• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
já jsem si nemohla vybrat kterou,chtěla jsem si pak objednat i košilku a pyžamo s capri kalhotama.
23. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně jsem úplně zapoměla, že mám vedle sebe pod dekou čičáka a hodila jsem si tam ruku a málem jsem vypustila duši jak jsem se lekla :grinning:
23. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty žirafky jsou super..
i v tomhle krámě je měli a že jich tam měli ale já žirafky už doma mám.. a štěstí mi nepřinesly tak jsem chtěla něco jinýho.. a slibuju si kočičku když otěhu.. tam mají mateřskou s kočičkou a je úplně nejlepší :grinning:
niméně sloníci jsou taky úplně úžasní ukazuju je všem návštěvám a tááák :grinning:
23. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
v albíčku mám tři favority, kterou by jste si vybraly?
23. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři :grinning: no to tě lituju i toho kočičáka.
23. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindři ta je taky krásná.. :wink:
to s číčákem dost dobrý :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři,mě se líbí ta na té pani a žirafky,jsou skoro stejné jako mám doma,už druhé :confounded: :sweat_smile: Ale uplně nejlepší je tríčo s otiskama. To každopádně ale budeme mít,že jo baby. :wink:
Wrtul tfuj,tfuj,tfuj,pro štěstí.
:sweat_smile:
23. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky žirafindy, hlásím návrat z dovči. Bylo tam úžasně. Moře krásně teplý, počasí přálo. Wrtul Rhodos je fakt nádhernej, jeden den jsme si půjčili auto a zajeli si do Rhodosu a na Lindos. No super dovča a líbila se asi i prckům, jen se jim moc nelíbilo na přímém sluníčku, ale to jsem stejně moc nebyla a víc se válela pod slunečníkem.

Co tady nového? Stimulatnky, čekatelky, těhulky? :confused:
23. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miluu,krásnáá dovča,hod něco do albíčka.
23. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
on je teď úplnej mazel a mám ho pořád za zadkem, hlevně není zvyklý, že je někdo doma tak je teď strááášně unavenej bobánek. Jsem ale ráda, ještě tak před rokem byl dravec a několikrát mě napadnul zmetek.
23. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři to je teda potvůrka zlobivá. :unamused:
23. zář 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, něco málo dám, ale pak smáznu, než to smáznou admini :wink:
autor
Jindři asi bych vybrala tu první..nebo tu poslední s těma žirafkama :slight_smile:
Ahojky Miluš.. to jsem ráda že jste všichni v porádku :slight_smile: jo jo Rhodos je krásnej zrovna jsem se dokopala k tomu že jsem vybrala fotky a nechávám je vyvolat :grinning: :grinning: z 400 fotek vybrat jen 40 to dá zabrat i 4 měsíce :grinning: :grinning:
stači jedna. :wink:
Milus: no ahoj, tak to je fajn, že se vám líbilo, také bych ned jela :wink:

Jinri: a co je to za rasa, britská modrá?
23. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No wrtul s těma fotkama,já nemá fotky,za poslední dva roky,ani ze sva :frowning2: tby,a pořád o tom jen mluvím a zatím nic.
23. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nedám, jsou moc velký a zmenšovat se mi je nechce. Hodím je na picasa a pak vám pošlu do IP odkaz :wink:
23. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj milu, tak hlavně, že jste si to všichni užili. Já bych taky jela a hned. Loni jsme byli na Korfu a to taky nemělo chybu. Řecko je prostě Řecko. Těším se na fotečky
23. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindři tak to já fotky docela zvládám.. my měli totiž donedávna normoš foták takže to bez vyvolání nešlo.. vlastně rhodos byla první dovča s digi foťákem..
kočky mažu domů pá pá..
23. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky se mi nejvíc líbí na první :grinning:
irmi jo jo briťák - dominantní potvora, ale teď je bobánkovej a ňuňací :grinning:
23. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to pošli do IP,díky
tak ju,milu
Wrtul ahoj zítra.
ženy, manža se blíží k domovu z práce, tak jdu udělat řízky. Mějte se krásně pa pa všem
23. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindri: je krásná, mně by se také moc líbila, ale náš hafoš by s ní udělal jedna dva pořádek :angry:

Wrtul: ahoj a zítra,čao
23. zář 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ahojky,já za chvíli budu zavírat. Ale doma na vás ještě mrknu.
lucif: papapapa
irmi,já budu na pc i doma. :wink:
23. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi koukám hezké nové úlovky :slight_smile:
23. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji, overálky mně přišly dnes poštou z aukra a ještě jsem byla v bazárku akoupila jsem si ty ryfličky atd
23. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tiše závidím, pěkné fotky , dost dobrá je ta z letadla a ještě ta před letadlem :grinning: No ale už mažu dělat řízky, a to mi mamina ještě donesla pytel švestek. Se asi picnu
23. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek