• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Kapřišku nevím...
Vánoce jsou tady? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to taky ne :slight_smile: já chci slyšet, že se těšíš na večer do postele až budeš zvát miminko na návštěvu :slight_smile:
...a taky že je ti dobře u srdíčka a moc se na všechno těšíš. :wink:
21. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale néé holky máte pravdu musím optimisticky zkrátka MUSÍM
21. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapřík je naše dobíječka energie :slight_smile:))))
21. říj 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kapříku ty mě chceš fakt rozbrečet :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevím jeslti se těším do postýlky ale rozhodně večer mímo na návštěvu pozvat zkusím ju :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, domluveno. :wink:
...se těším, co zítra povíš :slight_smile:
A nezapomeň na to, že už nemáš čas něco zkoušet, ale že musíš být pozitivní pořád, protože všechno potřebuje svůj čas. I ty spermouše i vajucha :dizzy_face: už teď tam musí být pozitivní základ, aby z toho bylo to správné mímo s tou správnou dušičkou.:dizzy_face:
A ještě nezapomeň posilovat své přání, žádné budu a chci, ale jsem!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Chrobi a ty ses zase kde courala prosím tě? :grinning:
21. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
na netu :slight_smile:) hledala jsem protilátky proti spermiím :slight_smile:) co nám vyšly :angry:
21. říj 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a našlas? :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, dyť jsem říkala, že Kapřík ti zvedne náladu :grinning:

Zuzko, já tam volala a sestra říkala, že to tam dá do poznámky a domluvíme se pak až na místě, prý se u toho stejně musí podepsat nějaké reverzi či co, takže když to nepodepíšeme a nebudeme souhlasit tak nám ji neudělaj
21. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo našla :slight_smile:) ve výsledcích a zase tak bych se tomu nesmála....
21. říj 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, kolem nás snad všichni kroutili hlavama, nad tím, že chceme dát Rudíka a někteří si do teď myslí, že je to sranda,ale naši už si zvykly a okolí taky a tím, že se to jméno už tak často nedává, tak mě každý mé bříško oslovuje rudíkem...je to fajn... prostě si zvyknou a je jedno, jestli se to okolí líbí, když jsem psovi dala jméno Arnošt, taky koukali a nikdo už by mu teď jinak než Arny , Arnoštku neřekl... je to o zvyku a jaká osobnost z dítěte vyroste....
21. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Promiň, nechtěla jsem se tě dotknout, pobavilo mě jak jsi to napsala. Omlouvám se. :zipper_mouth:
..a co jsi tedy vyčetla?
Rudo, to myslíš jako jméno Rudolf?
21. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: Kapr neboj já vím jak to myslíš :wink: :wink: :wink: no co že to může být přičina nezdaru jak jinak, že?
21. říj 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku máš pravdu..
jde o to že já se bojím být tak 100% pozitivní i když moooc chci jde o to že se bojím aby se nám nestalo to co minule.. víš.. to jsem byla pozitivní a už si vysnila bříško, miminka a všechno a pa puffff
ale prostě máš pravdu budu tvořit správný vajucha na hodnýa dobrý dušičky :dizzy_face: :dizzy_face:

Rudíku s těma jménama a pejskem mi to přípomělo.. náš pejsek se jmenuje Lajka :slight_smile: a na cvičák chodí jeden co se jemenuje Gagarin :grinning: tak jsem se rozhodli že až si pořídíme pejska tak se bude jmenovat Apollo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
21. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak výsledky z genetiky ještě nedošli, tak jsem volala přímo doktorovi, asi teprve po 10té mě přepojili a pan doktor genetik říkal, že mu to dnes teprve došlo na stůl a mě to dojde poštou koncem týdne, že vada se může projevit až ve 30týdnu, třeba odstátou pánvičkou(ledviny), nebo, že se za vadu považují i odtáté uši, ale co se týká syndromů chromozomů, těch špatných tak, že je vše V POŘÁDKUUUUUUUU!!!!!! A jsou to dva KLLLLUUUUUUCCCCIIIIIII. HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Takže asi Petr a Tomáš.... Holky, já brečím, jak malá holka, jen abych to donosila.
21. říj 2009 ve 13:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, ale ten strach tě neubrání před ničím špatným, naopak, ještě Ti přihorší, takže se drž rady kapříka! :slight_smile:

chrobí a co teda dál? už máte domluvenou nějakou konzultaci nebo jdete do alternativy?

a kapr co vy a alternativní léčba? jdete do toho, nebo ještě chvilku počkáte :wink:

rudi, jak Ti je? :wink:
21. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi a jak to dopadlo s tím Podolím?
Wrtul, chápu že se bojíš. Ale na druhou stranu si uvědom, že to že ses zklamala jednou neznamená, že se musíš zklamat podruhé.
Ano, je samozřejmě dobré a zdravé si připustit, že ne vše musí dopadnout podle našich přání, ale je třeba u toho taky myslet na to, že všechno má svůj smysl. I to, že se někdy dějou věci, které nám nejsou moc příjemné. :dizzy_face:
Takže zkus na tom vidět to pozitivní :wink: :slight_smile:
Tak a je to jasné a už se těším na zítřek :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo zuzi, velká gratulace! hele, tak to už aby sis koupila míč a píšťalku, za chvíli máš doma celý fotbalový mužstvo! :grinning:
21. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko hurááá tak bud ale na sebe opatrná :slight_smile:

evi jdeme na imunologii v prosinci a na konzultaci do centra....

kapr půjdeme v brně vypadá to že dělají to stejné ale jdeme tam přímo bez caru
21. říj 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
super chrobi, mam z tebe radost, ze jsi to takto rozjela a objednala jsi vás! je to důležitý, člověk má pocit, že se to hýbe kupředu! :grinning:
21. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak jojo to já potřebuju nějaký motor :slight_smile:))) nesnáším zamrznutí na fleku :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, to je super :slight_smile:)))), tak teďky hezky odpovíčej ať jsou kluci pak jako buci :slight_smile:, tedy tak statný, aby si to někdo nevykládal jinak :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi velká gratulace :slight_smile:
Evi s tou akupunkturou chci počkat až po Vánocích. Chci dát svému přání šanci :wink: tak abych zase nebyla moc přeléčená :grinning: víš jak, všeho moc škodí.
Chrobi, tak to je bezva. Tak ať ti prozkoumají vše !!! :wink:
21. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas kapr:slight_smile:

chrobí, vím, o čem mluvíš, mě nejvíc deptalo, když se nic nedělo...
21. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzíku moooc obrovská gratulka! Kluci šikovní to jsou!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, koukám, že v práci mi to PC tak blblo, že mi neodeslalo ani poslední příspěvek a já už ani nevím co jsem sem psala :-/
21. říj 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
....no a pak to tu vypadá že je tu mrtvo :slight_smile:
21. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, njn... ikdyž je fakt, že kůň poslední dobou zase blbne.

Tak jsem si na netu vyhlídla kočár, co by se nám líbil a libovala jsem si, že ho mají i v jedné prodejně v Ústí, tak tam píšu jak mají otevřeno a pán mi odpověděl, že jsou teprve nová firma, že začínají a nemají pravidelnou otevírací dobu, ale když mu dáme vědět, tak že se pokusí tam být, tak jsem mu tedy napsala, že máme naplánovou za 14 dní cestu do Ústí (jedeme na 3D), ale je to bohužel sobota s tím, že bych se na ten kočárek chtěla podívat. A pán mi na to odpověděl, že v sobotu mají zavřeno a že stejně tenhle kočárek na prodejně nemají a pro dvojčátka vůbec :frowning2:, no takže zase nic :angry: :rolling_eyes: :fearful: Já ho snad na živo neuvidím :unamused: Tak asi ještě zkusíme Teplice, tam by ho také v jedné prodejně měli mít.
21. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku jasnan myslíme Rudolf Nedvídek :slight_smile:
wrtul, snaž se fakt nemyslet jen negativně, je to těžké, mám pořád strach i když jsem těhu, by ještě větší, že to neklapne...prostě se zkusit od toho odprostit,ale vím, že realizace je mooc těžká, všechny tady ti /a nejen tobě/ držíme palce
chrobi super, že ses do toho dala..
Zuzko, tak to je skvělé, to teda budeš jako princezna kolem samé chlapy...hlavně, že jste v pořádku a zdraví!!!!!tak se opatruj...
Evi, je mi fajn, bolí mě tříslo a kyčel,ale to k tomu patří, jsem utahaná,ale někdy je to lepší... včera jsme byli na 3D, nevím jestli jsem to už nepsala a rudla měl před obličejem obě ruce..tak to nevyšlo,ale mával, tak bzl tatík náležitě hrdy, jednu fotku máme,ale jen proto, že vyretušovala ručičku...
21. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek