• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahojky, taky mě tu chrobule chybí..
Luci, to jsi moc šikovná, to přece musí něco vyjít,taková pěkná úroda.... :slight_smile: odpočívej a bude teda PK a bylo ICSI?Tak zítra přeju šťastný telefonát!!!!
29. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jelikož vás beru za velmi dobré přítelkyně, musím se s vámi na nějakou dobu rozloučit :frowning2: Tento týden začal dost hrozně, nejdřív jsem zjistila, že jsem se stala další obětí zdravotní pojišťovny Média, tudíž odpadá pokus IVF a dnes jsem se dozvěděla snad nejhorší zprávu mého života. Mám zhoubný melanom, takže pokusy otěhotnění jdou v tuto chvíli stranou. Všem vám přeju strašně moc štěstíčka a hlavně zdraví. Jediným pozitivm je, že jsme to zachytili v počátku, ale čeká mě řada vyšetření a nové vyříznutí. Mám vás všechny moc ráda, ale nechci vás trápit. Všem přeji kupu krásných dětiček. Držte se holky :wink:
29. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři :cry: já nevím co ti mám na to říct :unamused:
Drž se!!!! a věřím, že jednou se i ty dočkáš a všechno překonáš.
Hodně štěstíčka.
29. říj 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, na to se nedá říct vůbec nic a moc ti děkuju. Mám neskutečnou oporu v manželovi a jsem ten nejšťastnější člověk, že ho mám. Musíme to všechno zvládnout a bude líp. Sice to teď moc nejde, ale časem to snad bude lepší. Hold někomu je přáno a někomu ne. No a zásluhama to asi nebude :unamused:
29. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já věřím, že i tobě bude jindři přáno. :wink:
ve více stránkách.
29. říj 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindří,to mě moc mrzí :frowning2: ,ten život je opravdu těžký. Přeji ti hodně sil do boje s nemocí. Je dobře,že jste to zjistili tak brzo. TOje obrvská šance. Držím pěsti u budu na tebe myslet. Určitě se nám ozvi. Rádi tě tu uvidíme. :slight_smile:
29. říj 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky co to čtu:frowning2:
Jindřiško přeju ti moc sil do boje s tím ošklivým melanomem a kočko když se ti bude chtít přijď se za námi juknout rádi tě uvidíme!!!
Moc na tebe budeme myslet kočko!!!!!!!!!!!!!!!!
29. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři, drž se holka, určitě všechno dobře dopadne, hodně moc moc štěstíčka, budeme na tebe myslet :wink: a je fajn, že máš oporu v manželovi, neb to je hrozně důležitý, držte se oba. Bude líp, uvidíte :wink:
29. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ten MK dneska vůbec nejde.
29. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko kočky..
dneska vyrážím za zákazníkem ale hlavě je pátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Luciferku písni až budeš vědět kolik máte bojovníčků!!! :dizzy_face:
30. říj 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko děvčata,

Jindřiško, teda , to je ale pech, ale pokud jste to našli v prvopočátku, tak to dobře dopadne, neboj, zvládnete to :wink:
Musím tě povzbudit: moje švagrová, která žije v USA je taková blondýnečka s moc znamínky a domluvili se se svým manželem, že si zajde nějaká znamínka vyřezat a právě takové nenápadné na ruce měla také zhoubné, hned jí to vyřezali, teda dost hodně okolo, má tam velkou jizvu, ale je to už 2 roky, neměla žádné metastáze a vše je ok...chodí často na kontroly, takže je pod drobnohledem, takže celá rodina je moc ráda.....
30. říj 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jindři, je mi líto, přidávám se k tomu, co už napsaly holky, hodně síly holka, budeš jí potřebovat! Hlavně neklesej na mysli, říká se, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř! A když budeš chtít, přijď se na nás mrknout!

no jo wrtulko, to je úžo, že je pátek, co? už se taky těším na víkend - a to jsem doma a nechodím do práce! :slight_smile:

luci, to je náhderná úrodička! hned napiš, jak se jim daří...

rudi, co nemoc, už je líp?

kapr, jak se máš? :wink:

no a ten chrobík tu opravdu dlouho nebyla....
30. říj 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,krásné ránko,u nás mrzne ale svítí sluníčko.
Wrtul,určitě písnu,už aby bylo po desáté.
Já jdu péct koláčky-vevnitř tvaroh,nahoře povidlí a drobenka,abych se odreagovala od práce.
Manža ráno zvládl první injekci do zadku na jedničku.
30. říj 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co pícháš luci?
30. říj 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak já razím za zákazníkem snad to dobře dopadne..
Luci těším se na info o bojovníčcích!
A vůbec všem krásný den!
Chrobi ty se tu už ukaž! :wink:
30. říj 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,určo to dopadne dobře. No jinak já jsem docela vystrašená,jaký to bude,pamatuju si,že při minulé stimulce jsem se strašně těšila.
30. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, můžu k tobě na koláčky? :grinning:
30. říj 2009 v 08:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Jo přijeď :grinning: ,nebo je pošlem poštou. Včera byl manža večer v Zábřehu u Olomouce.
30. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko čiperky, při pátku :wink:

Taky je u vás dneska tak krásně, tady od rána svítí sluníčko, tak asi půjdeme na chvíli s naší čubinkou ven se rejpat v záhonech a připravit je na zimu, se to počasí musí nějak využít. :sweat_smile:

Jéé Lucí, tak příjemné pečení a pak hoď něco do placu :slight_smile:, se poslední dobou můžu nějak po sladkém užrat :sweat_smile: , tak doufám, že až půjdu na cukr, že to bude OK :fearful:
30. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
............holkyyyy jdu vám připravit překvápko :wink:
30. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu taky je u nás nádherně,svítí sluníčko a mrzne. Hezky. Já miluju kynutá těsto. A buchty,které nejsou moc sladké. Manža si poručit do práce medovník. Holky mě by to doma fakt bavilo,vařit,péct a strat se o domácnost.
Já přemýšlela i nad tou prací. mě by tak bavilo mít obchůdek s keramikou,čajíkama ovocem a takovými věcmi. Ze bych chtěla dělat něco třeba uplně jiného než teď. Mohla bych tam prodávat svoje výtvory.
To víš,že budeš mít test v poho. Tělo si řekne,co potřebuje.
Kapr jaký,no jsem nedočkavá :wink:
30. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže, sice je to prťavý..................ale snad to uvidíte. Takže se podívajte do albíčka :wink:
30. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, že by? :confused: :grinning: blbě to vidím, ale jestli je to ono, tak to potichounku gratuluju :slight_smile: :wink:
30. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to úplně blbě vidět, ale naživo to jsou dálnice :grinning:
30. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,no to je super, jak jste to udělali :grinning: To je krásný,moc,moc moc gratuluji a držem vše co můžu. At je všechno v pořádku a vyvíjí se jenom dobře.
30. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr ty ďáblíku :slight_smile: mám ohromnou radost...a to je z přirozenýho snažilkování? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: moc a potichu gratuluju. kdy jdeš k dr? :dizzy_face:
30. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ten nativ ani nepotřebujete :grinning: jak jste ho tu plánovali.
30. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu za chvíli telefénovat :wink: už začínám být nějaká nervozní,hned jak jsem si na to vzpomněla.
30. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak pak dej vědět..
30. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....holky, vždyť jsem vám to tu psala :wink:
1. že to máme do Vánoc objednaný
2. léčitelka řekla, že budu těhu do 2 měsíců OVU neOVU
3. zcela přirozeně, jelikož jsem tento měsíc propásla i ovulaci.

No holky, já jsem to cítila, že jsem těhu, ale test před týdnem byl úplně čistej. Ten citlivější. Takže jsem na to včera koukala jak puk. Protože ty čárky jsou fakt silné.
A po třetí hodině budu volat pro výsledky z krve. :slight_smile:
Holky víte to jen vy, manže a má gyn. Jo a teď i v centru, protože jsem tam byla na krvičce.
ufffff
takže jen žádné negativní myšlenky, ať mi neoslabíte přání :grinning: :grinning: :grinning:
teď si přeji: mimís je tam kde má být a má to co má mít. je mi dobře a jsme oba zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek