• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
kapříku, máš foťák s makrem? nebo jsi to fotila mobilem? Asi by to na to chtělo spíše makro :wink:, ale je to krásný, jééé já mám radost.
30. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na UTZ jdu příští týden ve čtvrtek.
Doma to nafotím, tohle byla rychlovka tak jsem to aspoň nascenovala :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a držím palečky, mocinky :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, určo tam bude plno bojovníčku, držíme palečky, všichni 3 :wink:
30. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr tak to je mazec. A co ta léčitelka dělala?
Ty testy teda taky nejsou stoprocentní. Nebo kolikáty den jsi byla,když jsi testovala poprvé. Ale to vlastně nevíš viď. Tak držím pěsti pak dej vědět výsledek krve,ale myslím,že je to nad míru jasné :wink:
30. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaprrrrr :grinning: :grinning: :grinning: to je super. Vidíš, jak pozitivní přístup pomáhá? Jasný, všechno je v pořádku.
A není ti zle od žaludku :wink: já mám dnes lepší den, ale včera mi dávalo zabrat :wink:

lucíku, pak hned napiš, kolik jich je :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kapr, ty odpolko koukej napsat, jak vysoký máš hcg! :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasný jen pozitivní myšlenky.
30. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, že pozitivní přístup pomáhá :slight_smile:

takže teď Luci, Wrtul a Chrobáček:slight_smile:))))) ta holka mě ale mrzí, že se ani neukáže.
Léčitelka mi uvolňovala nějaké hormonální kanálky.
Dnes jsem 32 DC. Ten první test jsem dělala před týdnem.
Odpol. Dám vědět, jak jsme na tom s HCG. Vidím to tak na 147 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jich oplodnili jedenáct a máme devět embryjí. To není nic moc,co ? :frowning2: No díky bohu za ně. :wink:
30. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na ně budu pořád myslet,že už se na ně těšíme a chceme je mít u sebe,tak at bojují.
30. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jenom pozitivní přístup. Jak to udělat?
30. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, raduj se, 9 je hezký číslo, nám jich tenkrát oplodnili 10 a ve finále jich zbylo 7, tak hlavu vzhůru. A kdy se dozvíš kdy bude ET? Nebo máte PK?
30. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je super výsledek. Já nikdy tolik neměla :wink:
Teď už má každé embrijko svou dušičku, takže teď se intenzivně soustřeď na přípravu pokojíčku. Zkus se podívat sem :dizzy_face: je to moc fajn.
http://www.vedomematerstvi.cz/news/mp3-meditace-na-vnitrni-pokojicek/
30. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu máme PK. Takže ET asi pondělí. Jen aby se nezačali při PK flákat sakryš.

Kapr děkuji. Já dám snad na modlení.
30. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr děkuji,já jdu udělat ty koláče a pak to chci zkusit.
30. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, občas sem ještě nakouknu :slight_smile:

chci jenom dodat trochu odvahy Luciferce: měli jsme 17 vajíček, z toho jen 4 oplodnili!!!!!! a 3 se dál vyvíjely...a vidíš? jsem těhule a ještě s dvojčaty! :grinning: takže opravdu nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě :slight_smile: hodně štěstí
30. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haassinka díky moc. My mám hodně špatné spermio,tak mám strach,že to bude jak minule. Ale musíme myslet jen pozitivně a byla bychvděčná za dvojčátka.
30. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je a koukám do albíčka,že jste měli osmibuněčná a jak krásně bojovali.
30. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no tady je novinek :slight_smile:

Lucif... neblbni máte hodně to my s těma usmolenejma 4 vždycky :slight_smile:)) máme mnohem víc strachu tak držím palce na šikulku do bříška

Kaprrrrrr no co to je ??? říkala jsi v listopadu :slight_smile:))) holka gratulujůůůůů ach joooo já chci taky přirozeně :slight_smile:)) musím za tou tvojí léčitelkou :slight_smile:))
30. říj 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky chrobíííí, ztracená žirafka se našla :slight_smile:

Jak je chrobí?
30. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jsem kamaradka kaprika. Pred nedavnem mi rekla o vasem foru a tak jsem si obcas cetla vase povidani. Ted ale nemuzu nez reagovat:

KAPRIKU, MOC MOC MOC TI TO PREJU!!! Gratuluju! Musis mi nekdy pujcit tu knizku o tom, jak si prat prani, protoze ty jsi jednoznacnej dukaz toho, ze to funguje!!!

A slibuju, ze ted budeme chodit uz jen do nekurackejch hospod a na dzus! :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře :slight_smile: udělali jsme si o víkendu miminko :slight_smile:) tak dobře hustý bude až dostanu mrchu :grinning: :grinning: ale návštěvu caru jsme museli odsunout manžel byl včera v práci tak tam jdeme až další čtvrtek...... tak máme plán co bude do konce roku ... tak dokud nedostanu zase nějakou podpásovku tak jsem v klidu :slight_smile:)
30. říj 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nazdárek :grinning: Kde jsi byla? Moc jsi nám tu chyběla :wink:
Chrobi, vždyť je skoro listopad :wink: :wink: :wink:
Ty opravdu zajeď za tou léčitelkou!!!!
A holky, zkuste si fakt koupit tu knížku: Jak se správně přát svá přání.
stojí necelých 200 kč a fakt to funguje na cokoli.
Teď si ještě budu přát penízky na pokojíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Chrobi a povídej, Co je nového?
30. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé :dizzy_face: ahojek :dizzy_face:
To jsem ráda, že jsi sem našla cestu :dizzy_face:
Mám z tebe radost holka, jen si budu muset zvyknout na tu přezdívku :wink:
a pššššššš, já se nechlubila tady tím, že jsem kouřila :dizzy_face:
To bych dostala na zadek :wink:
30. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi rikala jedna kolegyne v praci: helenka-hoblinka. Taky mi rikala "zavrazdilka", ale to se mi sem moc nehodilo:slight_smile:
Koukla jsem na netu na tu knizku a jdu do ni! :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, jeden den a tolik informací, jako nan houpačce..Jindřiško, ty bojuj!!!jsi holka šikovná, jsme v 21.století a přišlo se na to brzo, tak to dobře dopadne, myslíme na tebe!!!
Kapříku, to je teda super,ale víš, že mě to prostě nepřekvapuje, věřila jsem ti a taky jsem prostě řekla, že budeme všechny těhule pod stromečkem, tak se prostě není čemu divit :wink: a HCG typuju na 326 :grinning:
chrobi no to je doba, kde jsi..
Evuli díky moc, už je mi dobře, jen rýma ještě odeznívá,ale to jsou fakt banální problémy oproti jiným nemocem...
30. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku nového nic :slight_smile: pořád čekáme na to naše štěstíčko .... a pro knížku si povalím dneska :slight_smile:))
30. říj 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, šak se taky dočkáš :dizzy_face:
Teď už budeš vědět jak. A ono to opravdu chvilku trvá. Musí se to prostě všechno připravit :slight_smile:
Já jsem přání ještě urychlila tím, že jsem si s miminkem dušičkou hodně povídala. A všechnp jsem mu pečlivě ukázala.
:wink:
Tím Universum popoháníte k rychlému splnění, ale to se jistě dočtete.
Helenko a knížku mají v Letňanech v Tescu.
A mají i 2 díl, taky doporučuji :wink:
30. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevim nevim, kdy se do Letnan dostanu:slight_smile: Ale koukala jsem, ze to maji i v Luxoru na Vaclavaku: http://www.neoluxor.cz/knihy/duchovni-nauky/new-age/jak-si-spravne-prat-7-pravidel-jak-uskutecnit-sve-sny-d3t90719
30. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek