• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
joooooo jasně, něco takového dělám v e-learningu, když upravuju text :slight_smile: DL a LI.....no tak díky za radu :slight_smile:
A mám otevřít jako nové album, nebo psát rovnou do popisu? asi do toho popisu, že?
15. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nové album nedělej stačí zatím jedno ne? :wink: :grinning:
takže do popisu :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
hele mě se to tam píš k těm sloníkům. Já na to nemám nervy:slight_smile:
Zkusím to jindy :wink: Díky
15. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
kapříku, bojuj :slight_smile:
zuzi , to je super, že jste v pořádku, tak si užívejte těhulení
Evule, zítra se potvrdí to proroctví...je to jasné těhu, neboj, snad jen bude., tam kde má..věřím mu!!!!
počasí je nechutné, pršosněží, vítr duje...hnus
15. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kapříku to se ti bude psát ke sloníkům.. páč sloníci jsou jako "text".. takže to musíš dát za sloníky..až..
Ahojky Rudíku jo jo počasí je na to lehnout a už se nehnout :wink:
15. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo takže dám a pojedu d8l< :grinning:
15. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee holky ja jsem desny antitalent na pc a porad nevim jak zalomit text to jedine by mi stacilo, jake zkratky se na to pouzivaji????
15. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Hypo ano ty zkratky se na to používají zkus si to :wink:
myslím že to br je zrovna na zalamování
15. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jen napisu br a zadna zvlastni zavorka nebo neco?? :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
musíš napsat < br > bez mezer :wink:
15. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: bychom měly založit nové téma. Něco jako Help desk na koníka :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeeee, dik, super, konecne to mam rozradkovane a trochu prehlednejsi :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kapříku help desk nééééééé :grinning: :grinning: z toho bych měla osipky :grinning:
15. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jůů no jo povedlo se hypo :dizzy_face: :dizzy_face: já dávám mezi řádky br dvě a tak mám mezery ale tím se to natahuje takže když má někdo storry jako my tak je to dlouhý jak týden.. no je to na to vzít si ke četní kafčo :grinning: :wink:
15. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo holky, to jste dobrý, že si to tam hezky píšete...já na to nemám nervy :slight_smile:

díky všem za podporu, zítra písnu co a jak...snad bude tam, kde má:slight_smile:

kapr, krásný fotky! na kterejch horách to jste?
15. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
To jsou Alpy :slight_smile: je to při cestě ze Sardinie, loni v létě a je to na Orlím hnízdě :slight_smile:
15. říj 2009 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jeja, také bych jela na dovču, na to můžu ted asi zapomenout :wink:
15. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi těšim se na zprávičky,teda na dobré zprávičky,jiné slyšet nechceme :wink:
15. říj 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo kapr, Alpy to je krása :grinning:

no jo irmi, zase budeš mít dva bobísky milovaný :grinning: ale já bych taky mohla pořád někde cestovat :sunglasses:

luci, budu se snažit :wink:

hezký večer
15. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Evísku na zítra držím paluchy, v kolik jdeš?

Kapr neboj, to zvládneš, jen si to chce na to udělat trochu času a pak časem to už jde samo :wink: , jinak ty htlm zkratky a pod, tak o tom už tu taky někde diskuse je :wink: a souhlasím s wrtulkou, helpdesk ne, to je opravdu někdy o nervy a to vím o čem mluvím, znám z vlastní zkušenosti, občas vypomáhám na jednom nejmenovaném docela i známém a velkém serveru :sweat_smile:
15. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,

milu, jdu tam na 10h. pak se ozvu
16. říj 2009 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko.
Evi,tak pravou :wink:
16. říj 2009 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ranko,

Evíku budeme ti držet paluchy.

Začínám mít takový pocit, že cítím ty naše dva špuntíky, jak se u mě v tom bříšku melou :confused:, ikdyž od včera od večera je mi nějak divně, tak dneska nejdu ani cvičit, bolí mě bříško a prostě je mi celkově divně, asi na mě leze nějaká chřipajzna, páč nos mám jak bambuly a krk zahleněnej :frowning2:, tak to asi dneska v práci v poledne zabalím, nebo tu udělám jen to nejnutnější a hurá domů do pelíšku :frowning2:
16. říj 2009 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Je milu to je hezké. Takže už o mrňousech víš. :wink: No s tou chřipkou je to děs,to počasí,jak se mění,není nic dobrého. Taky se mi zdálo,že na mě něco lezlo,ale musím to zaklepat,ale dneska už je to lepší. Ale snažím se být v teple a dávat si pozor. Udělej si zázvorový čaj,ten je super. A na internetu jsem našla super čaj,ale nevím,jestli bys ho mohla s tím kořením. Zázvor,hřebíček,skořice,badián,citron med. Do konvičky vodu na malé kousky zázvor,koření a cca 10 min povařit. Pak med. Ale ty asi v těhu to koření nemůžeš viď. Tak jedině jen zázvor med citron,to mi taky chutná.
16. říj 2009 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, díky za typ. No kořenit se moc nemá a s některýma bylinkama je to taky na prd :frowning2:, takže piju ovocný čajíky a mám i čaj pro těhulky.

Holky nevíte jak se jmenuje ten sprej do nosu na rýmu co doporučujou v těhu? Si na něj nemůžu vzpomenout, jen vím, že by snad měl být s mořskou vodou, tak jestli dělaj jen jeden nebo je víc druhů? :confused:
16. říj 2009 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu chci si ho dneska taky zkusit,je to super na nachlazení. A zázvor je i na nevolnosti.
16. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ, zázvor jsem si dělala na PMS a většinou zabral :wink:
16. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jj je fakt dobrej a je to zase změna
16. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Evak moc na tebe myslím :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem právě dostala mejlík z genetu ohledně tý plodovky a paní doktorka mi fakt pomohla v rozhodování :grinning: , prý nám to doporučovala ani ne kvůli těm klasickým testům proč se na plodovku chodí, ale vlastně kvůli tomu, že u manžela našli ten pidikousek chromozomu navíc, který nedokázali objasnit a prý pak sledujou jestli to nemají i potomci a jestli by to event. nedělali neplechu, ale prý je na nás, nebo na spíš na mě, jestli to chci podstoupit a kolik toho chci vědět, mno a teďky babo raď :frowning2: :confused: :rolling_eyes:
16. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek