• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
rudi a taky jsem šťastná, že čínská tabulka nefunguje :wink:
14. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, tak nejdřív se objednej do podolí, protože tam budeš chvilku čekat než Ti dají termín no a potom zavolej do car a řekni jim nadrsno, že chceš pořádný imuno vyšetření a že si dojedeš do podolí, ale ať Ti na to dají žádanku! myslím, že takhle by to mělo fungovat! jen musíš být asertivní a říct si co chceš...
14. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak no ja jsem na toto posraná
14. říj 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: u nás v CARU se dělá podrobnější imuno taky až po tuším dvou neúspěšných IVF, ale na to já jsem fakt čekat nechtěla
čili posraná neposraná, řekni jim o žádanku a musí ti jí dát a na Podolí si zavolej hned
my se léčili tři měsíce
14. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi to snad není možný vůbec nechápu proč ti to neudělali už po prvním pokusu fakt :angry: :confounded: :cry:
a navíc pořádný vyšetření! Protože tohle může být ten důvod když tedy alergie na sperma a alergie na embria má spojitost :frowning2:
14. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci to jsem právě četla že léčba je 3 měsíce
14. říj 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, sex jen s kondomem (prostě se do tebe nesmí dostat žádná spermie, aby si tělo odvyklo) a brala jsem ten prednison
14. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi evak má naprostou pravdu. Takhle to funguje. :unamused: číslo najdeš na netu.
Jinak Mě je jedno co to bude, ale když to mám v té ruce, že to bude kluk :wink: Tak mě zajímalo jestli je to propojené. Takhle můžu být těhu třeba příští týden :grinning:
14. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na plodovovku jdu proto, že před IVF na genetice nám vyšly ty výsledky nějak divně, manžovi tam našli pidilínek chromozomu navíc a nedokázali přesně určit proč tam je, tak nám doporučili v případě těhotenství udělat test z plodovky. Jinak se chodí až po těch triplech,a le to výsledky ještě nevím.

A už jsem objednaná i na 3D :grinning: a to jdeme hnedky druhý den, tak jsem zvědavá jestli se nám ukážou, když budou mít 2 dny za sebou UTZ.

Jinak ten čínskej kalednář tak jako i ostatní zaručený technicky o zjištění pohlaví předem jsou vždycky 50 na 50 :grinning:

Chrobí, tak alergie se normoš léčí, kámoška na to dostala prednison na 3 měsíce, s tím, že sex pouze s ochranou, ale v období ovu se můžou snažit normálně, chodí si do CAru pro Pregnyl, na dorzrání vajuch. Spíš bych to možná konzultovala i v CARu
14. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: jinak doporučuju, jestli se budeš objednávat do toho Podolí, tam pak jednou týdně volat, jestli se jim neuvolnil dřívější termín....páč jim se sem tam nějaký pár omluví víš....takhle jsme šli my dřív...
14. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí a u vás není nějaké imunologie, která by se tím zabývala? :confused: Je fakt, tedy že já vím o tý v Praze a snad v Plzni :slight_smile:, ale na moravě určo taky něco bude.

A nás poslali na imuno a genetiku hnedky po prvním spermiu, když vyšlo špatný, jinak co vím tak až po 2 neúspěšných IVF
14. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík holky ale ted se fakt bojím zavolat do toho caru :frowning2: ... hele já to mám jen hraniční
14. říj 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: tjo mě na Podolí řekli, že ten sex vůbec, ani v ovu, prostě tři měsíce nic, jinak to nemá cenu a hodně jsem četla i na konovi, jak na to holky sraly a sexovaly v ovu a pak se jim to vůbec nelepšilo a zbytečně se to ještě protahuje
14. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí tak bych se domluvila v caru, oni určo vědí co s tím :wink:
14. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi napiš mi do IP ty hodnoty, se na to pak juknu
ted musím pryč...
14. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, no tohle řekli kamarádce v Motole, ona chodí do motola, tak nevím, ale taky si nejdřív myslela, že nemůžou, takže první měsíc to proběhlo v normě a teďky když byla na nějaké kontrole, tak jí řekly, že v době ovu můžou :confused: a sledovali jí folíky a dali jí pregnyl. Holt je vidět, že všude je to jiný
14. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, není se čeho bát. Je to normální a jsou na to zvyklí. Neboj. Každá jsme to udělaly. Já taky. Taky jsem se bála a vidíš, nikdo mi hlavu neutrhl. A to jsem si to vyběhala už po 1.IVF. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A já osobně bych do toho šla, ikdyž jsou hodnoty jen hraniční.
nebudeš jednou sedět doma a říkat si, že já to tenkrát nezkusila. Takže......očekávám že budeš volat prdelko :dizzy_face: :grinning:
14. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale proč chrobí, tak tam zavolej a řekni, že chcete další konzultaci, abyste se poradili, jak dál. Za to nic nedáš, no a až tam půjdeš, tak se vyptáš, jestli by ti nenapsal tu žádanku. myslím, že dr v car proti nebude...
neboj se a udělej to! chceš to mimi přeci, ne? :wink:
14. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak víš proč protože jsme se domluvili na laparkoskopii :frowning2:
14. říj 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
napsala jsem dotaz mudr tak snad odpoví ....
14. říj 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím chrobi, ale to na tom nic nemění, dáte obojí, laparku i to imuno, ať máš kompletní výsledky!
neboj se toho, oni jsou tam pro Tebe, jsou tam proto, aby vám pomohli, tak se neboj zeptat...nic se přeci nemůže stát :slight_smile:
je dobře, že jsi mu napsala, uvidíš, co odpoví, ale do toho podolí se klíďo objednej, opravdu budete chvíli čekat na termín a pak na výsledky, takže.....jestli nechceš ztrácet čas.... :wink:
14. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, taky jsem občas "srabík" a čekám jak se to třeba vyvrbí a někdy zase jednám hrozně impulzivně, ale jak píše Evak, laparkou a imunologií nic nezkazíš, určo bych se na to zeptala, hlavu ti jistě neutrhnou, ono je dobře, že se zajímáš i okolo, než jen jak ovečeka poslouchat co oni ti poradí a kam tě nasměrují, dle mého by se měla zjistit nejdřív příčina než si vyplácat pokusy hrazené pojišťovnou :pensive: Tak vzhůru do toho, jsme tu s tebou :wink:
14. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi a když už budeš u toho udělej si i genetiku.
14. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí no jasan, konečně je možná dobrá zpráva, že víš, kde je zakopaný pes a ty se bojíš to řešit??? šup, sluchátko do ruky a volej, od toho tam přece jsou, šak nebudeš volat do masny,ale do Podolí, tak se á předpokládat, že takové dotazy čekají, proto jsou v práci!!!!!
jo super, že kalendr z číny je vedle jak jedle, já byla zklamaná, že nemám na kluka letos krom 2 měsíců nárok a ejhle, Rudík se na to vysr... a prostě máme šulínka :grinning:
ahojky hypo, teda čučím, že už jsi 30tt!!! pak napiště co jste se dozvěděliy na předporodním kurzu, to by mě zajímalo, já totiž ani nijak nemám v plánu tam jít, stejně je každý porod jiný a bolet to bude tak jako tak a základy vím a mám spoustu knížek...tak dejte vědět, co jste se dozvěděli podsataného ju :slight_smile: za chvilku jdu na gyndu, tak držte palce.....díky
14. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr genetiku máme
14. říj 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooooooooooooooooooo pardon :grinning:
14. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no tu nám udělali ale imuno až ted a ještě takové poloviční
14. říj 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždyť říkám, ničeho se neboj ! :wink:
Před posledním IVF musíš udělat všechno proto, aby se to povedlo. :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě........
14. říj 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
......no právě :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak honem honem. Už ses objednala? :grinning:
14. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek