• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahojte IVFačky nemáte niekto zvyšný gonal ? súrne potrebujem.
20. říj 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Emanulienko já opradu nemám a nevím jeslti s tím tu vůbec někdo stimuloval.. takže asi ne promiň :pensive:
20. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak myslíš wrtul, že bychom to měly nechat roztažené??? :wink: no jo, vždyť ti pořád říkám, že do Vánoc máme jenom jednu kolonku! :slight_smile:

taky se šetři, ať nic nechytíš, ať můžeš v neděli rozjet "píchačku" :grinning:
20. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, ty sloníci jsou krásný:slight_smile:
20. říj 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky Evíku mě se taky moooc líbí..
celkově ten nákup v tom obchodu byl super!:slight_smile:
píchačku nee tu až od 1.11 začínám nejdřív práškama ale neboj budu se snažit šetřit se :wink:
20. říj 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul no vidíš jaká jsi šikulka :slight_smile:))) a Evík taky
20. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, ty zalez do postele, udělej si čajík s medíkem a odpočívej, ono na začátku těhu není dobrý prodělat nějaké nachlazení :unamused: , tak držím palečky ať to brzy překonáš :wink: a je vám líp
20. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holkii, tak vidím, že jste si s tím poradily :wink:
jste prostě šikulinky šikovné :wink:
A super název, Wrtul. Jen jsem na to koukala jak puk dnes po ránu, ale už jsem se zorientovala :dizzy_face:
20. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku já sem člověk akce rozhodnu se a udělám to dlouhý přemýšlení a rozhodnutí na mě nejsou :wink:
tak jsem ráda že jsi nás našla :wink:
20. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky, jak se vám pro holčičku líbí jméno MIA? Mě totiž včera jedna kámoška řekla, že prý jí to zní jako nějaký přípravek na nádobí :confused: :rolling_eyes: :confounded:
20. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeji všem krásný den :wink:
milu MIA je zvláštní jméno, ale pěkné, ovšem my zůstaneme u klasiky, navíc manža už jméno má a jiné nedá :grinning: , takže moc možností nemám :grinning: a přípravek na nádobí opravdu takový nezmán :angry:
20. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško jeslti se vám líbí tak ho dejte a vůbec to neřešte vždycky se najde někdo komu se líbit nebude :wink:
já bych ho třeba taky nedala ale to je věc vkusu..
mě se třeba líbí teď docela i Emma..
ale pro holčičku máme vybráno Leontýnka a to se taky každýmu zdaleka nemusí líbit :wink:
20. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s wrtulkou, dejte jméno takové, které se líbí vám. Je tolik jmen a nenajdou se lidé aby se jim jméno líbilo všem. Jinak jméno Leontýnka je pěkné i Ema, my máme jasně danou Karolínku asi i když to bude kluk :grinning: Jen mě dost štve, že teď je to samá Karolínka, když jsme chtěla jméno Jakub tak ho taky dával každý.
20. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindři mě se taky moc líbí Karolínka ale my nechceme dávat jména s R už ho máme v příjmění a nedejbože že by mrně pak ráčkovalo :grinning: :wink:
jinak pro chlapečka máme vybráno Mikulášek nebo Mikolášek.. obojí se dá zapsat :wink:
ale kdyby byly dvojčátka tak druhý jméno pro holčičku ani chlapečka nemáme to by byl maxim boj :grinning: protože třeba Veronika, Karolína všechno s r...nebo Marian (to se zase líbí mě)
20. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako mě se líbí, je mi jasné, že se dost lidem líbit nebude, neb je takové zvláštní, ale včera mě tak kámoška docela dostala s tím srovnáním. Tušila jsem, že prskat budou naši, ty jsou v tomhle takový "konzervy" měli i řeči na to, když jsem se vdávala a nechala si příjmení po manžovi v mužském tvaru, to už tak nějak překousli a ještě tohle, ale je fakt, že je to naše rozhodnutí.

Wrtul Emu budou mít naši známý, kámoška bude rodit v únoru, takže ta ta nějak padla, stejně tak jako ty jména co má skoro každej jako Terezka, Natálka, neb nechci, aby pak, přišlo dítě např. do školky a bylo tam 10 Natálek a 20 Terezek, to jako ne.

Jindři, Karolínku má brácha a Jakuba zas druhej brácha :slight_smile:

Wrtul, je fakt, že pro ty dvojčátka je to tak nějak boj, na klukách jsme se tak nějak shodly, s těma buchtama je to nějak horší, nějak nemůžeme vybrat to nej jméno, u kterého bychom si hnedky řekly, j"o to je ono " :-/
20. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško přesně to chápu taky nechci aby dítko přišlo do školy a bylo tam 10 dětí stejného jména..
třeba my měli ve třídě 7 Tomášů :grinning:
S rodičema je to těžký to chápu i naši jsou konzervy v tomhle :grinning: ale tak musí být rádi že vnouče už vůbec bude natož ještě jméno řešit :grinning: :grinning: :wink:
Miluš no já bych si pod jménem Mia představila ne češku třeba číňanku nebo tak.. (neber to ve zlém jen a pouze můj pocit) Ale vy máte myslím takový i příjmení že by se to k tomu zase hodilo.. tak proč ne..
my máme ryze český příjmení a k tomu by to bylo jak pěst na oko..a myslím že i o tom se musí uvažovat i když holka se ti pak může vdát za nějakýho "Skočdolesa" a máš po jméně :grinning: :wink:
20. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, no právě, my to musíme řešit i aby to tak nějak pasovalo k příjmení, hele japonku beru, lepší než saponát :grinning:
20. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme taky v příjmení R, ale neřeším to. Manža je Jiří já Jindřiška Sýkorovi, tak horší to přiráčkování ani být nemůže :grinning: Manža chtěl dát i mé jméno a to jsem mu zatrhla, chudák holka :grinning: . No i když já jsem jediné jméno v celém našem městě :grinning:
20. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uff už jsem se bála že si se urazila :wink: ne tak saponát mi to nepřipomíná..
prostě bych si když by mi řekl někdo že se jmenuje Mia představila holčinu s černýma vlasama a mandlovýma očkama :wink:
hele ale tak počkej až vám řeknou co to bude a budeš mít hned výběr lehčí ..budeš vybírat buď jen jendo holčičí a jedno klučičí nebo jen dvě holčičí a nebo jen dvě klučičí.. ale ne všechno :wink:
20. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy máte teda starosti. Víte jak se jmenuju příjmením já?
P R Z E C Z K O V Á
no takže asi tak.... :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku já mám teda hezký česká jméno.. příjmení...ale jen kdo chce do IP
no a k tomu tvýmu jménu se aspoň hodí všechno :grinning:
20. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, to jsem si říkala taky, ale prý do porodopisu stejně musíš pak vypsat všechno :frowning2:

Kapř, to bych řekla, že to ještě není nejhoší, a to máš manžela poláka nebo má jen polský předky?

Hele to mi připomíná, že když jsem čekala v genetu na sál, při odběru vajíček, tak předtím měl být ještě pohovor s anestezioložkou a když přišla na pokoj, tak mi říká, že přemýšlela v jakém jazyce nás má oslovit jestli česky nebo německy :grinning:, máme totiž německý příjmený
20. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milu no jo vlastně.. :wink: (s tím příjmením)
no u nás se nikdo nesplete jsme češi jak poleno :grinning: teda manža původně z Moravy :wink:
20. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrul já chci tvoje příjmení do IP :slight_smile:

kapr a jak se to čte? česky?

holky, já vás chápu, s těma jménama je to blbý. Milu ale mě se Mia líbí a nepřijde mi na tom nic blbýho. Jak píše wrtul a jindra, ta jména se nebudou líbit všem a navíc, každý z nás zná nějakou "blbou" Kláru nebo Jardu..a teď se nechci dotknout Klár ani Jardů :wink: Jen tím chci říct, že každý z nás chodil do třídy s někým jehož jméno by pak svému dítěti nedal, i kdyby bylo sebehezčí :grinning:

My máme stejný problém s Honzíkem. Je jich tolik, že jsme od toho upustili. A přitom je to jediné mužské jméno na kterém se shodneme.Naše příjmení totiž začíná na "Š" a tím pádem nemůžeme mít Tomáše, Lukáše a další hezká jména, která končí na š... :dizzy_face:
20. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi máš IP :wink:
Jo a Karolína je krásný jméno ale má ji jedna holka co ji s manžou oba nemusíme tak i kdyby tam nebylo r tak bysme do toho jména asi nešli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně wrtul, člověk je pak při výběru svázán ostatními okolnostmi :grinning:
20. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, mě se vždycky líbila Kristýnka, ale pak začala švára chodit s jednou Kristínou a od tý doby to jmémo nemusím :frowning2:
20. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky, zajímavý článek http://www.novinky.cz/zena/deti/181998-pritomnost-muzu-u-porodu-pry-zvysuje-riziko-nezajmu-o-sex.html o otcích u porodu, ale já tam manžu chci, nechci tam být sama :frowning2: :grinning:
20. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje příjmení se čte přečková :slight_smile: je to polské jméno, manžel pochází z Ostravy, jeho tatínek z Třince :slight_smile:
My zase nemůžeme mít jakub, protože bp se blbě vyslovuje.
Máme vybraná jména Karel a Veronika :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ten článek hazím bobana, záleží pouze na chlapovi jak se rozhodne a myslím si, že pokud je ten chlap normální a svou ženu miluje, nemůže se mu zošklivit. Je jasný, že pokud chlap kolabuje při pohledu na krev nebo jen z pocitu nemocnice, nemá cenu ho přemlouvat. Myslím si, že je to individuální a navíc chlap, který byl u porodu si své ženy váží, vím to od dost párů které mám kolem sebe. Chlapy své ženy obdivují a možná i víc milují. Navíc to dítě chtěli oba a oba by ho měli přivést na svět. Navíc doktoři při komplikacích tatínky odvedou pryč.
20. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek