• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
kapr fotečku nemám, ale manža na to čučel hrozně nadšeně. Paní dr ho zavolala, ať se jde podívat... :grinning:

no a doma to zatím říkat nebudeme, rodičům ne a můj brácha to zjistil včera, když k nám přišel a tahal manžu na pifko a on musel dovařit véču, protože mně všechno smrdí, tak nemůžu vařit...no a brácha se vyptával, tak jsme mu to řekli :slight_smile: a měl ohromnou radost, ale vím, že nikomu nepoví.

U nás je blbý, že naši blízcí přátelé s námi naše baby pokusy proživali, všichni věděli, že chceme mít dítě, tak nám je teď hrozně blbý jim lhát...tak úplně nevíme, jak to řešit. Navíc mám třeba kamarádku, která si to teď prochází od začátku (mají za sebou první iui) a taky se mi jí nechce lhát, když se o tom spolu bavíme, protože vlastně prožíváme to samé...
no je to těžký. ala suma sumarum, já to říkat moc nechci, ale zase neumím lhát :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo kapr, už to tam mám, jsem holka šikovná... :wink: tenhle víkend se asi ani nic jinýho dělat nedá... :wink:

bože mně se dneska nechce pracovat :sunglasses:
16. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé Evi koukám že máš u jména tt :dizzy_face: :dizzy_face: to je náádhera stejinak!!!
16. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já ti závidím a moc přeju :grinning:
naplivej na nás bublinkový bacil :dizzy_face: :grinning:
moc mě to těší. Úplně je mi štěstím úzko u srdíčka :slight_smile:

Hele tak nelži. :dizzy_face: Jen řekni pravdu. Třeba že momentálně čekáte jak dopadne vaše zdravotní situace :grinning:
16. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko no ale nevím kam zajít :frowning2:

evak jo určitě se poptej dík :slight_smile: jdu ve tvých stopách :slight_smile:)))
16. říj 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no wrtul, kapr mě do toho uvrtala :sunglasses: tak nevím, jestli to není předčasné to tam dávat...

no kapr máš pravdu, asi řeknu, ono je lehký, když se někdo zeptá, co další pokus, tak můžu říct, že čekáme...to není problém, ale když se někdo zeptá napřímo...no uvidíme, posoudím případ od případu..

takže kapr, chrobí, wrtul, lucifirku a jidnři (a doufám, že jsem na nikoho jinýho nezapomněla!) tfuj, tfuj, tfuj! :slight_smile: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok chrobí, zeptám a pak napíšu jo...myslím, že to zklidnění se a trochu alternativy pomohlo... :wink:
16. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi:moc a moc potichoučku gratuluji a at se imís drží ještě 8 měsíců :wink:
16. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon mimís :wink:
16. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
imís nebo mimís irmi, to je jedno..hlavně ať se udrží :grinning:
16. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Evi, je to hezkéééé, moooooc :slight_smile:
Hele a nemá tatínek kontakt i na někoho v Praze? :slight_smile:))))
16. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, kapříku, mrkni do IP :wink:
16. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo díky :slight_smile:
16. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak dlouho jste chodili?
16. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi dva měsíce:slight_smile: po prvním neúspěšném ivf, když nám řekli, že musíme tři měsíce čekat, tak jsme si řekli, že je nepromarníme :wink:
16. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já asi budu jezdit do Prahy nebo co???? :slight_smile:))))
16. říj 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi no jasně, jezdi, aspoň se poznáme osobně :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, já už Ti to říkala :wink: ale já se na to brno poptám, neboj! :slight_smile:
16. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím evi ale fakt co jsem sama hledala tak naprd akorát jedna ženská dobrá, ale ta nebere nové pacoše
16. říj 2009 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
si taky pacoš :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: náhodou mě na rehabce pochválila jaká jsem nekřivule a že se mnou nemá co dělat :slight_smile:))))
16. říj 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš jak jsi šikovná :grinning:
tak ještě akupunktura a léčitelka a je plné břicho mimísů :grinning:
16. říj 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jedny šikovné, určitě ta alternativní medicína má něco do sebe....moc tomu věřím, tak se držte....a určo to klapne....
jak sednu ke koníkovi Rudla začne kopat,tak vás mám asi moooc pozdravit a taky přítomné budoucí kámošky a kámoše :grinning:
16. říj 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee rudi, tak to je hezký:slight_smile:

jo holky, manža sice říká, že jsme dělali víc věcí a že vlastně nedokážeme říct, co nám přesně pomohlo...takže asi tak nějak všechno dohromady. Na druhou stranu, nic se nesmí přehánět...ale mojžíška a akupunktura jsou podle mě věrohodný:slight_smile:

takže chrobi gratuluju k prvnímu cvičení :wink:
16. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kujííí :slight_smile:)

ted zjištuju ty protilátky a nemůžu se ničeho dohrabat :angry:
16. říj 2009 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mi líto chrobí, neumím bohužel poradit, kde hledat, nemám s tím žádnou zkušenost...jo ale moje dr na akupunkturu mi říkala, že léčila i pár, co měl na sebe protilátky.a prý se povedlo :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babky,
chrobi: tak už jsi začala?No šikule jedna, tak šup šup..at si těhule a klidně přirozeně :wink:

Mě ti chlapečci také tak kopou, že to až bolí.......pod žebry a do močáku, prostě super...... :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hledám hledám :slight_smile:)))

irmi jen at kopou :slight_smile:)
16. říj 2009 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak toby bylo dobré a taky bych přidala reflexní terapii,ale to je akupunktura vlastně skoro podobná....hlavně ať to klapne...pk uděláme žirafí srazík ne??? :grinning: až budeme těhumatky
16. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně rudí... :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek