• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahoj holky, nakukuji zase po nějakém čase :slight_smile: a moooooooooooooc gratuluji nové těhulce a přeji pohodové těhotenství!!!!
a všem ostatním bojovnicím držím palce, jste statečné ženy, nevzdáváte to a to určitě nezůstane bez odměny!!!
16. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenky díky, no koukám, že Ty už budeš mít miminko brzy doma :slight_smile: tak ať se daří...
16. říj 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. :wink: přeju hezký víkendík. Já jsem v práci¨,ale jenom dopoledne. Odpoledne máme firemní akci,grilované prasátko,ryby,už se těším. Sníh teda ještě nidky nebyl.
17. říj 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helenky,tobě to také utíká.
17. říj 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo luci, já bych do práce dneska nešla...tě obdivuju :slight_smile: jdu uklízet a žehlit...tak hezký den všem :grinning:
17. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi,mě ty soboty nevadí,je to docel dobrý
17. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně že jsi jenom dopolko! :wink:
17. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, už budu za chvíli končit,máme do 11. A odpoledne na akci,dám si rybu. Pokecat s chlapama,co jsou po stavbách a člověk je moc nevidí.
17. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
firemní akce někdy nejsou špatné, je sice horké babí léto.. :grinning: ale vy se už nějak zhřejete..
Evule, ty už tam máš 6tt, to je super :wink:
Helenky, tý brďo, ty už fakt budeš brzo rodit..letí to děvčata letí...
17. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konečně se mi podařilo dát nějaké fotky do alba,co už prďola má :slight_smile:
17. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Rudy, jsi mně překvapila fotečkama a bříško máš krásné, opravdu :slight_smile:
17. říj 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jojo pěkně roste, sem hlavně překvapila sama sebe, manža je na služebce a já jsem se dala do toho pokořit techniku 21. století a helemese, mě sa to povedlo..už sem aj zaslala fotku mailem..hlavně jsem musela nafotit na malý formát...taky jsem stihla vysát, přesléct postele, uklidit, vyprat, vyžehlit,zatopit v krbíku, prochajdu s psékem a chystám se udělat šátečky s pudingem,ale bolí záda, bolí, tak mám koníkovou pauzu...můj kdyby mě vyděl...jsemp předevčírem přehnala úklid a bříško zlobilo, no ale dnes dělám pomaloučku, aby mi to uteklo, venku děsně a doma jen pes... :frowning2:
17. říj 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rudíku...já taky dávám pauzičku s koníkem :slight_smile: .taky jsem prala, žehlila, uklidila celý byt (postele jsem převlíkala minulý týden :slight_smile: ). no jo bříško máš nádherný :slight_smile:
17. říj 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda Rudýsku, sis dale reedbull ne? :grinning: já jsem se taky dneska chystala žehlit, ale jsem nějak moc líná a utahaná, takže jsem půl dne prospala :pensive: , ale asi si jen připravím prádlo na zítra na žehlení a zítra už se do toho dám, neb mi ta milešovka začíná přetékat.

Tý jo, koukám, že už taky toho máte. Naše "děcka" mají zatím jen plnou sportovní tašku hadříků, se musím do toho taky někdy dát a vyprat to.

Já jsem dneska akorát zvládla utřít prach, uvařit a teďky se v troubě peče tvarohová štola :dizzy_face:
17. říj 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já včera prospala den celý a dnes jsem musela mít činnost aby se mi nestýskalo po manžovi, tak jsem uklidila, vysála, oprala, vyžehlila, nej fuška byl zápas s fotkama a PC :grinning: a teď peču...ale už jsem k.o., tak snad udržím oheň v krbu a nespálím to dřív než usnu...
fotila jsem jen co má od nás, dary od sestry/ je jich plná skříň / tam nejsou, až na čepičky...a teď na koníkovi prodává holčina od nás docela fajn věci, tak jsem jí psala, že bych se s ní někde zrandila a něco koupila...
17. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky, já už se taky těším na nakupování :slight_smile:
17. říj 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo je to super, jen ty ceny...ale to se člověk neudrží, je tolik krásných věcí...
17. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudýsku, tak to ti dávám za pravdu, je fakt tolik krásnej věcí, jen na to mít prašulky.

Hele holky neobjednával jste si někdo věci z toho odkazu jak je tu vpravo "levné kojencké oblečení"? Se mi tam docela líbí dupačky, mají je tam za dobrou cenu, ale říkám si, že v tom možná bude nějaký háček, tak jestli někdo nemáte zkušenosti?

Jinak přeji krásnou neděli :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko všem..
tak hlásím že v neděli se přesnu v tabulce do části stimulujících :dizzy_face: začínám brát Proveru..
V sobotu jsem byla v Brně a kromě toho že jsem si tam koupila nový botky a podívala se po obchodech tak jsem vyfasovala injekce a Proveru kteoru se začíná SVIF cyklus.
Dostala jsem tentokrát jiné utlumjící injekce nemusím si je jako alchimista míchat mám je už předpřipravené a musí do ledničky.Což mi nevadí je to přímemný komfort..
No a co mě celkově překvapilo bylo jak to všechno proběhlo hladce..
Přišla jsem do Centra a tam nikdo jen koordinátorka co když jsem řekla jméno tak o mě hned věděla, měla moje papíry na vrchu a hned mi chystala léky + injekce.
Ptala jsem se jí jak je to se schválením cyklu na pojištovnu jeslti si než začnu píchat injekce mám zavolat jeslti se to stihlo schválit, když jsem tam volala a žádost se posílala teprve minulé pondělí. TAk se mi paní dívala do PC a tvrdila mi že nejen že to poslali ale že už je žádost schválená. TAkže pohoda. Tak sem se radši ptala dvakrát jeslti to myslí vážně že je žádost schválená za 4 dny když normálně to trvá nejmíň 14 dní a prý opravdu je :confused: :confused: :fearful: :cry: No tak jí budu věřit.. i když možná si tam přece jen radši zavolám než začnu píchat ty injekce :wink:
No takže v neděli nastoupím do vláčku s názvem 2IVF snad tentokrát dojede dál.. snad i do konce..
19. říj 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Wrtul, tak gratuluju ke stimulce a tfuj tfuj, ať je úspěšná, posíláme pár těhu bacilů :grinning: A hele, ona je někdy pojišťovna rychlá, ale možná bych si tam pro klid duše taky zavolala. :wink:
19. říj 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Miluško..
moc děkuju začínám se bááááááát :grinning:
a co ty co mrňouskové..už kopkají? vždycky když vidím tvoje tt tak si vzpomenu že kdyby to vyšlo nám tak mám u jména to samý jako ty! :wink:
19. říj 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, hele ta já si to smažu a budeme na tom stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Neboj, taky ti tam brzy budou svítit, tomu plně věřím :wink:

No já ani nevím jestli kopou, vždycky večer a hlavně v noci mě docela bolí břicho, tak si říkám, že tam asi nějak řádí a většinou ke konci týdne toho tak nějak mám docela dost, ale zkusím to tu ještě alespoň tak měsíc vydržet a pak uvidím. No v lednu nebo na začátku února stejně už budu nastupovat na MD. Ale to tě nechci nějak depkařit, ty prostě teďky budeš těhulka a budeš si to krásně užívat :slight_smile: a já ti pak budu závidět, že máš mimíska ještě v bříšku :wink:
19. říj 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky, kdo je rychov3? že má v albu popis žirafky? :-P

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vReferer=/&vAlbumID=113349
19. říj 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško Rychnov k nám nechodí je ze Sanusek..
no nejsme se žirafkama první no :wink: jinak já jak budu mít časík tak vyfotím košilku na OPU se sloníkama co nosí štěstíčko!!! :wink:
Miluško neboj nedepkařím aspoň ne takhle implicitně kvůli tobě nebo tak.. to ne.. naopak moc ti to přeju..jen si občas říkám že kdyby... ale kdby chyby že jo..
my prostě budeme mít miminko taky a tentokrát to vyjde protože mi to vyšlo v kartách a to 3krát :sweat_smile: :grinning: :wink:
19. říj 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, to je správný přístup :slight_smile:, moc ti, vám, to přeju, prostě vy si ho zasloužíte.

A i ostatní žirafindy tady, všichni si prostě ty mimísky zasloužíme, už jen kvůli tomu co pro ně všechno musíme vytrpět.
19. říj 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško kdybysme měli dostat mimísky za zásluhy tak jsme už určitě na řadě :grinning: :wink:
19. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Wrtul přeji příjemnou stimulku :slight_smile:
Jinak já si holky celý víkend tělala OVu test a asi jsem ovulku prošvihla :wink:
Musela přijít dřív. Testy slábly.
:unamused:
Ale nebojte, bo nenechávám nic náhodě tak s manžou sexujeme stejně každý den. :grinning: Takže třeba jsme to tak úplně nezazdili :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku ty toho svýho manžu utaháš :grinning: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hezký den

wrtul to je úžasný, že to šlo jako po másle. Já myslím, že když se člověk pozitivně naladí a řekne si, že to půjde dobře, tak to pak jde dobře! Co myslíš? Hlavně nepanikař a neboj se ničeho. Všechno dobře dopadne. Buď hlavně pozitivní a neříkej si žádný "co kdyby" prostě se to povede a basta, jo? Pochybnosti máme všechny, ale nesmíme se jima nechat převálcovat! :wink:

kapr, tak to jsi ji nemohla prošvihnout, když to takhle jistíte! :slight_smile: Měli jste hezkej víkend?

já byla dneska ráno znovu na krvi u své gyndařky, chce si ověřit, že hcg stoupá. v CAR mi v pátek řekli, že už mi krev brát nebudou...tak nevím, asi to každý dr dělá jinak. Ale upřímně, mě je tak zle, že vím, že tam bobek je...
19. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evak to je super že bobísek se hlásí.. člověk se pak cítí jistější že je všechno ok :wink: :sunglasses: holky já se snad na to blinkání těším :grinning: :grinning: :astonished:
A jinak já se bojííííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ale věřím!!!!
19. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek