• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Zuzko, co to čtu, ale ten laxní přístup mě ani moc nepřekvapuje, hlavně, že jste všichni 3 v pořádku, my držíme paluchy, aby to vše dopadlo na jedničku s hvězdičkou. Úplně mám mráz po zádech a samo taky slzy na krajíčku, tak tfuj tfuj, :wink:
7. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky dočetla jsem co se stalu Zuzce
to je tedy síla!!!!!!! :pensive: :pensive: :pensive: bohužel jsem o takovém jednání už slyšela.. jak paní porodila mimiko přímo do postele.. v nemocnici.. no skončila na psychiatrii aby ne..
Zuzi prosím odpočívej co nejvíc zkus si nafasovat nějaký podotýkám veselý knížky, časopisy a tak.. a soustředit se na to.. nebo řekni manžovi nebo někomu ať ti na DVD nebo stáhne nějaký romantický komedie, pohádky nebo jiný filmy prostě něco u čeho by ses bavila a neměla černý myšlenky!!!! Prostě se snažila za každou cenu si udržet pozitivní myšlení i když chápu že po tomhle všem :confounded: :confounded: :confounded: prostě skus se nechat maximálně hýčkat a celkově odpočívat.. a ony ty miminka jsou už teď velký bojovníčci tak to snad vybojujou i dál třebas do 38tt :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ranko,

chtěla jsem se zeptat holek těhulek, jak moc dopředu jste kupovali postýlky? Jsem našla na aukru docela slušnou za dobrý peníze a manža, že prý je ještě brzo na to je kupovat, že prý to nepřináší štěstí, mu povídali v práci :sweat_smile: :fearful: :rolling_eyes: Já na tyhle pověry nedám, ikdyž je na druhou stranu fakt, že bychom je stejně museli dát nejdřív k našim, páč domů se nám jaksi prozatím nevejdou :pensive:
8. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, drž se, myslím na tebe a držím všechno co mám. :dizzy_face: Budu myslet i na mimina
8. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
milus: prosím tě, jestli máš vybranou postýlku za dobrou cenu, tak jí kup :wink: , já už mám tu ikeáckou doma už asi dva měsíce (nesloženou, páč se budem stěhovat), tohle prostě fakt neřeším
8. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Gucci, že jo... to taky říkám, holt občas jsou ty chlapi na zabití, na všechno mají dost času a pak bude všechno zařizovat až já budu v porodnici :angry: :grinning:
8. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
milus: právě, gor s dvojkama :wink: , kupuj všechno hned, ted už se nemáš čeho bát :wink:
8. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, moc mě mrzí, co všechno si musíš prožít :frowning2: Moc, moc držím palečky, ale vy to určitě zvládnete. Tvoji broučkové jsou od začátku velcí bojovníčci, tak není důvod, proč by to i tentokrát neměli zmáknou :wink:

Milu, nám přivezli postýlky tento týden. Taky jsem našla inzerát na internetu za skvělou cenu, tak jsem je koupila. O víkendu je budeme dávat dohromady. Slyšela jsem, že by neměl být doma kočárek (to hodlám i dodržet), ale o postýlce jsem nic takového neslyšela, takže bych ji klidně koupila :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,kde jste všechny?
8. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím všechny, chtěla jsem všem něco napsat,ale po přečtení Zuzky, jsem na vše co jsem chtěla zapomněla...no to je teda mazec, kur...y jedny, omlouvám se, copak žijeme v pravěku??? a to jsem si myslela, že Olomouc, obr město..., že jen u nás se to může stát...to je děsné, na to snad nejde napsat komentář, ješět, že jsi zuzi silná holka a dětičky jsou bojovníci a s těma výsledkama no comment...prostě mazec...
myslím, že mít doma postýlku není problém, mám ji od sestry už asi rok a jsem v pohodě... :grinning: nic se nemá přehánět, nedala jsem na žádné pověry, že senemá hlásit těhu dopředu a ... zatím to nevadilo...a pokud se má něco stát, tak se to stane a je úplně jedno, jestli jsou doma postýlky...mějte se žirafinky
8. říj 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
jdu vás v rychlosti pozdravit...
milu, taky jsem slyšela o kočárku a ne o postýlce, jestli je za dobrou cenu, tak kup...

mě ten pravej vaječník bolí jak ďas, ale mrška nikde - a to jsem ji měla dostat včera :sweat_smile: Tak uvidíme, třeba mezitím opravdu stihnou schválit tu žádost a my začneme ještě teď stimulovat... :slight_smile:

hezký den holky
9. říj 2009 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, chvíli tu člověk není a takové zprávy :frowning2: , Zuzi drž se holka, odpočívej, nech se rozmazlovat a nemysli na to co se stalo. Moc moc držím palečky a posílám štestí na dálku.
9. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky baby. :wink:
9. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, zase jsem slaměná vdova... přeju hezký víkend!!!
9. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

tak ty postýlky objednám o víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska jsem s kámoškou byla u její kámošky a máme krásnej přebalovák :slight_smile:, tak další věc z krku :grinning:

Co chystáte na víkend? U nás jsou slavnosti města, resp. vedle ve městě, Terezín pořádá nějaké Josefovské slavnosti, tak se půjdem nejspíš číhnout, měla by tam být vojenská přehlídka apod. Tak jsem na to zvědavá, doufám, že zítra nebude moc hnusně, aby se to dalo :unamused:
9. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
já byla minulé dva víkendy :slight_smile:
luci něco nového?
9. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapr zatím nic,injekce v pohodě a včera přišla ms,tak jsem ráda.zatím vše klape jak má :grinning:
9. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Akorát se cítím,jako by na mě něco lezlo a chlap to není :grinning: :grinning: :grinning: ,tak piju čajíky a snažím se,aby se to víc nerozjelo. S manžou jsme si na večer koupili šampíčko a že se budeme válet u telky. :grinning:
9. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je super :slight_smile:
Na mě taky něco leze, ale zatím nic preventivně nepiji ani nepapám :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
já echynaceové kapky,ty zabírají,ale myslím,že to snad přejde,je to jen takové mírné bolení hlavy a zad.
9. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se hezky holky kurýrujte, mě dneska šíleně bolí hlava, mám jí jak střep, bych řekla, že teďky v těhu na to trpím nějak víc :frowning2:, ale nechci zbytečně do sebe nic moc rvát, ale možná půlka paralenu to bude doma jistit :frowning2:
9. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, to není dobré to nachcípání...

luci, takže za cca 12 dní půjdeš na OPU?

kapr co ty?

mě už bolí břicho, ale dneska pořád nic...ale mám dobrou zprávu, ráno mi v car řekli, že žádost máme schválenou, tak teď už jen přebojovat tu cystu:slight_smile:

nejen slaměným vdovám přeju hezký víkend:slight_smile:
9. říj 2009 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
evi tak to je super zpráva, já měla taky cystu jako hrom a zmizela v následujícím cykle sama...
holky teda nachlazení se bojím, léky v těhu nechci i tak jich jím dost teda těch želez, vitamínů, magnezek...ble...
bolest hlavy to je hnus a PAralen by mi stejně asi nezabral, jen aby nebolela, jednou už to bylo děsné, to jak jsem byla v nem.,ale infuze pomohla
holky kde je CHrobík????
9. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
milu, tak jestli pojedete do Terezína, tak tam naši budou prodávat dřevěné hračky, mají dřevěný stánek s hnědou textilní plachtou a mamina má brýle, tmavé vlasy a taťka taky brýle, tak jim běž udělat kšechf :grinning:
teď vařím na zítra, chceme hned ráno na houby, pak musíme s čičákem na veterinu, má bolavé bříško, tak to snad bude v pohodě, v jednu jedeme do LBC na pohár družstev se šipkama a večer hraje manža s kapelou v Železném Brodě. No a doufám, že v neděli dáme lehárko a klídek :grinning:
Kočky mějte se krásně a pěkný víkend :wink:
9. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jindři máš to nabité..mě dojejke ségra s dětmi
9. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý večer,
tak já už jsem nachlazená týden a vůbec to nepolevuje...doma jsem měla Olynth a Strepsils a když jsem si dnes šla do lékárny pro další dávku, totiž, chtěla jsem to samé, tak se na mě magistra podívala a řekla mně, že ani jedno nemohou těhule...ha,ha, tak mně dala sprej do nosu z mořské vody, ale to vůbec nepomáhá, tak jsem nasr...... :angry:
9. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindři, no máte to fakt nabitý. Tak já se po tom stánku vašich juknu :wink:

Irmi, tak to chce asi nějakou inhalaci a třeba to poleví, takže horkou vodu, ručník a inhalovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj irmi, no měly bys vyzkoušet nějaký babský recepty, na mě to zabírá, i když nejsem těhule...
inhalace horký slaný vody, dělat si zázvorový čaj a pokud máte kašel tak i zábaly...

no jo rudi, chrobík už tu dlouho nebyla....
rudi, díky za zprávu, já věřím, že mi ta cysta taky sama praskne a bude klid:slight_smile:

milu, užij si jarmark :slight_smile: já jdu večer na oslavu narozek kamarádky, dámská jízda, tak se těším....

jindři, to je ftipný, jak píšeš o našem kraji, já jsem toitž původem ze semil :wink:
10. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
irmi, teď to po sobě čtu a koukám, že jsem Ti vykala :slight_smile: :grinning:
10. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
irmi opravdu je dobré koupit si čerstvý kořen zázvoru, jednu tu bouličku si nastrouhej, zalij konvicí vody, přidej citron a med, nejen že je to výborné,ale moooc účinné a taky to prohřeje, tak nemusíš topit :grinning: a inhalace se solí nebo s česnekem, česneková pomazánka, to je přírodní antibiotikum..snad to poleví...
evi není zač,ale já měla cysty často a vždy zmizely sami, v pohodě a teď po stimulaci na IUI se mi udělala v dalším cyklu a tom následujícím zmizela a to měla necelých 8 cm v průměru, tak žádný drobeček...držím palečky...a co ta chrobina, teda nevím, stimulovala ne? a není už po transferu nebo jak??? třeba nás překvapí rovnou jako těhule...snad je v pořádku...
10. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek