• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
dobré ránko žirafky,
kapříku, to je škoda, myslela jsem si, že budeš těhule........, život jde dál, tak na další boj přeji hodně štěstí , pevné nervy a dostatek sil :wink:

Chrobi : a ty jak drobku?
29. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo bude to v listopadu já vím, že jsi si to objednala :slight_smile:)) co dál půjdete zase na IUI ?

Irmi :slight_smile: no my máme po ovuli, ale předpoklad je, že z toho nic nebude ...... ale nevzdáváme to :slight_smile:)
29. zář 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi: co můžeš vědět, třeba se zadaří a ty nám tu budeš za chvilku psát, jak je ti špatně a blinkáš...kéž by :wink:
29. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě se na IUI už nechce. Stejně nevím, jestli to k něčemu bylo, když mi vajucho neprasklo. Tento měsíc 100% dáváme oddych. Ani nebudu hlídat ovulku bo mě to už moc neba :wink:
Ale sexovat samo budeme.
29. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mladá baba a ještě,aby jste nesexovali :wink:
29. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi kéž by :slight_smile:

Kapr supr tak to má být :slight_smile:) dejte si pauzičku :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Irmi, někdy je to potíž :slight_smile: U nás je to totiž naopak. Manžu občas bolí hlava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zase musím nechat, že když chci tak není problém :slight_smile:
Chrobi pijeme ten čajík tak uvidíme:slight_smile:
29. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to také tak, po mnoha rocích manželsví mně bylo řečeno, že manža může kdykolic, takže, když budu chtít, tak , že si mám říct....úžasné...... :angry:
29. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
....no to já mám ještě dobrou příhodu. manža vždycky po zprávách usne. Takže říká, že musíme buď ráno, nebo odpoledne, nebo to musíme stihnout do zpráv. Tak mi kamarádi poradili, že mu mám zprávy nahrát na video a pustit je můžu kdykoli :grinning:
29. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr - to me mrzí, čas na oddych určitě, to je pak vždy třeba....znám to, můžu se tě zeptat co školíš?
jinak k sexu - my samozřejmě nic a jsem zvedava jestli nám to vůbec do konce těhu povolí...takže si užívejte i za mě prosím...:grinning:
29. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem na chvíli v práci. Byla jsem u obvoďáka na kontrole a pro změnu mě zlobí žaludek (normálně mě Mudr straší žlučníkem) já se z toho picnu. Jinak na klinice vše O.K., Mudr říkal, že to těhu mohlo být, ale to už se nikdo nedozvíme. Zítra jedu na odběry na toxoplasmu, tak doufám, že to bude v poho a na konci října začnu stimulovat. No teda pokud moje tělo bude v pořádku a nevymyslí si další marodění.
29. zář 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysko školím co je potřeba:slight_smile: Nejčastěji naše produkty a služby, pak prodejní a komunikační dovednosti, teď jsem měla work na nadšení a úspěch apod.:slight_smile:
A až budeme těhu, taky budeme mít zakázaný sex. neboj :wink:
Jindři a měřili ti to HCG?
29. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo měřili a prý negativní, takže nic. Jinak dle kontroly u Mudra je vše v pořádku.
29. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já nevím, ale když se to stalo mě, měla jsem HCG v krvi ještě po tom. Klesalo.
29. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
Tak jak jste víkendovaly? Dneska jsem dostala zprávu ohledně imunologie a mám všechno v pořádku jupíí. Akorát mám zvýšený cukr, tak budu muset na vyšetření blee. :unamused: Tak mi teda řekněte, kde je zakopaný pes!

Kapr to mě mrzí, že iui nevyšlo, ale já se přiznám, že jim moc nevěřím. Mám jich za sebou 6 a ani ťuk. I když znám holčiny co jim to vyšlo.

Jindři já jsem teda měla hcg taky dost dlouho v krvi. mě to postupně klesalo skoro 4 týdny.

všechny ostatní moc zdravím. :slight_smile:
29. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači ja taky moc ne, ale zase si na druhou stranu říkám, že aspoň pár hošanů postrčí a usnadní jim cestu a že by nějaká mohla přežít a počkat na správný čas a vyputuje vajucho. Já jich mám za sebou taky hromadu a nic, ale co kdyby? :wink:
29. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc vás zdravím...jen hlásím, že se nanuk nerozmrazil dobře, takže ket se nekonal :frowning2:

takže máme odeslanou žádost a za 14 dní jdem snad do 2.ivf.... :slight_smile: který se určo povede...

kapr, je mi líto, že se to iui nezdařilo...

ostatní moc zdravím, nemám moc čas, moc práce...hezký večer
29. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evak .. tak to je teda naprd sakra tak jste se na to chystali .... no nic tak šup sami vyrobit jo?
29. zář 2009 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr jasně rozumím. Je to i šetrnější pro tělo a co kdyby. :slight_smile:
Evi to mě mrzí chjo. :unamused: A už nemáte žadný mrazáčky?
Chrobi nazdárek, jak se vede?
29. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chrobi a kaci,
ne už jich víc nemáme, měli jsme jen jednoho...vyrábět budeme sami anebo pipetka paní doktorky :wink: ale určo se nám to povede!
mějte se všechny moc hezky ahoj zítra
29. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr,to mě mrzí. Ale těší mě,že jsi takový optimista. Dokážeš rozdávat tolik energie. :wink:
Evak to je škoda. Ale II.ivf určitě vyjde. neboj. Bude nás víc do boje
29. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji všem hezký večer. :wink: Já udělala rychlou véču a jdu si lehnout,pořád mi nění nějak ok.
My máme s manželem jako vždy,před stimulací nebo jinou důležitou kontrolou a událostí bojové dny ,člověk se snaži být v psych. pohodě a během pár minut je to pryč :frowning2:
29. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo luci, tak to bývá...s těma vztahama tenhle nápor pěkně zamává, co?
tak se drž... :slight_smile:
no jo bude nás víc v boji :grinning: kdy začínáš? promiň,nestíhám dočítat...
29. zář 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak,musíme to vydržet a určitě se zadaří. Chtěla bych mít tolik optimismu,jako kapr :wink: Evi snad začneme v pátek,moc jsem se na to těšila,ale kdo ví.
29. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

jdu vás pozdravit, nějak nestíhám poslední dobou. Od včera jsem zase v práci, takže se snažím to tu nějak zfackovat, páč za ty 2,5 měsíce se to tu docela nakupilo a do toho ještě řeším svůj zástup, už bych ji chtěla pomalu zaučovat, neb nevím jestli náhodou zase nezůstanu doma, ale znáte to, všude na všechno mají dost času. :-/

V pondělí jsem byla na těhu plavání a kdo by to řekl, že je to docela zabýračka, ale už se těším na další :grinning:

Odpoledne se Vás pokusím dočíst, co tu nového, tedy pokud mě doma manžílek pustí k PC :sweat_smile: opět se o něj pereme :sunglasses:

Tak pa, jdu se zase vrhnout do pracovního procesu :unamused:
30. zář 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holky, já včera moooc pracovala a když jsem se s váma chtěla rozloučit spadl mi PC :frowning2:
No nic. napíšu to teď :slight_smile:
Luci s tím optimismem, neklesej na mysli. Je jasné, že se to každé z nás povede. Jen to miminko musí přijít ve správnou chvíli :slight_smile: Víš kolik musí potkat správných kamarádů a správných lidí, aby mu všechno šlo tak jak má? :wink: :wink: :wink: Si představ, že by se narodil o rok dřív a nepotkal by se se svým nejlepším kámošem? :grinning: :grinning: :grinning:
Což mi holky připomíná Viděli jste O život? Sice mě to moc neoslovilo, ale líbily se mi dušičky na spermiích :grinning: :grinning: :grinning:
Tak hoj jsem tu, takže hlavu vzhůru. Luci a Evak se začnou těšit na stimulku. Vždyť je to kočky super jak budete sledovat počet vajuch :dizzy_face: hihihi
30. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem...
trochu nestíhám ale dočítám vás nebojte..
Evi to je mi líto že mrazáček se nerozmrazil dobře.. ale kočko další IVF určo vyjde!! Hele budem stimulovat spolu! Já začínám už za necelý měsíc! čekám na ms a pak 16 tý den začínám! Jinak dneska si volám do Heliosu abysme se domluvili na další konzultaci kde se předají léky a podepíše žádost na pojišťovnu a jde se do boje!!!
Jo holky od víkendu máme pesinu je úplně nááádherná miloučká, tulivá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: strašně si ji užíváme :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul tak držím vše co mám :slight_smile: pošli fotečku pejska :slight_smile: miluju štěňátka
30. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku ale to není štěňátko.. teda ještě asi trošku je.. je jí rok víš..
dostala jsem jí od kamarádky co jí musela dát pryč protože se stěhovala z domu do bytu..u nás má velkou zahradu..jina je to bíglí holčička..a jmenuje se Lajka :dizzy_face: :dizzy_face: fotku pošlu jak budu mít
30. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo vlastně, vždyť jsi to psala. :unamused: Já jsem ale. No ale v roce štěňátko ještě je. :dizzy_face:
30. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek