Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
lucifirek
23. zář 2009
já jsem si nemohla vybrat kterou,chtěla jsem si pak objednat i košilku a pyžamo s capri kalhotama.
jindriska
23. zář 2009
normálně jsem úplně zapoměla, že mám vedle sebe pod dekou čičáka a hodila jsem si tam ruku a málem jsem vypustila duši jak jsem se lekla 😃
wrtulkaautor
23. zář 2009
ty žirafky jsou super..
i v tomhle krámě je měli a že jich tam měli ale já žirafky už doma mám.. a štěstí mi nepřinesly tak jsem chtěla něco jinýho.. a slibuju si kočičku když otěhu.. tam mají mateřskou s kočičkou a je úplně nejlepší 😃
niméně sloníci jsou taky úplně úžasní ukazuju je všem návštěvám a tááák 😃
jindriska
23. zář 2009
v albíčku mám tři favority, kterou by jste si vybraly?
lucifirek
23. zář 2009
Jindři 😃 no to tě lituju i toho kočičáka.
wrtulkaautor
23. zář 2009
Jindři ta je taky krásná.. 😉
to s číčákem dost dobrý 😃 😃
lucifirek
23. zář 2009
Jindři,mě se líbí ta na té pani a žirafky,jsou skoro stejné jako mám doma,už druhé :-S :-N Ale uplně nejlepší je tríčo s otiskama. To každopádně ale budeme mít,že jo baby. 😉
Wrtul tfuj,tfuj,tfuj,pro štěstí.
:-N
miluse
23. zář 2009
Ahojky žirafindy, hlásím návrat z dovči. Bylo tam úžasně. Moře krásně teplý, počasí přálo. Wrtul Rhodos je fakt nádhernej, jeden den jsme si půjčili auto a zajeli si do Rhodosu a na Lindos. No super dovča a líbila se asi i prckům, jen se jim moc nelíbilo na přímém sluníčku, ale to jsem stejně moc nebyla a víc se válela pod slunečníkem.

Co tady nového? Stimulatnky, čekatelky, těhulky? =-)
lucifirek
23. zář 2009
Ahoj Miluu,krásnáá dovča,hod něco do albíčka.
jindriska
23. zář 2009
on je teď úplnej mazel a mám ho pořád za zadkem, hlevně není zvyklý, že je někdo doma tak je teď strááášně unavenej bobánek. Jsem ale ráda, ještě tak před rokem byl dravec a několikrát mě napadnul zmetek.
lucifirek
23. zář 2009
Jindři to je teda potvůrka zlobivá. :-|
miluse
23. zář 2009
Luci, něco málo dám, ale pak smáznu, než to smáznou admini 😉
wrtulkaautor
23. zář 2009
Jindři asi bych vybrala tu první..nebo tu poslední s těma žirafkama 🙂
Ahojky Miluš.. to jsem ráda že jste všichni v porádku 🙂 jo jo Rhodos je krásnej zrovna jsem se dokopala k tomu že jsem vybrala fotky a nechávám je vyvolat 😃 😃 z 400 fotek vybrat jen 40 to dá zabrat i 4 měsíce 😃 😃
lucifirek
23. zář 2009
stači jedna. 😉
irminka
23. zář 2009
Milus: no ahoj, tak to je fajn, že se vám líbilo, také bych ned jela 😉

Jinri: a co je to za rasa, britská modrá?
lucifirek
23. zář 2009
No wrtul s těma fotkama,já nemá fotky,za poslední dva roky,ani ze sva 😞 tby,a pořád o tom jen mluvím a zatím nic.
miluse
23. zář 2009
Tak nedám, jsou moc velký a zmenšovat se mi je nechce. Hodím je na picasa a pak vám pošlu do IP odkaz 😉
jindriska
23. zář 2009
Ahoj milu, tak hlavně, že jste si to všichni užili. Já bych taky jela a hned. Loni jsme byli na Korfu a to taky nemělo chybu. Řecko je prostě Řecko. Těším se na fotečky
wrtulkaautor
23. zář 2009
Jindři tak to já fotky docela zvládám.. my měli totiž donedávna normoš foták takže to bez vyvolání nešlo.. vlastně rhodos byla první dovča s digi foťákem..
kočky mažu domů pá pá..
jindriska
23. zář 2009
no taky se mi nejvíc líbí na první 😃
irmi jo jo briťák - dominantní potvora, ale teď je bobánkovej a ňuňací 😃
irminka
23. zář 2009
tak to pošli do IP,díky
lucifirek
23. zář 2009
tak ju,milu
Wrtul ahoj zítra.
jindriska
23. zář 2009
ženy, manža se blíží k domovu z práce, tak jdu udělat řízky. Mějte se krásně pa pa všem
irminka
23. zář 2009
jindri: je krásná, mně by se také moc líbila, ale náš hafoš by s ní udělal jedna dva pořádek ]-(

Wrtul: ahoj a zítra,čao
lucifirek
23. zář 2009
tak ahojky,já za chvíli budu zavírat. Ale doma na vás ještě mrknu.
irminka
23. zář 2009
lucif: papapapa
lucifirek
23. zář 2009
irmi,já budu na pc i doma. 😉
lucifirek
23. zář 2009
irmi koukám hezké nové úlovky 🙂
irminka
23. zář 2009
děkuji, overálky mně přišly dnes poštou z aukra a ještě jsem byla v bazárku akoupila jsem si ty ryfličky atd
jindriska
23. zář 2009
Milu tiše závidím, pěkné fotky , dost dobrá je ta z letadla a ještě ta před letadlem 😃 No ale už mažu dělat řízky, a to mi mamina ještě donesla pytel švestek. Se asi picnu

Začni psát odpověď...

Odešli