• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
evak tak to jsem zvědavá,jak toto dopadne.
12. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak to tam určitě budou mimísi. :wink:
Kapr,¨kapr,tak povídej?!
12. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, jsem si odškočila na obýdek a nějak se to tu rozjelo, to je je dobře :grinning:

Wrtul, jj, volej, volej a nenech se odbýt.

Irmi, na cukr se tedy chodí až kolem toho 25 tt, jo? Já jen, že mi dr při minulé kontrole říkal, že všechny ty žádanky mi dá teďky v 16 tt, jako cukr, prý ještě půjdu na kardio a triplíky, no jsem na něj zítra zvědavá co na mě všechno vyrukuje a pak bude koukat na mě, páč už jsem si začala psát lísteček na co se ho chci zeptat.

A bříško máš moc krásný, já jsem teďky dovalila z oběda a ve výtahu jsem se docela zděsila z pohledu na mýho pupíka, se nějak nafouknul :confused:

Kapříku, ty nás tedy napínáš, že se nestydíš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No irmi ty tesny na cukrovky,to musí bejt hnus. No co naděláme,že .
12. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, jelikož jsme jeli na tu dovču, tak jsem si nechala ukončit neschopenku a v práci jsem v pohodě, mám i o něco zkrácený úvazek a nemám ji nijak moc namáhavou, počítám, že bych stejně tak před vánocemi skončila :wink:, neb většinou v pátek toho už mám fakt dost :unamused: , ale jde to
12. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,já mám taky práci v kanclu a docela v pohodě a ke konci roku je celkem klid,tak uvidíme,kdyby to dopadlo,jak to budu zvládat,snad v pohodě,alespoň chvíli třeba. No ale to už přemýšlím moc dopředu. :frowning2:
12. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to vždycky plánuju a pak si říkám,že jsem blb,že stejně to nikdy není,tka jak by člověk chtěl.
12. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, já jsem to samý :grinning: já si taky plánovala, resp. spíš neplánovala, že první pokus vyjde, že půjdem napodzim do druhého a hele, prd a strávila jsem měsíc v nemocnici, plánovala jsem si jak hezky to oznámíme rodičům a taky bylo z toho prd, ale zase na druhou stranu to bylo dobrý v tom, že jsem to nijak nemusela oznamovat v práci, kolegyně to zvládla za mě :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no uvidíme,na jednu stranu tomu moc věřím,ale na druhou stranu si říkám,proč by to zrovna teď mělo vyjít,vždycky to je tak,jak člověk nechce. Nějak se to ve mě pořád pere. Ale jinak jsem v pohdoě,jsem natěšená a těším se ,až nám zavedou mimíse,to tak utíká a za chvíli to tu bude. Jen toho konce se bojím.
Ale kamarádky z unicy,jak jsem tu psala otěhotněla přirozeně a to měli spermio taky na prd.Dvakrát ivf neuspěšné,taky jim chtěli nabídnout dárce. A vidíš,spermio se mírně zlepšilo a jsou těhu přirozeně.
12. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucif fakt?? komu se to povedlo to je krása :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm holky to já si pořád plánuju že bych si přála oznámit to strašně moc romanticky.. takový to jakože .. přáníčko s nožičkou..pro manžu, prarodiče a táák..
nebo s fotkou z UTZ..
ale obávám se že všechno bude jinak..
12. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ono to nějak dopadne, hlavně, že budete mít mimíse v bříšku a už je pak jedno jak to oznámíte :wink:
12. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil přesně mě už je oznamování fuk :slight_smile:)) chci miminkoóó :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeany se to povedlo,taky měli spermio kolem 3%, a pak měli 18%,to je co? A nic moc nedělal,ale operovali mu zub,kde měl zánět,tak jestli tím. Nikdo neví. Ale moc jim to přeju. Chystali se na třetí ivf.

No wrtul,tak u manži to asi takhle nedopadne,že,když člověk ví,kdy testovat. To je fakt u toho blbý. já si to tak kdysi taky plánovala.Ale když to doma všichni ví,co a jak,tak se stejně budou ptát.
Ale jestli to dopadne,tak budu brečet jak želva. A strachovat se,co bude dál.
12. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky na letáku testu to píšou, takže vycházím z toho.... :unamused:

no jo wrtul, já si taky plánovala, jak to bude romantický a místo toho jsem včera přiběhla do ložnice oči navrch hlavy a budila manžela....no uvidíme, ještě hoďku a půl....

jen se ptám, proč musíme být tak zkoušený...proč to prostě nemůže být tak nějak normální, vždyť už tak to máme dost komplikovaný....
12. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taktak,hlavně at už tam mimísci jsou a můžeme si je hýčkat v bříšku.
12. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas luci... :grinning:
12. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak,tak doufám,že to nebude pravda,co píšou v letáku. Ale bude to to příjemnější :grinning:
12. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky přesně..
já si plánovala že nebudu testovat ale pojedu přímo na krev.. a až mi řeknou výsledky tak že to se mnou sekne..
a taky nevím jeslti bych se udržela a neřvala při UTZ..
ono se mnou je to totiž v tomhle strašně zvláštní..
třeba jak jsem si telefonovala vždycky jak to vypadá s bojovníčkama a tak..
poslední den jsem s embrioložkou asi 20 minut mluvila do telefonu, řešila možnosti.. jako by to bylo normoš že se tohle stane.. pak mě ještě přepojila ke koordinátorce s tou jsem si vyřešila peníze.. pak ještě s manžou telefon že transfer se ruší a pak když jsem všechno položila ... a vyřídila tak až pak jsem začala řvát a řvala jsem a řvala..
12. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem u vás :slight_smile:
Tak jen tak, že jsem v pátek byla s kamarádkou "čarodejnicí" a pořádně jsme se dívali na pacinku. I pacinku manžela. A oba tam máme krásného zdravého kluka. Mělo by to být "každým okamžikem". Tak jsem z toho měla radost. Byly tam i ty dva mé potrátky. Jedno byl kluk a jedno holka. No a těhu co mě teď čeká bude bez problémů a vše bude OK. Pak nás ještě později čeká holka, ta bude trochu problémová v těhu, ale zdravá. každopádně zase nám to tak rychle nepůjde, ale mělo by to být přirozeně.
No a jinak máme společnou dráhu s manželem. jen já prý tak kolem 40 ti budu blbnout a manža toho bude mít plné kecky, ale nakonec to spolu zdárně doklepeme.
Takže asi tak :slight_smile: tak se těšte žirafky moje, Vánoce se blíží :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul ono všechno kolem ivf,je zvláštní. Člověk si při začátku snažení říká,jaký to bude,až to oznámí partnerovi,bude přemýšlet,kdy asi mohl otěhotnět. Jaký to bude překvapení. A nakonec to skončí takhle,že víš přesně minutu,hodinu a je to přesně naplánované. Ale na druhou stranu díky bohu za tu možnost.
12. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku přesně..
to máš pravdu víš nikdy bych si nemyslela kam až v tomhle směru dojdeme..
ale upřímně ubývají mi síly..zato manža počítá s tím že když to teď nevyjde že půjdme na 3 tí pokus jak jen to půjde..
12. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku no bezva :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no souhlas s tím, co píše lucka, tak to je...ale zaplaťpánbů za to :slight_smile:

kapr, to jsou výborné zprávy! chci taky k Tvojí kamošce čarodějnici!!!! :grinning: jak už jsme tady několikrát psaly, důležité je být pozitivní! a mít pozitivní přístup! :slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, dobře ty! :grinning:
12. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a když tomu přihodím, že to mám objednaný :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a všechno se mi pěkně samo uzavírá......... :wink:
Tak do Vánoc to tu máme :slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to jsi vždycky říkala, že do Vánoc budeš těhu, kapříku, takže hodně štěstí!!!! :sunglasses:
12. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no tak aspoň vidíte, jak to hezky funguje :dizzy_face:
Myslím to : Umět si správně přát svá přání. Mimochodem kolegyně v práci mi hlásila, že už si taky umí objednat parkovací stání:slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže kapřík bude do Vánoc těhule,já chci taky,takže to tak bude,ještě chce Wrtulka,takže ta taky bude. To budou mít nahoře co dělat :grinning:
12. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek