• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Ahojky Evi :dizzy_face:
tak já jsem technickej typ a v tomhle mě Helios obsolutně vyhovuje - jakože jsou pro ty nejnovější technologie a i takový řekněme lehce pokusný..mám z toho dobrej pocit..
i když vím že tohle není jen o technologiích.. taky o psychice, štěstí a dalších neobjasněných vlivech.. nicméně tím že mi tam i sednul doktor tak myslím že psychika je taky ok.. a štěstí.. jo jo to si musích pořádně chytit sama a nepustit :wink: :grinning: :sunglasses:
Evíku takže mímo tahá za pupeční šňůru.. "mámo pošli mi sem něco dobrýho " :wink: :grinning:
27. říj 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko určitě tomu věř,udělali pro vás,co mohli a to málokde jsou ochotni. :wink: To si to musím na stránkách přečíst.
Evi trpíš hlady? Jak to?
27. říj 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu ten míč je opravdu dobrá věc,já ho mám v obýváku pořád,akorát na něm co nesedím :grinning: Jen se protahuju.
27. říj 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku já vím že pro nás udělali a dělají co umějí..však díky tomu jim taky věřím..
včera jsem se bavila s manžou o tom nativu tak se mu to líbilo takže před 3IVF bysme zkusili ten nativ :dizzy_face:
ale já věřím že to nebude potřeba :wink:
Miluško takový míč mám taky doma moc mi pomáhá na záda.. bolí mě už teď bez bříška :pensive:
27. říj 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko děvčátka,

tak Rudí: jak je dnes? Doufám, že už líp......S tím homeopatikem jsem také na vážkách. Mně moc baví takov ty věci ohledně tajemna, bylinek, altern. léčby, také jsem byla u homeopata ohledně neplodnosti, navalil mně léku za 1500,- Kč a řekl, že budu do 3. měsíců těhule a prd...v nemocnici zjistili enošku, takže žádná příroda nepomohla :angry: ...Ale jinak se k takovým věcem stavím velmi kladně :wink:

Wrtul: no supeer, mističky jsou a barvičky? Na co jsou potřeba? Jsem blb, nechápu :slight_smile:

Jinak všechny holky moc zdravím a přeji hezký den...............
27. říj 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko,žádný nativ potřebovat nebudeš? :wink:
27. říj 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irmy,dlouho jsi tu nebyla?
27. říj 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: nebyla, vůbec nestíhám, jsem hrozná...synátor má pořád fotbal a hokej a já jezdím jak splašená s ním, manža je bud v práci nebo on trénuje děcka v hokeji, tak mívají zápasy, takže pořád v klusu :wink:
Jen si vás vždycky přečtu, ale hlava mně to všechno nebere....... :wink:
27. říj 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi,tak to znám,akorát od teď,co jsem doma jsem zpomalila a chci si doma udělat spoustu věcí,co nemám hotové a pořád je odkládám. :wink: To jsi dobrá,těhu a zvládáš to,jezdíš autem? Asi jo?
27. říj 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já myslím, že s těma homeopatikama je to různý..na angínu bych si je taky nebrala, ale když těhule nic jinýho nemůžou...

no wrtul, já si právě myslím, že Tebe baví zkoumat a objevovat nový věci :grinning: a když Ti sedne doktor, tak to je podle mě, základ! protože mu věříš a to je hrozně důležitý pro celkový výsledek :dizzy_face:

ty jo irmi, no a to za pár let budeš s BaB jezdit ještě víc :wink: obdivuju Tě. já jsem pořád hodně unavená :slight_smile:

luci, jak mi je pořád nevolno, tak mi pomáhá se najíst, to je jediný, co nachvíli zažene ten divnej pocit v žaludku. no a já se pravidelně budím kolem půl páty a děsně mě kručí v břiše a už nemůžu spát. Někdy to nevydržím a jdu si dát chleba s medem a pak ještě do postele..ale snažím se to vydržet až do těch sedmi! Ale pak už hlady šilhám :grinning: no a jak jsem to tak počítala, tak jím cca každý 2h! jsem jak kojenec! A když se nenajím, tak se mi udělá hrozně zle a slabo..takže teď si pořád s sebou nosím tyčinku a pití. Manža se tomu směje :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je rudíku? už líp?

milu, tak se na to plavání radši vyprdni. Co ti říkal dr? Ten míč je opravdu výbornej...
27. říj 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no joooo, jezdím, autem furt, na kole, pěšky moc ne, protože mně bolí bederka a střílí mně to do nohy :angry:

Já si vždycky také něco naplánuji, ale my jsme fakt splašenci a potom je vždy všechno uplně jinak, ale dnes si chci vyklidit v ložnici takový stůl, kde je poschováváno všechno, tak to vyhodím, manžel stůl zlikviduje a nachystáme tam postýlky...no sama jsem zvědavá, jestli se mně bude dnes chtít
ted půjdu, podotýkám pěšky, do své bývalé práce, podívat se na holky a pokecáme
27. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: to je dobře , že pořád papkáš..tak to má být, tělo alespon pracuje a nebude ti špatně....největší blbost je, když jíš třeba jen 3x za den
27. říj 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,asi název jiný stav je opravdu výstižný,člověk neví,co se to s ním děje. :grinning: PRostě všechno je naruby. :grinning: :grinning:
IRmy ty jezdíš i na kole? To jsi teda borec. Tak mi v ložnici také chceme zrušit stůl s počitačem,protože na něj stejně nechodíme,jsme pořád na noťasu. Tak tam zbytečně překáží,časem se to místo bude snad hodit.
27. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, dr. mi na to dal magnesko a od tý doby jsem u něj nebyla, jdu tam příští týden, tak uvidím co mi na to řekne.

Evíku, ono to chce ze začátku pravidelně jíst, hlavně kvůli ten nevolnostem :wink:

U mě je zase problém, že já nejsem zvyklá moc večeřet :frowning2: a pak se taky v noci budím z hladu, nějak si prostě na to večerní jídlo nemůžu zvyknout :unamused:
27. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: jo, pořád jezdím na kole, všichni mně brblají, že je to nezdravé, ale ptala jsem se svého gyn. a on říkal, že když mně je na kole dobře, tak klidně mohu jezdit..tak jezdím, ale jen v klidu, třeba do obchodua k našim, jen tak zlehka, samé rovinky :wink:
27. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
irminko mističky a barvičky jsou potřeba pro vyšetření DNA spermií víš..
jde o to že by nám v den odběru vajíček vyšetřeili jak na tom v tomhle manža je..
tohle vyšetření už jendou máme za sebou měl 51% poškozených a ještě přes 20% nezralých a to nás katapultovalo k názoru že jedině dárce :frowning2:
existuje teorie že kvalitnější spermijky by mohly být v nadvarleti - chirugický odběr..
no a taky manža papá na husto kyselinu listovou a ta by mu to měla pomoct zlepšit..
takže nám v Brně nabídli že by manžovi vyšetřili spermijky z kabinky X z chirurgickýho odběru který budou na tom s tím DNA líp a těma by nám ty vajucha oplodnili..
tohle se ještě v ČR nedělalo asi bysme byli první :grinning:
doufám že jsem to vysvětlila dobře..
no a ty mističky a barvičky jsou na tohle vyšetření.. jelikož je to nová technologie tak se čeká až všechno dojde..
27. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já myslím,že když nemáš nějaké komplikacea nejezdíš někde v terénu a po hrbolech,tak to problém není,když ti to dělá dobře.
27. říj 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul: napsala jsi to velmi vystižně, pochopila jsem doufám vše, děkuji :slight_smile:

Lucif: ano, po hrbolech nejezdím :sweat_smile:
27. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko,takže experiment,super,držím pěsti,věřím,že to vyjde. A po tom,co jsem si na těch stránkách přečetla,kdo ví,jestli bychom po neuspěchu nepřešli jinam.
27. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo milu, tak to jsi borec, já bych bez večeře nebyla ani když jsem ještě nebyla těhu :grinning:

no já to vlastně ani moc neřeším, to tělo si samo říká a s plným žaludkem je mi dobře, takže se podle toho řídím, ale minule jsem zkusmo koukala na hodinky a zjistila, že je to fakt po dvou hodinách...jak kojení :dizzy_face: dobrý taky je, že mi stačí jablko nebo tyčinka nebo něco malýho a pak zas chvíli vydržím...ale jsem za ty nevolnosti ráda holky, alespoň vím, že se "něco" děje :wink:

tak hezký den, jdu s kolegyní na kafčo a odpol zase nakouknu :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dneska to tu je jak na Václaváku :grinning:
27. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku to víš práce no :wink:
Luciferku my taky budeme v případě neúspěchu měnit CAR :wink:
27. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Rudo, na třetí fotce jsem také já :grinning:
Já jen vždycky měním vlasy. jednou dlouhé kudrnaté, pak zase tmavší vyžehlené :slight_smile: ale většinu života mám dlouhé, kudrnaté, blond. :dizzy_face: to je moje přirozené :grinning:
Obzvláště, když jsme někde na dovolené. To jsem pak jak beránek, takže je lepší to tak nechat. A ještě že se nosí čelenky :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, sorry ale pořád jsem se nedočkala tvé pochvaly za technickou zdatnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé kapříku já se ti nedívala do albíčka!
až teď..
teda ale jsi fakt ŠIKOVNÁ!!! Super truper! A ty fotky ze svatby jsou taky krásný!
Já se poslední dobou nad takovýma fotkama jen a jen dojímám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul fakt,já myslela,že jste spokojeniKam půjdete?
27. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci jsme tu spokojení ale je to fakt šílený s tím dojížděním..
no manžovi se líbilo v Praze v ISCARE tak to asi zkusíme tam..je to od nás hodinku jízdy autem po dálnici.. už tam chodil (k tomu doktorovi Kočímu je fakt vyhlášenej) a prý je tam i hezký prostředí a tak.. specializují se tam na neplodnost ze strany muže..i když je fakt že to co nabízí v Heliosu nám tam nenabídnou..
víš jako prostě normání IVF+ ICSI.. možná max. PGD..
ale možná by tam manžovi nasadili nějakou léčbu kterou na něj ještě nikdo nezkoušel.. hele uvidíme..
27. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to máš pravdu. Uvidíte,já věřím,že to nebudete potřebovat. :wink:
27. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek