• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Lucí, tak to je krásná zprávička a taková hezky pozitivní :slight_smile:

No s těma kočárkama, všude okolo je plno dvojčátek a docela mě štve, že prostě skoro v každé prodejně mají kočárky pouze na objednávku, málo kde je prostě mají v reálu :frowning2:
4. říj 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj včera testovala před srazíkem a ukazovala mi testík a je to pěkně silný,má cca 14 od vynechání ms.
Tak už abychom to tak taky měli,
Jo s těma kočárkama,všude jich mají hromady pro jedno dítě,ale u nás výběr žádný moc nemají a přece jenom si to člověk chce ošahat. A i tam pro dvojčata je toho málo,všichni mají skoro stejné. Hezké jsou třeba se dvěma korbičkama,ale to je zase skoro třicet tisíc. :frowning2:
4. říj 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku s tou těhu kamarádkou je to super.. taky bychsi takové zlepšení moc přála..
jinak manža brambory moc neee.. jedině když je upeču s kořením tak to je může..
4. říj 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bez brambor ani ránu. Knedlíky dělámstrašně málo,ale brambory,rýži,těstoviny a máme rádi kuskus.

Já už si dávám poslední jídlo,zítra musím na lačno,což mi neva,ale spíš to pítí mi vadí. Minule když jsem šla také na tu cystu jsem tam čekala od osmi do půl třetí,než jsem šla na řadu a ani jsem si nemohla cucnout vody. Jsem zvyklá dost pít,protože mě pak bolí hlava.
Ale musím to vydržet.
4. říj 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, dají se sehnat i do 20 tis. Kč, jeden mám vyhlídnutej, mám ho v albu, byť jen jako sporťák, jsem právě myslela, že ho dneska uvidím na živo a ouha, holt budeme muset do toho Ústí nebo Teplic zajet :confounded:

Wrtul, hele jak je vidět tak zázraky se dějí, tak víš jak :wink:
4. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo moc to té kamarádce přeju,už nemusí podstupovat další ivf.Teď jen aby bylo všechno v pořádku,zítra jde na krev a utz.
4. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten zelenej a oranžovej se mi líbí. Zase záleží jak bude praktický,mě připadají vždycky ty korbičky malý. Ale tyhle dva se mi líbí. Já třeba bydlím ve třetím patře bez výtahu a asi by se mi víc hodily ty s taškama,protože se v nich ty děti líp nosí. No nevím,to já přemýšlím až moc dopředu. Ale vzhledově jsou hezčí ty s těma dvouma korbičkama.
4. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm tak to manža je ulítlej na těstoviny..
ale knedlíky ty může.. nicméně těstoviny máme min 2x týdně :grinning: třeba včera lasage...
4. říj 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám štěstí,že manža jí opravdu všechno a není náročnej. Jí jídla i bez masa i chudá jídla,brambory s česnekem a mlíko,a pod. Takže s ním je to v pohodě No lasagne jsem ještě nidky nedělala
4. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm tak lasagne jsou u nás oblíbený..
tak on manža sní taky všechno i ty brambory.. ale nejsou jeho oblíbený no..
4. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mi někdy pošli do IP recept,někdy je zkusím udělat. :grinning:
4. říj 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koukám teď na film a potřebuju uklízet,ale nějak se mi nechce. Šla bych si zdřímnout.
4. říj 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já mám naštěstí dneska už uklizeno..jen mě prudí šéfové.. v neděli vopruz.
:angry:
hele já lasage dělám podle receptu na obalu když se koupí :slight_smile: a ty má manža moc rád..
4. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra se mi všechno co jsem napsala smazalo. :frowning2:
Na ty lasagne kouknu.
Ty musíš pracovat i v neděli,tak to je teda vopruz. To já naštěstí nemusím ani zítra,to bych asi nedala a kdo ví,kdypřijedu. Ale v úterý už povalím. Manža je také v práci,má toho teď tolik,že neví co dřív.
4. říj 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lasagně taky můžem :slight_smile: Lucí, klidně je někdy udělej, sice vypadaj, že je to těžký, ale ve skutečnosti jsou děsně jednoduchý :slight_smile: Stačí udělat boloňskou omáčku z mletý, já jí občas dělám i s kuřecím a pak to napěchovat do pekáčku, spodní vrstva lasagně na to boloň a na to sýr, já to ještě zalývám bešamelem a takhle pokračuješ až nahoře bude jen ta masová směs posypaná sýrem. A dáš to péct, záleží jakou máš troubu, ale min tak 40 minut, aby změkly pořádně ty lasagně.

Já to mám s manžou horší, některý jídla nemůže, resp. mu bylo doporučeno, aby se jim vyhnul a další mu nechutnaj, takže u nás je to mírně komplikovanější :sweat_smile:
4. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tak to bych zvládla,vypadá to v pohodě, někdy je zkusím. A proč nemůže nějaká jídla?
Jedni známí manžela se snažili strašně dlouho o mimi,i ivf,nezadařilo se a prý byli u někoho,kdo jim doporučit některá jídla nejíst ... a jsou těhu,tak nevím,jestli díky tomuhle,každopádně jsem zaúkolovala manžu,at se na to vyptá.
4. říj 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musím říct,že manža je opravdu vděčnej strávník,sní téměř všechno.
4. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, kvůli mimču to sice nebylo, ale jedna lékařka mu to doporučila, aby se vyhnul uzeninám a červenému masu, takže asi tak :confounded:
4. říj 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky,jen tak zdravím,není čas,věnujise manžovi,jak je krásně,od pondělí jedu na tři dny mimo a jak se vrátím,jede zase on..tak teď není na net čas :grinning: hezký nedělní večer..my jdeme na horor
4. říj 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tak to zrovna chlapi dlabou nejvíc,že. Sice ty uzeniny nic zdravého nejsou,ale bez párku nedaj ránu.Alespoň ten můj. I když se snažíme jíst zdravějí. Ale bez tohodle by nevydržel. :frowning2:
Ahoj Rudy.
4. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Lucí, tak to je fajn, já si taky občas párek dám, ale spíš mám radši klobásky hezky na grilu :grinning:

Rudýsku, hele jakou jste kupovali nebo budete kupovat matraci do postýlky? Nebo holky? Molitanovou jsem tak nějak zavrhla tak přemýšlím jakou :sweat_smile: na aukru jsem objevila docela slušný postýlky tak je asi objednám.

Jo jinak nevíte jak to tu počítá ty týdny? Koukám, že už mi tu svítí 16 tt a přitom bych měla být 15+4 :confused: to je volaké čudné toto :pensive:
5. říj 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluš to je asi v pořádku s těma týdnama..
on koník vždycky trošku přidává.. ale jen o malinko neboj..
jo dobré ránko :wink: co bulblinkování ?
5. říj 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Milu, tak tak. Já mám dneska takový intimní problém a je mi trošku blbě to tu řešit. :frowning2: Ráno při stolici jsem měla na papíře trochu hlenu s krví,tak jsem z toho taková rozhozená (mamka měla rakovinu střev),ale možná to souvisí s tím,jak jsem měla ten průjem a bylo mi špatně od žaludku. Ale nebylo to tak hrozné,proto jsem nešla k dr.,člověk tam nechce lítat s každým prdem.
5. říj 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mlu já si myslím,že to celý týden ukazuje 16tt,že na dny to nepočítá asi ne?! Já si dala sprchu a balím si věci s sebou do Brna.
5. říj 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku tak držím palce aby to dneska v Brně dopadlo dobře..
s tou krví nevím můžeš mít jen trošku škrábnuto tam dole.. občas se to stane.. nicméně jestli budeš klidnější.. tak se zeptej u doktorů...
5. říj 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nebo jinak když budeš klidnější.. a nebo to nech koňovi a kdyby se to opakovalo tak pak jo..
5. říj 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi se na to zeptám,vím,že semi to už jednou stalo a dr mi dělala vyšetření a bylo vše v pořádku. Člověk je z toho vyplesklej a má strach. Já myslím,že to bude v Brně v pohodě,už vím,do čeho jdu,tak jsem docela v pohodě. No i když v pátek jsem si říkala taky ,že je to v pohodě a nakonec jsem seděla před ordinací nervozní jak pes. :grinning:
5. říj 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku já bývám vždycky taky nervózní když jedu do Brna.. vždycky a´t jde o OPU nebo normoš konzultaci.. prostě nám na tom všem záleží no..
5. říj 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak. No však se chvilku vyspím a pojedu zas domů :slight_smile:
5. říj 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci :dizzy_face: tak držím palce ať se nám brzo hlásíš v pořádku a bez cysty a s injekcema připravenejma k akci :wink:
5. říj 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek