• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
wrtul,však už víš,co tě čeká,tak čeho by ses bála. Jedině toho neuspěchu,toho se také bojím,ale teď se fakt těším na těhu.
23. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já se bála že když nejsem objednaná a nemáme sepsanou žádost na pojišťovnu tak aby se to stihlo .. ale doktor mě ubezpečil že je čas.. ještě mi zjistí nějaký podrobnosti a za týden to rozseknem :dizzy_face: ale asi sem na něm nechala trvalé následky.. musí mít pacientek.. a jen jsem se představila tak věděl o koho jde :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO někoho si prostě zapamatují :grinning: Mě si pamatuje jedna sestřička,tak jen volám,tak ví a vždycky si s ní dobře popovídám. Kdyby nebylo jí,tak už bych se na to asi vyflákla.
23. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku tak já sem asi zážitek na celý život no :grinning: chytrá jak rudý právo :grinning:
23. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už bych fakt tak potřebovala otěhotnět. nějak už tu práci po psych.stránce nezvládám,práce mě baví,ale ten kolektiv,to mi hlava nějak nebere.Připadá mi,že si všichni z práce dělají holubník a nikdo to nevidí.
:frowning2: Už by to chtělo fakt změnu.Domů chodím unavená,ale psychicky.
23. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul :grinning: :grinning: :grinning: no aspoň si doktoři dávají majzla
23. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku s tou psychikou to mám podobný..už přes 5 let dělám tu samou práci.. sice jsem mezi tím změnila fimru ale práce je hooodně podobná.. takže docela si i říkám že by to chtělo změnu..
a rozhodla jsem se že jeslti teď IvF nevyjde tak se asi dám k ČR policii :grinning: :grinning: :grinning:
ale jinak je ten můj doktor fakt zlatíčko! to se mu musí nechat! jsem narazila na někoho komu nejde jen o prachy ale bere to lidsky jako člověk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a řekne mi to a poradí a vůbec.. prostě jsem ráda že tam chodím i když je to daleko..
23. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tu změnu zvažuju,ale nechce se mi,tady se taková práce těžko hledá :frowning2: a teď kdybych mohla otěhotnět.
No uvidíme,po ivf,co se bude dít. Možná se na to vyprdnu. Na druhou stranu si říkám,že všude je něco. Ale tohle už nějak nepobírám.
23. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciferku a co děláš za práci? Já už taky potřebuju změnu, dělám v kanclu, který je ve sklepních prostorech kde mám pidi okna, takže svítím zářivkama a celý den čučím do PC. Jo a ještě v zorném poli mám zaparkovaný vánoční stromeček, který mi na vánoce seberou na krám a po vánocích šup ke mně do kanclu :angry: .
No pokud mi dopadne dobře kontrola a bude vše O.K., tak bych mohla začít stimulovat ke konci října, no uvidíme. A pod vánoční stromeček si všechny nadělíme fotečky z UTZ :grinning: (ale pod ten doma :grinning: )
23. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři,tak s tím dárečkem máš pravdu,nic jinýho bych tam ani nechtěla.
Písnu to do IP,radši.
23. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já ců taky IP :wink: :grinning:
23. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul,taky ti to pošlu :wink:
23. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferek no jo no já sem baba zvědavá :grinning: :grinning:
Holky sranda musí být i kdyby na chleba nebylo! :wink:
23. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul too nevají,já si zase ráda postěžuju :- :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste čísla :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem ti i hned něco odpesala :wink: :dizzy_face:
jo a taky si ráda stěžuju :grinning: :wink:
23. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindři a který? určitě jedničky že jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já koukám,že píšu jak jouza,samá chyba :frowning2:
No my jsme tu No.1
23. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je jasný a s hvězdičkou :grinning:
23. zář 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
znáte tu hlášku? "frunk a želvy byly pryč" :grinning: :grinning: :wink: no tak se te´d cítím.. jen to nemám po ničem prostě je krásnej den a bueme těhu a můj doktor je super a celej svět je super :grinning: :wink:
23. zář 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kde ste já si tu hláškuju a vy si klidně spíte nebo co :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne já hledám na netu noční košilky :grinning:
23. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky to sem vám vlastně nepasla.. mě přišly ty noční košilky..
jak jsem tu řešila..
objednala jsem si jednu na OPU se sloníkama zrovna včera jsem ji žehlila holky je faááákt suprová sem byla úplně unešená - jak ten obchod byl super jak brzo to přišlo a jak to bylo levný a všechno..
já objednala ještě pižamo pro manžu to je taky suprový a pak ještě pro ségru taky noční košilku a nejradši bych jí nosila místo ségry je nádherná :dizzy_face:
23. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde?
23. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pod stromečkem budeme mít ty fotečky,jak psala Jindřiška. To buddou všichni čučet. :grinning:
Jindři,já si objednala z těch stránek,jak tu kdysi holky probírali pyžamo a ségře na vánoce taky. Kra'tásky a tílko se žirafkama.
23. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindři tady
http://www.spodnipradlodarka.com/detailzbozi.php?id=1766
tohle je dokonce ta co jsem objednala ségře.. sloníky jsem vykoupila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tohle
http://www.kosilky-zupany.cz/damske-pyzamo-vienetta-secret-2-Zirafky-p-628.html
ségře tohle
http://www.kosilky-zupany.cz/damske-pyzamo-vienetta-secret-sortky-raminka-Zirafa-a-vcelka-p-612.html
jsou skoro stejná,já si vzala s krátkým rukávem,mě by v tílku byla zima. A už jsem ho prala a je super.
Ještě si pak možná nějaké objednám.
23. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty jsou taky super wrtul.
23. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek