Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
wrtulkaautor
27. říj 2009
Ahojky Evi x-)
tak já jsem technickej typ a v tomhle mě Helios obsolutně vyhovuje - jakože jsou pro ty nejnovější technologie a i takový řekněme lehce pokusný..mám z toho dobrej pocit..
i když vím že tohle není jen o technologiích.. taky o psychice, štěstí a dalších neobjasněných vlivech.. nicméně tím že mi tam i sednul doktor tak myslím že psychika je taky ok.. a štěstí.. jo jo to si musích pořádně chytit sama a nepustit 😉 😃 😎
Evíku takže mímo tahá za pupeční šňůru.. "mámo pošli mi sem něco dobrýho " 😉 😃
lucifirek
27. říj 2009
Wrtulko určitě tomu věř,udělali pro vás,co mohli a to málokde jsou ochotni. 😉 To si to musím na stránkách přečíst.
Evi trpíš hlady? Jak to?
lucifirek
27. říj 2009
Milu ten míč je opravdu dobrá věc,já ho mám v obýváku pořád,akorát na něm co nesedím 😃 Jen se protahuju.
wrtulkaautor
27. říj 2009
Luciferku já vím že pro nás udělali a dělají co umějí..však díky tomu jim taky věřím..
včera jsem se bavila s manžou o tom nativu tak se mu to líbilo takže před 3IVF bysme zkusili ten nativ x-)
ale já věřím že to nebude potřeba 😉
Miluško takový míč mám taky doma moc mi pomáhá na záda.. bolí mě už teď bez bříška |-|
irminka
27. říj 2009
dobré ránko děvčátka,

tak Rudí: jak je dnes? Doufám, že už líp......S tím homeopatikem jsem také na vážkách. Mně moc baví takov ty věci ohledně tajemna, bylinek, altern. léčby, také jsem byla u homeopata ohledně neplodnosti, navalil mně léku za 1500,- Kč a řekl, že budu do 3. měsíců těhule a prd...v nemocnici zjistili enošku, takže žádná příroda nepomohla ]-( ...Ale jinak se k takovým věcem stavím velmi kladně 😉

Wrtul: no supeer, mističky jsou a barvičky? Na co jsou potřeba? Jsem blb, nechápu 🙂

Jinak všechny holky moc zdravím a přeji hezký den...............
lucifirek
27. říj 2009
Wrtulko,žádný nativ potřebovat nebudeš? 😉
lucifirek
27. říj 2009
Ahoj Irmy,dlouho jsi tu nebyla?
irminka
27. říj 2009
Luci: nebyla, vůbec nestíhám, jsem hrozná...synátor má pořád fotbal a hokej a já jezdím jak splašená s ním, manža je bud v práci nebo on trénuje děcka v hokeji, tak mívají zápasy, takže pořád v klusu 😉
Jen si vás vždycky přečtu, ale hlava mně to všechno nebere....... 😉
lucifirek
27. říj 2009
Irmi,tak to znám,akorát od teď,co jsem doma jsem zpomalila a chci si doma udělat spoustu věcí,co nemám hotové a pořád je odkládám. 😉 To jsi dobrá,těhu a zvládáš to,jezdíš autem? Asi jo?
evak99
27. říj 2009
holky, já myslím, že s těma homeopatikama je to různý..na angínu bych si je taky nebrala, ale když těhule nic jinýho nemůžou...

no wrtul, já si právě myslím, že Tebe baví zkoumat a objevovat nový věci 😃 a když Ti sedne doktor, tak to je podle mě, základ! protože mu věříš a to je hrozně důležitý pro celkový výsledek x-)

ty jo irmi, no a to za pár let budeš s BaB jezdit ještě víc 😉 obdivuju Tě. já jsem pořád hodně unavená 🙂

luci, jak mi je pořád nevolno, tak mi pomáhá se najíst, to je jediný, co nachvíli zažene ten divnej pocit v žaludku. no a já se pravidelně budím kolem půl páty a děsně mě kručí v břiše a už nemůžu spát. Někdy to nevydržím a jdu si dát chleba s medem a pak ještě do postele..ale snažím se to vydržet až do těch sedmi! Ale pak už hlady šilhám 😃 no a jak jsem to tak počítala, tak jím cca každý 2h! jsem jak kojenec! A když se nenajím, tak se mi udělá hrozně zle a slabo..takže teď si pořád s sebou nosím tyčinku a pití. Manža se tomu směje 🙂
evak99
27. říj 2009
jak je rudíku? už líp?

milu, tak se na to plavání radši vyprdni. Co ti říkal dr? Ten míč je opravdu výbornej...
irminka
27. říj 2009
no joooo, jezdím, autem furt, na kole, pěšky moc ne, protože mně bolí bederka a střílí mně to do nohy ]-(

Já si vždycky také něco naplánuji, ale my jsme fakt splašenci a potom je vždy všechno uplně jinak, ale dnes si chci vyklidit v ložnici takový stůl, kde je poschováváno všechno, tak to vyhodím, manžel stůl zlikviduje a nachystáme tam postýlky...no sama jsem zvědavá, jestli se mně bude dnes chtít
ted půjdu, podotýkám pěšky, do své bývalé práce, podívat se na holky a pokecáme
irminka
27. říj 2009
evak: to je dobře , že pořád papkáš..tak to má být, tělo alespon pracuje a nebude ti špatně....největší blbost je, když jíš třeba jen 3x za den
lucifirek
27. říj 2009
Evi,asi název jiný stav je opravdu výstižný,člověk neví,co se to s ním děje. 😃 PRostě všechno je naruby. 😃 😃
IRmy ty jezdíš i na kole? To jsi teda borec. Tak mi v ložnici také chceme zrušit stůl s počitačem,protože na něj stejně nechodíme,jsme pořád na noťasu. Tak tam zbytečně překáží,časem se to místo bude snad hodit.
miluse
27. říj 2009
Evíku, dr. mi na to dal magnesko a od tý doby jsem u něj nebyla, jdu tam příští týden, tak uvidím co mi na to řekne.

Evíku, ono to chce ze začátku pravidelně jíst, hlavně kvůli ten nevolnostem 😉

U mě je zase problém, že já nejsem zvyklá moc večeřet 😞 a pak se taky v noci budím z hladu, nějak si prostě na to večerní jídlo nemůžu zvyknout :-|
irminka
27. říj 2009
Luci: jo, pořád jezdím na kole, všichni mně brblají, že je to nezdravé, ale ptala jsem se svého gyn. a on říkal, že když mně je na kole dobře, tak klidně mohu jezdit..tak jezdím, ale jen v klidu, třeba do obchodua k našim, jen tak zlehka, samé rovinky 😉
wrtulkaautor
27. říj 2009
irminko mističky a barvičky jsou potřeba pro vyšetření DNA spermií víš..
jde o to že by nám v den odběru vajíček vyšetřeili jak na tom v tomhle manža je..
tohle vyšetření už jendou máme za sebou měl 51% poškozených a ještě přes 20% nezralých a to nás katapultovalo k názoru že jedině dárce 😞
existuje teorie že kvalitnější spermijky by mohly být v nadvarleti - chirugický odběr..
no a taky manža papá na husto kyselinu listovou a ta by mu to měla pomoct zlepšit..
takže nám v Brně nabídli že by manžovi vyšetřili spermijky z kabinky X z chirurgickýho odběru který budou na tom s tím DNA líp a těma by nám ty vajucha oplodnili..
tohle se ještě v ČR nedělalo asi bysme byli první 😃
doufám že jsem to vysvětlila dobře..
no a ty mističky a barvičky jsou na tohle vyšetření.. jelikož je to nová technologie tak se čeká až všechno dojde..
lucifirek
27. říj 2009
Tak já myslím,že když nemáš nějaké komplikacea nejezdíš někde v terénu a po hrbolech,tak to problém není,když ti to dělá dobře.
irminka
27. říj 2009
wrtul: napsala jsi to velmi vystižně, pochopila jsem doufám vše, děkuji 🙂

Lucif: ano, po hrbolech nejezdím :-N
lucifirek
27. říj 2009
Wrtulko,takže experiment,super,držím pěsti,věřím,že to vyjde. A po tom,co jsem si na těch stránkách přečetla,kdo ví,jestli bychom po neuspěchu nepřešli jinam.
evak99
27. říj 2009
ty jo milu, tak to jsi borec, já bych bez večeře nebyla ani když jsem ještě nebyla těhu 😃

no já to vlastně ani moc neřeším, to tělo si samo říká a s plným žaludkem je mi dobře, takže se podle toho řídím, ale minule jsem zkusmo koukala na hodinky a zjistila, že je to fakt po dvou hodinách...jak kojení x-) dobrý taky je, že mi stačí jablko nebo tyčinka nebo něco malýho a pak zas chvíli vydržím...ale jsem za ty nevolnosti ráda holky, alespoň vím, že se "něco" děje 😉

tak hezký den, jdu s kolegyní na kafčo a odpol zase nakouknu 🙂
kapr
27. říj 2009
No dneska to tu je jak na Václaváku 😃
lucifirek
27. říj 2009
😃
wrtulkaautor
27. říj 2009
Kapříku to víš práce no 😉
Luciferku my taky budeme v případě neúspěchu měnit CAR 😉
kapr
27. říj 2009
Hele Rudo, na třetí fotce jsem také já 😃
Já jen vždycky měním vlasy. jednou dlouhé kudrnaté, pak zase tmavší vyžehlené 🙂 ale většinu života mám dlouhé, kudrnaté, blond. x-) to je moje přirozené 😃
Obzvláště, když jsme někde na dovolené. To jsem pak jak beránek, takže je lepší to tak nechat. A ještě že se nosí čelenky 🙂
kapr
27. říj 2009
wrtul, sorry ale pořád jsem se nedočkala tvé pochvaly za technickou zdatnost 😃 😃 😃 😃 x-)
wrtulkaautor
27. říj 2009
jéé kapříku já se ti nedívala do albíčka!
až teď..
teda ale jsi fakt ŠIKOVNÁ!!! Super truper! A ty fotky ze svatby jsou taky krásný!
Já se poslední dobou nad takovýma fotkama jen a jen dojímám x-) x-) x-)
lucifirek
27. říj 2009
Wrtul fakt,já myslela,že jste spokojeniKam půjdete?
wrtulkaautor
27. říj 2009
Luci jsme tu spokojení ale je to fakt šílený s tím dojížděním..
no manžovi se líbilo v Praze v ISCARE tak to asi zkusíme tam..je to od nás hodinku jízdy autem po dálnici.. už tam chodil (k tomu doktorovi Kočímu je fakt vyhlášenej) a prý je tam i hezký prostředí a tak.. specializují se tam na neplodnost ze strany muže..i když je fakt že to co nabízí v Heliosu nám tam nenabídnou..
víš jako prostě normání IVF+ ICSI.. možná max. PGD..
ale možná by tam manžovi nasadili nějakou léčbu kterou na něj ještě nikdo nezkoušel.. hele uvidíme..
lucifirek
27. říj 2009
aha,tak to máš pravdu. Uvidíte,já věřím,že to nebudete potřebovat. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli