• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
No chrobiku,to je dost ,že ses ukázala,už jsme tě tu postrádali. Dělali jste na dětech :grinning:
30. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/2317f3

Lucif jojo koukej :slight_smile:))))

holka moc na tebe myslím a hlavně žádné strachy věř těm svým embrouškům, že to zvládnou jo?
30. říj 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na to hnedle mrknout. Ráda tětu vidím. Jinak dík,snad budou bojovat,darebáčci.
Manžovi jsem taky nařídila at na ně myslí.
30. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste pozitivní a tak to má být. Jen tak dál,na každého se jednou dostane.
30. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty naše miminka mají v poličce ve skříni věci co na ně čekají, v prasátku našetřeno na kočárek.... tak už můžou klidně k nám :slight_smile:)
30. říj 2009 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci neboj, devítku mám ze všech čísel nejraději, nosí štěstí a tak uvidíš, stačí aby byly kvalitní dvě ne?
chrobíku, tak to je super, že jste připravení, já byla trochu taky,ale nějak nevím, kde, ale penízky jsou fuč :grinning:
Kapříku, kdy voláš na hácégéčko?
30. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku dobré stránky,buduto muset zkoušet častěji a prostudovat si to.
Rudy to víš,že stačí dvě. Aspoň dvě.
30. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky..
tak jsem zpět.. a
koukám tady je novinek! Chrobískiu ráda tě vidím a tebe HOblinko vítám..
30. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoblinko, vítám tě..

kapr já si předtím taky občas jedno cigárko dala, ne moc, ale sem tam jo :wink:

chrobíku, ahoj, kde ses toulala? :slight_smile:

Luci, chrobi, wrtul, kapr má pravdu, řekly jsme do vánoc, tak do vánoc!!! :slight_smile:

Luci, 9 je taky moje šťastný číslo a navíc myslím, že to je úžasný. Hele my šli do prvního pokusu se 2 bojovníčkama...takže jste na tom úžasně! Věř a mysli na ně hezky a uvidíš! Za chvíli jsou u Tebe:slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo v pondělí je budu mít u sebe v pupíku a budu si snimi moct povídat.
30. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Luciferku 9 embrijek je super počet ty troubelíne!!Mezi nima určitě bude pár super truper šikovnejch bojovníčků co to dotáhnou když ne do konce tak do mrazáčku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych si doma mohla udělat nějakou podzimní výdobu. už se tším,jak si budu dělat vánoční věnec.
30. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul,že by tentokrát zbylo do mrazáčku,to by bylo bezva. ALe at jsou ty na ET hlavně. Dva a pořádný. :grinning:
30. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku tak to si příprav nějaký super pohádky abys jim četla už od pondělí se jim od tebe nebude chtí :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak Chrobísku to máte super že máte našetřeno na kočárek a tak..
holky nám ted přišel burtální účet za elektriku dopácíme 8tis! Takže budeme rádi když budeme mít na jídlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jestli se to povede .. tak budeme mít dítě a možná ten kočár (mám ho slíbenej od tchána) a tím to hasne bude chuďátko bez oblečení a plínek páč na to nebudou penízky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
30. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci věř jim a kdy si voláš příště? budou vás informovat i přes víkend a tak?
30. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul jsme na řadě a řekli jsme do vánoc,tak teď ty a chrobík.
Wrtulko neboj,penízky budou, mimi nebude řešit jestli má kočárek za 30tis.,nebo za 3 z bazarku. :grinning:
30. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,zítra a v neděli nám budou volat sami,mají tam pohotovost. Doufám,že se mi o nich bude dneska zdát. To co poslal kapřík,je dobré. Člověk se u toho sklidní.
30. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci však já vím.. jen se to před vánocema fakt "šiklo":frowning2:
nejdřív si na řadě ty.. :wink: ale já tě následuju už beru Proveru a od neděle už píchám injekce :wink:
Chrobi a já se těšila že mi povíš jak se má můj oblíbený mudr :wink:
30. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucif no jo pracujeme na tom :slight_smile:)))

wrtul ... nedá se svítit chlap nemohlo :slight_smile: ale ono nám tam nic neuteče :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi o týden vám to opravdu neuteče :wink:
ale zase začínám řešit u koho budu v Brně spát vypadá to že pojedu na krev 9 nebo 10.11... :frowning2:
30. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko tak to věřím,nám chodí vyúčtování až na jaře. tak to jste se teda rozšoupli. Vite,jak se to mohlo stát?
Nám se teď ty penízky taky rozkutálely nějak moc. Tak se budem muset trošku uskromnit. Ale nějak to zvládneme. Teď jsi na řadě ty a chrobik taky a za chvíli budou vánoce a snad budeme všechny spokojené a šťastné.
30. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je 2 DC ?
30. říj 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak chrobi,kdo si počká,ten se dočká
30. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaký jste měli spermio ted?
30. říj 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli se ptáš mě,tak mi k tomu nic moc neřekli. Asi 11mil. a 1% pohyb. neviděla jsem ho kompletně celý. :frowning2:
30. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže žádná změna k lepšímu.
30. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi ano to bude 1-2 DC jak mi to vyjde..
Luci no loni nám vraceli tak nám inteligentně snížili zálohy.. a pak zvýšili ceny a ups.. taky jak jsme dělali střechhu a tak se asi energie víc potřebovalo ale stejně si to vem! :confounded:
30. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucif no to není nic moc :frowning2: ale už to nebude potřeba mimísci budou ted v bříšku oba :slight_smile:)
30. říj 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul je to mazec. Oni mají fakt logické myšlení,jednou to vopálí a pak zaase snižují. My za elektřinu taky loni dopláceli,teda vlastně letos. Tak jsem zvědavá,co nás taky čeká. Ale snad to nebude tak hrozné.
30. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chrobi to teda není. Ale je to pořád postejnavé.
30. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek