• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
....vy holky dneska zase frčíte :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo frčíte :grinning:
zdravím moc všechny...u nás bylo včera večer smutno, ale takový divný, jako klid před bouří...nešly z nás ty emoce ven, manžovi se udělalo blbě - nevím, zda z toho či z práce, ale bylo to divný. Jasný, že jsme přirpavený bojovat dál a navíc už je to za chvilku, ale stejně...je to těžký, holky, však to víte.
Jsem taky optimista a vím, že co se má stát se stane...jen to někdy člověka semele!
Ale vzhůru do boje, holky.
Jsem ráda wrtul, že nám to vyjde takhle hezky...já bych to měla dostat za cca 14 dní, takže do měsíce mam opolodněný vajucha u sebe v bříšku! :grinning:
Lucíku, přeju ať mrcha dorazí jak má!!! :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky volala jsem do Heliosu.. tak kdo ví jeslti ta stimulka klapne v za měsíc..
doktor je ale strašně moc fajn.. nicméně vymýšlí pro nás nějaké speciální skoro řekněme pokusné medicínské postupy aby se neopakovalo to co naposledy.. a čeká na jakýsi misky aby nás mohl pozvat a říct nám jeslti je to pro nás vhodný a kolik by to stálo a tak..No a ty misky už 14 dní nejdou.. snad dojdou za 14 dní.. a jeslti ne tak se to příští měsíc nestihne :frowning2: a začne se až v prosinci nebo tak nějak..
což by mě mrzelo..nicméně doktor říkal že to neva že 4 měsíce to můžou být a navíc že máme relaxovat a užívat si babího léta.. prostě že tohle neuspěcháme.. bohužel měl pravdu
30. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, to je mi líto, ale pravda je, že je lepší jít do pokusu, kde budete mít větší jistotu, že to klapne, takže bych na misky počkala, ale sama vím, jak je to čekání někdy ubíjející.
Nakonec si ale vždycky říkám, že když už čekáme 3 roky, tak nás měsíc nezabije...takže se na to asi musíš dívat takhle... :wink: tak se drž holka! a neklesej na mysli! protože mimásci budou!!!!!! :grinning:
30. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaké misky??? něco mi asi uteklo :frowning2:
30. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko, tak taková pozornost dr. to je dobrý. To by takhle mělo fungovat snad všude,bohužel to tak není. :frowning2: Je to hezký,že se tak snaží
30. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je pořád tak blbě :frowning2:
30. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakto luci? už to máš dostat ne?

kapr vzkaz od wrtulky o speciálních miskách....
30. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde?
30. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uff teď taky nechápu..
nicméně misky jsou na speciální vyšetření DNA spermoušů...je to úplně nová technologie byli bysme asi úplně první pár v ČR na kterém by to vyzkoušeli :grinning:
doktor si ze mě dělal prču že to objednávají jen kvůli nám :grinning:
30. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,no já ještě beru HA, a na ms je ještě brzo,zítra první injekce a poslední prášek HA beru v neděli,takže bych to měla dostat někdy příští týden. Ale mě takhle bolí břicho od samého začátku a tak mě nikdy nebolí,jen cca 1-2dny před ms. A ještě k tomu je mi zle od žaludku a mám střevní potíže.
30. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to musíš dát wrtul vědět,to by mě taky zajímalo. Jestli to funguje,za pokus to určitě stojí
30. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku jde o to že by DNA spermií vyšetřili v den OPU.. odběru spermoušů. U manži by porovnali které jsou lepší jeslti ty z kabinky nebo z chirurgického odběru a těmi lepšími by oplodnili vajucha. Je to vyšetření.. které nám už jednou dělali a stálo nás 2500 a trvalo 6 týdnů což by pro OPU a oplodnění nebylo použitelné. :grinning: Ale tahle technologie to stihne za pár hodin.. tedy to je zatím na úrovni teorie..
No a doktor říkal že si myslí že by nás to stálo taky asi kolem 3000 tis nebo tak.. ale zatím nemá všechny infošky jak mu chybí ty misky :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo wrutl, to zní dobře...šla bych do toho, za tu cenu to stojí...

aha luci, tak to je divný, ale ty jsi nějak minulý týden byla na kontrole u dr., ne? a říkal něco? snad bude vše ok a jsi jen možná trochu nervozni???
30. zář 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaaaaaa, no ještě jsem si to přečetla u tebe v albíčku.
Tak přamýšlím, jestli třeba náhodou nemáme taky něco podobného. Jak se to zjistí?
30. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi za tu cenu to stojí ale zatím je to na úrovni teorie.. čekáme na ty misky :grinning:
Kapříku vyšetření fragmentace DNA spermií se dá nechat udělat v každém CARu jen o tom holky nevědí. Stačí se zeptat, chtít ho a zaplatit si ho. Nicméně je fakt že je to informace. Tečka. Když to vyjde blbě tak jste nahraní.. doporučí vám dárce viz. náš případ a když je to na hraně tak se to dá vylepšit kyselinou listovou. No a když je to dobrý tak je to jen další odškrnutej nesprávnej důvod jakože proč se nedaří...
Nám to pomohlo.. nečuměli jsme jak tele na nový vrata když nedošlo k transferu páč jsme díky tomuhle vyšetření věděli čím to je.
30. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi u dr. jsem nebyla. Tam jsem byla ještě před minulou ms nějak těsně po ovulaci. Pak ta divná ms,jen jednodenní. Uvidíme v pátek na ko a utz. Nervozní také nejsem. Naopak se těším. Tak nevím,co to je.
Wrtul to je pakatel,v poměru s tím,co platíme
30. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a je nějaký předpoklad, když jsem byla jednou těhu z 1.IVF podruhé přirozeně a vždy jsem měla výborné blastocysty že jsme OK?
Pravda ale je, že z mnoha vajíček vždy zbyly jen dvě, ale pěkné.
30. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kapr,mě bylo řečeno,že když je vajíčka vyvíjejí dobře a je jich dost. A pak se začnou zastavovat embryja,je asi hlavní problém ve spermiu. Myslím,že jsi ok. U nás jsou ty spermouši potvůrky.
30. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: No Luci, tak z toho nejsem vůbec moudrá. :unamused: takže když se mi začali zastavovat tak je to blbě ale přesto myslíš že jsme OK? :slight_smile: Já tomu nerozumím :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to blbě asi napsala. Já nevím,jaký je u vás přesně problém? Trošku se v tom tu ztrácím a chvíli mi potrvá než se zorientuji.
30. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je problém ve spermijkách. A i teď nám na indikační poradně potvrdili,že u mě je naprosto vše v pořádku. Hormony se mi srovnaly a před ET my vysadí i léky. Folíci rostli jak měli a bylo jich dost. Vajíček na oplodnění také. Ale po PK se začali zastavovat. Za což prý mohou špatné spermijky. :frowning2: Takže ač se budou snažit sebevíc,tak s tím asi nic neudělají. V pátek budeme mít výsledky z manželovi krve,hormony a možná bude i genetika. NO uvidíme
30. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme většinou málo spermií. Jinak pohyblivost dobrá. Občas se nám zadaří mít i přes 20 mil.
Jinak všechny testy máme a prý jsme oba OK. gene, imuno i androlog :frowning2:
Když jsem se ptala proč, tak mi bylo řečeno že už je to opravdu na přírodě a že po lékařské stránce je vše OK a víc udělat nemohou.
30. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo,kdyby si člověk mohl nějak pomoct,viď. Určitě to vyjde. Ty jsi snad největší optimista,kterého jsem na MK zažila a to také udělá hodně. Já tomu opravdu moc věřím. :wink:
30. zář 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu? No tak to věřím, že je nás tady mnohem víc. :slight_smile: :wink: protože to je nejméně polovina úspěchu. :slight_smile:
hele mám to v osudu, prostě to jednou přijde :dizzy_face: všechno má své důvody :dizzy_face: :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po dovče. Na Šumavě bylo opravdu nádherně :slight_smile: Ale je fakt, že jsme vychytali snad poslední sluníčko.

Kapr, moc mě mrzí, že iui nevyšlo :frowning2: Upřímně já neznám nikoho komu by vyšlo. vlastní zkušenost nemám, ale moc na něj nevěřím. To víc věřím na přirozené těhu :wink:

já byla včera na ultrazvuku a vím pohlaví :slight_smile: Jeden drobísek je s určitostí chlapeček (pindík nešel přehlédnout :grinning: ) a u druhého bobíska jsme nic nenašli, takže nejspíš holčička. Bylo by to fajn, kdyby vyšel páreček :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je parádička :slight_smile: to obrovská gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
....a z mého IUI si nic nedšlej, má to klapnout až v listopadu :slight_smile: hahahahihihi
30. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo siki tak to obrovská gratulace, páreček je úžasná věc :grinning:

aha luci, já myslela, že to bylo minulý pátek a ta kontrola je až teď...no tak uvidíš, co Ti dr řekne. Tělo si s námi někdy pěkně hraje....

holky za chvíli mizím, zítra ahoj
30. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, ty jo taková pozornost, tak to budeme držet paluchy :wink:

Lucí, Kapříku nebojte, spermoníci jsou sice potvůrky, ale oni to zvládnou :wink: jednou určitě
30. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Siki,to je krásný,páreček. Jak já se na to těším :wink:
30. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek