• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahojky, díky moc za gratulace, jasan fotečky pod stromečkem!!!!
já mám svou práci ráda,ale když bylo na váze mimi nebo práce, neměla jsem o čem dlouho přemýšlet a svět se nezbořil, jsem doma od prvopočátku a prostě to nějak dopadlo
Holky nebojte, za chvilku si od práce odpočinete, budete pupíkovat a spávat do devíti a kulatit se a nakupovat mimioblečky...
taky jsem teď jednu paní domasírovala, má ještě permanentku, tak ještě jednou příští týden a fakt hotovo, už mi to dává zabrat, večer jedu do práce ,ale jen na pokec a kafe :wink: stejně jsem sama doma
24. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je přesně tak katchik, luci a jitu...já taky dostala tak dobrý nabídky na změnu práce, ale nakonec jsem nikam nešla, protože pořád čekám, že se NĚCO změní...a furt nic...ale snad bude líp..
holky, balím to, jdu na masáž a rovnání kostrče před ketem...jo a zítra mám dovošku, takže budu mít 4 dny v klídku...no a v úterý ráno budu se strachem volat do car, zda se rozmrazil...tak hezký víkend
24. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi neboj, klapne to , jen tu kostrč ti nezávidím... mám ji taky vpáčenou a podívej, jsem těhule,ale jak se budu zvětšovat a při porodu si asi užiju..chtěla jsem ji rovnat,ale pak už se to nestihlo a jsem poseroutka :unamused:
24. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy,takže bude rudík. Suprrrr. Manža by chtěl kluka. A mě je to uplně jedno,hlavně at je zdravé a aby vůbec nějaké bylo. :grinning:
24. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak možná,kdybychom změnili práci,tak by se stal zázrak a dopadlo to ,ono to tav většinou bývá.
24. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ted jsem tu měla takový zákazníky,že kdyby byli takový všichni,nebo víc,tak bych tý práce asi nechala na minutu. :grinning: Bože zaco mě trestáš.

Holky také se vám stává to,když nakupujete oblečení,tak přemýšlím,jestli se mi do toho vejde aspoň malý bříško. Nebo jestli to užiju v těhotenství :unamused: ? To asi jenom já jsem švihlá
24. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky žirafky,

nějak nestíhám. Dneska jsem byla poprvé v práci po 2,5 měsících, ikdyž jen na dopoledne, neb jsem zase v poledne mastila do poradny, ale i tak to byl docela záhul a ten největší mě čeká příští týden, tak jsem na to zvědavá, zda mě to nepoloží.

Nevím, zda jsem tu s vámi řešila vycházky v PN, ale na jednom serveru mi odpověděli toto http://azrodina.cz/3332-neomezene-vychazky, takže z toho vyplývá, že záleží na mudrovi, jak je napíše. Tak jsem zvědavá jestli, když někdy půjdu znovu na nemocenskou, jaký to opět bude boj s vycházkami, ale jen kvůli nim se mi mudr měnit nechce, jsem s ním jinak spokojená. :dizzy_face:

Tak a jdu se vás snažit dočíst :wink:
24. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, fotečky jsem posílala do IP, za chvíli ti tam hodím odkaz. Pokud jsem ještě na někoho zapomněla, tak se ozvětě :wink:

Dneska, jsem byla na utz a oba prckové mají 7 cm a kousek :wink: a čeká nás trošku kolotoč dalších vyšetření, tak jsem na to zvědavá :fearful:

Jéé, holky vy mi děláte s těma řízkama a salátem chutě, taky bych si dala. Tchýňová dělá přímo super salátek, jí asi budu muset nenápadně naznačit, že by mohla udělat :confused: :grinning:

Rudýsku, gratuluju k Rudlovi :wink:
24. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluško díky moc za rudlu a taky za fotečky, jela bych hned aspoň na měsíc a jak začne zima a tma, tak klidně až do porodu. :grinning: jojo, kde vzít a nekrást, manža chudák maká za dva/teda tři/...
miluško, to jsou dětičky už krásně velkéééé, já se zase zapoměla zeptat, i minule u Dr., ono teď už ty centimetry asi takovou roli nehrají jako na začátku, tam jde o každičký milimetřík...co vás čeká za kolotoč???
24. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
četli jste ve zprávách, jana klinive při IVF vyměnili embrya? to je moje noční můra, že porodím černouška nebo prostě cizí dítě, protože to někdo popletl
24. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: to ani nestraš, jen si to předtavím a zkysne mně úsměv :angry:
24. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy, raději pšššt, taky jsem nad tím chvíli uvažovala, jestli nám tam daly ty naše, ale věřím, že jo

No dneska mi Mudr říkal, že na příště mi dá žádanky na srdíčko, cukrovku, musím se ještě objednat na screening v II. trimestru a už nevím co ještě. Jo vlastně budou mi brát opět krev a snad i moč odešlou do laborky, no je toho zase trošku víc. No ale co.... alespoň budeme vědět, že jsme v pořádku.
24. zář 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně holky je to děsné, už tak jsem si na tom sále tehdy připadala jako bych veřejně zahýbala :unamused: , doufám, že měli čistou hlavu a je to náš kluk... určitě je, miluju ho nade vše
milušo jen ať si nás pěkně proklepnou, to neuškodí...holky dobrou noc a krásné sny , manža mi přijede v sobotu večer a do pátku asi bude doma, tak aspoň něco...ne že by doma nepracoval,ale v noci aspoň budeme spolu, děsně mi chybí, jsem jako malá holka...tak jsem mu aspoň přes skype ukazovala břůško...
24. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou a hezké sny :wink:
24. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak při dnešku?
Milu asi to musela být super dovča, že?
Ty jo úúúúúúúúúúúplně závidím :wink:
25. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar :slight_smile: já čekám na ovuli :slight_smile:)))))
25. zář 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar.......
chrobi: jejda, tak at přijde co nejdříve, to bude doma dusno,co? :wink:

Přijdeš na srazík?
25. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
omluva, sraz je na jiné diskuzi.......Unica Brno.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj manžel je informován že jsou plodné dny :slight_smile:)))))
25. zář 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky..
tý jo kde píšou že při IvF vyměnili embria.. já čekala kdy se taková věc stane bohužel dělají to jen lidi a ti nejsou neomylní :frowning2: :frowning2:
25. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
Zdravím při pátku. Já už se táák těším na prodloužený víkend.
Chrobi, tak to máte plán na víkend jasnej. :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi dobrý :slight_smile:
My začali pít čajík a není vůbec špatný. Naštěstí. Tak jsem zvědavá. Jinak já čekám MS příští týden, tak uvidíme. Ty dlouhé cykly mě ničí :frowning2: :unamused: :slight_smile: ale bůhví kdy jsme ovulovali. To vajucho myslím prasklo až někdy o víkendu. No pro jistotu jsme přikrmovali, ale uvidíme.
25. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky :wink:
Tak jak při dnešku?
25. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky žádná romantika.... máme manželova syna :frowning2:
25. zář 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele aspoň to bude vzrůšo :slight_smile: na tajňucha :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky muzu se k Vám přidat? Kdysi jsem Vás navštěvovala, ale už je to dýl....ted jsem doma "upoutana" k posteli, protoze jsem mela v 14tt silny krvacení, týden u Apolinare a ted z toho hematom v deloze....tak smim jen ležet, vstavat max. na zachod,jak rekl doktor...tak mi trošku zacina hrabat.. :grinning: , ale miminko je v pořádku a tak se snažím jen ležet a čekám až se hematom vstrebá...
Milu taky me honili po samých vyšetření, ale ted mám "odklad". :slight_smile:
25. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Mysko..
vítej znovu mezi námi..
A tak nakonec se zadařilo přirozeně nebo po IVF?
Tak hlavně že je mímo v pořádku to ležení je na kulový to chápu ale neboj on se ten potvorák hematom vstřebá..
25. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj wrtul, díky.... nakonec (po 5 letech snažení) jsem čekala na mrchu a chtela si jet vyfasovat injekce na IVF a místo toho jsem zjistila že jsem těhotná.... :grinning: ale od začatku pořád něco - podezření na mimoděložní- nakonec v nemocnici a OK...nevolnosti šílený,ale to k tomu patří a teď to silný krvácení... :confounded: , doufám,že až se hemat.vstrebá, tak si začnu konečně užívat těhu..
Jinak mě mrzí, že Vám nevyšlo posl. IVF, držím pěsti na říjen, moc moc!!!!!
25. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysko no to je síla ... po peti letech??? no slušný ... a co byl problém u vás?? možná psychika když se to povedlo pred ivf ...
25. zář 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky moc mě/ nás to taky mrzelo a mrzí moc..
byla to šílená doba.. ale už je pryč.. a pomalu se blíží snad vítězný druhý kolo..
Tak to je super že se to povedlo přirozeně :dizzy_face: :dizzy_face: to bude šikovnej bojovníček :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek