• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Já vám musím odpoledne dát do alba nějakou fotku,abyste uvěřili,jak to tu vypadá.
15. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hod,hod, jsme zvědavé s dlouhými krky :wink:
15. říj 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, to je pravda milu :wink:

hoď luci, ať víme, tady teda taky sněží, ale na silnici nezůstává nic...

a zima jak v morně...
15. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sněží, sněží, mráz kolem běží.... :grinning:
aspoň se už oprabdu můžeme těšit na Vánoce. :grinning:
15. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku ty jdeš zítra na kontorlu viď?
No jo Vánoce jsou tady..
holky já to včera počítala..třeba nám přinese miminko Mikuláš :wink: :dizzy_face: a mohl by to být kluk a jmenovat se Mikulášek :grinning: :wink:
15. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás prší a prší, větérek fůká, tož prostě hnus :wink:
15. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak některý věci mě dokážou solidně nadzvednout ze židle:
http://www.novinky.cz/krimi/181644-v-centru-prahy-nasli-novorozene-odlozene-v-tasce.html
to nemají v Praze babyboxy????? :frowning2: :frowning2:
15. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáááá? na kontrolu??? nenene, nikam nechodím :wink: ale o víkendu by měla být ovu, tak asi nevylezeme s manžou z pelíšku :wink: :wink: :wink:
15. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé já sem lehce mimoň :grinning: Ale někdo kontrolu určitě má :wink:
15. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já opět vyměkla a volala na tu genetiku, tak prý výsledky už tam mají, nevolali by mi i když mi to říkali-to teda nechápu a dopis s těmi výsledky zasílají až v pondělí,-tak do té doby by mě asi trefilo. Jinak ta doktorka říkala, že tam nevidí nic špatného, že by mělo být vše v pořádku, ale, že to musí zhodnotit genetik. Tak uvidíme, ale řekla, že je to snad v pořádku, tak už tomu i věřím. Uvidíme co bude v tom dopise, pak to nafotím
15. říj 2009 v 11:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jestli u vás nesněží, tak tady máme půl metru sněhu a sněží už druhý den v kuse, prostě mazec. Brácha mě vezl na chíru a pak do práce a byla jsem strachy po.... Teď sedím v kanclu, je mi blbě, bolí to a musím počakt na šéfa, aby jsme dodělali doplatky výplat. Pak se nechám odvést domů a zalezu do pelíšku. Kdyžtak přes víkend udělám fotky, jak tu u nás muchelí. Hrůza
15. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, tak k tomu článku nemám slov :angry: prostě někteří lidi jsou tupci, takhle když najdou ty rodiče tak budou trestně stíhaní, kdyby jí dali do babyboxu tak jsou z obliga.... no prostě no comment :angry: :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Zuzi tak to je dobře že ty výsledky jsou ok!
Tak pohlaď mimísky a pochval je a zkus si začít těhu trošku užívat! :wink: všichni tři si to zasloužíte!
Jndři tak to je mazec 1/2 metru sněhu ta dy nesněží naštěstí!Mám na autě letní gumy tak to by mě ještě scházelo..
Miluško no já jen že takhle tu chudinku ohrozili na životě.. v tomhle počasí chuďátko malinký :pensive: :pensive: :pensive: v babyboxu by byla ve vyhřívaném prostoru a ještě by byli z obliga.. nechápu fakt ruce lámat!!!
15. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
z toho článku je mi ouvej, s manžou se snažíme pět let a dali by jsme všechno za malého drobečka, chce se mi brečet.
15. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy: tak to je supeeer, už můžeš být v klidu, gratuluji :wink:

Jindriško: a co tě vezl do nemocnice? nejsem v obraze :unamused:
15. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak gratulace. určitě ti spadl kámen ze srdce.
Já si snad ten článek ani číst nebudu. Nedělá mi to vůbec dobře,takovéto zprvávi,to jsem pak naštvaná,že je to nespravedlivé....
15. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak to je fajn zpráva, udělejte si s prďolkama hezkej den a uvařte si něco dobrýho, zasloužíte si to.

Jindři, ten sníh docela závidím, neb tady už druhý den spíš jen pršosněží a do toho fouká hnusnej studenej vítr, jsem po dlouhý době byla na polední pauze snad jen 10 minut, neb jsem musela do pekárny pro pečivo, aby bylo k snídani, jinak bych asi ven nešla.

Wrtul, jj, taky bych jí zabalila nahou do igelitu a pohodila někde, aby věděla jaký to je, potvoře jedný. Jindři přesně, je tolik párů, co touží po miminku a ona ho takhle odhodí. :angry:
15. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrutl, kontrolu mám zítra v 10h já...mám trošku stažený zadek, zda tam opravdu bude...
ale je mi pořád zle od žaludku, tak snad jo :wink:
15. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi držím na zítra pěsti.
15. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahááá
Evi tak držím palce!!!!!!!!!!!! a pak písni co a jak :wink:
15. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vám holky přichystala do albíka aspoň naše svatební fotky :slight_smile: ať si nás hezky prohlédnete :grinning:
15. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr moc vám to sluší :wink:
15. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, neboj určo tam bude budulínek jeden malej :wink: , ke komu chodíš?

Kapříku, jééé, ty jsi byla krásná nevěsta :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé Kapříku krásný fotečky hoď ještě nějaký z blízka nebo tak :wink: :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každá nevěsta je krásná :slight_smile:
ale děkuji :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku to jo protože je šťastná..
holky mě ty nevěsty dostávají..
btw. ségra se mi o prázdninách bude vdávat tak půjdeme vybírat svatební šatky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: možná v tom listopadu...
a já bych na svatbě moc ráda byla s pořádným bříškem! :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
....jen holky kam mám napsat nějaký ten text o mě, co máme za sebou?
15. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kapříku to musíš pomocí html zkratek..
15. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo html zkratek, no tak z toho jsem úplnej jelen :confounded:
15. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj prostě do části popis alba budeš psát..
a když budeš chcít aby se text zalomil tak dáš zkratku br v takových těch závorkách..
taky se dají používat pro to aby byl text velkej, malej, barevnej a tak ale to asi není nutný
15. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek