• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Krásný večer holky
13. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
milu, jdu na něj mrknout:slight_smile: co vychází tobě? dvě holky nebo dva kluci :wink:

hezký večer lucifirku....
13. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
holky fakt ten čínskej kalendář funguje? Mě by vycházela holka,kdyby dopadlo ET. na začátek listopadu. :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj evi
13. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já se ptala dokiho, kdy indikují císaře a on když první dítě jde koncem pánevním a druhé hlavičkou, že by se do sebe těmi hlavičkami mohli zaklesnout a pak by ty dvě hlavy v sobě mamina nevytlačila, ale i tak, že při této poloze se to dá i normálně a že to záleží na nemocnici a na doktorovi, že každý to vede jinak a že na to nemám myslet, no to se mu teda řekne. Včera jsem byla na té kontrole, doktor se zhrozil, co vše jsem prožila a že už snad mám vybráno dopředu, asi se nade mnou slitoval, že mi udělal UTZ, říkal, že až příště, ale já, že chci mít jistotu a on mě pak 20minut ojížděl břicho. Mimča sebou mleli o 106. Kopali nohama, mávali, hlavičky měli velikostně Ok, průchod pupečníkem OK, srdíčko OK, prej jsou to asi 2 kluci-hurá, mámto potvrzeno už po třetí. No uvidíme, až budu mít ty výsledky z genetiky bude to na 100% to pohlaví. Mají volat dnes, nebo zítra-moc se toho bojím. 4.11 jdu na srdíčka a 10.10 na screening v II trimestru, 27.10 na kontrolu-tak držte pěstičky. Holčina co ležela se mnou ve špitále mi psala, že má ve 26týdnu holčičku-600gr. To je co? Jo a v nemocnici jsem měla jedno mimčo hlavou dolů vpravo dole a druhy koncem pánevním vlevo nahoře a včera byly obě dvě vpravo, jedno dole a jedno nahoře. Jen si tak říkám, když sebou tak melou a nedej Bože zjistí, že to jedno je fakt špatny, jak poznaj, ktery to bylo? Mě z toho asi jebne. Při mém štěstí, kdyby došlo k vyndání jednoho, tak mi vyndaj určitě omylem to zdravy. Ať už volaj ty výsledky.......
14. říj 2009 ve 04:51  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Zuzko!
teda ty nemůžeš mít klidný pohodový těhu..ale kočko neboj výsledky dopadnou dobře a žádný mímo ti vyndávat nebudou! Jsou to oba šikovný zdavý klučíci tak jim věř a hlaď je!
Nicméně tvoje obavy a nervy chápu :frowning2:
14. říj 2009 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ranko,

Zuzí, neboj, to bude dobrý, výsledky budou taky OK a ty už nic takhle strašnýho neprožiješ a jak píše Wrtulka, tak máš krásný a šikovný klučíky a na to je potřeba mysliet, ikdyž je fakt, že ty obavy se tam vždycky vkradou, potvůrky.

Evíku, mě podle tohohle vycházej holky a podle nějakýho jinýho grafu, co našla kámoška někde na netu, kam se zadává datum narození obou rodičů tak kluk, tak by to mohl být páreček. Včera na UTZ ještě nice nebylo vidět, tak si musíme min. ty 3 týdny ještě počkat.

Dneska jdu volat skrz plodovku a jestli v genetu v rámci II. screeningu dělaj i echokardio a pak se chci objednat ještě do Ústí na 3D, včera mě potěšilo moje svědková, že ho prý dělají i v sobotu, což nám by vyhovovalo úplně nejvíc, tak jsem zvědavá co mi sestra řekne.
14. říj 2009 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem objednaná i na tu plodovku, jsem málem dostala vynadáno, že už jsem měla být dávno objednaná, ale naštěstí mě objednala ve stejný den jako jdu na screening, nabízela mi o den dřív, ale to mi přišlo takový zbytečný tam jezdit 2 dny za sebou, tak prý mám přijít o půl hodiny dřív, no byla fakt příjemná. Copak já vím, kdy se na to má objednávat, zvlášť, když mi včera dr. řekl, že na to většinou posílají až po výsledkách tripltestů :confounded: :frowning2:
14. říj 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu-ty jdeš na odběr plodové vody? Ty jsi měla taky nějaký horší výsledek? Promiň, ale jak jsem byla v tom špitále, tak jsem vše nestihla dočíst.
14. říj 2009 v 08:39  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
.............takže pokud to dobře chápu, link na čínský kalendář už posílat nemusím :wink:
14. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
čínský kalendr nefunguje, já mámna tento rok od unora do listopadu holky, otěhu jsem v květnu a je to Rudík :grinning:
Zuzi, jsou to teda nrvy, přeju ti krásné výsledky a asi to budou kluci u holek to stopro není,ale jak někdo viděl šulíky, tak tam prostě jsou :grinning: dobře to dopadne...a k té kamarádce, je to teda mazec,ale teda klobouk dolů, jaké miminka se už dnes dají zachránit, bude to piplačka,ale ono to všechno dožene, hlavně, že žije a je to šikula bojovnice...
miluško se chci právě taky zeptat jako zuzka...nebo jako u dvojčat se chodí na plodovku automaticky? normálně se totiž jde na plodovku jen když vyjdou blbě tripltesty ne? jsem si to tak teda myslela...
14. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky myslela, když jsou špatny výsledky, nebo když je mamině nad 35let, tak snad nám to Miluška zodpoví.
14. říj 2009 v 10:05  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No Rudí, udělala jsi mi trochu radost :wink: s tím, že kalendář ne vždy funguje. Aspoň můžu otěhotnět dřív :dizzy_face: :grinning:
14. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to teda znamená, že kapr chce chlapečka :wink:
14. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky

gucci dotázek čtu téma alergie na sperma... já si ted byla pro výsledky imuno a mám to tam taky !!! je řešení ivf nebo je to důvod proč nám ivf nevyšlo ???
14. říj 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, ja tu nebyla tak dlouho ze uz stracim prehled ale vsem stale moc drzim vsechny palce.....
my byli vcera na poslednim velkem utz a mala je prej trosicku mensi ale stale v norme vazi 1370g tak teda nevim kde ja nabrala tech 12 kg :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Chrobi já myslím že alergie na sperma se obchází IVF.
Otázka je spíš jeslti nemůžeš mít alergii na embria...
Ahojky Hypo zrovna jsem přemýšlela že jsem tě dloho neviděla a ty už máš 30tt teda!:slight_smile: to je nááádhera! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi, myslím, že to může být důvodem, proč ivf nevyšlo, ale dr. mi říkala, že tu alergii na sperma umí zamedikovat....takže je to řešitelný...

ty jo hypo, to to letí.... :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
nejak nebylo moc casu, cele leto na chate minimalne u pc a v zari jsme se stehovaly....
ted chodim plavat a cvicit :slight_smile: a za chvilku mi zacne predporodni kurz
14. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi: no neke, tak vidíš, dobře žes na tu imuno šla
v CARu mi řekli, že IVF je řešení, ale na Podolí mi doporučili se raději vyléčit a pak až jít do IVF, což jsme taky udělali
14. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
hypo zdááár, jsme se dlouho neviděly :grinning:
já si volala do porodnice, tak na kurz jdu v listopadu a taky na dvouhodinový kurt s laktační poradkyní o kojení
14. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
mě se fakt něco stane !!!ale mě dělali takové nic moc imuno ...chtelo by to jít do toho podolí ...sakra ale jak se tam dostat?
14. říj 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no to mi právě říkali na imuno v Podolí, že mám sice alergii na sperma, ale to tělo už může být tak zblblé, že může zabít i to embryo (páč to je ze sperma, že jo), tak jsme IVF radši odložili a léčili se
14. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
gucci to je mi jasné, ale nevím co ted dělat kam se obrátit atd. nevíš jaké jste měli hodnoty?
14. říj 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobi jojo, je to tak, léčí se to před IVF a pak se píchá prednison.
Do podolí se dostaneš normálně, že se objednáš. Ale trochu déle to trvá.
14. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi, tak zavolej do podolí a objednej se...a v caru Ti pak na to vypíšou žádanku....nebo se domluv se svým dr v car, jak nejlíp postupovat. Nicméně dobrý je, že přišli na to, čím to je... :wink:
14. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi a tos byla na imuno kde teda?
na Podolí si normálně zavolej a objednej, akorát musíš mít žádanku od nějaké dr., ale může to být i tvůj gynekolog
14. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
prednison se nepíchá, ale polykají tbl :wink:
14. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
gucci nazdar :slight_smile:
tak ja zacnu driv, tusim ze uz v pondeli 26.10. jsem na to zvedava.....
pisou tam ze je tam vse vcetne technik kojeni jen nevim jestli k tomu budem mit laktacni poradkyni nebo jen nejakou porodni asistentku :slight_smile: jsem na to zvedava a manza se uz chysta jit se mnou prešj aby nebyl pak nicim prekvapenej, cucim jak drat :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapr já myslela jen na tu imunologii do podolí, ale to musíš mít doporučení ne?

gucci.....mě krev poslali z caru někam v brně není to ta správná imunologie

prednison jsem brala při ivf a hned potom mi brali tu krev z které to mám hraniční tu hodnotu

jo jinak můj gynekolog je kráva nechtěla mi dnes napsat ani žádanku na mojžíšovou no comment
14. říj 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek