• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Je Wrtul, tam chodíme přece my :wink: :wink: :wink:
jenže víš co je super? Že se tam už nikdy nepotkáme :grinning:
27. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zlatečka moje, mě už je mnohem líp, vlastně už mám jen takovou ucpanou hlavu, tak čekám, kdy se maplno spustí rýma a bude to, už jsem uklidila , bylo tady pěkně zabordelizováno a relaxuju s váma a sváčou...to já jím pořád i před těhu,ale to jsem měla super spalování a 10 let stejnou váhu pod 60, teď se vážím každé pondělí a včera na to koukám a stoupám tam asi potřetí a já přibrala za týden víc než kilo...tak to je mazec a přemýšlím z čeho a už to mám... jen jsem ležela s nachlazením a teď jsem zjistila, že jsem v čaji zdlábla 1/2litru medu...mimojiné :grinning: no co, kdyby OGTT vyšlo blbě a Dr, mě sladké zakázal ,aspoň jsem si užila,ale já fakt ujíždím na dobrotách..
Wrtule, co pořád řešíš další centra a pokusy.... vždyť ty už jsi vlastně teoreticky těhule a tak není důvod....
Irmy teda kolo, to jsi frajerka, já mám obě duše pichlé a už jsem to tak nechla až z maloušem,pak namontuju sedajdu a vyrazíme, jak bude sedět...
27. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku ty jsi stejinak dobrá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak to mi aspoň řekneš jak tam reagují na ten nativní cyklus :wink:
Rudíku :grinning: :wink:
27. říj 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul dobře. :slight_smile: mají ho v ceníku a mě ho primář schválil. Pravda až po tom, co jsem se na něj sama zeptala, jinak mi doporučoval 3. IVF.
27. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku tak to je super..
a kolik že to stojí? :wink:
27. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyjde to na 15.000 se vším všudy. takže o 3 víc než stejně dávám za IVF a to ještě nepočítám léky. Takže pokud to bude mít stejný výsledek, že budu mít 2 blastocysty k zavedení, tak asi nemám co řešit :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kapříku to jsem si myslela že to stojí míň.. tak 5tis nebo tak...
27. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to stojí míň. Ale já počítám, že navíc musím mít ISCI cca 2.600 a PK 2.500 Jinak nativ jako takový je v ceníku myslím za 7000 nebo 10000. Ale už si to nepamatuju. Někde to pohledám. ju?
27. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha..
no a bez stimulace?
ale my bysme taky museli mít ICSI a PK asi taky i když možná ne.. když by to byl native
27. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nativ je to samé jako IVF, jenže bez stimulace. Tzn. že ti oplodní jedno nebo dvě vajucha. podle toho kolik jich přirozeně máš.
Jen nerozumím, proč že byste nepotřebovali ISCI a PK když je to nativ?
27. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku, já taky jedla jak ďas ještě před těhotenstvím a taky dobrý spalování a pod 60 kg, ale teď se bojím stoupnout na váhu, jak žeru:slight_smile: ale oblečení zatím v pohodě:slight_smile: dneska jsem byla s kolegyní v kavárně a dělaly tam fresh džusy, tak jsem si hned dva dala, ale když mi přinesli účet, tak jsem se málem složila...Ty jo, pít nealko je děsně drahý! Dražší než to její kafe a dvojka vína! Chápete to? :frowning2:

kapr jdu se ti podívat do toho albíčka :wink:
27. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po kontrole, děti jsou dle UTZ o 6dní větší, melou sebou o 106, Tomášek má omotanou pupeční šňůru kolem krku-prý se tím nemám znepokojovat-no to se tomu doktorovi řekne. Čekala jsem od 8hodin do 10,30-hrůůůůza, málem jsem omdlela, měla jsem svetr a bylo mi horko.
27. říj 2009 ve 13:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo zuzi, tak to je skvělá zpráva, že jsou oba ok. To čekání je fakt děsný a zvlášť když jsi těhu :angry:

ty jo kapr, ty jsi to tam tak krásně napsala...já bych taky měla, ale nemám na to nějak sílu...
27. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi já měla včera KOPR, takže jsem to tam vymlaskla. Ale už se mi to nechtělo rozepisovat dopodrobna.... :slight_smile: jo a pít nealko je dražší, než alko. :wink:
27. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,tak to s tím účtem mě nepřekvapuje,oni už nevím,co by za to chtěli. Však si dělá manža vždycky srandu,že když pije pivo,tak má menší útratu než já.
Zizu tak to je bezva zpráva,že jsou mr%nousi v pořádku. U těch doktorů s tím čekáním je to děj. A když tam je manža,tak je to horší,protože on čekání nesnáší.
27. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to byl dobře využitý KOPR kapříku :grinning:

jo holky, s tím pitím děs běs...ale zase jsem si pošmákla.. a zas tak často nechodím! Ale sviňky to jsou teda....
27. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Evi a jak jde tvoje těhu? kdy jdeš na další UTZ?
27. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku jdu ve středu do car, tak doufám, že už bude něco vidět...a taky že bude vše ok. No a počítám, že pak už mě převedou k mé dr gyn. u které už jsem sice byla na krvi, ale ještě ne na utz. jsem k ní objednaná někdy kolem 10. listopadu...tak uvidím. je mi zle, tak doufám, že vše běží, jak má :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Jasně, dostaneš už fotečku a srdíčko bude blikat jako o závod. Uvidíš :wink:
Tak pak hned dej vědět.
Úplně se těším :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan Evíku, neboj, je to jak má být a bude to holka.. můj typ :grinning:
Zuzko, to je fajn, že jste v pohodě a fakt neboj oni se mimouši dotoho pořád zamotávají...ale je to divné to vědět...
Evčo no uvidíš, jak najednou se začne přibírat, já měla v pase, 64cm a včera jsem na to koukala a že 92...no ještě kousek a bude to stovka, kolega v práci má pivase, tak jsemse porovnávali,ale prej já to hodím dole ,ale on už ne a prej ho to určo stálo víc peněz, no to si zase tak jistá nejsem, tak drahé to pivo není...a frsh džusíky taky miluji...děláme si s manžou i doma ,koupíme tu síťku pomeranču je na ní napsané, že je na džus a to je lahoda, v restauračce k tomu dám zmrzku s horkýma malinama a účet pak dám manželovi :grinning: ,když jsem ale bez něj, takmusím já...ale je to pro mimouška ne...
27. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kapříku já to myslela tak že bych to třeba šlo bez PK bez ICSI asi nee
Zuzi super zpráva! mrňata jsou šikulky!
holky už jen 1/2 hodiny a jdu domůůů :dizzy_face: doufám že se už nic nezvrtne!
27. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo táááááák :dizzy_face: no my bychom viděli. někdy se nám poštěstí a máme krásný spermiogram. :slight_smile:
27. říj 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky doufám holky :slight_smile: jasně že pak dám vědět kapříku...

no trochu si taky myslím, že to bude holka rudíku, ale manžílek si víc přeje kluka, tak nevím :dizzy_face: trochu přeháním, budeme rádi za zdravý dítě. :slight_smile: a máš pravdu ten kolegův pupek určo nestál víc :slight_smile: ale on ví prd :wink:

wrtul, tak hezký odpolko :grinning:
27. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy kecaldy :grinning:

já musela jít z práce doma, už jsem nevěděla jak bych si tam sedla, tak jsem se šla domů natáhnout a zatím tak nějak dobrý, jsem vytuhla na 2,5 hodiny, ani telefon mě nevzbudil :confused:

Odpoledne nás čeká veterina a pak už jen 5 dní sladkého volna :grinning:

Zuzíku, tak to je super, já už se taky těším na příští týden na UTZ, jak jsou prďolkové velcí a taky jedeme na 3D, tak jsem na to zvědavá jak to vypadá :slight_smile:

Rudý, mi tu děláš chutě s těma malinama, bych si taky dala, mňam :grinning:

Eví, jůůů, to už bude srdíčko, to je hezký, a jak ti hezky přibývaj tt u fotečky :slight_smile: se tu krásně rozrůstáme, za chvíli to tu bude jen samý tt a počet dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluško, jasně, jsme řekli, že kolem vánoc budem jen tt...holky na tom makají, tak nevidím problém :slight_smile:
jo malinky dělám i doma, koupím zmrzlé, ty zehřeju v mikru a přeliju je přes vanilkovou zmrzlinku a postříkám šlehačkou a posypu grankem.... :grinning:
27. říj 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, Rudý to mě nenapadlo, zrovinka o víkendu jsem přemýšlela, jak to asi v těch restauračkách a cukrárnách dělaj, hmm, to je dobrej nápad, to asi taky někdy vyzkouším :slight_smile:
27. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, nic na tom není a hlavně je to fajn krásný "pohár" i pro návštěvu a zmrzku a maliny můžeš mít vždy při ruce v mražáku a kdykoliv je vyndat, ale u nás dlouho u ledu nezůstanou stejně jako salko ve skříni :grinning: v létě to ozdobím lístky máty nebo meduňky...
27. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak zkouším ten česnek,jak radila evik. Byla jsem chvilku venku,jen co jsem přešla domů,mám to pět minuta začalo mě bolet v krku. To snad není ani možný,přece nemůžu být najednou tak náchylná. No jestli dostanu anginu,tak mě klepne. Při minulé stimulce jsem dostala strašnej kašel. Můžu mít já něco v pohodě.
Jinak jsem s kámoškou byla v čokoládovým obchůdku,číně a v čajovně na čajík. Koupila jsem si kvetoucí čaj a je to fakt pěkný. A podzimní výzdobu.
Ještě jsem si stříkla bioparox,snad to zabere,to by bylo v pytli.
Vy tady kuchtíte takové dobroty.
27. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak cucám ten stroužek a není z toho ten česnek vůbec cítit.Tak nevím,jestli to bude mít účinek. Zítra musím zajet do obchodu,koupit si zázvor a citron. Jestli bude v nějakým obchodáku otevřeno.
27. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
Lucif: a co říkal manža , když tě líbal ? :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek