Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
irminka
23. zář 2009
milus: fotky jsou nádherné, jejda, já závidím 😉

A ty řízečky s e salátkem bych si teda také dala...

jedu se projet na kole, sedím na prdeli celý den, kromě házení praček a povlečení postelí...
evak99
23. zář 2009
ty jo žirafindy, vy zas nakupujete...já už taky povalím z práce, hezký večer

a vítám milu z dovči 🙂
jindriska
23. zář 2009
tak jsem si úspěšně zakouřila celý byt, jak jsem dopoledne vyčistila troubu, tak se zbytky čističe pěkně vykouřily. Teď máme otevřená okna v celém bytě. No ale řízečky se už pěkně pečou, ňam to bude véča 😃 Sorry holky, dělám chutě :-N
lucifirek
23. zář 2009
milu krásné fotečkyhned bych někam vyrazila. Muselo to být super.
Já teprve teď dorazila domů,stavila jsem se ještě za mamkou. Dlala jsem si véču a je mi zase špatně od žaludku. Včera v noci jsem taky zvracela. Tak nevím co to se mnou je. Bolí mě vaječníky a břuch. Takhle to normáně nebývá. 😞 No zítra bude třeba líp. A příší pátek se uvidí na utz 🙂
Mnam řízek bych si taky dala,klidně jen s chlebem a okurkou. 😉
ruda
23. zář 2009
Ahojky dočetla jsem, vítám Milušku, fajn relax..teď z toho budeš chvíli čerpat..
tak vvv negativní, jen máme mírně hraničně rozšířené ledvinné pánvičky, tak kontrola za 6 týdnů, máme jen 2d dvd, 3d se prý dělá později, tak jsem se objednala ještě za 4 týdny, tak se teď uvidíme v 1,5 měsíci 3x a táta i já máme obr radost, protože se nám potvrdil, ten vytoužený Rudla 😃
krásné sny a Irmy už máme spolu 3 kluky do týmu 🙂 , my jsme ale spíš přes atletiku než přes fotbal nebo hokej či co to hraje Ríša
irminka
23. zář 2009
Rudy: tak to moc gratulujeme i s manželem, dobrou noc
ruda
23. zář 2009
děkuji!!!mooooc dobrou noooc
kapr
24. zář 2009
Dobré ranko všem 🙂
já nějak nestihla Milu fotky 😞
ruda
24. zář 2009
kapříku dobrééééé 🙂
irminka
24. zář 2009
nazdar Rudýsku: takže Rudla jo? 😉
evak99
24. zář 2009
ahoj holky,

rudí, gratuluju k Rudlovi 🙂

Holky, já vám začala po tom pregnylu krvácet, tak jsem z toho byla taková vyplesklá, ale naštěstí to bylo jenom jedno odpolko a večer a ráno už byl klid...no to je děsný, jak s námi ty hormony cvičí.
Luci, taky mě bolí vaječníky a břicho a točí se mi zase hlava ]-( to nesnáším ze všeho nejvíc....

hezký den
irminka
24. zář 2009
evak: prosím tě, po pregnylu krvácet? To jsem neslyšela, hm zajímavé......
kapr
24. zář 2009
To krvácení se někdy stává. mě se to taky jednou přihodila a byla jsem z toho zaskočená. Naštěstí jsem zrovna šla na kontrolu do Caru a tam mi řekli, že je to běžné.
irminka
24. zář 2009
tak to je dobře, tak se drž a odpočívej...držím palusky 😉
evak99
24. zář 2009
no já taky hned volala do car a říkali, že když to do rána přestane, tak že ok...

no irmi, já moc neodpočívám, zase jedu v šíleným kolotoči v práci, přestože jsem si slíbila, že to tentokrát bude jinak...no nevím moc jak z toho ven. Nicméně od příštího čtvrtka jdu na kratší úvazek, na což se moc těším, jen bude těžké to všechno ukočírovat. v práci jsou zvyklí, že makám dost a tu agendu mi nechají, tak jak je...takže fakt nevím, jak to bude vypadat, jistý je, že se to musím snažit dodržovat a odcházet dřív...
irminka
24. zář 2009
práce není všechno.....také jsem si myslela, že budu nepostradatelná a ted i když mám PN, tak jednou za týden chodím do práce a postupně vše předávám kolegyním, jen celní agendu si nechávám, je to taková má pojistka 😉
evak99
24. zář 2009
já vím irmi, já si tohle všechno uvědomuju a mám to v hlavě srovnané, jen je těžký, když tu v tý kanceláři sem a valí se to na mě ze všech stran, říct: hele pro dnešek dost, jdu domu. mám po pracovní době!
tak jen tak. já to zvládnu, protože vím, co je moje priorita, jen že to bude těžký a možná se budu muset s lidma dohadovat a možná nebude hotový všechno včas...ale snad to půjde. možná se stresuju zbytečně dopředu! 🙂 Prostě příští středu večer rozešlu svým kolegům, že budu pracovat jen dopoledne a ať mi píšou maily, že je vyřídím až budu v kanclu! 😃 už se na to těším! 🙂
irminka
24. zář 2009
tak to má být kočko, zdraví je přednější a vždycky to nějak dopadne...hlavu vzhůru 🙂
lucifirek
24. zář 2009
😃 Ahojky kočky
kapr
24. zář 2009
Něco někdo nového? 😃 😃 😃
katchik
24. zář 2009
Ahoj Holky,
Mám chvilku, tak nakukuju.
Rudo moc gratuluju k Rudlovi. 🙂
Evi s prací to je těžký. Mě to ještě kevšemu přestává bavit a furt čekám, že budu těhu a one nějak nic. 😞
lucifirek
24. zář 2009
Evi a katchik. Tak koukám,že máme všechny stejné dojmy. No tak už ab ychom měli ty pupíky. 😃
wrtulkaautor
24. zář 2009
Ahojky kočky..
na chvilku nakukuju 😉 jo jo s tou prací jak to pozoruju to máme všechny stejné kdyby sme byli chlapi a nechtěly rodiny tak už děláme někde jinde něco úplně jinýho za úplně jiný peníze a vůbec.. prostě co ty ženský kvůli rodině nevydrží 😉
lucifirek
24. zář 2009
Wrtul asi tak,vyflákly bychom se na to a šli někam jinam,takhle člověk přemýšlí,že nemá cenu měnit práci,kdyby to dopadlo atd. A žijeme tím,že chce být těhu.
katchik
24. zář 2009
Holky jo jo přesně tak. Taky jsem chtěla odejít a pak jsem si řekla, že to nemá cenu, že stejně budu brzo těhu a zatím tady furt trčím.
lucifirek
24. zář 2009
Tak tak trčíme. Aleleeee,třeba jen do konce tohodle roku. 😃 😃 Pak už budem snad těhu ne? A to už mi tu všichni můžou...
wrtulkaautor
24. zář 2009
Luciferku já budu těhu už v listopadu a od listopadu doma a basta fidly přece nebudu v práci věčně 😉
katchik
24. zář 2009
Luciferek to je jasný, že jen do konce roku. 🙂
jindriska
24. zář 2009
ahoj holky, všem přeji krásný den, nějak jsem dnes nestíhla se mrknout
lucifirek
24. zář 2009
Ahoj Jindři. No já prostě chci mít pod stromečkem tufotku mimi.

Začni psát odpověď...

Odešli