• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Lucí, držím palečky, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a tamto nemusí být nic vážného, může to být jen něco z toho co jsi snědla a tak :wink:

Jj, ono to tu ukazuje jen týdny, ale mělo by tam být zatím jen 15 tt, většinou se mi to měnilo ve středu :confused:
5. říj 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko,injekce už jsou v akci :wink:
Milu asi jo. Já si myslím,že to jak je to přez 15ttˇ+ nějaký den, tak to ukazuje jako že probíhá 16 týden.
5. říj 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky miluško, to je správně..15+3=16tt, přeci, na začátku jsi 0+3 a jsi 1tt, je to jako probíhající týden, já jsem dnes 21+1 a tak jsem ve 22tt :slight_smile:
Luci, té krvi bych se nijak nebála, jsou to asi jen podrážděné střeva, občas, se mi to taky stane a nebo při zácpě, že se něco trošku natrhne,ale chápu, že máš s rodinnou anamnézou strach a tak by se to mělo hlídat...snad to dobře dopadne...
odpoledne jedu do Ostravy na 3 dny se vzdělávat, tak se tady mějte...
5. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy, tak to nechápu, já to většinou chápala tak, že až např. 15+6 je 16 tt, no to je fuk. Nechám to koňovi :grinning:

tak se hezky vzdělávej a hezké odpoledne :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsem si jistá,ale já mám za to, že 15+1 už je prostě probíhající/neukončený/16tt :slight_smile: jsem těhule od neděle, tak jsem vždy od pondělí nový tt
5. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem byla na konzultaci v car a je to naprd. zjevne nestihnou v pojišťovně schválit žádost a navíc mam cystu jak hrom na pravým vaječníku...tak se sama sebe ptám, proč to musíme mít tak komplikovaný????

až dneska jsem si uvědomila, že mě zase čekají předoperační a všechny ty blbosti a že to nemůžu začít obíhat, protože nevím, kdy to dostanu a zda v den, kdy to dostanu už bude schválená žádost...a pak zda praskne cysta a vůbec....to je teda složitý to početí, fakt dneska závidím těm, co na to vlítnou a mají doma prcka.... :frowning2:

ale nechci tu šířit blbou náladu, já se zpamatuju a budu bojovat, ale tak mě to dneska trochu vzalo...
5. říj 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
chěla jsem napsat vzpamatuju! :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku: držím pěstičky, budou ti dělat laparku?
5. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, díky. o laparce dr. nic neříkala, říkala, že počkáme až dostanu ms, buď se to samo vyplaví a začneme stimulovat (teda pokud bude schválená ta žádost) nebo nezačneme stimulovat...teď vůbec nevím. Dr byla ftipná, říkala, že se nemusíme honit, když nejde o život...tak jsem jí říkala, že o život právě jde, jenom ne o ten náš :wink:
5. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale snaha o pozitivní myšlení se cení :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se mi podařilo po celém dnu probojovat na koníka a v klidu vás dočíst. Milu je mi líto, že ti veletrh nepomohl, letos jsem spíš koukala do hračkách, protože by mi ty mimi věci asi moc nepřidali. Ale myslím, že se tam dá sehnat dost kontaktů. Luciferku držím palečky a budu se těšit na nové zprávičky. Jinak všem pěkný podvečer :wink:
6. říj 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, někdo má holt tu cestu k potomkovi trošku trnitější, ale pak to bude stát za to a cysta určo spolu s MS zmizí, uvidíš :wink: Je dobré, že to bereš s humorem :grinning:

Jindri, no alespoň nás taťka zase jednou vyvez :grinning:

Hele taky vám dneska nešel koník? Já už se docela bála, že nám ho v práci blokly :confounded:
6. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky kočky..
Evi myslím že vím přesně jak se cítíš...ale neboj tak třeba čekáš na mě a budeme stimulkovat spolu a spolu těhulit :wink:
Jinak já se dneska probudila s tím že jsem měla pocit že už musí být pátek tehle týden mě strašně moc zmáhá.. přesčasy, nervy... unavená jsem... už aby byl pátek..ale pak zase bude pondělí..nicméně za týden už volám do Helisou co ty misky :wink: a jeslti budou tak by se dala ta stimulka ještě stihnout.. protože ms má dorazit v sobotu.. a já bych začínala až 16 tý den cyklu..
7. říj 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Wrtul i Evíku držím palečky :wink:, aby MS dorazila jak má a pro malýho wrtulčátka dorazili mističky :slight_smile:

Tak jsem si do dnešního rána lebedila jak je mi docela fajn, nezvracím, jen občas nějaká nevolnost a ono ejhle, ráno jsem se nasnídala, šla pak dělat svačinu do práce a najednou se snídaně rozhodla, že u mě v žaludku nebude, tak se šla projít do záchodu :confounded: , ale divný je, že mi nebylo a není nijak extra špatně, prostě tak nějak normál :confused:
7. říj 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško to víš mrňata se rozhodly že jsi jim neposlala kvalitní snídani no :wink: se musíš příště polepšit :wink: ale tak už jsi 15tt a to už tyhle věci ustávají..tak snad se to už nebude opakovat mockrát :wink:
Jo jo misky jestli mě naprdnou tak jim pošlu nějaký z kuchyně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc vás zdravím...taky mi včera nešel koník...

no jo wrtul, asi čekám na tebe :wink: my se nakonec rozhodli, že to nebudeme lámat přes koleno a ještě měsíc počkáme...ať nemám stresy s tím že se to nestíhá....

no jo milu, ono to asi v tvém případě tak nějak normál bude :slight_smile:

kapr, kde jsi? :wink:
7. říj 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj milu, kočárky pro dvojčata ti prý pěkně předvedou v prodejně v Kolíně (www.kocarky.cz)...pořádají také výstavu kočárků pro dvojčata http://www.vystava.xf.cz/, bude teď 27.10v Brně..máte to trochu z ruky pravda..ale zase si můžete udělat pěkný výlet :slight_smile:
7. říj 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdáááááááááááár

jsem tu naskok, pořád zaučuju náhradu v práci, tak nestíhám a jsem tu jen ráno

co je nového?
7. říj 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my kdybysme měli dvojky, tak určo kupujeme tenhle kočár
http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalker-duowalker-deluxe.html
jako na jeden z mála jdou na něj připnout autosedačky, má velké přední otáčecí kola a vypadá fkat dobře, v Praze ho potkávám z těch dvojčatových nejvíc
pak je ještě dobrej tenhle
http://www.kocarky-teutonia.cz/kocarky/team-alu-s4
7. říj 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s Gucii, když jsme čekala dvojky, chtěla jsem easywalker... teutonia je určitě také dobrá (tu máme teď pro mrně) a dá se navíc koupit za dobrou cenu zánovní.
7. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hely, jak se máš? :wink:
7. říj 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj gucci..mám se dobře..břicho už mi neoatří, teď tam vládne náš squatter a občas mi s ním pěkně hází.. v noci si občas připadám jeko velryba chycená na pláži čekající na greenpeace, aby ji převalili do moře.. a to převalování je doprovázeno různými zvukovými efekty, protože mám parádní bolesti celého spodku a teď už i nad břichem, jak se to všehcno vytahuje..ale jinak dobrý, chodím cvičit a plavat a dokud se můžu hýbat, tak si nechci moc stěžovat:slight_smile:

co ty? už jste v novém?
7. říj 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u mě spaní už taky nic moc, naštěstí zatím nechodím v noci na WC, max jednou, ale vzbudí mě každé přetočení, páč břuch je už těžký
jinak v poho, chodíme s hypo na těhu aqua aerobik
já jsem ted trochu nemocná, začlo mě v neděli večer škrábat v krku, tak cucám nějaké tablety co můžu a dělám si studené obklady na krk, čajíčkuju a zatím to vypadá, že to bude v poho a nerozjede se to
taky ještě pořád pracuju, ještě tento a příští týden, pak si vyberu dovolenou a hurá 4/11 na mateřskou :wink:
stěhování bude určo tento měsíc, už čekáme každým dnem na telefon, že nám předaj klíče :dizzy_face:
7. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vidíš, mateřská..ani mi nedošlo, že už se nám to blíží..musím si také spočítat, kdy bych měla jít.
7. říj 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam chodíte na aqua a.?
7. říj 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a neznáš na desítce nějakého dobrého dětského doktora?
7. říj 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helenky, jj, o té výstavě v Brně vím, ale pro nás je to fakt z ruky a pochybuju, že tam manžu dostanu, když to nejsou závody aut :sweat_smile:, ale do toho Kolína je to blíž, no uvidíme. Stejně mi připadá, že výrobci v případě dvojčat trošku pokulhávaj, no ono občas i prodejci :unamused:

Gucci, ten easy walker se mi taky docela líbí, ta teutonia, byť kvalita prý dobrá, tak mi ten desing přijde takový předpotopní :frowning2: , no holt můj názor. :sweat_smile:
7. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně jdi na mateřskou co nejdřív to jde, mají jí od nového roku snižovat :angry:
chodíme s hypo tam k nám u Hostivařské přehrady, máme to kousek od baráku
tjo dětské vůbec netuším, já měla problém sehnat si dr. v Pardubicích :wink: , zkus se mrknout na www.znamylekar.cz
7. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: u té Teutonie ti to přijde proto, že ona nemá hluboké korby, ale vložné tašky, což taky není k zahození, tak ten kočár pak vypadá trošku jinak než s klasickou korbou
7. říj 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, já pobírám nemocenskou, takže mě to výjde prašť jako uhoď.. a abyhc splnila 180 dní účasti na nem.poj, tak půjdu až těch 6 týdnů
7. říj 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek