Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
ruda
29. říj 2009
ahojky, taky mě tu chrobule chybí..
Luci, to jsi moc šikovná, to přece musí něco vyjít,taková pěkná úroda.... 🙂 odpočívej a bude teda PK a bylo ICSI?Tak zítra přeju šťastný telefonát!!!!
jindriska
29. říj 2009
Ahoj holky, jelikož vás beru za velmi dobré přítelkyně, musím se s vámi na nějakou dobu rozloučit 😞 Tento týden začal dost hrozně, nejdřív jsem zjistila, že jsem se stala další obětí zdravotní pojišťovny Média, tudíž odpadá pokus IVF a dnes jsem se dozvěděla snad nejhorší zprávu mého života. Mám zhoubný melanom, takže pokusy otěhotnění jdou v tuto chvíli stranou. Všem vám přeju strašně moc štěstíčka a hlavně zdraví. Jediným pozitivm je, že jsme to zachytili v počátku, ale čeká mě řada vyšetření a nové vyříznutí. Mám vás všechny moc ráda, ale nechci vás trápit. Všem přeji kupu krásných dětiček. Držte se holky 😉
kapr
29. říj 2009
Jindři 😢 já nevím co ti mám na to říct :-|
Drž se!!!! a věřím, že jednou se i ty dočkáš a všechno překonáš.
Hodně štěstíčka.
jindriska
29. říj 2009
kapr, na to se nedá říct vůbec nic a moc ti děkuju. Mám neskutečnou oporu v manželovi a jsem ten nejšťastnější člověk, že ho mám. Musíme to všechno zvládnout a bude líp. Sice to teď moc nejde, ale časem to snad bude lepší. Hold někomu je přáno a někomu ne. No a zásluhama to asi nebude :-|
kapr
29. říj 2009
Já věřím, že i tobě bude jindři přáno. 😉
ve více stránkách.
lucifirek
29. říj 2009
Jindří,to mě moc mrzí 😞 ,ten život je opravdu těžký. Přeji ti hodně sil do boje s nemocí. Je dobře,že jste to zjistili tak brzo. TOje obrvská šance. Držím pěsti u budu na tebe myslet. Určitě se nám ozvi. Rádi tě tu uvidíme. 🙂
wrtulkaautor
29. říj 2009
Holky co to čtu😞
Jindřiško přeju ti moc sil do boje s tím ošklivým melanomem a kočko když se ti bude chtít přijď se za námi juknout rádi tě uvidíme!!!
Moc na tebe budeme myslet kočko!!!!!!!!!!!!!!!!
miluse
29. říj 2009
Jindři, drž se holka, určitě všechno dobře dopadne, hodně moc moc štěstíčka, budeme na tebe myslet 😉 a je fajn, že máš oporu v manželovi, neb to je hrozně důležitý, držte se oba. Bude líp, uvidíte 😉
lucifirek
29. říj 2009
Holky ten MK dneska vůbec nejde.
wrtulkaautor
30. říj 2009
Dobré ránko kočky..
dneska vyrážím za zákazníkem ale hlavě je pátek x-) x-) x-)
Luciferku písni až budeš vědět kolik máte bojovníčků!!! x-)
irminka
30. říj 2009
dobré ránko děvčata,

Jindřiško, teda , to je ale pech, ale pokud jste to našli v prvopočátku, tak to dobře dopadne, neboj, zvládnete to 😉
Musím tě povzbudit: moje švagrová, která žije v USA je taková blondýnečka s moc znamínky a domluvili se se svým manželem, že si zajde nějaká znamínka vyřezat a právě takové nenápadné na ruce měla také zhoubné, hned jí to vyřezali, teda dost hodně okolo, má tam velkou jizvu, ale je to už 2 roky, neměla žádné metastáze a vše je ok...chodí často na kontroly, takže je pod drobnohledem, takže celá rodina je moc ráda.....
evak99
30. říj 2009
ahoj holky,

jindři, je mi líto, přidávám se k tomu, co už napsaly holky, hodně síly holka, budeš jí potřebovat! Hlavně neklesej na mysli, říká se, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř! A když budeš chtít, přijď se na nás mrknout!

no jo wrtulko, to je úžo, že je pátek, co? už se taky těším na víkend - a to jsem doma a nechodím do práce! 🙂

luci, to je náhderná úrodička! hned napiš, jak se jim daří...

rudi, co nemoc, už je líp?

kapr, jak se máš? 😉

no a ten chrobík tu opravdu dlouho nebyla....
lucifirek
30. říj 2009
Ahojky holky,krásné ránko,u nás mrzne ale svítí sluníčko.
Wrtul,určitě písnu,už aby bylo po desáté.
Já jdu péct koláčky-vevnitř tvaroh,nahoře povidlí a drobenka,abych se odreagovala od práce.
Manža ráno zvládl první injekci do zadku na jedničku.
evak99
30. říj 2009
a co pícháš luci?
wrtulkaautor
30. říj 2009
Holky tak já razím za zákazníkem snad to dobře dopadne..
Luci těším se na info o bojovníčcích!
A vůbec všem krásný den!
Chrobi ty se tu už ukaž! 😉
lucifirek
30. říj 2009
Wrtul,určo to dopadne dobře. No jinak já jsem docela vystrašená,jaký to bude,pamatuju si,že při minulé stimulce jsem se strašně těšila.
zuzka72
30. říj 2009
Luci, můžu k tobě na koláčky? 😃
lucifirek
30. říj 2009
😃 Jo přijeď 😃 ,nebo je pošlem poštou. Včera byl manža večer v Zábřehu u Olomouce.
miluse
30. říj 2009
Krásné ranko čiperky, při pátku 😉

Taky je u vás dneska tak krásně, tady od rána svítí sluníčko, tak asi půjdeme na chvíli s naší čubinkou ven se rejpat v záhonech a připravit je na zimu, se to počasí musí nějak využít. :-N

Jéé Lucí, tak příjemné pečení a pak hoď něco do placu 🙂, se poslední dobou můžu nějak po sladkém užrat :-N , tak doufám, že až půjdu na cukr, že to bude OK 😕
kapr
30. říj 2009
............holkyyyy jdu vám připravit překvápko 😉
lucifirek
30. říj 2009
milu taky je u nás nádherně,svítí sluníčko a mrzne. Hezky. Já miluju kynutá těsto. A buchty,které nejsou moc sladké. Manža si poručit do práce medovník. Holky mě by to doma fakt bavilo,vařit,péct a strat se o domácnost.
Já přemýšlela i nad tou prací. mě by tak bavilo mít obchůdek s keramikou,čajíkama ovocem a takovými věcmi. Ze bych chtěla dělat něco třeba uplně jiného než teď. Mohla bych tam prodávat svoje výtvory.
To víš,že budeš mít test v poho. Tělo si řekne,co potřebuje.
Kapr jaký,no jsem nedočkavá 😉
kapr
30. říj 2009
takže, sice je to prťavý..................ale snad to uvidíte. Takže se podívajte do albíčka 😉
miluse
30. říj 2009
Kapříku, že by? =-) 😃 blbě to vidím, ale jestli je to ono, tak to potichounku gratuluju 🙂 😉
kapr
30. říj 2009
No je to úplně blbě vidět, ale naživo to jsou dálnice 😃
lucifirek
30. říj 2009
Kapříku,no to je super, jak jste to udělali 😃 To je krásný,moc,moc moc gratuluji a držem vše co můžu. At je všechno v pořádku a vyvíjí se jenom dobře.
evak99
30. říj 2009
kapr ty ďáblíku 🙂 mám ohromnou radost...a to je z přirozenýho snažilkování? 😉 😃 😃 😃 moc a potichu gratuluju. kdy jdeš k dr? x-)
lucifirek
30. říj 2009
to ten nativ ani nepotřebujete 😃 jak jste ho tu plánovali.
lucifirek
30. říj 2009
já budu za chvíli telefénovat 😉 už začínám být nějaká nervozní,hned jak jsem si na to vzpomněla.
evak99
30. říj 2009
luci, tak pak dej vědět..
kapr
30. říj 2009
.....holky, vždyť jsem vám to tu psala 😉
1. že to máme do Vánoc objednaný
2. léčitelka řekla, že budu těhu do 2 měsíců OVU neOVU
3. zcela přirozeně, jelikož jsem tento měsíc propásla i ovulaci.

No holky, já jsem to cítila, že jsem těhu, ale test před týdnem byl úplně čistej. Ten citlivější. Takže jsem na to včera koukala jak puk. Protože ty čárky jsou fakt silné.
A po třetí hodině budu volat pro výsledky z krve. 🙂
Holky víte to jen vy, manže a má gyn. Jo a teď i v centru, protože jsem tam byla na krvičce.
ufffff
takže jen žádné negativní myšlenky, ať mi neoslabíte přání 😃 😃 😃
teď si přeji: mimís je tam kde má být a má to co má mít. je mi dobře a jsme oba zdraví x-) x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli