• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
já jsem jak praštěná, ale když je to tak hezké a laciné :wink:
1. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
však budeš mít zásoby,jestli nakupuješ i větší. To se neztratí. :slight_smile: Já ještě nevím,jestli ty riflíky někomu dám,asi ségře pro Kačenku, Verunka od Manželovi ségry je větší cvalík a asi by jí byly malé. A neboooo,si je nechám. :wink:
1. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nevadí sekáče,ségra tam nakoupila spoustu nových značkových věcí,třeba po 30=50kč,což je super.
1. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Rudýsku, tak snad už to bude v pohodě a Rudla taky bude sekat dobrotu.

Siki, 3D není hrazený pojišťovnou, takže se na něj musíš sama objednat, my na něj taky asi pojedeme, ale ne do Genetu, ale jen do Ústí, máme to blíž a prý tam dr. k tomu hezky vyprávý, za 14 dní tam jede kámoška tak jsem zvědavá s čím přijede :sweat_smile:

ááá se tu řeší sekáče, mě taky nevadí, ale poslední dobou tady u nás zjišťuju, že jsou nějaký předražený, neb kolikrát levnějc nakoupím v C&A nebo H&Mku :unamused:

Dneska se chystám na těhu cvičení, tak jsem na to zvědavá jakej to bude záhul a jestli pak po něm budu ještě schopná vůbec pracovat :sweat_smile:
2. říj 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky. Tak já vás jdu jen pozdravit a jdu si hodit vanu a pomažeme na Brno.
Milu,tady v sekáčích v kamenných obchodech jsou taky docela předražený. Ale my tu těch sekáčů máme více. Jsou tu dětské sekáče a tam je to v pohodě. A mýváme tu jednou za 14 dní Belytex nebo Triatex v KD. Takže tam je to opravdu za hubičku,ale musíš mít trpělivost a hrabat. Protože to tam nemají tak protříděné jako v obchodech.
2. říj 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Luciferku vy jdete dneska do CAru?
jo a dobrý ráno :dizzy_face:
2. říj 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul jo,jo,jedeme,už se těším,ale zároveň jsem trošku nervozní. Možná budou výsledky z genetiky,ale spíš ne. Tak uvidíme. Snad bude na utz všechno jak má být a dají mi první injekci a léky. :wink:
2. říj 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku tak pak napiš jak jste dopadli a jakej je další bojovej plán! :wink:
2. říj 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko holky, Luciferku držím palečky ať je vše v pořádku :wink: . Jinak veletrh byl super, mám plnou igelitku různých katalogů a letáků. Až budu doma na IVFku, tak mám alespoň o zábavu postaráno. Měli tam takových krásných věcí, že jsem měla co dělat abych se udržela a nic nekoupila. Jen jsem pořídila pro švagrouvou povlečení a peřinky do postýlky. Ale měli tam tak krásný sety vč. mantinelů, že jsem slintala :grinning: . No až se prohrabu katalogama, tak Vám sem dám odkazy na stránky. No jelikož mám náročný den, tak nevím zda sem budu moc nahlídnout - manža má v sobotu první koncert s kapelou a já dnes ještě spicha s kámoškama na pokec. Všem přeji krásný den
2. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jindřiško na odkazy se těšíme :wink: užij si den i víkend.. :wink:
2. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindri a kde je ten veletrh a do kdy je? že bychom tam taky s manžou s jeli. :slight_smile:)))

Luci, tak hodně štěstí v Caru :slight_smile:
2. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, je to Praze v Letňanech a trvá to do neděle http://www.veletrh-hracek.cz/, je tam úplně všechno, kočárky, postýlky, nábytek, oblečení, doplňky a spousta hraček pro mimi i pro větší. No prostě vše na co si jen můžeš vzpomenout. Navíc mají u spousty věcí akční veletržní slevy nebo poskytují slevy pro objednání na netu. Tento veletrh probíhá každý rok a je spojený ještě s výstavou modelářství. Naši mají velkoobchod s dřevěnými hračkami, tak tam jezdí obchodně a já pro inspiraci :grinning: .
2. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...vy vůbec neplkáte! :grinning:
luci, držím pěsti, ať vše dobře dopadne.
Já se modlím, aby ms nepřišla dřív než v po, kdy jdu na ko do car...ach jo. snad neeee, ale už mám trochu křeče...
tak hezký den holky
2. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindri, díky za info. Už jsem tak trošku nakousla manžu, že tam o víkend nejspíš vyrazíme :slight_smile: Mě hlavně zajímají ty kočárky, páč tady u nás toho pro dvojčata moc nemaj a jedině na objednávku a na omakání nic a do Ústí nebo Teplic se jen tak nedostaneme :frowning2:.

Jsem si byla před obědem protáhnout hrb a docela dobrý, jen některý cviky mi dělaj problémy, tak snad se to za těch pár věcí zlepší

Evíku, a ty už máš začít stimulovat? Tak držím pěstičky, aby MS dorazila tak jak má :wink:
2. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, tam toho mají hromadu a jsou hlavně v reálu :grinning: , ale pozor vstupné je 150,- na hlavu :confounded: , tak aby jsi s tím počítala :wink:
2. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, už jsem na to koukala. NO manža měl jet původně do zoo, takže to vstupný vyjde skoro nastejno :sweat_smile:

A na ty kočárky se těším, že si to člověk může omakat a hlavně to vidí jak to vypadá ve skutečnosti než jen na netu
2. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jsem konečně tu. No nejdřív nás tam trošku naprdli,protože jsme měli v papírech,že máme přijet na 11 a u sestřičky jim naskočilo 12.15. Tak jim manžel řekl,že tam nemůžeme takhle čekat a jak si to představujou. Naštěstí tam bylo málo lidí,tak jsme tam byli celkem asi třičtvrtě hoďky. Takže jsem vyfasofala léky jako minule,jen mám změnu místo Puregonu jsem dostala Gonal,jinak je všechno stejné. A historie se opakuje a v pondělí jdu zase pod narkozu a odsátí cysty,při tom mi zase udělají tu průchodnost. Už to vypadalo,že mě tam budou mučit Ale zase jsem se tomu vyhnula.
2. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci takže začínáš druhý pokus? kdy?
2. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr ode dneška,dneska první včelka do pupíku.
2. říj 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
za tři týdny první utz. Transfer cca kole 1=3.11. Ještě že tam mají tako hodné sestřičky,sestřička zuzka s námi promluvila a dodala mi zase spoustu optimismu.
2. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak super :wink: držím mocinky pěstičky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :wink:
2. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, tak ať ti jde "píchání" hezky od ruky a vajucha krásně rostou :wink:
2. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucíku, tak to vypadá, že už jedeš na dráze zvané miminko! tak ať se daří!!!

Milu, no já mám jít v po do car na konzultaci před ivf, tak doufám, že tu mršku nedostanu do pondělka, ale až třeba ve středu nebo tak. Hezky si užijte veletrh
3. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík moc, jste pokladi. Já se teď vrátila z Brna ze srazíku.
Holky nějak mě furt bolí docela dost vaječníky,jak na ms. Což je divné. Bolí mě už od ms. Možná je to tím,že se to chystá na ms. Poslední AH beru v pondělí. Tak vám to nějak nechápu. Z injekcí to být zatím nemůže.
Přeju hezký večer,já jdu asi do hajan,jsem utahaná jak kotě,odjížděla jsem o půl osmé a o půl osmé přijela. V brně bylo krásně.
Evi,tak hlavně at nejsou na té dráze žádné překážky. :wink:
3. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak máme zasebou tu výstavu, no čekala jsem tam těch kočárků trošku víc a samo, že pro dvojky tam měli tak max. 3 a ještě přesně ty co nechci :grinning: , ikdyž u toho x-landeru jsem trošku váhala, ale prostě mě se nelíbí, že nemají pevné korbičky, ale jen vložené tašky :unamused:

Jo hele, na pohyby je asi u mě ještě brzo co? :confused: ale v břiše se mi děje něco podivnýho, ikdyž mi to spíš přijde takové to "před MS" :sweat_smile: tak nevím no :zipper_mouth:
4. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Miluško já nevím třeba na pohyby u dvojek není brzo..přece jen jsou tam dva špuntíci.. míň místa..
tý jo takže ty už možná cítíš pohyby! To je bomba.. jak to utíká..
4. říj 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIlu,s těma kočárkama pro dvojky máš pravdu. Ten výběr je fakt mizernej.
Jen mám od včerejška krásnou zprváičku,jendna kamarádka z unicy má za sebou 2 ivf,neuspěšné. měli hodně špatné spermio. A pak se jim zlepšil. Na další ivf měli jít v prosinci. A ani nebudou muset jít. včera dělala testík a je těhu přirozeně. :slight_smile:
4. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky LUciferku.. promiň včera jsem už odpadla..
jinak brabory jsem moc zdravý :wink: i večer..
4. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo my šli taky spát. Jo my máme brambory moc rádi.
4. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek