• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
chrobi jsem ráda, že jsi tu...už jsme tě postrádaly...

no holky, upřímně, já si ten test včera dělala a byl pozitivní, nicméně tam píšou, že pokud máš cystu na vaječníku, tak test udává falešně pozitivní výsledek....
takže jsem dneska ráno byla na krvi, odpol mám volat a pak se teprv budu radit s dr, co a jak...upřímně si nedělám naděje a myslím, že to je ta cysta...blbý je, že jsem doteď nemluvila s dr. ale jen se sestrou, takže ani nevím, jaké jsou šance a tak...takže tak. jsem jak na trní a už asi posledních 6 dní je mi po celý den blivno...ale myslím, že pokud cysta produkuje hcg, který se ukáže na testu, tak může i falešně působit v těle a jakoby uměle vyvolávat pocit těhotenství...no mám z toho hlavu jako škopek....
tak hezký den všem
12. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrutl, ale když do car zavoláš, ať ti ji pošlou, že jste se rozhodli stimulovat, tak to udělají i bez tebe ne?
12. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak tak to si děláš prču !!! no já si myslím, že to tou cystou nebude :wink: :wink: :wink: :wink: moc držím palec !!!

wrtulko vy to máte furt nějaké složíté .....
12. říj 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi nedělám, sice jsem pozitivní, protože věřím, že se nám to už musí povést, ale v tuto chvíli si opravdu myslím, že se jedná o planý poplach...
ale musím Ti říct, že vidět poprvé // byl naprostý šok!!!! :wink:
12. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, já taky jen zavolala do CARu ať tu žádost pošlou za mě a bylo, ale možná, že každá CAR to má jinak :sweat_smile:

Evíku, ty jo, tak to jsem netušila, že cysta může pozitivně působit na test, tak držím palečky, aby krev byla pozitivní a event. pak i UTZ :wink:

Achojky chrobísku :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ale já tu žádost musím podepsat ne?
Já nevím...zavolám tam asi už dneska pro jistotu...
Evi třeba si vážně těhule!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
12. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul já nic nepodepisuju, řeknu jim ať odešlou a oni to udělají...takže to zkus!

no holky nevím...

jo milu, píšou to tam, že cysty způsobují falešné výsledky...takže asi tak...
jsem z toho úplně mimo holky...
12. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky za radu.. no já to podepisovala.. nicméně když se to dnska pošle tak by se to jen tak tak dalo stihnout.. navíc když začnu brát Proveru tak to ještě není stimulka.. injekce by byly až za 3 týdny.. jsem dneska 3den cyklu a 16 náctý začínám tou Proverou.. kterou mám i nějakou ještě doma..
no zavolám a zjistím..asi bych měla vyvíjet větší tlak..
Evi tak uvidíš v kolik ti řeknou z krve????
12. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrutl určitě vyvíjej tlak...já to tak taky dělala. Navíc mi říkali, že to schválit nestihnou, než dostanu ms, ale nakonec ta žádost byla schválená za míň než 14 dní!!!!
Takže zavolej do car, neříkej nic o podpisu a popros je, ať odešlou žádost, že ses tak dohodla s dr a že jste se rozhodli začít stimulovat! Navíc žádost platí 3 měsíce, takže i kdybyste do toho nešli teď, ale až v příštím cyklu, tak je to v pohodě!

no mám volat po 14h...ale stejně nevím, co mi řeknou, ani nevím, jakou hodnotu bych měla mít či co...
12. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se jich na ty hodnoty pak vyptej..ale myslím že od 100 je to těhu..
no uvidíš..
no já zavolám prvně doktorovi jeslti už ví něco o těch miskách.. že manžel musí jít na chirurgickej zákrok a čeká s tím na IVF a že další měsíc zasahuje do vánoc.. takže je to problematický a že do ledna je to dlouho..
snad to pochopí.. on je takovej kliďas.. na všechno dost času.. což je pravda.. nic se nemá uspěchat nicméně tenhle měsíc je jedinej kdy to půjde..
až do ledna..
zkusím to po obědě :wink:
12. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně zavolej a vyptej se...no a pak mu řekni, zda by mohli poslat tu žádost...tím nic nezkazíš!
tak hodně štěstí a dej vědět, co a jak...
12. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky Evi ty pak dej taky vědět !!!
12. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně dám...i když myslím, že dokud nebudu mluvit s dr, tak vím stejně prd... :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem právě dovalila z nemocnice z kontroly cukrovky, byla jsem tam na 7:00 až do 10:00, hladná jak pes a sladká voda se mně vracela pořád zpět.... ble,ble, ale není to tak zas hrozné, hlavně, že mám cukr na jedničku...o další starost méně

U nás je t aké uplakáno, prší a prší.....ted jsem snědla 3 rohlíky s máslem, čajík, zatopila v krbu a budu poléhavat u TV, jsem sama doma, manža má službu a synátor přijede až odpoledne :slight_smile:

Evak: no, to by bylo super, kdyby to vyšlo.....moc na Tebe myslím a držím palůšky :wink:

wrtul: jejda, já myslela, že už misky na místě
12. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, ty se máš, taky bych se poválela doma u tv s rohlíkem :wink: to je dobře, že testy dopadly dobře...
12. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak, také jsem ráda, ještě, kdyby měla příjít nějaká dietka, to by mě tea nebavilo :angry: Jinak tři rohlíčky byly výborné a mám po obědě....ted jsi jdu hajnout :wink:
12. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
v dobrém Ti závidím, v tom dešti bych si taky nejradši zalezla do peřin a četla si :sunglasses:
tak hezky odpočívejte:slight_smile:
12. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Irmi taky závidím.. v dobrém ale samo :wink:
koukala jsem jaký máš už krásný veliký bříško ! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak právě obědvám - rumový pralinky a k tomu kafčo s 3 ma mlíkama :grinning: ať žije dieta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...no to je dost, že se taky ukážeš chrobíku :angry: , ne jsem moooc ráda, že jsi v pořádku...
Irmy testy super, taky si nedovedu přestavit, jít nalačno a pít ten hnus.....a ven se mi nechce vůbec i pes byl jen na dvoře a pochopil, že je hnusně a na gauči mu bude líp, dělám konvici čaje s medem a citronem, příjde kolega na buchtu, pokecáme...pak se vrátí manža...
Evčo no to bych teda vůbec nebyla nešťastná, já na cysty nevěřím, jsi prostě těhule, mám na to čich!!!!!doufám, že to tak bude a budeme tady mít zase jeden zázrak!!!
Wrtulko, díky za zeptání, jde to, břicho občas tvrdne,ale snažím se šetřit, mamka mi ve čtvrtek pomůže umýt okna...sakra , kde se ti ty misky loudaj??? musíš být víc neodbytná avolat a volat, ta pojišťovna určo jde i bez podpisu,ale začít předem bez schválení nejde..nemají jistotu, že jsi to nezkoušela jinde na jinou pojistku...holky já už se tak těším až se to tady změní tak, že budeme vítat dětičky a ty ostatní budete s tt u jména...to bude veselých mamin a snažilka z žirafího stádečka žádná....už se nám to blíží... :slight_smile: jen vydržte bojovat...
chrobí, jak mrtvý bod...jen domácí snažení...i to přeci může klapnout...do toho nikdo nevidí, ani doktoři a co se má stát stane se...
12. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak, myslím, že je dost reálné, že jsi těhu :slight_smile: Moc držím palečky.

Irmi, byli jsme se podívat na ten kočárek. Nakonec jsme ale vybrali Easy Walker. Je fakt fantastický, ale ta cena je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale pro mě úplně ideální. Dorjan se mi na vlastní oči zdál hrozně malinký. Nějak si nedokážu představit, že bych v něm vozila dítě vě věku tří let...
Jinak bříško máš opravdu už obrovský :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, břicho už mám dosti velké, ale všichni říkají, že na to , že jsou tam dva prdící, tak to břůško není zase tak velké.....ale vždyt je to uplně jedno...

Rudy: a ty jdeš kdy na tu cukrovku?
12. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm Rudi tak to tam fakt odpolko zavolám čas na schválení ještě je...v nejhorším to prubnem přes ty vánoce no..
uvidíme.. ozvu se pak..
12. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, ještě si skočím na obídek a pak :wink:
nebudu vás napínat. Jsou to dobré zprávičky ale těhu nejsem :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, jste moc hodný, ale fakt nechci předčasně jásat. I když ta čárka se tam včera objevila okamžitě a byla hodně silná...

jo wrtul, volej a nečekej!

siki, mě se ten Easy Walker taky moc líbí, jsem si říkala, že kdybychom měli dvojky, tak do něj taky jdu...je drahej, ale co naděláš. Všechno je dneska drahý...

rudo, ráda Tě slyším...no fakt díky za podporu, ale sama jako zdr. sestra víš, že tělo může dělat různý bláznoviny :slight_smile:

jsem děsně nervozní...ale to je asi normoška, co?
12. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr tak rychle....těšíme se :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak ale já si nemyslím, že cysta udělá silnou čárku :wink:
12. říj 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsem naptutá..
tý jo já vůbec neslyšela o tom že by cysta dělala čárku :confused: :rolling_eyes:
12. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
slabou .....
12. říj 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o tom taky slyším poprvé, že by cysta ukazovala pozitivní test :confused:
12. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul,tak to fakt vychází blbě,tak budeme držet pěsti,abych ty mističky byly.
Kaprr? Co nám řekneš?

Milu a zvládáš tu práci v pohodě,oni tě nenechali na rizikovém? I když já bych asi taky chodila,ještě uvidíme.

Cau chrobi,jedu,jedu, a přidáváme na rychlosti. Tak doufám,že někde nenabouráme :grinning:
12. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek