• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
No Milu, tak to teda nevím :frowning2: asi bych na to nešla.
Chrobi kde se pořád flákáš? :slight_smile:)))
Evi jsem napnutá jak kšanda :slight_smile:
Jinak holky já se začínám strašně těšit na Vánoce. Hlavně jsem se domluvila včera s manželem, že budeme letos doma. Poprvé sami a v našem bytě. :slight_smile:
Jinak jsme se totiž střídali u rodičů. Říkali jsme, že dokud nemáme děti, tak ať si nás užijí, ale přeci jen nás to cestování napříč celou republikou už zmáhá..... :sweat_smile:
16. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsem :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=416619&vReferer=%2F docela mám obavu z té hraniční hodnoty i když mi dr. napsala, že to nemám navaznost na nepovedené ivf tady jim řekli něco jiného tak já fakt nevím....
16. říj 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí vítej v klubu :grinning:, já to tu teďky řeším s manžou a asi na to nepůjdu, nejspíš bychom to stejně neovlivnili a manžovi to stejně nějak nevadí, resp. nevypadá že by se to nějak negativně projevovalo. Třeba to byl fakt jen úlomek co se tam zatoulal a prostě se chtěl zviditelnit. :sweat_smile:
16. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, tak já ti tedkom napsala asi 100vět a vše se mi vymazalo, takže píši znova. Sama víš, co jsem si zažila s plodovkou a vyhráno ještě zdaleka nemám. I přesto bych toto riziko podstoupila znova, nejsem silná na to, abych měla žaludek na to vychovávat postižené dítě, vím, že je to nad mé síly a vzhledem k věku by to taky nebylo ideální. Chci ti jen říci, že je to každého věc a já mám smůlu ve všem, takže neboj tobě se to co mě nestane, já už jsem si to holky vybrala za vás za všechny. Víš spousta holek když jsem o tom psala minule psalo, že by si nechali postižené mimčo, že by s tím dokázali žít-jenže většina z nich už byla po výsledkách a měla jasno, že jich se to netýká, hold po bitvě je každej generál. Zkrátka kdyby oni byly před tím rozhodnutím na celý život, asi by uvažovali jinak. Já už to mám za sebou a riziko mi hrozí pořád i přesto bych šla ještě znova-za zdravé děti to stojí. Ale je to samo jen na tobě. Jinak moc držím pěstičky.
16. říj 2009 v 09:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, tak s tím postiženým dítětem jsme na tom stejně, asi bych na to taky neměla síly, ikdyž třeba potom bych mluvila jinak, ale fakt obdivuju všechny ty rodiče co to dokážou, my jsme měli takové sousedy. Já jsem v tomhle asi víc sobečtější a v tuhle chvíli si troufám říci, že bych na to asi neměla, ale vždycky je tu nějaké ale, zatím a doufám ani před tím rozhodnutím stát nebudu. Je to fakt docela těžké rozhodnutí, zvlášť, když jsem tam nějak na to rozhodnutí sama a je fakt, že i tak nějak se bojím i výsledku :sweat_smile: Zuzy, ale moc díky za tvůj názor, vím či jsi si prošla a fakt si cením toho, že by jsi to riziko podstupovala znovu.

Paní doktorka mi ještě napsala, že by se řídila UTZ, jenže já to mám přesně obráceně, zkusím tam zavolat, jestli by to nešlo přehodit, ale pochybuju :unamused: mají tam prý docela narváno.
16. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluško není to jednoduché rozhodnutí...
zuzijá mám tripláky a UZV v pohodě a i tak můžu zpětně říct, že bych postižené dítě asi nezvládla, hlavně psychicky a na úkor např. druhého zdravého potomka...a to jsem zdrav. sestra...možná bych mluvila jinak, kdbyby...ale hoodně takových dětí jsem viděla, a věnovala se jim, co se týče praxe a táborů...ale sama bych to asi nedala...vůbec nikoho za to teda neodsuzuju, naopak ty, kteří se rozhodnou pro tuto péči a jde jim to veeeeelice obdivuji...
Evule už možná ví výsledky, jsem napnutá,ale věřím, že je tam, kde má být a zázrak bude podtržen...
16. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem tu jak zapadlí vlastenci, máme skoro metr sněhu, neustále chumelí, teď jsem na chvíli v práci a po obědě jedu domů. Doufám, že už nám půjde proud. Máme tu totální kalamitu, padají stromy, nejde proud a chumelí a chumelí. Dnes jedeme do Prahy na koncert kámošů, tak alespoň uvidím podzim, no a zítra jdeme k našim slavit štědrý den :grinning: (vyndám z mrazáku cukroví a naši připraví jídlo)
16. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, jindři vy jste někde zapoměli říjen a listopad :grinning: a budou i dárečky :grinning:
já vánoce nemám ráda, tak mi stačí jen ty jedny....
ale teda jednou v půli roku, jsem taky vytáhla vanilkové rohlíčky a udělala kapra....nemám ráda jen ten shon a nucenou pohodu...tu já si ráda udělám kdykoliv...jo a taky po 8mi letech nebudu poprvé na štědroně v práci, tak to bude možná fajn...
16. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu tak to je teda .Dobrá rada nad zlato,že.
16. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak si přečtěte, co mi poslala kartářka :unamused:
Ptala jsem se samo, jestli nás čeká mimi.

Karty Vaši otázku zatím nechávají bohužel spíše bez odpovědi, jsou příliš všeobecné. Každopádně zde vidím nějakou energii, mužský element. Je možné, že by příčinou vašeho dosavadního nezdaru mohl být partner? Nebo se na myšlenku dalšího dítěte příliš upínáte. Neměla byste se psychicky přepínat, snažte se svou energii uklidnit. Měli byste ale věřit v úspěch věci a možná se i aktivně snažit, třeba podniknout i nějaké kroky, pokud budou potřeba. Karty varují před sobectvím, pozor, aby případný nezdar nezanesl následně problém do vztahu, pokud byste se s tím nedokázali vhodně vyrovnat. Je zde ta „rozkolísaná“ energie. Nechtějte dospět ke svému cíli za každou cenu. Možná karty radí trochu zvolnit. Měli byste ale být odvážní a cílevědomí, nevzdávat to. Na otázky Vašeho typu nerada odpovídám, protože karty bývají v tomto případě dost nejednoznačné. Ale těhotenství jako takové zde tedy karty zatím neukazují.
16. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr-nevěř všemu, i zázraky se dějí a karty se taky mohou mýlit, ale to, že je ´to také tím , že je na to člověk upnutý je pravda, ale to víme všechny i bez karet. :grinning: Nevěš hlavu, ty nějaky karty převezeš. :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:05  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Zuzi já a věšet hlavu? :slight_smile: tak to ani není možné.
My to máme přeci domluvený :wink:
Převeze je naše přání :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně Kapr karty jsou blbost :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda, právě proto, že teď máme tu mega sněhovou nadílku děláme si vánoce, ty minulé byli bez sněhu. No dárečky asi nebudou, ale kdo ví, třeba si i Ježuch pospíší :grinning:
16. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, díky vám všem za držení pěsí

kapr, já bych tomu teda vůbec nevěřela, protože Ty jsi tak pozitivní a děláš pro to maximum a navíc ta její odpověď je tak nejednoznačná!Já na ty kartářky nevěřím. Věřila bych spíš tvý kámošce "čarodějce"...energie a tak, to mi dává větší smysl. A navíc, Ty si umíš přát!!!! :slight_smile: a to tvoje pozitivní naladění je podle mě to nejdůležitější na celé věci :wink:

jindři, Vánoce vám závidím :wink:

já už se na ně taky těším...

no a teď moje dobrá zpráva: je tam černá tečka, která je prý váček a zárodek:slight_smile: Paní dr. měla ohromnou radost, protože minule mi našla tu cystu, tak teď byla moc ráda, ale samozřejmě, že říkala, ať se radujeme potichoučku, protože do 11. týdne se může stát cokoliv :wink: Nicméně: je tam, kde má!!! :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky..
Evi moooc obrovská gratulka!! MOc moc moc ti to přeju!!! :wink: :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
huráááááááááááááááááááááááááááááááááá
16. říj 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul díky moc! Jsi hodná :slight_smile: A neboj, jak jsme si řekly, do Vánoc budou všechny žirafice mít v bříšku černé tečky:slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci takýýýýý :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jdu na první mojžíšovku :wink:
16. říj 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,tak to jsem ráda za tebe.Moc gratuluji.
16. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi supeéééééééééééééééééééér věděla jsem, že to musí klapnou a prej zpoždění z cysty :grinning: tak opatrně těhzlko naše nejnovější a holky honééém kdo další...?
kapříku teda takové neurčité věci, bych ti z flekunapsala i bez karet, když vím, že se snažíte, ta kartářka teda ode mě dostává 0 bodů,na takové věci se povzhes, do vánoc si těhule, karty, nekarty,--....
16. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evísku, moc moc moc moc moc moc a prostě hrozně moc, sice zatím potichoučku polehoučku gratulujeme a dalších cca 5-6 týdnů? budeme držet palečky :wink:

Lucí, njn, doktorka fakt uměla poradit :sweat_smile:

Kapr, karty se můžou mýlit, jak psaly holky a ty jsi taková hezky pozitivní dušička, že si určo z toho vybereš akorát to nejlepší a hlavně, to přání je určo silnější než nějaké karty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
16. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak moooooooooooooooooc gratuluju :slight_smile:
jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, ale napíšeš si týdny k Nicku, že? mě baví se na to koukat :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a bude to už jenom dobré :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nebojte, neklesám na mysly :grinning:
o víkendu nevylezeme z postele :wink:
16. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi koukám že ta alergie na sperma může být velký problém! (koukám do toho albíčka jak jsi sem dala odkaz) takže pěkně přeléčit!
16. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku super přístup, až z vás budou šupinky lítat :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, no tak povídej ještě něco :slight_smile:
máš fotečku tečky?
Už jsi to řekla doma? honemmmm :wink:
16. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky moc, jste zlatíčka...děláte mi radost! :grinning:

chrobínku, tak držím pěsti, hezky si tam s paní fyzioterapeutkou popovídej, všechno jí řekni a začni pěkně cvičit. Já cvičím už rok a půl :wink: teda teď ne, protože je mi pořád dost blivno, ale až se mi trochu zklidní žaludek, tak zase budu...Takže hezky cvičit a taky zkusit ještě tu akupunkturu? (můžu se Ti pokusit táty zeptat, zda je někdo dobrej v Brně, když budeš chtít). Paní dr. u které jsme dnes v car byli (je tam nová a mladá) se velice zajímala o ty naše alternativní léčby!

kapr, jasně napíšu, teda sice nevím jak, ale pokusím se :sweat_smile:
a máš super plán na víkend :wink: to by v tom byl čert...

no milu, říkala, že to vypadá na konec 5. týdne, ale konkrétnější být nechtěla...takže ještě měsíc a půl a bude :wink:

takže holky si tam k tomu nicku mám napsat 5tt? :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zadej si tam poslední MS a najede ti to samo :wink:
To holky zvládnu :wink: (myslím technicky) :slight_smile:))))
16. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek