• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
hahaha hihihi a bude nás brzo víc :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacku u nas bylo vsechno v poradku, jen jsem byla 5 mesicu pred otehotnenim na laparce a nasli me malinky ložiska endometriozy,ale jen na pobřisnici, proste mimo delohu, vaječ., vejcovody...a vic srustu..streva a tak, rekli mi ze to nema u me asi vliv na oteh...a na imunologii me pak zkoumali pořád a po trictvrte roce tomu dali závěr,že moje telo se přehnaně brání endometrioze...já jsem to vechno před tim ivf vzdala a byli jsme na dovoleny,kde jsme slušně popíjeli celý dny....porad jsen si chtěla před ivf co nejvic uzít a uvolnit se...ale clovek si neporouči...predchozich 5 let jsme stravili inseminacema a vsim moznym a nic...:slight_smile:)))
všem tady moc moc drzim pesti....
ted jsem byla na wc a při utření hnědá krev, ja se zblaznim...kdo to ma psych.vydrzet...tak snad se jen hematom vyprazdnuje, jak mi v pondeli rikala dr. abych se toho nelekla kdyz to bude tmave...omlouvam ze vas tady s tim zatezuju, ale chodila jsem k vam uz driv a nechce se mi lezt do jiné diskuze....
25. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
myska... tak možná ta laparka tomu taky trochu pomohla.... no každopádně je to nádhera a moc ti držím palce at ti ted ty problémy co nejdřív odezní ale vím z koně, že to má hodně holek chce to klid a ono to bude dobré :slight_smile:)
25. zář 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
myskaaa určitě už bude líp :wink: tak hezky odpočívej,i když je to nepříjemné,tak mimi za to stojí.
25. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zdravím myšku, ležení musí být děsné, ještě že je net, vidíš chrobí, třeba i u tebe prolomí laparka ledy...
pěkný den přeji, klidně by tak hezky mohlo být až do února a pak se ojařit...
25. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky,lezim tady jak prikovaná k posteli...i pro pití do kuchyně se ted bojím vstát... :wink: :grinning:
věřím, že to bude dobré... a budu vás sem chodit navstevovat dokud nebudete všechny tehu... a to bude brzy!!!
Stejne si pripadam, ze sem k vam patrim vic, nez treba do diskuzi jako"otehotneli jsme hned po vysazeni antikoncepce"....a podobně... přeju to uplně vsem, ale nikdo nevi, co je to za trapení a za boj se o mimi snazit a překonávat neuspěchy a tak....držte se!
25. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já strašně doufám, že se k přidám k těm co otěhu přirozeně :slight_smile:))
25. zář 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myskooo jak píšeš,jaké to je,si nedokážou holky,které otěhotní hned ani představit,dokud to člověk nezažije. Já jsem si také při začátku snažení nic takového nepředstavovala. Ještě jsem si to plánovala tak,žej sem vysadila HA asi dva měsíce před svatbou,abych se vešla do šatů až to dopadne. To jsem byla naivka. :frowning2:
25. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucif to jsme byly všechny takto naivní :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. zář 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky přemýšlím,jestli přece jenom nebudu při stimulce doma, ne třeba hned od začátku,protože to bych to musela zabalit už příští pátek. Ty stresy tady. No mám co zvažovat. Nebo se domluvit na zkrácený úvazek.
25. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chrobi :frowning2: kdo by s tímhle počítal,si člověk řekne,to je tak malá pravděpodobnost,proč by se to mělo týkat mě,ze?
25. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kor já když jsem si brala muže s dítětem, že?
25. zář 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr kdy testuješ??? nemůžu se dočkat :slight_smile:
25. zář 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,taky kdyz jsme to zkouseli prvni mesic, chodila jsem jak náměsíčná..jako že je to tutovka...a jeste jsme s manzelem planovali kterej mesic by se nam líbil na narozeni... :sunglasses: hahaha...no,je to zvláštní, s tím mesícem - jsme se trefili, az na tech 5 let navíc :grinning: :grinning: :grinning:
Lucif.,ja ´bych se na zkracenej nedomlouvala - co kdyz budeš tehu a budes muset zustat od zacatku doma...aby se ti nekratila nemocnenska a materska...?
25. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myskaaa máš asi pravdu,uvidím,možná budu doma. Jak se budu cítit,
25. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste holky moje?
Já jsem ještě v práci a budu ještě do pěti,zítra ještě dopoledne. A pak prodloužený víkend.
Tak si ho hezky užijte. Já se těším.
25. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já? No já testuju až když to nedostanu :slight_smile: MS čekám 1.10.
25. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrá tedy počkám :slight_smile:)))
25. zář 2009 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no počkej, uvidíme, ikdyž jak říkám, vajucho prasklo pozdě. leda že by tam jedna bloudilka a přeživka doputovala :grinning: :grinning: ale i to se stává:slight_smile:
25. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký víkoš budu až v úterý :slight_smile: pápá
25. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zvědavá,co budem o víkendu dělat? :wink: nebylo by špatné vymyslet nějaký výlet. :grinning:
25. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu muset doma gruntovat,převlíct,peřiny a tak. Ještě nemám umytá okna.Ale určitě vymyslíme i nějaký záživnější prográme :wink:
25. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciferko, tak to já mám bynec a okna jako děsné,ale přece se nebudu natahovat...
kapříku to uteče, taky jsem zvědavá, jak dopadneš...
25. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No rudy,kdybys viděla,jaká mám doma bordel a všude. Ty máš nárok,jsi těhu a nesmíš se tak namáhat. Ale já? Když mám dlouhou směnu,tak už se mi večer nic nechce. Tak musím aspoň dneska část uklidit.
A manža šel soužit do hospody a přál si k véči pizzu,tak jsem dala těsto do pekárny a budu ještě péct. :wink:
Kapříku,určitě dobře.
25. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
6irafky moje,kde jste?
Zdravím vás všechny. mě je dneska nějak blbě od žaludku a mám pr.... .takže radost fakt. Ale doufám,že do pátku budu ok.
Víkend byl super,rychle to ale uteklo. A zítra o půl páté vstávat do práce. :frowning2:
28. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak já už sedím od půl šesté v práci. Vstávala jsem dřív,že se mnou pojede manža,tak abychmo se mohli vystřídat v koupelně. ALe nakonec se mu nechtělo vstávat. Tak jsem jela sama.
Přeji krásné ráno. I když teď je ještě tma jak v pytli,tak snad bude dneska hezky. :wink:
29. zář 2009 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucifírku..ty jsi teda čilá.... :slight_smile:
Já zase - jako teď pořád - ležím na gauči a přemýšlím co dělat aby mi to uteklo... :slight_smile:
Špiním pořád, tak jsem o vikendu psala do jedné internetové poradny, jestli se nemusim znepokojovat s tím spiněním pri hematomu, tak me uklidnili, ze je to OK, ze se to takhle nekdy projevuje ze je na ustupu...tak snad...kontrolu mam až za týden....
Kde jsou všichni??? :grinning:
29. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus kočandy, tak já hlásím, že jsem to dostala. Takže IUI se sice nezdařilo, ale aspoň se mi zkrátil cyklus na 32 tak ještě třikrát a jsem na 28 :wink: :grinning:
29. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Kapr :frowning2:
29. zář 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Chrobi, ještě mám čas :slight_smile:
Mám to objednaný do Vánoc :wink:
a jelikož to má být kluk tak by měl vyjít až listopad tak nezoufej :slight_smile:
....ale jsi hodná
29. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek