• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Jéé, Siki tak to je hezký, moc gratuluju. Já bych si taky přála páreček, tak uvidím co nám UTZ přinese. A to jsi byla na 3D nebo na normoš?
30. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki: moc gratulji k párečku...super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský kde jste? Já musím jít žehlit oooobrouvskou hromadu prádla :frowning2:
30. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, tak ta mě čeká o víkendu a taky se na to vůbec netěším, to bude min na 3 hoďky :rolling_eyes:
30. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už to odkládám dlouho a jelikož se mi pořád nechce a udělat to musím. Tak se nedá nic dělat a musím žehlit.
30. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem taková rozhozená,co se to se mnou děje. Snad bude na utz vše v pohodě a stimulka bude moct začít,jak je naplánováno :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu,taktak,mě se to vždycky nechce kvůli troše roztahovat a pak toho mám takovou haldu,že se mi do toho zase nechce. :angry:
30. zář 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, já vždycky říkám, že jdu žehlit Milešovku, popř. Mont Everest, podle toho jak je ta hora velká :grinning: Ale je fakt, že žehlení bytostně nesnáším, takže většinou žehlím, až když nemáme co na sebe :unamused: , protože přesně, kvůli troše se mi nechce to vytahovat.
30. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jsme na tom stejně. Já na domácí práce musím mít náladu,abych to udělala pořádně,jinak to většinou udělám narychlo a nic moc.
30. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

jdu vás jen v rychlosti pozdravit...v práci pořád zaučuju, takže nestíhám
vypadá to, že budu makat až do mateřské, no nějak už to doklepu, zatím to jde :wink:
doufám, že se máte všechny dobře
gratuluju siki k párečku :wink:
1. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brééé ranko všem, dneska je to práci zase hukot. :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, vrhám sa do 4.IVF a nemám gonal. Neviete pomôcť?
1. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den holky, dnes mám volno a vyrážím do Prahy na veletrh hraček. Jedu občíhnout kočárky a tak. Doufám, že tam toho bude letos víc, protože loni to stálo za prd. siki přidávám se s gratulací.
1. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafky,

tak Jindři poreferuj, jsem zvědavá, co je ted in :wink:
1. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc zdravím všechny :slight_smile:

mě začíná být pěkně zle na mrchu, jen doufám, že to vydrží do pondělka, kdy mám konzultaci před ivf...a pak ať se klíďo rozjede na plné čáře :grinning:

wrtul nějaký zprávy o miskách? :wink:

gucci moc zdravím, to je mi líto, že toho máš tolik...
1. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar holky :slight_smile:)

koukám, že se tu řešily spermie :slight_smile:)) .... hele u nás v caru toto vůbec nikdo neřekl, že by za to mohly spermie, že se mimina nevyvíjela.....
1. říj 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky zdravím, byla jsem s rudíkem ve špitále, ale už jsem zase mezi váma...ani se nesnažím vás dočíst, tak snad jste všechny v pořádku, jen co jsem postřehla, tak gratuluji siki k párečku...
1. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo ahoj co vám bylo?
1. říj 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
holky děkuju :dizzy_face: Mám z toho opravdu radost, jen doufám, že ta holčička je opravdu holčička a neschovává se nám :grinning:

Milu, byla jsem jen na normálním utz. Ani nevím, jestli mě doktorka na 3D pošle. Nebo si o to člověk musí říct?
1. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
emulienko, co je gonal? ty zaváděcí čípky? Ty mám a nepoužívám je.
1. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr gonal jsou injekce na ivf
1. říj 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi já jsem na chvíli ochrnula na ruku a tvář a nemohla jsem mluvit, když jsem ze sebe něco vydala, tak to byl nesmysl,ale trvalo to jen chvilku, ale dost mě to polekalo, uzavřeli to jako od krční páteře, tak snad mám mozek v pořádku ale při tom mi zjistili hodně tvrdé břicho, to jsem měla už delší dobu, tak si mě tam nechali, pořád tvrdnu,ale ležet a brát tablety můžu i doma, je fakt, že tady se neudrřím jen ležet od pondělí do středy jedu do Ostravy na seminář...tak snad to se mnou rudíček vydrží....nažím se neuklízet,ale to víte...ne opravdu se šetřím...
1. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši to je síla..... tak magnezko a cvič ten krk však jsi masérka tak víš co a jak
1. říj 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky,nějak jsem nestíhala na vás dneska nakuknout.
Rudy to teda zní děsivě,snad bude všechno jak má být.
1. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně,že je to za mnou...chrobi znáš to,kovářova kobyla.... :grinning:
1. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo !! právě tak šup protahovat krček :grinning:
1. říj 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak,tak to většinou bývá. Tak na sebe musíš Rudy dávat pozor.
1. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se holky tak nic nechce. Musím umát nádobí a vyžehlit,ale nejradši bych šla spát. :frowning2: Zítra hurá do Brna,pak dám info. Jo jinak jsem si zkoušela test,a nic,myslela jsem si to,ale zase mě nněkdo nahlodal. Takové štěstí bych mít nemohla.
1. říj 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudýsko: co co co to je? Dávej na sebe pozor holka jedna, vše s opatrností :wink:
1. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé irmi,jkoukám,nové ulovky :slight_smile: Já dneska koupila v sekáči riflíky.
1. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek