• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ne čekám co mi kdo odpoví :slight_smile: fakt mám hraniční hodnotu :wink:
14. říj 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
....ty Chrobi, jdi do někam, je to fuk. Hraniční nehraniční. Nic tím nezkazíš. :dizzy_face:
OK, beru, že čekáš na vyjádření doktora. To je fér. Pak nám ale dáš vědět co ti napsal a objednáš se :grinning:
14. říj 2009 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobíku, souhlasím s kaprem...ale nenechávej všechno na doktorech! I když umí zázraky, tak jim některé věci nedochází....takže když nebudeš bojovat sama, tak nic nebude!!!! :wink:
14. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
já vím proč si myslíte, že se na ty výsledky dívám a ptám se tady a hledám na netu??? protože jim nevěřím !!! hledala jsem jestli mi dělali ty protilátky proti trofoblastu a nedělali ku... to je přece dost důležitý !!!!!
14. říj 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Chrobi holky mají pravdu vezmi věci do svých rukou. Doktoři jsou dotkoři navíc tohle je bohužel výnosná medicína..takže nejdřív zkusíme IvF vyděláme a až se jedno dvě nepovede tak mooožná nějaký vyšetření..
takový je přístup hoodně často.. jedině pokud si to člověk nevyběhá a nevyhádá tak je to jinak.. i já to mám za sebou..
14. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtulko tobě dělali imono v heliosu??
14. říj 2009 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,dneska jsem tu ani nebyla,před chvíli jsme dorazili s mamkou z brna.
14. říj 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Chtěla jsem jít na tance,ale nějak se mi do toho hnusnýho počasí nechce. Narozdíl od Brna,tady chumelí a fouká strašnej vichr. Uplně mi to připomnělo minulou stimulaci,kdy bylo zasněženo hnustně.
14. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucí, u nás je taky pěkně hnusně, zima, vítr, do toho déšt, občas déšt se sněhem.

Jsem byla na drbech u kámošky a přinesla jsem si od ní další igelitku plnou mimihadříků a dokonce i klokanku :wink:

Jo a jsem dneska na tom skoro jako Chrobísek, taky furt přemýšlím jestli na tu plodovku jít nebo ne, neb mě kamarádka nahlodala, že když mi prozatím screeningy vycházejí negativní tak jestli jít ještě do amnia? :fearful: Tak nevím, zkusím asi napsat té doktorce co nám dělala genetiku, neb shodou okolností mi dneska od ní přišly i výsledky z krve ze sreeningu, na které jsem byla minulý týden, tak uvidím co mi napíše. :confused:
14. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,
milu, proboha, proč by jsi měla jítna plodovku, když ti testy vychází negativně? Ty jsi trnča :wink:

V albíčku mám už kočárek, nechali jsme ho u našich, když tak kukněte :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmi, psala jsem to výše, páč nám to doporučili, když jsme byly před IVF na genetice :confounded: a i dneska z té zprávy co mi přišla z genetu tak píše, že nechává na zvážení zda postoupit amniocentézu... tak právě nevím :pensive: No písla jsem tý mudře mejla, tak jsem zvědavá jestli se mi ozve.
14. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda, tak to promin, asi nejsem v obraze :wink:
14. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmi v poho :slight_smile: , ale tý plodovky se nějak bojím no, tak tu nad tím přemýšlím, manža to nechal na mě, že prý tomu nerozumí, tak se prý musím rozhodnout sama :confounded:
14. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Milu,no a u nás pořád stěží a už jsou tu závěje,naštěstí na silnici to trošku roztává,ale do rána bude sněhu,no prostě Vysočina :frowning2:
14. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu tak takové dárky od kamarádekse hodí vždycky vid a potěší. :slight_smile: A s tou plodovkou je to těžké. Ale když ti vyšli všechny testy v pohodě.
14. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmi tak ten kočárek a sedačky nemají chybu,takový byse mi taky líbil. Já si taky dala nějaké kočárky do alba,ale zatím jen své představy. Je to Dorjan viď
14. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: ano, je to Dorjan, fakt jsem překvapená,stál celý necelým 17 tisíc......

Také se dočkáš, neboj....držím palůšky :slight_smile:
14. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
i s těma sedačkama? To vám udělali barvu na domluvu,ne? Myslím že jsi to psala.
14. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jo,jo...i se sedačkama, hl. korby, sportáky s nánožníky, pláštěnka, taška a barva na objednávku nás tála tisícovku, takže fakt dohromady 16.750,- Kč...super cena......Kočárek, který jsme měli jako favorita Easyduowalker ted stojí 34.tísíc, ted ho podražili a kvalita otřes........prostě a jednoduše - jsme zatím moc spokojení, no uvidíme v praxi :wink:

Všem přeji dobrou noc
14. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmi,tak to si ho uložím,mají ho i pro jedno dítě a na ty dvojčátka ten výběr fakt moc není. A ten Dorjan vím,že bývali docela kvalitní. Ono je taky rozdíl,kde s ním člověk jezdí,že. Já bych u nás s nějakým chrastítkem neuspěla hlavně v zimě a člověk chce taky ven do přírody a do terénu. Já vím na sto pro,že budeme potřebovat s nafukovacíma kolala a musí být trošku robustnější. Tady ty zimy,když chceš projet v závějích,to dá zabrat,vyzkoušela jsem si to s kámoškou má dvojčátka a na některých chodnících máš problém s takovým kočárkem projet. Ještě prosím tě,v jakým obchodě vám to ojednávali? I když já si budu muset něco poblíž nás. Třeba v brně. Tam je myslím Růžový panter.

Jinak všem přeju krásné ránko. U nás totálně zasněžené od včerejšího odpoledne hustě sněží a je dost velký vítr.
15. říj 2009 v 06:05  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,
Luci: my ho objednávali ve Starém městě u Uh. Hradiště, ale myslím si, že není problém to objednat v každém obchodě, kde prodávají Dorjany a říct, že chcete jinou barvu, teda takovou barvu jako pro jedno mimi- z katalogu. Nebo potom můžete zkusit přímo Meziříčí: http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport-twin-2009

Jinak u nás prší a prší, po snihu zatím ani památky :wink:
15. říj 2009 v 06:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmi to by pro nás by opravdu z ruky :frowning2:
Tak to vám budu muset poslat fotku,jak to vypadá u nás :grinning: Se musím smát,jak hlásí,že v horách sněží,jinde jen přháňky,tady kydá a kydá od včera a nevypadá,že by chtělo přestat.
15. říj 2009 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko žirafky :wink:
15. říj 2009 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné zasněžené ranko,

u nás sice padá jen déšt se sněhem, ale už jsem přemýšlela kde mám kulicha, páč ten vítr je děsnej.

Irmi ten koráček takhle vypadá super, i ta barva je dobrá, jen se mi pak u toho nelíbí ta sportovní úprava :frowning2:, jsem asi holt náročnější zákazník :sweat_smile: :grinning:

Lucí, jj, takové kámošky se vždyky hodí, sice za to něco chce, ale furt je to lepší, než kdybych to musela kupovat, takhle mám za cenu cca jednich dupaček celou tašku :dizzy_face:
15. říj 2009 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky,já si připadám jak na sibiři,všechny píšete,že nemáte žádnej sníh :grinning:
Ahoj Wrtulko.
Milu já si nepotrpím na drahé věci,nakupuju i v sekáčích a na ty míma se tam dá koupit kousky po 20-50kč a jsou to značkové a nové věci.
15. říj 2009 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmi,akorát ty jsi psala,že jste chtěli ten hnědej. Ale nakonec máte černej. Nebo to jen na té fotce tak vypadá?
Mě černý kočárek nevadí,lepší než ty barevné divočiny,co tam mají.
15. říj 2009 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,

irmi ten kočárek je krásnej :slight_smile:

luci u nás v praze sníh není :wink: ale u našich v krkonoších jo.... :slight_smile:

milu, počkej, co napíše mudra, ale slyšela jsem, že to vyšetření plodový vody je docela náročný.....

hezký den
15. říj 2009 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
luci: je tmavě hnědyý s černou, ale včera bylo tma jak v prd..,tak to jde špatně vidět :wink:
15. říj 2009 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucí, to já sice taky nemusím nic značkového nebo drahého, bodýčka jsem nakupovala v C&A páč tam měli akci i za 30 Kč kus, nebo za duopack dáš 120 Kč,jen dupačky tam mají min za 3 kila :frowning2:, kdežto u nás v některých sekáčích chtějí nehorázný prachy.

Evíku, jj, čekám co mi napíše Hejtmánková a hlavně kdy se ozve, včera jsem psala přímo jí, tak uvidím. Objednaná na to sice jsem, ale zrušit to můžu kdykoliv, že :sweat_smile:
15. říj 2009 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmi,tak to fakt nebylovidět,ale je krásnej i sedajdy.
Milu to u nás v šekáčích v kamenných obchodech jsou taky někde drazí. Máme tu dětský sekáč a tam mají fakt jen ty pěkné věci a bodýčka kolem50-70kč,což jde. Ale ségra třeba nakupovala v sekáči,který sem ježdí každých 14 dní do KD. A ta¨m to máš fakt za hubičku.
15. říj 2009 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek