• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
kapr, jo já vím, že se to dá, ale chci to mít hezky v klídku :wink:
13. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu od mudra, všechno je jak má být, změřil nám hlavičky a prý za 3 týdny juknem jestli už bude vidět co to je :slight_smile: Dostala jsem magnésium a žádanky na vyšetření, jen si musím zavolat do genetu jestli v rámci screeningu ve II. trimestru dělají i echokardio a taky se musím zeptat na plodovku, nevíte v jakém tt se zhruba dělá? :confused: Páč se chci na to zeptat až tam budu na tom UTZ, abych tam event. nejezdila zbytečně 2x :confused:

Gucci, no my o kočáru furt přemýšlíme a vybíráme, jen barvu máme jasnou, resp. ustoupila jsem manžovi, ten chce černej :dizzy_face:

JJ, holky, hlavně pozitivně, Kapřík vás tu hezky naladí a pak to půjde samo, uvidíte :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu tak to moc blahopřeju :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mně právě volali, že už máme kočárek na prodejně...původně měl být až za 5 týdnů a teda čumí, že za 14 dnů ho zvládli, byl na zakázku s jinou barvou....ve čtvrtek si pro něho zajedu auž se normálně bojím, jak bude vypadat :wink:
13. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Jindři jsem málem zapomněla ti napsat, že jsem vašim v sobotu v Terezíně udělali menší kšeftík :grinning: , vytáhly jsem tam i kámošku s 1,5 letým synem a ten samo chtěl nějakou hračku, tak si vybral žirafu na pružině :grinning: :wink:
13. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super :grinning:, tak to jsi hodná :wink:
13. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři, proti gustu žádný dišputát :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu naši budou prodávat pak ještě před vánocema v Litoměřicích, tak koukej udělat pořádné nákupy :grinning:
13. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, no hurá, tak to gratuluju a těším se na fotečky :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já už se tak těším, že už konečně budu patřit k vám těhulkám :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mils: jsem fakt moc zvědavá, doufám, že mě to nebude mrzet :unamused:
13. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, proč by tě to mělo mrzet?
13. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři, normoš na náměstí na vánočních trhách? Tak se tam půjdu juknout :wink:

Irmi, no snad ne.

Jo holky, co čekáte dvojky, mě dneska mudr říkal, že po 20 tt budu chodit na kontroli cca 1x za 14 dní, máte to taky tak? :confused:
13. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu jo jo, přesně tak :slight_smile: , my jsme s manžou loni prodávali na zahradě, ale byl to propadák, tak se to letos vypustilo, ale vánoční si mamina chválí. Loni přijela s novou hlavou - večer se nudila, tak si domluvila kedeřnictví a pak přijela úplně jiná :grinning:
13. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vida, jak se jí tu u nás líbí. No je fakt, že zahrada už není to co bývala, my už tam s manžou ani moc nechodíme :unamused:
13. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to loni stačilo :grinning: , tragédie a kšefty žádný
13. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, a jakej sis to objednala kočárek, když z toho máš takovej strach??? :wink:
13. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, teda nestraš s těma vyšetřeníma...holky těhule, bolelo vás tak pořád trochu břicho?
13. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, mě tak trochu bolí pořád :grinning: jsem i kvůli tomu dneska dostala magnesium
13. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak99: stěhujem se do Pardubic :wink:
milus: dobrá volba barvy :sunglasses: :grinning:
13. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, jj, kdyby záleželo na manželovi, tak máme doma všechno v černý :sweat_smile: Já se jen bojím, že i tak se to dost vyšosuje a že mimča se tam budou v létě pařit :confounded:
13. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyby to mělo vyšisovat, tak mě to taky štve...Teutonka má UV 50, takže tam to nehrozí, proto jsem se nebála jít do černé barvy, ale vyšisovat ti může i červená, že jo
13. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha gucci, tak to se máte... :wink:
milu taky myslím, že černá je dobrá...taková univerzální :wink: aha milu, no mě bolí trochu jako na ms, nebo spíš takový píchání na vaječníkách...máš to taky tak?
13. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro dnešek se loučím, běžím čičikovi pro tabletky (sice přes celý Jablonec) ale pak si mě manža vyzvedne. Pa pa
13. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci:
Jako jo, to jo, mě se právě líbí ten firstwheeles v zelený, která je světlejší, takže tam bych se asi tak moc nebála, ale jako černá taky dobrá, to jo.

Evak99:
No já to mám spíš od toho jak se mi roztahuje děloha, nevím jak to popsat, občas to píchne, občas to bolí jinak :confounded:
13. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak holkyyy? mrtvounko tu je :wink:
tak já se s váma rozloučím :slight_smile: jen jsem studovala ještě jednou ten čínský kalendář o pohlaví a teda nevím nevím. :slight_smile: aby to byl kluk, musela bych otěhotnět v prosinci :slight_smile: anebo pak v únoru. No to jsem na to teda fakt zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, prosím, pošli ještě jednou ten link na ten čínský kalendář :wink:
13. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: já teda chodím ke svému gyn. každý měsíc, asi proto, že nemám žádné problémy....

A mám strach z té barvy, protože jsem si to objednávala jen podle fotky, no zítra si ho vyzvedneme, manža rozhodl......prvně jsme chtěli Easy duo Walker černý, ale kamoška ho má a po 7. měsících ho má tmavě modrý, a ted ho ještě podražili, celý komplet vyjde na 34 tisíc a to už je teda pálka,co?

No, zítra vám ho vyfotím a hodím ho do albíčka
13. říj 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul s těma neschopenkama je to asi fakt individuální,ta moje gyndařka mi to napsala bez problému a dala mi vycházky od 8-17hod.a to jsem fakt koukala a nečekala to.
13. říj 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
evíku, já ho mám v albu, kdybys chtěla :wink:
13. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek