Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
emulienka99
20. říj 2009
ahojte IVFačky nemáte niekto zvyšný gonal ? súrne potrebujem.
wrtulkaautor
20. říj 2009
Emanulienko já opradu nemám a nevím jeslti s tím tu vůbec někdo stimuloval.. takže asi ne promiň |-|
evak99
20. říj 2009
tak myslíš wrtul, že bychom to měly nechat roztažené??? 😉 no jo, vždyť ti pořád říkám, že do Vánoc máme jenom jednu kolonku! 🙂

taky se šetři, ať nic nechytíš, ať můžeš v neděli rozjet "píchačku" 😃
evak99
20. říj 2009
wrtul, ty sloníci jsou krásný🙂
wrtulkaautor
20. říj 2009
Díky Evíku mě se taky moooc líbí..
celkově ten nákup v tom obchodu byl super!🙂
píchačku nee tu až od 1.11 začínám nejdřív práškama ale neboj budu se snažit šetřit se 😉
miluse
20. říj 2009
wrtul no vidíš jaká jsi šikulka 🙂))) a Evík taky
miluse
20. říj 2009
Evíku, ty zalez do postele, udělej si čajík s medíkem a odpočívej, ono na začátku těhu není dobrý prodělat nějaké nachlazení :-| , tak držím palečky ať to brzy překonáš 😉 a je vám líp
kapr
20. říj 2009
Ahojek holkii, tak vidím, že jste si s tím poradily 😉
jste prostě šikulinky šikovné 😉
A super název, Wrtul. Jen jsem na to koukala jak puk dnes po ránu, ale už jsem se zorientovala x-)
wrtulkaautor
20. říj 2009
Kapříku já sem člověk akce rozhodnu se a udělám to dlouhý přemýšlení a rozhodnutí na mě nejsou 😉
tak jsem ráda že jsi nás našla 😉
miluse
20. říj 2009
Hele holky, jak se vám pro holčičku líbí jméno MIA? Mě totiž včera jedna kámoška řekla, že prý jí to zní jako nějaký přípravek na nádobí =-) 8-( :-S
jindriska
20. říj 2009
ahoj holky, přeji všem krásný den 😉
milu MIA je zvláštní jméno, ale pěkné, ovšem my zůstaneme u klasiky, navíc manža už jméno má a jiné nedá 😃 , takže moc možností nemám 😃 a přípravek na nádobí opravdu takový nezmán ]-(
wrtulkaautor
20. říj 2009
Miluško jeslti se vám líbí tak ho dejte a vůbec to neřešte vždycky se najde někdo komu se líbit nebude 😉
já bych ho třeba taky nedala ale to je věc vkusu..
mě se třeba líbí teď docela i Emma..
ale pro holčičku máme vybráno Leontýnka a to se taky každýmu zdaleka nemusí líbit 😉
jindriska
20. říj 2009
souhlasím s wrtulkou, dejte jméno takové, které se líbí vám. Je tolik jmen a nenajdou se lidé aby se jim jméno líbilo všem. Jinak jméno Leontýnka je pěkné i Ema, my máme jasně danou Karolínku asi i když to bude kluk 😃 Jen mě dost štve, že teď je to samá Karolínka, když jsme chtěla jméno Jakub tak ho taky dával každý.
wrtulkaautor
20. říj 2009
Jindři mě se taky moc líbí Karolínka ale my nechceme dávat jména s R už ho máme v příjmění a nedejbože že by mrně pak ráčkovalo 😃 😉
jinak pro chlapečka máme vybráno Mikulášek nebo Mikolášek.. obojí se dá zapsat 😉
ale kdyby byly dvojčátka tak druhý jméno pro holčičku ani chlapečka nemáme to by byl maxim boj 😃 protože třeba Veronika, Karolína všechno s r...nebo Marian (to se zase líbí mě)
miluse
20. říj 2009
Jako mě se líbí, je mi jasné, že se dost lidem líbit nebude, neb je takové zvláštní, ale včera mě tak kámoška docela dostala s tím srovnáním. Tušila jsem, že prskat budou naši, ty jsou v tomhle takový "konzervy" měli i řeči na to, když jsem se vdávala a nechala si příjmení po manžovi v mužském tvaru, to už tak nějak překousli a ještě tohle, ale je fakt, že je to naše rozhodnutí.

Wrtul Emu budou mít naši známý, kámoška bude rodit v únoru, takže ta ta nějak padla, stejně tak jako ty jména co má skoro každej jako Terezka, Natálka, neb nechci, aby pak, přišlo dítě např. do školky a bylo tam 10 Natálek a 20 Terezek, to jako ne.

Jindři, Karolínku má brácha a Jakuba zas druhej brácha 🙂

Wrtul, je fakt, že pro ty dvojčátka je to tak nějak boj, na klukách jsme se tak nějak shodly, s těma buchtama je to nějak horší, nějak nemůžeme vybrat to nej jméno, u kterého bychom si hnedky řekly, j"o to je ono " 😕
wrtulkaautor
20. říj 2009
Miluško přesně to chápu taky nechci aby dítko přišlo do školy a bylo tam 10 dětí stejného jména..
třeba my měli ve třídě 7 Tomášů 😃
S rodičema je to těžký to chápu i naši jsou konzervy v tomhle 😃 ale tak musí být rádi že vnouče už vůbec bude natož ještě jméno řešit 😃 😃 😉
Miluš no já bych si pod jménem Mia představila ne češku třeba číňanku nebo tak.. (neber to ve zlém jen a pouze můj pocit) Ale vy máte myslím takový i příjmení že by se to k tomu zase hodilo.. tak proč ne..
my máme ryze český příjmení a k tomu by to bylo jak pěst na oko..a myslím že i o tom se musí uvažovat i když holka se ti pak může vdát za nějakýho "Skočdolesa" a máš po jméně 😃 😉
miluse
20. říj 2009
Wrtul, no právě, my to musíme řešit i aby to tak nějak pasovalo k příjmení, hele japonku beru, lepší než saponát 😃
jindriska
20. říj 2009
No my máme taky v příjmení R, ale neřeším to. Manža je Jiří já Jindřiška Sýkorovi, tak horší to přiráčkování ani být nemůže 😃 Manža chtěl dát i mé jméno a to jsem mu zatrhla, chudák holka 😃 . No i když já jsem jediné jméno v celém našem městě 😃
wrtulkaautor
20. říj 2009
uff už jsem se bála že si se urazila 😉 ne tak saponát mi to nepřipomíná..
prostě bych si když by mi řekl někdo že se jmenuje Mia představila holčinu s černýma vlasama a mandlovýma očkama 😉
hele ale tak počkej až vám řeknou co to bude a budeš mít hned výběr lehčí ..budeš vybírat buď jen jendo holčičí a jedno klučičí nebo jen dvě holčičí a nebo jen dvě klučičí.. ale ne všechno 😉
kapr
20. říj 2009
holky vy máte teda starosti. Víte jak se jmenuju příjmením já?
P R Z E C Z K O V Á
no takže asi tak.... 🙂
wrtulkaautor
20. říj 2009
Kapříku já mám teda hezký česká jméno.. příjmení...ale jen kdo chce do IP
no a k tomu tvýmu jménu se aspoň hodí všechno 😃
miluse
20. říj 2009
Wrtul, to jsem si říkala taky, ale prý do porodopisu stejně musíš pak vypsat všechno 😞

Kapř, to bych řekla, že to ještě není nejhoší, a to máš manžela poláka nebo má jen polský předky?

Hele to mi připomíná, že když jsem čekala v genetu na sál, při odběru vajíček, tak předtím měl být ještě pohovor s anestezioložkou a když přišla na pokoj, tak mi říká, že přemýšlela v jakém jazyce nás má oslovit jestli česky nebo německy 😃, máme totiž německý příjmený
wrtulkaautor
20. říj 2009
Milu no jo vlastně.. 😉 (s tím příjmením)
no u nás se nikdo nesplete jsme češi jak poleno 😃 teda manža původně z Moravy 😉
evak99
20. říj 2009
wrul já chci tvoje příjmení do IP 🙂

kapr a jak se to čte? česky?

holky, já vás chápu, s těma jménama je to blbý. Milu ale mě se Mia líbí a nepřijde mi na tom nic blbýho. Jak píše wrtul a jindra, ta jména se nebudou líbit všem a navíc, každý z nás zná nějakou "blbou" Kláru nebo Jardu..a teď se nechci dotknout Klár ani Jardů 😉 Jen tím chci říct, že každý z nás chodil do třídy s někým jehož jméno by pak svému dítěti nedal, i kdyby bylo sebehezčí 😃

My máme stejný problém s Honzíkem. Je jich tolik, že jsme od toho upustili. A přitom je to jediné mužské jméno na kterém se shodneme.Naše příjmení totiž začíná na "Š" a tím pádem nemůžeme mít Tomáše, Lukáše a další hezká jména, která končí na š... x-)
wrtulkaautor
20. říj 2009
Evi máš IP 😉
Jo a Karolína je krásný jméno ale má ji jedna holka co ji s manžou oba nemusíme tak i kdyby tam nebylo r tak bysme do toho jména asi nešli :-p 😃
evak99
20. říj 2009
no přesně wrtul, člověk je pak při výběru svázán ostatními okolnostmi 😃
miluse
20. říj 2009
JJ, mě se vždycky líbila Kristýnka, ale pak začala švára chodit s jednou Kristínou a od tý doby to jmémo nemusím 😞
miluse
20. říj 2009
Hele holky, zajímavý článek http://www.novinky.cz/zena/deti/181998-pritomno... o otcích u porodu, ale já tam manžu chci, nechci tam být sama 😞 😃
kapr
20. říj 2009
Moje příjmení se čte přečková 🙂 je to polské jméno, manžel pochází z Ostravy, jeho tatínek z Třince 🙂
My zase nemůžeme mít jakub, protože bp se blbě vyslovuje.
Máme vybraná jména Karel a Veronika 🙂
jindriska
20. říj 2009
na ten článek hazím bobana, záleží pouze na chlapovi jak se rozhodne a myslím si, že pokud je ten chlap normální a svou ženu miluje, nemůže se mu zošklivit. Je jasný, že pokud chlap kolabuje při pohledu na krev nebo jen z pocitu nemocnice, nemá cenu ho přemlouvat. Myslím si, že je to individuální a navíc chlap, který byl u porodu si své ženy váží, vím to od dost párů které mám kolem sebe. Chlapy své ženy obdivují a možná i víc milují. Navíc to dítě chtěli oba a oba by ho měli přivést na svět. Navíc doktoři při komplikacích tatínky odvedou pryč.

Začni psát odpověď...

Odešli