• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
milus: fotky jsou nádherné, jejda, já závidím :wink:

A ty řízečky s e salátkem bych si teda také dala...

jedu se projet na kole, sedím na prdeli celý den, kromě házení praček a povlečení postelí...
23. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo žirafindy, vy zas nakupujete...já už taky povalím z práce, hezký večer

a vítám milu z dovči :slight_smile:
23. zář 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si úspěšně zakouřila celý byt, jak jsem dopoledne vyčistila troubu, tak se zbytky čističe pěkně vykouřily. Teď máme otevřená okna v celém bytě. No ale řízečky se už pěkně pečou, ňam to bude véča :grinning: Sorry holky, dělám chutě :sweat_smile:
23. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu krásné fotečkyhned bych někam vyrazila. Muselo to být super.
Já teprve teď dorazila domů,stavila jsem se ještě za mamkou. Dlala jsem si véču a je mi zase špatně od žaludku. Včera v noci jsem taky zvracela. Tak nevím co to se mnou je. Bolí mě vaječníky a břuch. Takhle to normáně nebývá. :frowning2: No zítra bude třeba líp. A příší pátek se uvidí na utz :slight_smile:
Mnam řízek bych si taky dala,klidně jen s chlebem a okurkou. :wink:
23. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dočetla jsem, vítám Milušku, fajn relax..teď z toho budeš chvíli čerpat..
tak vvv negativní, jen máme mírně hraničně rozšířené ledvinné pánvičky, tak kontrola za 6 týdnů, máme jen 2d dvd, 3d se prý dělá později, tak jsem se objednala ještě za 4 týdny, tak se teď uvidíme v 1,5 měsíci 3x a táta i já máme obr radost, protože se nám potvrdil, ten vytoužený Rudla :grinning:
krásné sny a Irmy už máme spolu 3 kluky do týmu :slight_smile: , my jsme ale spíš přes atletiku než přes fotbal nebo hokej či co to hraje Ríša
23. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy: tak to moc gratulujeme i s manželem, dobrou noc
23. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji!!!mooooc dobrou noooc
23. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem :slight_smile:
já nějak nestihla Milu fotky :frowning2:
24. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku dobrééééé :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar Rudýsku: takže Rudla jo? :wink:
24. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

rudí, gratuluju k Rudlovi :slight_smile:

Holky, já vám začala po tom pregnylu krvácet, tak jsem z toho byla taková vyplesklá, ale naštěstí to bylo jenom jedno odpolko a večer a ráno už byl klid...no to je děsný, jak s námi ty hormony cvičí.
Luci, taky mě bolí vaječníky a břicho a točí se mi zase hlava :angry: to nesnáším ze všeho nejvíc....

hezký den
24. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: prosím tě, po pregnylu krvácet? To jsem neslyšela, hm zajímavé......
24. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To krvácení se někdy stává. mě se to taky jednou přihodila a byla jsem z toho zaskočená. Naštěstí jsem zrovna šla na kontrolu do Caru a tam mi řekli, že je to běžné.
24. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře, tak se drž a odpočívej...držím palusky :wink:
24. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky hned volala do car a říkali, že když to do rána přestane, tak že ok...

no irmi, já moc neodpočívám, zase jedu v šíleným kolotoči v práci, přestože jsem si slíbila, že to tentokrát bude jinak...no nevím moc jak z toho ven. Nicméně od příštího čtvrtka jdu na kratší úvazek, na což se moc těším, jen bude těžké to všechno ukočírovat. v práci jsou zvyklí, že makám dost a tu agendu mi nechají, tak jak je...takže fakt nevím, jak to bude vypadat, jistý je, že se to musím snažit dodržovat a odcházet dřív...
24. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
práce není všechno.....také jsem si myslela, že budu nepostradatelná a ted i když mám PN, tak jednou za týden chodím do práce a postupně vše předávám kolegyním, jen celní agendu si nechávám, je to taková má pojistka :wink:
24. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím irmi, já si tohle všechno uvědomuju a mám to v hlavě srovnané, jen je těžký, když tu v tý kanceláři sem a valí se to na mě ze všech stran, říct: hele pro dnešek dost, jdu domu. mám po pracovní době!
tak jen tak. já to zvládnu, protože vím, co je moje priorita, jen že to bude těžký a možná se budu muset s lidma dohadovat a možná nebude hotový všechno včas...ale snad to půjde. možná se stresuju zbytečně dopředu! :slight_smile: Prostě příští středu večer rozešlu svým kolegům, že budu pracovat jen dopoledne a ať mi píšou maily, že je vyřídím až budu v kanclu! :grinning: už se na to těším! :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to má být kočko, zdraví je přednější a vždycky to nějak dopadne...hlavu vzhůru :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ahojky kočky
24. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Něco někdo nového? :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
Mám chvilku, tak nakukuju.
Rudo moc gratuluju k Rudlovi. :slight_smile:
Evi s prací to je těžký. Mě to ještě kevšemu přestává bavit a furt čekám, že budu těhu a one nějak nic. :frowning2:
24. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a katchik. Tak koukám,že máme všechny stejné dojmy. No tak už ab ychom měli ty pupíky. :grinning:
24. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky..
na chvilku nakukuju :wink: jo jo s tou prací jak to pozoruju to máme všechny stejné kdyby sme byli chlapi a nechtěly rodiny tak už děláme někde jinde něco úplně jinýho za úplně jiný peníze a vůbec.. prostě co ty ženský kvůli rodině nevydrží :wink:
24. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul asi tak,vyflákly bychom se na to a šli někam jinam,takhle člověk přemýšlí,že nemá cenu měnit práci,kdyby to dopadlo atd. A žijeme tím,že chce být těhu.
24. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jo jo přesně tak. Taky jsem chtěla odejít a pak jsem si řekla, že to nemá cenu, že stejně budu brzo těhu a zatím tady furt trčím.
24. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak trčíme. Aleleeee,třeba jen do konce tohodle roku. :grinning: :grinning: Pak už budem snad těhu ne? A to už mi tu všichni můžou...
24. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku já budu těhu už v listopadu a od listopadu doma a basta fidly přece nebudu v práci věčně :wink:
24. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciferek to je jasný, že jen do konce roku. :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, všem přeji krásný den, nějak jsem dnes nestíhla se mrknout
24. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jindři. No já prostě chci mít pod stromečkem tufotku mimi.
24. zář 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek