• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
eviku: tak to je prostě bombaaaaa, super, jejda, já jsem ráda, potichounky gratuluji a at v pátek na UTZ je fazulisko či dvě :wink:

Chrobi: a ty jak drahouši?
12. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko super zprávička :wink: tak to mám radost. Budeme stimulovat spolu. :wink: Wrtul já právě zvažuju,že sinechám napsat neschopenku od svojí gyndařky,protože se mi nechce lítat kvůli papíru na peníze do Brna.
A moje gyndařka mi dala minulesuper vycházky od 8do17 hod.
Evík,supeeer,moc ti to přeju,to je krásný,tak to jde i přirozeně,že? Teˇ%d je nějaké plodné období,tak teď jsme na řadě my ostatní žeeeee? :grinning:
12. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr já chciiiiiii :angry: :grinning:
12. říj 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, jste na řadě všechny co jste zbyly zatím bez tt u jména, tak šup, jak jsem řekla, do vánoc!!!!
12. říj 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr já jsem byla ve čtvrtek na Ket. Mám u sebe jednoho 5 denního sněhuláčka.
Lucifirek a kdy začínáš stimulovat?
12. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchik já už stimuluji od 2.10. :wink:
12. říj 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ne!!!!!!!!!! ty si musíš přát, že jsi!!!!!!!!!!!
Že jsi těhule
:dizzy_face:
Když si budeš přát Chci být těhule, tak se ti to doslova splní. Takže se ti splní to, že chceš být těhule.
Když si budeš přát Jsem těhule, tak budeš těhule.!
A nech toho nebo dostaneš :angry: :grinning:
12. říj 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liciferek, tak to moc držím palce. :slight_smile:
12. říj 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači a kdy budeš testit? :dizzy_face:
12. říj 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr rozkaz,budu si to přát,až budu mít ty mrňousky. Samo si to přeji i teď.
Katchik tobě taky,jsi kousek před cílem. Takže pro tebe taky platí,co mi psala kapr :grinning:
12. říj 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě pod stromečkem už budeme všechnytěhule
12. říj 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ne až budeš mít :slight_smile: :dizzy_face:
Už te´d si přej, že máš :slight_smile:
Univerzum(to je to nahoře) musí na tom začít pracovat. nesplní ti to hned protože chceš být zítra těhu. Ale splní ti to pěkně postupně. Vytvoří tu onu spermii, připraví to ono vajíčko, připraví tu onu peřinku a pošle tam tu správnou dušičku. Takže už teď si musíš přát : "Jsem těhotná a je všechno v pořádku. Děkuji. Poděkuj, protože tím posiluješ přání.
A nezapomeň, že čím častěji budeš myslet na to, že to nevyjde, nebo že se něco stane, tím vícekrát přání oslabuješ a vysíláš víc negativních přání než pozitivních. Univerzum ti pak chce všechno splnit a neví co dřív :dizzy_face: :grinning:
tak čau já jdu. :grinning:
12. říj 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr,ty jsi takový optimista,děkuji za vysvětlení a nabytí energie,budu se snažit se tím rídit. NE budu se snažit,budu se tím řídit. :wink:
12. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko žirafindy,

jj, Kapřík je tu takový ten náš dobýječ energie, holky já taky věřím, že pod stromek si všechny nadělíte mimísky v bříšku, to bude paráda, jéééé.....

Mě dneska odpoledne čeká poradna, tak jsem zvědavá co si na mě zase mudr vymyslí, ale to už jsem tu asi včera písala. :sweat_smile: Se nějak opakuju poslední dobou, asi mi těhu hormony lezou na mozeček :pensive:
13. říj 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Milu.
Držím pěsti na poradnu. A to se teda já budu letos na Vánoce těšit ještě víc než normálně.
13. říj 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky..
holky v sobotu jedu do Brna pro injekce, léky.. a už se těším až začneme..
ale taky se začínám bát to bude zase adrenalin! :confounded:
Pořád vymýšlím jak to udělat s tou neschopenkou.. ten první týden kdy se píchají ty utlumovací injekce asi v práci přežiju ale pak už se chodí co 2-3 dny na krve a UTZ a to už by se stejinak v práci nedalo.
Tak buď na tu první krev pojedu do brna.. což když bude v týdnu se mi vůbec nechce...ale tam by mi napsali neschopenku.. nebo bych jela ke své gyndařce ale ta se obávám že mi ji nedá :pensive: páč jsem v pohodě.. a to že člověk věčně někde lítá(na kontroly) a má nervy na pochodu není důvod..
Pak je ještě možnost skočit k obvoďačce.. ta mi ji minule ukončovala.. tak proč by mi ji nemohla napsat že? Klidně jí poradím i kód diagnózy
:grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul neboj,bude to v pohodě. V sobotu,to¨je super. Já v sobotu začínám s Gonalem.
S tou neschopenkou taky pořád laboruju,co bude lepší. Ale ještě příští týden to vydržím,ale pak už od toho prvního utz,na to prdím. Mám ráno strach,že v tom stresu něco zapomenu. Mě krev neberou v průběhu stimulky. Jen ten utz. Bude lepší být možná doma,budeš v klidu. Já teda stejně ¨budu muset do práce jezdit udělat nějakou práci. Ale to jen ve vycházkácz. Tak záleží,jakou máš gyndařku,mě ji napsala a dala mi super vycházky,ale tak si ji nech napsat v caru.
13. říj 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUci jenže s tím CArem je to složitý..
měla jsem v plánu že tam pojedu až na poslední kontrolu před odběrem vajuch..
jo a na konzultaci s doktorem..
jde o to že jedzit každý druhý den do Brna z Pardubic na 7mou ráno je fakt na chcípnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako neříkám že se to nedá ale náročný to je..
Tak uvidím jak mi vyjde ta první krev jeslti půjdu ke gyndařce nebo jeslti půjdu do CAru podle toho se zkusím domluvit...tam kde budu.. a když se to nepodaří tak holt na další kontrolu budu muset do brna děj se co děj aby mi dali neschopenku...nebo k tý obvoďačce..
13. říj 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak já to blbě pochopila.Tak zkus obvoďáka,když gyndařka je na prd. Vy to máte fakt daleko. Odnás k vám je to taky takových 50km a další 75 do brna. No děs,to máš pravdu... To máte tak na dvě hodiny cestu.
13. říj 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, wrtul, hlavně se tím nestresuj dopředu. Máš to hodně složitý s tím cestováním, ale nesmíš se tím trápit, to tvé psychice moc nepomůže. Vem si radši neschopenku na celou dobu, ať jsi klidná...No a jak píše lucik, gyndařka by Ti to nenapsala??? to by bylo nejlepší....
13. říj 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevím jslti by mi ji gyndařka napsala :frowning2:
bych se k ní musela objednat protože dřív jak na krev bych k ní nešla.. a to je už po týdnu píchání těch prvních injekcí.. a to mi taky nebylo úplně ok.. byla jsem ospalá, unavená..
no uvidíme..
13. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím,že ti ji snad někdo napíše,nebo se zkus domluvit v Brně,jestli by to nějak nepořešili.
13. říj 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tam mi naposledy řekli že dřív jak po týdnu těch prvních injekcí mi ji napst nemůžou..
a to tam musím osobně jinak to nejde..
no a navíc... je tam s tím strašnej problém protože po 3 dnech jdou naspat vycházky.. a to bych tam zase musela..nicméně to už mám vymyšlený že by mi to přendali k obvoďákovi .. a tam by mi to i ukončili pak a vůbec..
13. říj 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, vy to máte fakt nějaký složitý. Já bych spíš asi šla rovnou k obvoďačce, páč u mě by mi to taky můj gyndař nenapsal, že prý údajně by to neměl čím podložit apod., on je v tomhle tak trošku srabík, ale jinak ho mám ráda. Ale držím pěstičky, aby ti to s tou neschopenkou určo vyšlo, neb pak unavená chodit do práce je stejně na prd, to nic neuděláš :confounded:
13. říj 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

co je tady nového?
já jdu dneska s hypo na poslední plavání...ve čtvrtek si jedem pro klíče od bytu, v pátek jdu naposledy do práce a příští týden stěhujem :dizzy_face:
jo a kočár už je doma :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, kočky :slight_smile:
tak jsem ráda, že máte plno elánu a energie.
Luci, správně :dizzy_face: hlavně se už těš a povzbuzuj vajucha :wink:
Wrtul, máš to složitý, ale mysli na mimíse a ono to nějak vykrystalizuje. Vím, že se to lehce řekne, ale neboj se a zbytečně se nestresuj. Každopádně držím palce. :wink:
Gucci paráda:slight_smile: Už se ti to blíží, což? :dizzy_face: :dizzy_face:
A na Vánoce se už moc těším i na mimíse v břuchu :dizzy_face: aspoň budeme po xletech doma a Silvetra si užijeme u TV :grinning: :grinning: :grinning: a můžeme koníkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, už se nemůžu dočkat stimulky, MS by měla dorazit příští týden a hurá do toho. No a abych to neměla tak moc jednoduché, tak tento čtvrtek jdu na vyříznutí pihy, mrcha se uděla kousek nad vyříznutým mateřským znamínkem. No a mám to na krku, to zas budu krasavice :grinning: . Jinak vám všem držím palečkyyyyyyyyyy
13. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, to zní krásně...hele, a budete zůstávat v praze nebo se stěhujete někam úplně pryč?

no wrtul, jak píše kapr, máš to složitější než my ostatní kvůli tomu pitomýmu dojíždění, ale nesmí Tě to psychicky semlít, to by nebylo před tou stimulkou dobrý...

jindři, tak ať mrcha dojde co nejdřív... :wink:

kapr, souhlas na vánoce budem jedna velká modrokoní rodina :slight_smile: Jsi krásně pozitivní :grinning:
13. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak, no radši ať dorazí tak jak má :grinning: , minule jsem málem nestihla předoperační :grinning: , ale vím jak to myslíš :wink:
13. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Jindři, já měla MS vždycky když jsem si nechala dělat předoperační a ničemu to nevadilo. Prostě napsala obvoďačka k výsledkům z moči, že jsem měla MS a nikdo se tím dál nezabýval :dizzy_face:
Holky vy mě tak chválíte že jsem pozitivní, že mi to asi brzo stoupne do hlavy :grinning: :dizzy_face: tak toho nechte.
Pozitivní jste všechny, přeci :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek