• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Ahojte holčiny, dlouho jsem tu nebyla, tak jsem vás všechny přišla pozdravit :sunglasses:
u mě žádná změna
wrtul, držím palečky aby bylo stimulkování hooodně plodné :slight_smile:
jindřišce taktéž
a také katchí, aby jste měli moooc silných a zdravých vajíček
a těhulinkám, aby měly krásná zdravá miminka :wink:
já vás jen tak čtu, když se u mě nic nemění, ale když bude změna, hned dám vědět
tak se mějte krásně a zatím papapapa :wink:
21. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky punááááá
21. říj 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný večer holky,jdu vás jen narychlo pozdravit,dneska mám blbou náladu.
Měla jsem pohovor se šéfem,prý mám nějaký problém a tak to řešil,samozřejmě se nezapomněl zeptat,jak to jako se mnou vypadá s tím těhotenstvím a snažením.
Nevím proč,ale stěžovala jsem si,že si kolegové nedělají svoji prácia nefunguje to a nakonec si připadám jak idiot a nicka já. No jestli to nedopadne,tak nevím,co tam budu těch dalších x měsíců dělat. Budu muset asi choditdo práce tak,že si udělám svoje a půjdu domů. Ale víte,jak to je.
21. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Je tu někde kapřík,ta je tady opora všech a optimista.
Proč já musím být takový nervák a ze všeho se tak stresovat.
21. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
lucifirku: klídek, to bude fajn, oni chlapi jsou praštění, vše se v dobré obrátí, budeme na Tebe myslet :wink:
21. říj 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmi děkuju. Já jsem takový blbec nervák. Něco mě štve chci to řešit,naštěstí to nebyl názor jen můj,ale více lidí z firmy. Ale... nikdo se neozve. No te%ď už jsem trošku uklidněná. Svoji práci si dělám. A práci si jinou kdyžtak najdu. Možná by to bylo nejlepší. Chtěla bych mít povahu jako manžel. Ten si na plnou hubu řekne,co si myslí a tím to je pro nějvyřízený a nepřemýšlí nad tím a neřeší to. Narozdíl ode mě,já na to pořád musím myslet.
Ale teď pro mě musí být nejdůležitější mimčo a je. At to stojí,co to stojí,holt budeme muset něco oželet.
Holky já si te%d ani nedokážu představit,jaká práce by mě uspokojovala. Pro mě je te%d už delší dobu jediné naplněním života miminko a rodina.
21. říj 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
lucíku neboj, to se nějak vstřebá a nebo určo otěhotníš, dnes je to jen prostě horké a máš ten dnešek mooc v hlavně...uviodíš, vše se uklidní...a chápu tě, já jsem asi stejná povaha, nerada se hádám, vlastně to nedělám a raději trpím než abych si stěžovala,ale když už to nevydržím a něco ze mě vypadne, druhá strana to za 5minut neví a já se tím užírám měsíc... uvidíš, že miminko klpane a bude klid....
21. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to mi Rudy mluvíš ze srdce. Já to mám stejně. KDybych měla jinou povahu,byla bych na tom lépe. Jedním uchem tam,druhým ven.
Mimčo bude,věřím tomu,od pátku si beru neschopenku a nechám si ji v Caru. Na práci dlabu,půjdu si tam akorát udělat uzávěrku a možná jednou za týden papíry. Ale ta firma na mě nestojí. Sice práci za mě nikdo neudělá,ale co.... Máme na to právo všichni. A kdybych byla v nemocnici a do práce nemohla,tak to taky budou muset nějak udělat,ne?
21. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem ráda,že vás tu mám. S kým bych to probírala,to fakt nevím. Manžel na to není zvědaví. O práci mi poradí,on se s tím moc nemaže a už dvakrát mě donutil,at se ozvu. ALe na to moje drbání,není zvědavej.
Vy tu vždycky poradíte a podržíte v těžkých chvílích.
21. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
A budu si vpráci říkat,vždycky když mě něco vytočí,kašli na to,kašli na to ,kašli na to. :grinning: Třeba už tam dlouho nebudeš.
21. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucí, správný přístup, ono to chce občas si od tý práce odpočinout, vypnout a "kašlat na ní"

Hele a tohle si přesně říkám taky. Zrovinka dneska jsem říkala kolegyni co jí zaučuju, neb u ní v kanceláři snad měla její vedoucí nějaké kecy, že ke mě chodí nějak často, no často tak 2x 3x týdně na dopoledne, že jestli se naštvu, tak ať se nediví a zůstanu doma a ona už se u nich v kanclu ukáže max. tak, když bude potřebovat na kopírku :grinning:
21. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu no práci potřebujeme. Ale není to všechno. Mě kolegyně svýma dotazama,který jsou pořád stejný za celé tři roky uvádí k šílenství. Ale holt když na ní vedoucí drží,si já můžu říkat co chci. Ale potěšilo mě,že si to myslí více lidí na firmě a nejsem sama. No nikdo to nemáme lehké,každý máme nějaký problémy.
Milu už abych na tom byla jako vy tt.
Dneska už se fakt těším na manžela,mám o něj vždycky strašnej strach,když takhle jezdí.
21. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu koukám,že úlovky se hromadí. A výbavička se plní. Bříško se hezky kulatí. :grinning:
21. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtulko ahoj,na utz jedu v pátek. A těším se,nechám si už napsat tu neschopenku,protože tu práci bez stresu prostě nejsem schopna docílit. Dostat se momentálně do pohody,to snad ani nejde.
Wrtulko já mám stejný strach jako ty,ta představa,že se budu muset vrátit do práce je pro mě nepředstavitelná.
já mám momentálně takové pocit,že mě žádná práce nenaplní,i když zvažuji pořád změnu zaměstnání. PRo mě je ted cíl a naplnění svého snu to miminko. A jak píšeš,doufám,že nebudeme mít smutné vánoce.
21. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky vy jste takový zlatíčka. Bez vás bych se asi zbláznila. :wink: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ranko,

Lucí od toho tu jsme :slight_smile:, zde se vždycky můžeš "vykecat", my tě rády vyslechneme a pohladíme takhle nadálku po dušičce :wink:

Na zítra na utz držím paluchy, ať to u tebe v bříšku vypadá jak má a vše probíhá jak má.
22. říj 2009 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,jste pokladi :wink:
22. říj 2009 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo luci, stres v práci, to je pruda, nepomůže asi nic jiného, než si říkat, že to je jen práce a že ti nestojí za to, aby ses rozčilovala! :wink: Ale neříkej si, že mimčo tvoji situaci vyřeší, to není dobrý! nejdřív se snaž zklidnit a nebrat tu práci tak vážně a pak uvidíš, jak se bude dařit! :wink: Luci, mluvím totiž z vlastní zkušenosti!!! :slight_smile:
22. říj 2009 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko..
Luciferku myslím že jsme na stejné notě.. :wink: I s tou prací..
jinak hlásím že včera se mi usínalo líp... i když jen o trochu ale na miminka jsem nemyslela..
22. říj 2009 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky hodila jsem do albíčka fotky toho mýho aktuálního pupku, tak mrkněte, ale je to autofoto, tak kvalitu tam nehledejte.
22. říj 2009 v 07:41  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzko, hezký bříško, ale přijde mi že ho máš o něco menší než já :grinning:, no ale každá na to máme jiné proporce, takže i jinak velký bříško.

Jo chtěla jsem se tě zeptat na tu knížku o dvojčatech, co se zhruba všechno v ní píše? Taky uvažuju, že asi nějakou koupím a budu se vzdělávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky máte obě krásný bříška!!! :wink: :dizzy_face:
22. říj 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu, já nevím, já ji totiž objednala i zaplatila a paní mi poslala peníze zpět, že ji polila kafem. Mno i to se stane, ale zkus si najet na
http://www.dvojcataolomouc.estranky.cz/
www.dvojcata.cz
tam se taky hodně dozvíš.
22. říj 2009 v 08:14  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo holky, vy máte fakt pěkný bříška:slight_smile:
22. říj 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nebojte, za chvíli je budete mít taky :slight_smile:

Zuzi, díky. :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojek holčiny:slight_smile:
Krásně se vám kulatí bříška, jen co je pravda :dizzy_face: za chvíli tu budou fotečky čerstvě narozených miminek :slight_smile:
tak a teď něco pro Lucifirka: :slight_smile:
Luci, tak jako v osobnám životě, tak i v pracovním životě funguje pozitivní přístup. A to nejen k práci kterou děláme, ale i k lidem kolem sebe.
Tady pár věciček respektive výhod pozitivního myšlení:
Místo toho, abychom se trápili starostmi, jednáme.
Místo toho, abychom zaměstnance kritizovali, chválíme je.
Místo toho, abychom viděli jen chyby druhých, vidíme jejich kladné vlastnosti.
Místo toho, abychom litovali minulých skutků, hledíme do budoucnosti.
Místo toho, abychom se cítili osamělí, vyhledáváme přátele.
Místo toho, abychom se bránili změnám, přijímáme nové nápady.

a teď důsledky negativního postoje:
Neustále si děláme starosti i s nepodstatnými věcmi.
Všechny a všechno kritizujeme.
Často se bráníme novým myšlenkám.

Rozřešení:
Jakmile si zaujmeme skutečně pozitivní postoj, přitahujeme to, čeho chceme dosáhnout.
Toužíme-li po finančním úspěchu, dosáhneme ho.
Snažíme-li se získat moc a slávu, přilákáme je k sobě.
Přejeme-li si spokojený rodinný život a úspěšné osobní vztahy, budeme je mít.
Se správným postojem víme, na co se zaměřit a jak zbytečně neplýtvat energií. Netrápíme se starostmi a nepřešlapujeme na místě.

Takže nepropadej panice. Čím více budeš myslet na to, jak to nefunguje a lidi nedělají to co mají, tím víc to tak bude vypadat.
Naopak se nad to povznes a zkus přijít za kolegy s tím, co můžeš udělat ty proto aby to fungovalo lépe.
Udělej s nimi jakousi dohodu

:wink:
22. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
..............a ještě něco, nezjišťuj po firmě, jestli si někdo myslí totéž co ty. většinou to nepřinese nic dobrého, ale může se to proti tobě kdykoli negativně obrátit. !!!! Otázka na tebe. Opravdu si myslíš a věříš tomu, že ti kolegové ti říkají pravdu?
Neodsuzuj a už vůbec se nepřikláněj k soudu jiných :wink:
Tak rychle do práce a hledej v ní naopak to, proč ji děláš a proč ji děláš dobře :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, kulatíme se kulatíme a všechny postupně budeme...jako sněhuláci :grinning:
Luci já svou práci miluji, nedovedu si představit mít jinou, nevedle k ní jednoduchá cesta,ale prostě teď bylo na řadě miminko a jsem na PN šťastná, vůbec mi nechybí ranní vstávání, starosti stres..když chci vidět kolegy zajdu tam na kafe,ale taky to není často, ještě si jich do důchodu užiju a to doufám, že tam do důchodu vydržím...tutíž chápu, jak mooooc se těšíš na PN a vypadnutí z práce, když tě to tam nenaplňuje, mě to naplňovalo a nemohla jsem se dočkat taky a nestýská se mi....vůbec...
Kapříku, ty jsi náš psycholog :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
.....já 100% :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
kapr jsi náš psycholog a souhlasím s Tebou ve všem! :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek