Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
lucifirek
10. říj 2009
přeji hezký večer. Hoky mají pravdu,zázvor je opravdu účinný a mě to moc chutná.
jindriska
10. říj 2009
ahoj holky, tak ráno jsme stihli jít na houby a pár jsme jich našli, ale pak jsme museli s čičikem na veterinu - dost mě vyděsil Mudr, protože briťáci trpí nádorem na střevech, tak doufám, že ten náš je pouze nafouklý. Na šipkách jsme vyhráli a za hoďku hurá na koncert. Akorád se mi moc nechce, protože ten náš bobánek je takový unavený a skleslý. No snad to bude dobrý. Tak se zatím mějte moc krásně, pa pa 😉
lucifirek
11. říj 2009
Přeji krásnou neděli? Kde jsteeee? 😉
evak99
11. říj 2009
rudi, já taky věřím, že brzy zmizí...já pořád nedostala ms...to asi může být taky tou cystou, což? docela mě ten pravej vaječník bolí...
no s tím chrobíkem fakt nevím....

luci ahoj
lucifirek
11. říj 2009
Holky tak to čekání na ms vám fatk nezávidím. Jak tady píšete třeba dva měsíce a nicJEště že u mě přišla tak brzo a nemusí ji vyvolávat. Je to zajímavé,měla jsem to po vysazení dlouhodobé HA strašně nepravidelné,ale po prvním ivf se mi to upravilo,že to mám téměř na den přesně.
miluse
11. říj 2009
Krásnou ikdyž deštivou neděli,

Lucí, ono je to individuelní jak u koho, já po vysazení HA zas dostala MS tuším, že snad po 14 dnech a většinou se zpožďuje :-|

My jsme si dneska byly pro přebalovák, tak ho nafotím a hodím pak do albíčka, a v týdnu asi objednám ty postýlky, teďky koukám po matracích, ale o ty asi napíšu ježíškovi, neb jsem přemýšlela nad kokosovou, tak uvidíme co na to ježura 😃

A k zázvoru se připojuju, je vynikající 😉
evak99
11. říj 2009
no luci, já taky s ms nikdy problémy neměla, vždycky došla včas...ale tentokrát nic. Asi zavolam do car a vyptám se, o kolik se ta ms může díky cystě opozdit....

tak hezký večer, my razíme do divadla
miluse
11. říj 2009
Evíku, třeba to není cysta 😉

Užijte si divadlo
evak99
11. říj 2009
milu, to by bylo moc milé🙂 ale cystu tam dr našla, takže podle toho, co jsem si k tomu našla na netu...
no uvidíme...ale je blbý, když nevím co se mi v těle děje...
jak je tobě?
tak hezký večer
miluse
11. říj 2009
Evi, mě je přiměřeně k mému stavu :-N

No, uvidíš, ale určo MS dojde a cysta praskne sama, nebo se jí holt bude pak muset nějak pomoci, ale to bych ti moc nepřála, lepší je, když si příroda tak nějak poradí sama 🙂
ruda
11. říj 2009
evi a testla jsi? proč by jsi nemohla být přes cystu těhule???? já bych jen tak pro sychr jeden papírek pochcalinkala 😃
wrtulkaautor
11. říj 2009
Ahojky Rudi jak je?
Evi je fakt co říka Rudi že testík by se asi dalo skusit jen tak pro jistotu...
Jinak holky hlásím že včera na den a snad i hodinu přesně dorazila ms.. teď už jen ty misky..protože kdyby jo tak by se dalo za 15 dní začít! to už je brzooooooooo
lucifirek
11. říj 2009
Milu, já jsem ráda,že při stimulce přišla do čtyř dnů a nemusela sestresovat,jestli přijde nebo ne.
Evi zkus testnout,jak mi tu tenkrát psali holky,horší to nebude 😉 jedině hezké překvapení a když ne,tak to zůstane při starém,co? 😉
wrtulko,tak to je krásný,tak ti přeju,aby ty mističky už byly a mohla jsi jít do boje. Aspoň nás bude víc 🙂 To by bylo do vánoc 😉 😉
lucifirek
11. říj 2009
já věřím,že za chvíli snad už fakt budeme mít u toho jména tt. a bude nám to utíkat jako rudy,milu a ostatním 😉
lucifirek
12. říj 2009
Krásné ránko.
wrtulkaautor
12. říj 2009
Ahojky LUci..
jak je? kdy jdeš vlastně na nějakou kontrolu nebo tak? přece už stimuluješ viď?
miluse
12. říj 2009
Krásné ranko,

Wrtuil, kdy budeš volat do CARu ohledně misek? Držím pěstičky, aby je už měli a vy mohly začít 🙂
lucifirek
12. říj 2009
Wrtulko jo,jo, v sobotu,začnu i Gonal,na utz jdu příští pátek a to dostanu asi i neschopenku.
Kdy ty se dozvíš,jestli mají ty misky,budeš si volat?
wrtulkaautor
12. říj 2009
Holky mám tam volat ve středu..
uvažuju jeslti to nezkusit dřív ale bojím se že nebudou dobrý zprávy..
navíc se bojím že s objednáním už by se to stejinak nestíhalo nevím.. jde o to že pojišťovna schvaluje min. 14 dní a to už je jen tak tak..
nevím jeslti vadí když by to scvhálila později.. jako třeba když už bych týden stimulovala nebo tak?co myslíte?
lucifirek
12. říj 2009
Wrtulko,za zkoušku nic nedáš,budu ti držet pěsti,aby je měli a mohla jsi se přidat k nám stimulantkám. S tou pojišťovnou fakt nevím. To já vůbec neřeším,na unice se o tom ani nezmíní asi si to zajištují sami.
lucifirek
12. říj 2009
Ahoj Milu,ty pracuješ,nebo jsi doma? Jsem teď mimo obraz.
wrtulkaautor
12. říj 2009
Luciferku jde o to že nevím jeslti chytím doktora.. ve středu odpoledne vím že se dovolám - má ambulancia tam mě bez problémů přepojí..
Hm já s tou pojišťovnou taky nevím.. navíc jde o to že když to nevyjde tenhle měsíc.. s čímž už začínám lehce počítat tak pak nevím co dál.. jeslti budou fungovat přes vánoce.. a na leden se mi to už odsouvat nechce ..i kvůli manžovi 😞
lucifirek
12. říj 2009
Tak wrtul,při nejhorším do středu to uteče rychle. Budu držet pěsti,at ty mističky mají a můžou to vyzkoušet. Já myslím,že byste to stihli ještě do vánoc ne? Nevím jak na Heliosu,ale většinou tam někdo bývá,mají třeba omezenej provoz.Ale v těchto případech.
wrtulkaautor
12. říj 2009
Luciferku já si to počítala a OPU by mi vycházela někdy kolem 20 prosince což sice super...
ale transfer při pětidenní kulitavaci na 25 a to teda nevím kdo by z toh byl nadšený... že mi musí dělat 25 prosince transfer :-S :-S no zeptám se na to..
navíc manža potřebuje na nějaký chirurgický zákrok a čeká s tím kvůli IVF tak to asi doktorovi řeknu.. vždyť ty misky můžou přijít i během stimulace ne? 😉 a domlouvat se to stejinak bude až na poslední chvíli..
kapr
12. říj 2009
Dobré ranko všem snažilkám a těhulinkám 🙂
jdu školit a až přijdu, tak vám něco řeknu x-)
miluse
12. říj 2009
Wrtul a proč už jste nepodali žádost, když čekáte jen na ty misky? Vzdyť žádost má platnost 3měsíce a nevadí, když se nevyužuje. 😉

Lucí, pracuju, jsem tu zrovinka měla holčinu na zaučení,tak mám trošku vymluvený hlasivky, jak jsem to na ní chudinku chrlila, tolik nových informací.

Kapříku, že by dobrá zprávička? 😃
chrobacek
12. říj 2009
dobré ráno 🙂

koukám, že lucif už v tom zase jede 🙂)))

evak tak co mrcha??

wrtulko ... co je furt s těma miskama??? já myslela, že už začnete....

Kaprrrrrrrr řekni to hned 🙂))
chrobacek
12. říj 2009
Rudísku jsem OK, ale ve snažení jsme na mrtvém bodě
evak99
12. říj 2009
ahoj wrtul, hele s tou pojišťovnou je to na draka...my se na to taky ptali, pokud nebude schválená žádost v den, kdy si jdeš pro léky, tak si je musíš uhradit celý, a to dělá cca 15 000 kč....takže docela nanic...
wrtulkaautor
12. říj 2009
Ahojky Chrobi 😉
A jak je jinak?
Chrobi my mysleli taky.. ale misky nejdou tak na ně musíme počkat..
jinak miluško já vím že žádost už mohla být sepsaná a poslaná jenže já byla v Brně v srpnu a to se doktorovi zdálo brzo a od tý doby jsem tam nebyla. On měl pořád dost času... že se to stíhá ale teď už to tak není no 8-(

Začni psát odpověď...

Odešli