• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
no Lucíku, v tom to právě je, když neporušíš ten česnek, tak z něj neteče ta smradlavá šťáva, takže to není cítit "česnekem" :grinning: Musíš ale vydržet cucat dýl. Luci, doufám, že budeš fit, nesmíš si říkat, že budeš nemocná! kup si hezky ten zázvor a udělej si čajík s citrónem a medem a uvidíš, že Ti bude líp! :wink:

irmíku, taky nemůžeš spát? :wink: hlava by spala, ale žaludek zavelel! :sunglasses:
28. říj 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy,manža mi dával pusu,když odcházel,říkal,že musí zavčas :grinning: . Ale ono to není tak hrozné,není to agresivní a není to cítit.
Evi já ho měla v puse asi hodinu,pak jsem ho vyhodila,dneska jsem ho ještě necucala ale po snídani si zase jeden oloupu,i když už to polevilo. Už mi lépe je. Cucala jsem ten česnek,dala si čaj,vykloktala jsem Listerinem,to je dryák, stříkla bioparox a vzala si paralen. Dneska musím koupit zázvor. Budu se šetřit.

Holky jedny hladový. :grinning: Jen si dejte,teď máte důvod. Já se dneska krásně vyspala.
28. říj 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak snad to zabere, je to zvláštní, že to funguje bez té šťávy....
já pořád zaraženou rýmu,ale je to lepší den ode dne, v krku už mě nebolí, zázvor je skvělý a domácí medík...no já ho měla kvanta... :grinning:
28. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy je to lepší,mě na rýmu pomáha Stirmar s CU a nebo inhalovat.
28. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak mi dneska byly na nákupech v Praze a nic jsme nepořídily :frowning2:, jeli jsme tam hlavně pro obklad do koupelny a kde nic tu nic, když jsem si vyhlídli jeden hezkej dle letáku, tak ve finále to byl hnus fialovej a to doslova :rolling_eyes: , taky jsme okoukly pár kočárků a ten co jsem měla vybranej na netu, tak nevím nevím jestli do něj půjdem, neb mi přijde že má strašně malou korbičku. Tchýňce se líbil patron, což mě přijde děsnej kolos :frowning2: a hlavně nemá oddělený korby, ale jen vložený tašky, ale prý už jí příjde větší, ale jinak je to nif mof....

tak uvidíme co seženeme.

Irmi mohla bych mít prosbičku,bylo by možný jak máte vy ten kočár ho vyfotit i ve sportovní verzi a event. mi ho poslat ne email? Bych ti ho pak písla do IP, děkuji, jestli by jsi byla tak hodná :slight_smile: Neb už mi jde z toho všeho hlava kolem. Jo a docela mě vezli v letňanech z puntaneli nohama napřed, jsem tam viděla krásný dupačky i s kabátkem a chtěli za ně 700 Kč :confused: :angry:, to málem se mnou seklo. A pak jsem tam našla krásný dupajdy se žirafka až teďky mi došlo, že jsem je mohla alespoň vyfotit :sweat_smile:
28. říj 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky pražandy, můžete mi prosím poradit nějakou hezkou, cenově přijatelnou, nekuřácnou restauraci, popř. s hezkým nekužáckým koutkem v Praze a asi možná nejlépe někde blíž k centru. Máme tam mít srazík s pár kámošema a tak hledáme nějaké alternativy. Moc díky
28. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, tak to vidím, že ten kočárek nakonec bude mít spousta mamin :grinning: , ještě, že jsme každá z jiného města. :grinning: , i když to je fuk. Je fakt krásnej a i v těch jiných barvách i v těch odvážnějších, hlavně je hroznej v těch strakatých, to fakt nevím, co to ty výrobce napadlo.
28. říj 2009 v 18:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, to je průda s těma obkladama, ale tak to holt je, musíš toho oblézt víc, abys našla, co se vám bude líbit...

co se týče nekuřácké hospody, tak mě napadá vegetariánská rest. Maitrea, je hned vedle Staromáku, ale nevím, kde přesně v centru máš na mysli...Čajovny bývají nekuřácké...thajská rest. v Rámové ul. je taky nekuřácká (ikdyž zas nevím, jak cenově)...
28. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku díky, no myslím tak aby se tam dobře dalo dostat např. z Masarykova nádraží apod., prostě to bylo dostupný i blíž k metru, neb nás bude víc nejen z Prahy, tak aby tam bylo dobré spojení
28. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale díky za typy, už to s jednou kámoškou konzultujeme :grinning:
28. říj 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky,

tak jak je wrtulko?
29. říj 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, nestíhám číst vše, ale jsem ráda, že se nám líbí stejny vozítko, jako Irmince,aby taky né, je nádherny a Irmi je moc hodná, že je o clup před námi a všechno to vyzvěděla a my vlastně přišli k hotovýmu, jen už mít v těch vozítkách dětičky, co? Milu, jak to dopadlo s těma odběrama, jdeš, nebo né?
Holky co říkáte na tohle-myslíte, že je to spolehlivé?
http://www.aukro.cz/item790035460_bezdratova_chuvicka_pro_deti_nove.html
29. říj 2009 v 07:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Zuzko, my měli vybranej jinej, mám ho v albu coby už jako sporťák, ale má i hluboký korbičky, ale ve skutečnosti mi přišel strašně malej a měli tam pak na prodejně pro dvojky iglesinu a ty byly za sebou a ty se mi nelíbíli. Koukala jsem různě po netu a nejsem blázen, abych za kočár dávala 37 tis. :unamused: a ten co má Irma vypadá takhle dobře, jen vím, že se mi moc pak nelíbíl sporťák, dle fotek na netu, tak bych to právě ještě tak nějak chtěla vidět od ní, jestli tedy bude tak hodná a nafotila by jej :slight_smile:

Zuzko s chůvičkama nemám zkušenosti, ale když jsme byly na výstavě hraček v Praze, tak mi tam paní dala leták, kde je chůvička a monotir dechu v jednom, jmenujse se angelcare, je to tohle http://www.malvik.cz/Na-doma/elektronicke-chuvicky/Angelcare-AC-401-monitor-dechu-chuvicka, tak uvidím zda jej budeme potřebovat nebo ne, neb my máme malý byteček, tak zatím o chůvičkách neuvažuju

Zuzi do genetu jedu až příští pátek, takže potom budu chytřejší :wink: , jinak krev byla v pořádku, uvidíme co screening a poté se můžeme rozhodnout pro tu plodovku
29. říj 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, no právě, tam jde taky o tu cenu a to je u toho Jordanu fakt dobrá. Ta chůvička s monitorem je hezká-i ta cena a to bych asi musela mít 2x. Spíš mi šlo o to, když budou děti spát na zahradě, tak ať je doma slyším, protože zrovna do zahrady mám okno přes ktery moc nevidím.
29. říj 2009 v 08:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, já si stejně myslím, že je to planej poplach a miminka jsou v pohodě.uvidíš, jen to čekání, co? To je hrůza, ale neboj, vše bude dobré. Takže už ať je příští pátek. :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi co vím, tak si chválí chvůvičku tuším od philipsu. :slight_smile:

Jj, taky si to začínám myslet, mě tak nějak přijde, že spíš paní doktorka tak nějak chce vědět, zda ten neidentifikovatelný kousek chromozomu co má manža budou mít i prckové, sama my vysloveně do mejlu napsala, že záleží na nás kolik toho chceme vědět, my fakt pomohla :sweat_smile: No uvidíme co ten příští pátek, nutit nás k tomu nemůžou, že. Ale už bych to chtěla mít za sebou
29. říj 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jak koukám, tak tu jsou samé dizkuze o věcičkách pro mnimi :dizzy_face:
to je super:slight_smile:
my jsme holky včera byli na cimrmanovi :slight_smile: Bylo to mocinky fajn.
A taky šla s náma kamarádka (která je naše gynekoložka) a chlubila se, že si koupila nový ultrazvuk a že prý supr, že už ve 12tt vidí jestli to má pindíka nebo ne :slight_smile:
Tak jsem si říkala, jak je to super, jak se mi to přání pěkně připravuje :dizzy_face: Už se těším až jí zavolám a řeknu, že se na ten její ultrazvuk budu muset přijít podívat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, to je hezký a fakt už ve 12 tt, to se mi nějak nezdá :confused: to mi přijde strašně brzo, jako oni to ty pinďata sice už mají vyvinutý, ale viditelný je to prý až nejdřív od 16 tt, ale ona je dr. tak se asi v tom vyzná líp, já to mám jen z knížek :wink:

A neboj, už brzy ji zavoláš, že jej chceš vyzkoušet :slight_smile:
29. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo milu. Prý jo. Ale záleží jak je mimís natočený. Říkala, že u jednoho to viděla krásně a u jednoho to nemohla najít . :slight_smile:
Hele nevím. asi tam mají kluci vidět nějaký kolíček:slight_smile:
29. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr, asi :grinning:
29. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, náš Rudla má krásný kolík :grinning:
holky vy řešíte kočárek amáte to s dvojkama asi dost těžké...já řeším jen jednokočik a taky se v tom občas plácám, no stejně ať dělám, co dělám, Dorjan vede...i když teď ho má kamarádka a mírně jí prý táhne doleva a u autosedačky jdou špatně povolovat popruhy,ale jinak je ne koníkovi stránka o dorjanech a tam má vesměs dobré reference, tak si to v obchodě hlavně nechte pořádně odzkoušet.
29. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky kočky..
dneska jsem byla na služebce a už jsem doma :slight_smile:sice budu až do 15:30 nebo tak pracovat ale i tak pohoda :slight_smile:
volala jsem si do Heliosu tak mám schválenou žádost od pojišťovny uff.. takže můžu začít píchat injekce..
jen mě prdne že si nemůžu naplánovat kdy pojedu na krev do Brna - prostě musím čekat kdy dojde ms..
jinak bych ještě jela na služebku takhle mám smůlu protože ta se musí naplánovat dopředu..ach jo.
no jo no tak si nevydělám penízky ale zato budu těhule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, jj, ber z toho to pozitivní, budeš těhule, peníze budou a my nebude, jak říkávala moje babča :wink:

To je super, že je schváleno a co barvičky, už došly?
29. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak už jsem tu. Musím vás dočíst,jste toho nabrebentili.
Máme 19 vajíček. Kolik jich bude na oplodnění se dozvím zítra dopoledne. Manža už je značně nervozní,máme strach z dalšího neuspěchu. SPG bylo stejné,tudíž nic moc. Uvidíme,budeme věřit,že to bude lepší.
Ráno mi bylo pěkně zle. Vzala jsem si to doxybene na lačno. A dvakrát jsem zvracela,ktak jsem měla strach,že mi bude blbě celý den. Ale po cestě už to bylo dobré. Jen to břicho bolavé. Manža se mnou nakonec být nemohl,bylo plno.
29. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluš barvičky jsem nezjišťovala :wink: na ty asi nebudou peníze :grinning: :grinning:
Ahojky LUci gratuluju k náádherné úrodě vajíček!! Doufám že bude hodně bojovníčků a hlavně že brzo budeš hlásit // teď si odpočiň po takový úrodě si to zasloužíš..
Holky neviděly jste Chrobíska dneska měli jet k doktorovi myslím...
29. říj 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul děkuji. jo,jo,jdu se natáhnout. A ty bojuj bojuj. Určitě to dobře dopadne.
29. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, hezká úrodička, tak se jdi natáhnout a hezky si odpočiň, zasloužíš si to :wink:
29. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je paráda. Tak to velká gratulace :dizzy_face:
Uvidíš bude to dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Wrtul Chrobi jsem dlouho neviděla a jsem z toho poněkud nervózní :unamused:
Ale snad se brzo objeví.
29. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku no já si myslím že dneska šli k doktorovi na konzultaci tak jsem zvědavá no...
29. říj 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky moc. Chrobáček se někde stratil? Snadje v pohodě.
29. říj 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek