravdu zasloužili :wink:
22. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky,
chtěla jsem se zeptat, nevíte někdo náhodou, jak to se sexíkováním před ketem? katchik neřešili jste to? já včera píchla ten pregnyl a na vkládání jdu až v úterý, ale nevím, jestli to můžeme risknout...
23. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
u KETu by snad neměl být žádný problém, teda, jestli se nepletu. Oplodněná vajucha jsou zmrazená, takže manžel nic už neodevzdává :wink: , takže snad by neměl být problém...
23. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi myslím, si že není důvod , proč by se nesmělo, po ketu raději ne, ať je klídek na uhnízdění,ale teď si fakt myslím, že není důvod se nemilovat, tak přeji hezké líbánky :wink:
luci jsem sestra a ty se musí pořád "vzdělávat" ze zákona, musíš nasbírat 40 kreditů za pět let, já to letos odevzdala a tak mi to jako prodloužili a sbírám dalších 40 na dalších 5 let a protože mám školy dvě, tak sbírám 80 a posílám to 2x, nehledej v tom logiku, ono ji to nemá, jde o to, tahat z nás peníze , o nic víc, žere to čas, prachy... mám jednu hlavu, jednu práci a za odměnu, že mám dvě školy, trpím tím, že mě to stojí 2x víc času a peněz.... je to na dlouhé povídání, sestry vím, o čem je řeč :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale chudátko jedno, to ti teda nezávdím, ale co se dělat,že? pokud nechceš ztratit kredit, tak tose musíš pořád vzdělávat...Jsou to ale zmetci, potom se všichni diví, že je málo zdr. sester :angry:
23. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek