• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Taky jsem to zaregistrovala, že ještě někdo tu je na tom podobně jak Ruda. Ta uvidíme...
Nic Denisko , jdu do hajan, už se mi úpně klíží oči. Díky moc za pokec a brou brou :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou izzi! :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko žirafky, vy jste fakt ukecaný... nedočítám :sweat_smile: , nestíhám, nesvačím... já to prostě nestačím... tak jdu jen popřát krásné sluníčkové páteční ranko... snad během dne nakouknu :wink:
29. kvě 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík beruše, Miluš má pravdu, jsme ženský ukecaný :slight_smile: Dnes mám hodně práce, tak nevím, jak to tady s váma budu stíhat, ale budu se snažit aspoň chvílemi mrknout :wink:
Hezký den všem :sunglasses: !!!!
29. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
žirafky, dobré ránko, u nás teda pěkně studené......

Ted jsem Vás četla přes půl hodky, vy ty hubičky nezavřete.....představte si, že by jsme seděly někde v kavárně...toho řevu, jedna přes druhou, by nás asi vyhodili........
29. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Irmi, kdybychom se sešly, tak to by teprve byla divočina :grinning: :grinning: Dnes je zase o něco lépe Irmi? Pohlaď bříško :wink:

Ale dnes ještě žirafky asi spinkají, anebo mají taky moc práce jako já..
29. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, děvčátka, tak máme další den za sebou a víkend před námi :slight_smile: . Dneska je teda hnus počasí, u nás prší a prší. I ta předpověď nic moc. Snad bude příští týden líp. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je hnusne Puna, ale tobě zítra doufejme zasvítí sluníčko :wink: :wink: ......
29. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzy: bříško hladím, právě jsem ted byla na kole v obchodě....doma v lednici vykradeno, musela jsem doplnit zásoby :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si na ten bachůrek tak nějak zvykám, jsem 2 týdny po transferu a břicho jak ve 4 či 5 měsíci, no , nedá se nic dělat....
29. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko..
hlásím se ze služebky kde leje a leje..
Hypo koukala jsem že v pondělí se všechno rozsekne tak snad to dopadne dobře a už to budete mít za sebou!!!
Držím palečky..
Rudo krásná nová fotka :dizzy_face:
Nic já musím pracovat tak se dneska moc neukážu..
ale tu košilku s žirafkou nebo jiným zvířátkem si udělám sem se rozhodla..
ale mě by se asi víc líbila kočička.. tak uvidíme.. jen aby přinesla štěstíčko!
29. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul: to musí být prostě žirafa jak hrom, žádná kočička..... :slight_smile: Já jsem tu košilku koupila u ťamíků a stála , myslím 25O,- Kč nebo tak nějak a je fakt příjemná, ale zachvilku se do ní nedostanu, takže, kdyby měla někomu přinést štěstí, tak ji pošlu poštou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: budu na vás v pondělí moc myslet a držet palečky at to všechno dobře dopadne.....
29. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
irminko :dizzy_face: :dizzy_face:
to je taky úlet :wink: no dobře tak to bude žirafka už mám jednu vyhlídnutou :wink: kráásnou
ale jestli mi to štěstí nepřinese!! :grinning: :grinning: bu bu bu :grinning:
29. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko: no vidiš, jsme jeden team :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno jsem závislák na koňovi, místo snídaně letím sem.
Denis Izzi -COŽE??? někdo ohrožuje můj výkon a chce mě sesadit z trůnu??? :grinning: klíďo, jen hurááá do toho, ať je nás víc, naplníme mražáky
Irminko a jak je? asi to jde, když kolu neodoláš..tady taky zzzzzima a kdy je kontrola, máš dvojčátka???
Puna, zítra už je za dveřmi!!!
Wrtulko tak udělej kočici, to je o pocitu, mít něco pro štěstí, já na to věřím, na všech zkouškách ve škole jsem měla bublinu z vodováhy abych byla vyrovnaná :wink:
Miluš, taky nestíhám dočítat,ale když je venku hnusně, koník je záchrana..zatíííím
29. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
Tak jsem vás konečně dočetla :slight_smile:
Dneska jsem si píchala poprvé Puregon, tak oproti tomu Decapeptylu procházka růžovým sadem :slight_smile: Akorát si to mám píchat zároveň, tak to budu jak cedník :slight_smile: Jo a trochu to potom štípalo pod tou kůží...
Teď už si můžu aspoň trochu začít odpočítávat, kdy se toho píchání zbavím... :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: jde to,ještě je brzy , UTZ mám 10.6. , tak až potom budu vědět, neboj , ohlásím počet :grinning:

já jsem také mívala u zkoušek sloníka s nosem nahoru,takového malinkého a mám ho ještě schovaného ve skříni....
29. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím irminku, rudu, lenh, wrtulku, izzi, tak jsem si dneska pro jistotu koupila čtyři těhu testy, tak uvidím zítra. Už aby to bylo, abych měla jasno. Pořád jen v nejistotě, už mě to nebaví. :unamused:
lenh, ty pícháš Puregon? to je procházka růžovým sadem. byla jsem z toho nadšená, protože jsem si ho mohla píchat sama, já, která se bojí jehly jen ji vidí. :wink:
29. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Lenh..
tak to jsem ráda že ty další injekce už jsou lepší.. já se na ten Decapeptyl vůbec netěším.. ale zase už mám domluvený dvě kámošky co mi to budou na střídačku píchat tak se to od nich snad i naučím a bude :wink:
Hele jak to v tom Heliosu funguje s tou krví v 7 h musíš být nastoupená kde? a kdy ti řeknou výsledky? a kdo ti řekne kolik na základě výsledků píchat? telefonicky nebo tam zase musíš osobě?
Rudo no právě já uvažovala který zvířátko mám nejradši a je to kočička..
ale nevím chci aby mi to přineslo to štěstíčko.. a žiravka je taky krásná oranžová a já mám oranžovou ráda .. tak nevím.. asi zkusím tu žiravku a když nepomůže tak si příště udělám s kočičkou a bude :grinning:
29. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a just ho budu mít jen s jednou čárkou, mám takovou smůlu, že si stejně budu muset počkat na krevní testy :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh: no vidíš, jsi šikula, není to tak strašné a co by jsme pro miminko neudělaly, že?
ruda: vidím, že jsi z Hodonína, já bydlím kousek v Uh. Ostrohu
29. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
puna: ty jedna žirafico, musíš být pozitivní, žádné blbé myšlenky, budou tam // a hotovo :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulka: číču nebudeš potřebovat, ted to vyjde, musí......Věřit, věřit, věřit...naděje umírá poslední....
29. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrulko na krev je lepší už tam být na sedm, pak je tam dost lidí... den předtím je lepší so zavolat, že přijdeš. Běží to tam docela rychle. Vezmou ti krev a jdeš o patro víš kde si zazvoníš a počkáš až bude volná koordinátorka. Ta ti dá Puregon a taky se zeptá kolik máš ještě Decapeptylu a ldyž tak ti dá další balení. Puregonu dostaneš tři krabičky po 900, 600 a 300 jednotkách a tu tužku. Platí se pět a půl tisíce buď hotově nebo se dá i kartou. Vysvětlí ti jak to brát. Když pak nějaký balení zbyde tak nám vrátí peníze za to balení.
Potom se jede domů a v jednu si zavoláš o výsledek. Řeknou ti který den si začneš píchat a kolik jednotek a rovnou i datum, kdy přijdeš příště na krev.

:slight_smile:
irminko, jenže já su taková blbka, že se strašně podceňuju. ale na druhou stranu jsem zase úplně nadšená a pak zase z ničeho nic už nedoufám, jsem hrozná. není to se mnou jednoduchý. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda holky, u vás je to těžká nestíhačka :slight_smile:
Hlásím že vše jde podle plánů a dnes poprvé píchám. :wink: ufffff
No bude to zase mazec. Mám velikou kopu injekcí. Tak uvidíme jak to tentokrát půjde.
jakpak je na tom Chroby?
29. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
puna: vím, je to těžké, každý mívá takové období, ale fakt musíš věřit....Manžel mně včera řekl, že také tomu moc nevěřil, že se to povede napoprvé, tak jsem mu řekla at už mně nic neříká, že bych ho musela fláknout. také nemám vyhráno, ale jaksi v hloubi duše , že to zvládneme...
29. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: píchej, píchej jako zběsilá, půjde to samo, uvidíš....
29. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
omluva. vynechávám slova
29. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek