• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Gucci, no a právě ty vložený tašky moc nechci, když jsem mluvila s maminama od dvojčat, tak taky říkaly, že radši klasickou korbu :fearful: , ikdyž teďky na výstavě jsem se trošku u x-landeru nahlodala, ale přijde mi to takový divný :frowning2:

Hmm, s tou mateřsku mě taky štvou :angry: :angry: :angry: , ale holt s tím už nic neudělám, když budu na ní nastupovat asi začátkem února
7. říj 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hely: no to ale neva, že ted jsi na nem., mateřská se ti počítá z posledního zaměstnání ne?

milus: jj to je pak na tobě co ti vyhovuje :wink: , mě se taky víc líbí kočáry s korbou
7. říj 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: ono taky záleží kde bydlíš a kde budeš mít uložený kočár....jestli bydlíš v paneláku a kočár budeš mít v kočárkárně, tak ty vložné tašky zas tak blbý nejsou
7. říj 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, to jo - já jsme OSVČ, tak mě se počítá z výše záloh na nem.poj., ta částka mi vychází cca stejná a jelikož hraji o dny (abych měla splněno těch 180), tak asi půjdu až těch 6t. ještě to musím spočítat..

milu, korbičky jsou určitě hezčí, ale jak říká Gucci - vložné tašky, mášli chodit do patra, jsou praktičtější.
7. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hely: ahááá :wink:
7. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafindy,

ohledně těch kočárků: Náš favorit byl také Easyduo walker, ale kamarádka ho má, takže jsme si ho okusili a byli jsme velmi zklamáni.....Kupovala ho černý, ted po 8. měsícícch je tmavě modrý, celé to vybledlo, korbičky jsou sice pevné, ale připadalo mně to, že je to jenom kostra obalená látkou.....ted to ještě hodně podražili, takže vyjde celý komplet skoro na 33 tisíc, takže pálka jako prase :angry:

Nakonec jsme vybrali Dorjan Twin, ale měli hnusné barevné kombinace, tak si připlatíme tisícovku a budeme mít barvu jakou chceme.....jde o polskou konstrukci a látka na to se šije v V. Meziříčí. Paní, kde jsme si kočár objednávali, tak nám řekla, že se dá srovnat přímo s Easy dou walkerem, ale stojí cca 19 tisíc komplet. Jo a ještě, u těch drahým kočárů nejde dát sporták do vodorovné polohy, takže děcka spí nakřivo....tož tak..

Mám ten kočárek v albíčku, když tak kukněte
7. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tady :slight_smile: čtu, ale taky hodně pracuju :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem málem nakousla manžu, že bychom si mohly udělat výlet do Brna na tu výstavu a ejhle, ono je to v týdnu, sice před svátkem, ale v týdnu, takže nic, manža už nemá moc dovolený :frowning2:, škoda, že to není o víkend.

NO to jsou obštrukce s s těma kočárkama, kdo by to řekl :rolling_eyes: Ale zase holky maj výhodu, my jim to tu všechno hezky očíhnem a oni pak půjdou najisto :grinning:
7. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: já ti nevim, já mám na ty polské kočáry svůj názor :unamused:
7. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, Dorjan mám vyhlídnutý taky a taky si ho budu nechávat dělat na zakázku, protože ty 4 základní barvy se mi nelíbí. Ty za to budeš doplácet 1000,-? Objednala sis ho přes internet? Já ho chci objednat na www.dvojčátka.cz. V sobotu se na něj jedeme podívat do Kolína, tak si ho aspoň omakám a doufám, že mě nezklame.
7. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
siky,gucci: já také moc nevěřím polským výrobků, , ale fakt jsem byla zklamaná z toho Easyduowalkera, vyzkoušeli jsme si ho, teda ten Dorjan v prodejně a tam jsme si ho hned objednali, paní volala do Meziříčí a snad za měsíc by jsme ho mohli mít, jsem moc zvědavá a snad nebudu nasr...... :wink: Siki: za jinou barvu je doplatek tisícovka
7. říj 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, díkes, tak to jsem na to zvědavá. Ale i včetně toho je 19.000,- i s autosedačkama v pohodě.
7. říj 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo bereme i autosedačky ve stejné barvě, jen ten adapter ne, ten by jsme nevyužili, když se prdíci narodí v zimě, tak je budeme vozit v autě nebo v hlubokém kočárku a potom v létě budou snad už ve sportácích
7. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, to máš pravdu. tak to nám se narodí těsně před létem, takže je využijeme nejspíš i jinak než jen v autě :slight_smile: Poptala jsem se na té internetové stránce a tam za kočárek na zakázku si žádný poplatek nepřidávají, takže paráda :slight_smile:
7. říj 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mně připadá divné, že žádný peníz navíc nechtějí...dělají jen 4 barvy a vlastně na zakázku to musí ušít zvlášt, protože ty korbičky pro dvojky jsou užší...já teda fakt nevím, ale alespon ušetříte.....

Mně te dpřišlo PPL balík za 2000,- Kč - sada Avent, obyč plenky, rychlozavinovačky,ochr. vložky do postýlek...a čekám ještě na druhý balík s tím kyblíkem na koupání :wink:

Dnes mně kámoška darovala po synáčkovi asi tak 10 kg hadříků, malý má 2 roky, takže moc hezké věci, nic za to nechtěla, ale mně je to blbé........poradte, co ji mám koupit? Jinak, oni mají všechno, její manžel je můj šéf :wink:
7. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je skvělý. Já už mám doma taky 2 obr tašky od přítelovi sestry. Má holčičku a chlapečka, takže spousta věciček :slight_smile:
No pokud za to nic nechce, tak myslím stačí drobnost, např. bonbonča nebo tak něco...
7. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo, koupím kokinko, nějaké vínko a kafíčko a poděkuji :wink:

Siky a už máš bříško? Já jsem se fotila včera a můj břuch už je dosti veliký :slight_smile:
7. říj 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijde mi, že za posledních 14dní pěkně narostlo. Musím aktualizovat fotky v albíčku :wink: Tak nějak počítám s tím, že budu ta mamina, co půjde nejdřív břicho, pořád břicho, ještě břicho a pak teprve já :grinning:
7. říj 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to má být......zatím ahoj...přišel mně chlapeček ze školy :wink:
7. říj 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahoj a všem hezký večer, jdu taky domů...konečně, to byl ale dlouhý den, uff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,zdravím vás a přeju hezký večer. Já teď vůbec nestíhám,takže nevím,co jste tu všechno zdrbli :frowning2: A jsem zase mimo obraz.
7. říj 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem konečně po 14dnech ze špitálu doma. A teď co mě postihlo- 25.9. jsem šla na odběr té plodové vody, vše OK, vzorek brali z obou mimin, byla tam nějaká "bezdomovkyně"-5dítě a říkala, že se nemám bát, že už je tam po páté a, že na nějaky šetření se kašle a, že bude dělat vše(no nechápu tu spravedlnost, ty děti nechtěla a nic se jí nestane a má vše v pohodě). No a já asi po hodině odběrů UTZ a pohovoru s genetikem v češtině i v angličtině s mediky odešla s tím, že výsledky ty rychlejší zavolají a pošlou za týden a ty pomalejší pošlou za 3týdny a budou taky volat. Tak si jdu pomalu k autu asi 100metrů a najednou rup, praskla mi voda, kalhoty mokry, všechno durch. Podotýkám, že riziko potratu je 1:200 (proč musím zrovna já mít všechno?) Tak jsem to otočila a frčela na Gynekologii asi 50metrů, tam mi po 2,5hodinovém čekání udělali UTZ a vyšetření a vzali na okamžitý příjem-to byl pátek, nasadili kapačky, léky. A jinak mě nekontrolovali. Říkali, že čekají, až, jak tělo zareaguje a vypudí plody ven-takže psychika na bodě mrazu. Vúterý už jsem to nezvládla a klečela na kolenou ať mi udělají alespoň UTZ jestli ty děti žijí, nebo né, nebo co se děje. Nikomu bych tu situaci nepřála. Doktorka se slitovala a UTZ mi udělala. Srdíčka bušila a vody měli přiměřeně-zázrak. Potřřebovali pokoj, tak mě přestěhovali na větší, kde byla mimo jiné i mamina 17tt s podobnou diagnózou-odtekla ji samovolně plodová voda. Jenže ještě ten den navečerer před zraky nás všech porodila-potratila dvojčátka-děsny, měla jsem opět psychiku na dně. Další den mě opět převezli na jiný pokoj, abych já, ani ta paní jsme neměli z toho trauma. Já se bála, že dopadnu stejně a vyškemrala jsem si v neděli další UTZ, protože po tom, co jsem viděla, jsem měla opět nervy na špagátě, nechtěli mi ho udělat, tak jsem se zoufalá vydala na jinou budovu, kde mi dělali genetiku s tím, že je poprosím, aby mi udělalai UTZ-bohužel o víkendu nepracují. Šla jsem zpátky a u oběda se mě sestra zeptala co mi je a já začala brečet, jak maly děcko, slitovala se a zavolala doktorku a ta mi ten UTZ udělala. Fakt,kdo to nezažije nepochopí. Teď jsem už doma vody mají přiměřeně ale musí se to hlídat, kdykoliv mi voda může odtéct, nesmím nic dělat a musím vydržet do 24týdne nejmíň. Je to bomba, když jsem viděla, jak rodí maminy ve 26týdnu s 800gr dětma-obdivuji je, že to dokáží vypiplat. Prej stejně skončím zase v nemocnici, ale mám to vydržet do toho 24týdne, do té doby to berou pouze, jako plod a nezachraňují to. Snad to vydržíme.
Mimochodem volali mi ten výsledek plodovky a řekli mi, že ho nemohli udělat, že se jim to pomíchalo-nemám já smůlu? Takže teď budu čekat na ty pomalejší, snad se jim taky nepomíchají.
7. říj 2009 v 18:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanko: ježišmarjáááá, co to je.....je mně tě moc líto, ale vy jste stateční a zvládnete to...hlavně odpočívej a nic nedělej.lehko se to říká, horší dělá, ale musíte to zvládnout. možná blbá otázka: Ta voda se nějak doplní sama?
7. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy,no mě se chce brečet,mám slzy na krajíčku,tohle snad nemůže být pravda,to je fakt děs. To zdravotníctví. A ten přístup. Zuzy přeju ti strašně moooc sil,aby drobci vydrželi. Mocmocmoc držím pěsti. Já fakt nevím,co na to napsat,jsem z toho fakt vedle.Ty nervy. No to je prostě mazec. Zuzy držte se .
7. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, to je mi moc líto...děs. musím říct, že to naše zdravotnictví je fakt někdy naprd...a to jsem doktorský dítě!

kapr, já taky hodně pracuju a nestíhám na koníka chodit..

holky, to je tak fajn, že řešíte kočárky, pro mě je to hrozně pozitivní a ten o kterém jste psaly (ten duo walker nebo jak se jmenuje) jsem zrovna dneska viděla v metru...

gucci, nemůžu uvěřit, že to tak letí a že už jdeš za chvíli na mateřskou.... :wink:

hely, moc tě zdravím, ráda slyším, že se máš dobře :slight_smile:
7. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi-ta voda cirkuluje a doplňuje se, jsou schopni ji doplnit i fiziologickým roztokem, ale pokud by odtékala furt, nebo častěji je to bezvýznamné a nechají to na přírodě-takže porod samovolný, nebo vyvolaný mrtvých plodů. :frowning2:
7. říj 2009 v 19:28  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy: nenenene, nemysli na to....zase mé blbé kecy, musíš na to myslet furt a pořád, ale ty jsi šikula a zvládnneš to a příroda si pomůže také sama.....Takže doma v klidu, nohy nahoře a nic nedělat....Má ti kdo pomoci? Já bych přijela a uvařila....Blbá sranda,co?
A ta voda už ti alespon neodtéká?
7. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy tvoje mimi jsou živá a určitě budou bojovat a ty musíš bojovat za ně a udělat pro ně všechno. věřím,že to bude v pořádku.
7. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi-mám tady přece tři chlapi a obskakují mě. Jen já nevydržím bez práce-no musím. Klidně dojeď. :grinning:
7. říj 2009 v 19:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře, že se o tebe starají.......já bych k vám jela asi tak týden, Olomouc vůbec neznám :wink:
7. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek