• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
přeji hezký večer. Hoky mají pravdu,zázvor je opravdu účinný a mě to moc chutná.
10. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ráno jsme stihli jít na houby a pár jsme jich našli, ale pak jsme museli s čičikem na veterinu - dost mě vyděsil Mudr, protože briťáci trpí nádorem na střevech, tak doufám, že ten náš je pouze nafouklý. Na šipkách jsme vyhráli a za hoďku hurá na koncert. Akorád se mi moc nechce, protože ten náš bobánek je takový unavený a skleslý. No snad to bude dobrý. Tak se zatím mějte moc krásně, pa pa :wink:
10. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásnou neděli? Kde jsteeee? :wink:
11. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi, já taky věřím, že brzy zmizí...já pořád nedostala ms...to asi může být taky tou cystou, což? docela mě ten pravej vaječník bolí...
no s tím chrobíkem fakt nevím....

luci ahoj
11. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to čekání na ms vám fatk nezávidím. Jak tady píšete třeba dva měsíce a nicJEště že u mě přišla tak brzo a nemusí ji vyvolávat. Je to zajímavé,měla jsem to po vysazení dlouhodobé HA strašně nepravidelné,ale po prvním ivf se mi to upravilo,že to mám téměř na den přesně.
11. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou ikdyž deštivou neděli,

Lucí, ono je to individuelní jak u koho, já po vysazení HA zas dostala MS tuším, že snad po 14 dnech a většinou se zpožďuje :unamused:

My jsme si dneska byly pro přebalovák, tak ho nafotím a hodím pak do albíčka, a v týdnu asi objednám ty postýlky, teďky koukám po matracích, ale o ty asi napíšu ježíškovi, neb jsem přemýšlela nad kokosovou, tak uvidíme co na to ježura :grinning:

A k zázvoru se připojuju, je vynikající :wink:
11. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no luci, já taky s ms nikdy problémy neměla, vždycky došla včas...ale tentokrát nic. Asi zavolam do car a vyptám se, o kolik se ta ms může díky cystě opozdit....

tak hezký večer, my razíme do divadla
11. říj 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, třeba to není cysta :wink:

Užijte si divadlo
11. říj 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, to by bylo moc milé:slight_smile: ale cystu tam dr našla, takže podle toho, co jsem si k tomu našla na netu...
no uvidíme...ale je blbý, když nevím co se mi v těle děje...
jak je tobě?
tak hezký večer
11. říj 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, mě je přiměřeně k mému stavu :sweat_smile:

No, uvidíš, ale určo MS dojde a cysta praskne sama, nebo se jí holt bude pak muset nějak pomoci, ale to bych ti moc nepřála, lepší je, když si příroda tak nějak poradí sama :slight_smile:
11. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi a testla jsi? proč by jsi nemohla být přes cystu těhule???? já bych jen tak pro sychr jeden papírek pochcalinkala :grinning:
11. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Rudi jak je?
Evi je fakt co říka Rudi že testík by se asi dalo skusit jen tak pro jistotu...
Jinak holky hlásím že včera na den a snad i hodinu přesně dorazila ms.. teď už jen ty misky..protože kdyby jo tak by se dalo za 15 dní začít! to už je brzooooooooo
11. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, já jsem ráda,že při stimulce přišla do čtyř dnů a nemusela sestresovat,jestli přijde nebo ne.
Evi zkus testnout,jak mi tu tenkrát psali holky,horší to nebude :wink: jedině hezké překvapení a když ne,tak to zůstane při starém,co? :wink:
wrtulko,tak to je krásný,tak ti přeju,aby ty mističky už byly a mohla jsi jít do boje. Aspoň nás bude víc :slight_smile: To by bylo do vánoc :wink: :wink:
11. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já věřím,že za chvíli snad už fakt budeme mít u toho jména tt. a bude nám to utíkat jako rudy,milu a ostatním :wink:
11. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko.
12. říj 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky LUci..
jak je? kdy jdeš vlastně na nějakou kontrolu nebo tak? přece už stimuluješ viď?
12. říj 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Wrtuil, kdy budeš volat do CARu ohledně misek? Držím pěstičky, aby je už měli a vy mohly začít :slight_smile:
12. říj 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko jo,jo, v sobotu,začnu i Gonal,na utz jdu příští pátek a to dostanu asi i neschopenku.
Kdy ty se dozvíš,jestli mají ty misky,budeš si volat?
12. říj 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mám tam volat ve středu..
uvažuju jeslti to nezkusit dřív ale bojím se že nebudou dobrý zprávy..
navíc se bojím že s objednáním už by se to stejinak nestíhalo nevím.. jde o to že pojišťovna schvaluje min. 14 dní a to už je jen tak tak..
nevím jeslti vadí když by to scvhálila později.. jako třeba když už bych týden stimulovala nebo tak?co myslíte?
12. říj 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko,za zkoušku nic nedáš,budu ti držet pěsti,aby je měli a mohla jsi se přidat k nám stimulantkám. S tou pojišťovnou fakt nevím. To já vůbec neřeším,na unice se o tom ani nezmíní asi si to zajištují sami.
12. říj 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Milu,ty pracuješ,nebo jsi doma? Jsem teď mimo obraz.
12. říj 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku jde o to že nevím jeslti chytím doktora.. ve středu odpoledne vím že se dovolám - má ambulancia tam mě bez problémů přepojí..
Hm já s tou pojišťovnou taky nevím.. navíc jde o to že když to nevyjde tenhle měsíc.. s čímž už začínám lehce počítat tak pak nevím co dál.. jeslti budou fungovat přes vánoce.. a na leden se mi to už odsouvat nechce ..i kvůli manžovi :frowning2:
12. říj 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak wrtul,při nejhorším do středu to uteče rychle. Budu držet pěsti,at ty mističky mají a můžou to vyzkoušet. Já myslím,že byste to stihli ještě do vánoc ne? Nevím jak na Heliosu,ale většinou tam někdo bývá,mají třeba omezenej provoz.Ale v těchto případech.
12. říj 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku já si to počítala a OPU by mi vycházela někdy kolem 20 prosince což sice super...
ale transfer při pětidenní kulitavaci na 25 a to teda nevím kdo by z toh byl nadšený... že mi musí dělat 25 prosince transfer :confounded: :confounded: no zeptám se na to..
navíc manža potřebuje na nějaký chirurgický zákrok a čeká s tím kvůli IVF tak to asi doktorovi řeknu.. vždyť ty misky můžou přijít i během stimulace ne? :wink: a domlouvat se to stejinak bude až na poslední chvíli..
12. říj 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem snažilkám a těhulinkám :slight_smile:
jdu školit a až přijdu, tak vám něco řeknu :dizzy_face:
12. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul a proč už jste nepodali žádost, když čekáte jen na ty misky? Vzdyť žádost má platnost 3měsíce a nevadí, když se nevyužuje. :wink:

Lucí, pracuju, jsem tu zrovinka měla holčinu na zaučení,tak mám trošku vymluvený hlasivky, jak jsem to na ní chudinku chrlila, tolik nových informací.

Kapříku, že by dobrá zprávička? :grinning:
12. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

koukám, že lucif už v tom zase jede :slight_smile:)))

evak tak co mrcha??

wrtulko ... co je furt s těma miskama??? já myslela, že už začnete....

Kaprrrrrrrr řekni to hned :slight_smile:))
12. říj 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudísku jsem OK, ale ve snažení jsme na mrtvém bodě
12. říj 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj wrtul, hele s tou pojišťovnou je to na draka...my se na to taky ptali, pokud nebude schválená žádost v den, kdy si jdeš pro léky, tak si je musíš uhradit celý, a to dělá cca 15 000 kč....takže docela nanic...
12. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Chrobi :wink:
A jak je jinak?
Chrobi my mysleli taky.. ale misky nejdou tak na ně musíme počkat..
jinak miluško já vím že žádost už mohla být sepsaná a poslaná jenže já byla v Brně v srpnu a to se doktorovi zdálo brzo a od tý doby jsem tam nebyla. On měl pořád dost času... že se to stíhá ale teď už to tak není no :rolling_eyes:
12. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek