• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
holky dneska se teda pěkně někde schováváte :confounded:
22. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku ahojky.. já mám dneska hodně práce..
přála bych si umět být tak pozitivní jak jsi to tu psala je to krásný..
blbý je že já jsem zrovna teď ve fázi že mám pocit že každý dobrý skutek je po zásluze potrestán :pensive:
nějak přicházím o iluze..
22. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul neboj, zase bude líp, jednou jsme každá nahoře a jindy dole... já jsem právě udělala objednávku od holčiny z Karviné na věcičky a pleny... tak snad to bude v pořádku, ještě to musí manža zaplatit :grinning:
22. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rudíku :dizzy_face: :dizzy_face:
však já vím že zase bude líp.. jen občas člověk dostane od života facku odkud by nečekal..
To nakupování ti moc přeju.. doufám že taky brzo budu řešit takovýhle radostný nákupy :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul být pozitivní není přece až tak těžké. Jen se nesmíš nechat převálcovat těma ošklivýma věcma :wink:
A když na to budeš myslet, tak se ti to bude brzo dařit samo, uvidíš :wink:
BTW jak se ti včera usínalo?
22. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kapříku máš IP :wink:
22. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, já chci taky vědět, jak se ti usínalo :wink:

holky, já byla dnes u svý dr. na gyndě a ona mi napsala PN, což by nevadilo, ale já myslela, že ji mám jen teď na týden, když mi nebylo dobře, ale ona mi řekla, že chce, abych byla první tři měsíce určo doma! jsem z toho úplně rozhozená. Já totiž na PN byla poprvé po tom potratu a nepovedeným ivf...takže jednak vůbec nevím, jak to chodí a za druhý nevím, jak to budu zvládat. Jsem hrozně akční poletucha....
Vím, že má dr pravdu, že jsme se tři roky snažili a že ani teď nemáme vyhráno, ale stejně, cítím se jak lenoch, co bude odírat náš sociální systém.... :frowning2:
22. říj 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi co na to chceš říct? :slight_smile: :grinning:
víš co ti všechny odpovíme :wink:
22. říj 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím kapříku :wink: jen, že je to pro mě nezvyk! Ale já si zvyknu!!! Co jinýho mi zbyde, že jo? Spíš jen co teď říkat kamarádům? proč jsem doma, když mi viditelně nic není...poradíte? :wink:
22. říj 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku a teď jsem koukala, že jsi měla jako svatební kytku kaly? ty mám moc ráda.... :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přece nebudeš lhát :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Máš teď nějaké zdravotní důvody o kterých zatím nechceš mluvit :slight_smile:
jojo, měla jsem kaly :slight_smile: jen mě pak mrzelo, že uhnily. Ale bylo tam i pár růžiček, takže jsem si usušila lístečky a mám je v albu u fotek :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je hezký... :wink: já nemám ze svatební kytky bohužel nic.
no právě, já lhát neumím...ale tak nějak ti naši nejbližší kámoši vědí, co podstupujeme, tak asi budu říkat, že to je v souvislosti s tím:slight_smile: a vlastně nebudu lhát, že? :grinning:
22. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
...........no proto ti to říkám. :grinning: přeci nebudeš lhát :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky já běžím domů, vyvenčit toho našeho Máťu. tak pápá zítra. :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dneska byla tak utahaná, což jsem tedy ke konci pracovního týdne vždy :frowning2: , že jsem musela jít v poledne dom a doma jsem byla schopná akorát tak zalézt do postele :unamused: , nevím jestli je to jen tím mým stavem nebo i tím spacím počasím venku. Ale je to hnus fialovej, teda :sweat_smile:

My si dneska domů přivezly postýlky, ale zatím zůstanou ještě v krabici, neb zítra se bude předělávat koupelna a až ta bude hotová, tak se pak vrhneme na pokojík pro prťata.

Evíku já taky nemám ze svatební kytice nic, měla jsem tulipány a ty asi tak 3-4 den vzaly za svý :confused: , ale já jsem s tím tak nějak počítala, že se nebude dát usušit, tulipány, ale prostě miluju, takže jsem se o ně na svatbě nenechala ošidit :grinning:

Evíku a s tou PN neboj na tu "lenost" doma si zvykneš docela rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evčo naopak buď moc ráda, že máš PN, uvidíš za chvilku, já byla jen na kafi s kámošema a dvakrát se psem a jsem utahaná.... pokud budeš v těhu hodně odpočívat, bude i prcek hodně spát, taky jsem byla dost akční, dvě práce a sport k tomu a teď jsem lenora,le dělám to pro svoje dítě, ne abych podpořila sociální sféru, myslím, že jsem za poslední roky dala do systému až až a chodila i s ATB a angínou a teplotou do práce,ale teď už nejde o mě, jde o náš poklad, tak dlouho jsme čekali, je správné být teď v klidu a dát bříšku co je potřeba, navíc, když máš takovou minulost...vůbec neměj výčitky, nejsi ani lempl, ani zloděj... ulehni, vyhýbej se bacilům, užívej si, kdo ví, jestli ještě někdy budou prázdniny, jinak totiž přijde odpočinek až v důchodu a to je hooodně daleko, na řeči okolí se vy.., prostě máš důvod být doma a nechce se ti to rozebírat...hezký večer všem
22. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wrtul tak to máš naprostou pravdu. Naštěstí v tom nejsme sami. Já od dnešního odpoledne práci vypoštím a kašlu na to.
Dneska jsem se od té kolegyně na kterou jsem si stěžovala,dozvěděla,že jsem psych.labilní.,mám jí zase začít vykat a taky mi nezapomněla říct,že ta příroda ví,proč určité věci zařídila tak,jak to zařídila a mám si to prý přebrat sama.Připadalo mi to ubohé. A musela jsem se smát když jsem jí říkala nashledanou.
Kapr děkuji za radu,zkusím si z toho něco vzít.
22. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,závidím Kapříkovi jeho postoj ke světu a k životu. Ale já jsem v takové fázi,že mmi vadí,že si lidi nedělají,co mají aj eště kopou kolem sebe.
Ale dnešním odpolednem to pro mě končí,práci vypoštím. Pokud to nepůůjde jinak,najdu si jinou,ono to na škodu nebude. Ale v koutku duše doufám,že to potřeba nebude a vše se v dobré obrátí a tím rozhodně nemyslím momentálně práci. A ty facky teď přicházejí ze všech stran. :frowning2:
Evi,buĎ ráda,že můžeš být doma,však nemusíš sedět doma,budeš mít vycházky a akční můžeš být i nadále. Uživej si to,dokud můžeš,čekáte vytoužené miminko. :wink:
22. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko kočky..
Teda Luciferku ta kolegině by zasloužila facku! Jak ti může něco takového říct?!
Při tom co prožíváme má každá z nás nárok byt nervllá, naštvaná, unavená, smutná, podrážděná a nevím co ještě..
Btw o práci šéf včera večer volal a tahal ze mě kdy budu asi na neschopence a kdy to plánujeme a jeslti plánuju zůstat doma na PN když to vyjde a tak.. No tak na některé ty otázky jsem mu slušně odpověděla ale když začal mít otázky typu proč si myslím že je lepší jezdit do Brna a ne zůstat v Pardubicích tak už jsem se naprdla.. protože jemu to toho houby. Je mu navíc houby do toho co nám je a proč to děláme tak jak to děláme my víme proč a on se vůbec nemá právo na tohle ptát.. rýpat se v tom.. TAkže jsem ho slušně odkázala do určitých mezí ani se myslím neurazil. Ale i tak už me to vysvětlování nebaví :rolling_eyes: :confounded:
On si totiž myslel že budu až do porodu chodit do práce a pak se po 1/2 roce nebo tak zase hned vrátím :rolling_eyes: nějak nechápe že po tom co máme za sebou je úplně jiná situace než u holek který otěhotněj na první šup celý těhu bez problémů pracujou a pak mají hlídací babičky díky kterým se můžou hned po 3 měsícíh nebo tak vrátit do práce :pensive:
Uff omlouvám se ale potřebovala jsem si postěžovat..
Evi taky si myslím že si zkus PN užívat :wink:
23. říj 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak se mi dneska zdálo o tom že jsem těhule.. že mám obrovský bříško a v něm kopající miminko..
takže probuzení do reality nic moc :pensive:
23. říj 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo wrtul, je to pravda, nesmíme se dát!!! Nikomu do toho nic není... :slight_smile: jenže ti chlapi to někdy tak nechápou, co my ženy prožíváme, ale u tý lucčiný kolegyně je to hrozný, protože ta věděla, že bude tít do živýho!!! a to je hnusný!

luci, ta kolegyně je fakt na facku, ale ty se od toho musíš oprostit a nenechat se tím zdeptat, protože to je to, oč té tvé kolegyni jde. Až jí potkáš usměj se a pozdrav jí. A jak píše kapr, snaž se být co nejvíc pozitivní, nikdy si neříkej co se Ti NEMÁ STÁT! Vždycky si říkej, co se Ti má stát a to pozitivně. Třeba si neříkej, že to jednání na úřadě zas bude průda a že z toho máš blbý pocity...říkej si, že to všechno půjde jako po másle a uvidíš, že to tak taky bude! A to platí i na práci! Prostě na všechno! :grinning:

holky, četly jste včera mf dnes? velkej článek o neplodnosti a o tom, jaký to je pro ženu stres když nemůže otěhotnět. Výborný a navíc, 1 dr rozjíždí akci s jedním párem, který bude on-line popisovat co cítí a co všechno musí podstoupit. tuším, že tam bylo, že to bude na www.ordinace.cz snad jsem to nepopletla. Ale článek si přečtěte, možná některým lidem dojde, že by se k nám měli chovat líp! :slight_smile:
23. říj 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no wrtul, ale to je dobrý znamení! :wink: zdají se ti pozitivní sny! :grinning:
23. říj 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko žirafindy,

Lucí, jak holky psaly, ta kolegyně je fakt ubohá, ty buď ale nad věcí, přeci tě nějaká taková pipka nemůže rozházet a jak píše Evík, tak až ji potkáš tak se na ni hezky usměj a řekni jí "dobrý den", ono jí skladpne, ale je to fakt od ní hnusný, pronést takovouhle větu, určo si přitom připadala jak king, ale že je to jen projev ubohosti už jí asi nedošlo.

Wrtul, tak to máš příjemné sny, neboj brzy to bude realita :slight_smile: a s tím šéfem jsi to udělala dobře, co je mu do toho, je to jen čistě vaše věc, jestli budete kvůli tomu jezdit někam do tramtárie nebo zůstanete na domácí půdě.

Holky, já se dneska zas pro změnu probudila s šílenou bolestí v kříži :frowning2:, ale nějak to pak přešlo, dala jsem si bulan pod břicho,a si se ty záda potřebovali nějak narovnat nebo odpočinout a dobrý, ale fakt jako nic moc pocit ve 4 ráno :unamused:

Ale jsem ráda, že už je pátek. Kluci dneska předělávaj koupelnu a pokud jim to dobře půjde, tak zítra jedeme nejspíše do Hornbachu vybrat nějaký obklad, už se těším, ale už i vidím jak se tam budeme s manžou dohadovat, neb na tohle máme každej tak nějak jinej vkus :confounded:, ale ve finále se vždycky shodnem
23. říj 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi myslíš že to jsou pozitivní sny? :wink:
Miluško dávej na sebe pozor :wink:
23. říj 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně wrtul! :slight_smile: a navíc naprosto odpovídají tomu, jak ti radí kapr, aby sis přála! Takže to vypadá, že jsi na dobré cestě! :slight_smile: Protože nejenom, že jsi měla miminko v bříšku, ale bylo i zdavé, protože kopalo! :grinning: Takže jen tak dál wrtul, nepřipouštěj si černý myšlenky, jinak k sobě ty negativní věci budeš přitahovat. Mysli na to všechno hezky!

hele, já byla včera u té své dr., ona je moc milá a je to rod. kamarádka - bylo vidět, že má ze mě radost, vím, že nám to přeje, ale zároveň mi pořád říkala, ať se neradujeme, že se může stát cokoliv a že se budeme bavit až po tom 12. týdnu. (a do toho mi napařila ještě tu neschopenku). no a já přijela domu taková vyjukaná. Ale řekla jsem si, že na to peču, že jsem těhotná, dělám pro to maximum a navíc budu pozitivní, protože kdybych si připouštěla ty její negativní myšlenky, tak by mě to semlelo a to já nechci. Já chci bobkovi dát šanci.... :wink: tak jen abys věděla, že každá máme někde ve skrytu nějaký duchy, který nás strašej, jen se jim nesmíme poddat...no a v této souvislosti jsem tě chtěla pochválit, že jsi tak hezky nastartovala den pozitivním snem! :slight_smile:

milu, nás čeká rekonstrukce sprchového koutu, tak vím, o čem mluvíš...a taky se asi neshodneme! Ke kompromisu dojdeme vždy, ale někdy jsou to boje :wink:
23. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky mi včera dr dala utrogestan..pro jistotu. říkala jsem jí, že mě občas bolí břicho jako na ms. Jenže mi dala 3x denně. Není to moc?
23. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji pěkný den. Snažila jsem se vás trošku dočíst a myslím, že se bud opakovat. Luci drž se holka a na tu mrchu hoď bobana, jak říká můj manža "Na každou svini se vaří voda". Wrtul musím s tebou souhlasit, co je tvému šéfovi do toho, vždyť je to jen práce (no ale já to mám v práci pobobné :stuck_out_tongue_closed_eyes:). Milu buď na sebe opatrná a přeju příjemné vybíraní obkladů, naštěstí tohle máme už za sebou a téměř ve všem se s manžou domluvíme. Evi mooooc držím palečky a opatruj se.
No včera jsem si chovala to nejmenší miminko na světě - mám malinkatou neteř, která se narodila v osmém měsíci. Je to bobeček, ale je nádherná. No jinak mrcha si dává na čas, tak doufám, že nebudu muset znovu na předoperační, se z toho picnu.
23. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj Jindři, přeoperační testy by měly mít platnost 1 měsíc...ale držím pěsti, ať brzy přijde! :wink:
23. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
.předoperační platí 3 měsíce :wink:
23. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě na klinice řekli, že nesmí být starší 14 dní, tak nevim. Prý to chce anesteziolog :unamused:. No tak jim to hold bude muset stačit. Když tělo stávkuje co nadělám.
23. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky myslíte teda že byl můj sen pozitivní?
já v něm rodila.. teda aspoň sem z toho měla ten pocit. ale nic mě nebolelo a naopak jsem se těšila na miminko..
prostě mě bylo strašně moc líto když jsem se probudila a břicho nikde..
ráno jsme si ho dokonce kontrolovala u zdcadla :grinning: :grinning: :wink:
JIndřiško máš pravdu šéfovi je do toho všeho prd.. no on taky začal s tím že jsem si vybrala blbej měsíc.. že tenhel se mu z hlediska práce hodí úplně nejmíň..
Tak jsem mu řekla že já si nic nevybrala a kdybych si mohla vybírat tak si tohle nevyberu atd. sklaplo mu :rolling_eyes:
23. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek