• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
............teda vy jste se rozprndaly :grinning:
Já byla na Bulovce pro injekce Clexanu. Tak si holky představte, že za 10 injekcí chtěli v lékárně u ISCARU 1.000 kč a ty samé jsem na Bulovce dostala zadarmo? :fearful: noooo, nestačím se divit.

Helenko, jojo, je to ta knížka. ještě koukni, jestli tam nemají i druhý díl. Ten je také dobrý.

Luci, správně na to jdeš :wink:

Chrobíku do Vánoc je ještě časík :wink:

Wrtul, ty to taky zmákneš.
30. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holčičky moje děkuji za přijetí hoblinky (nebo jak se ta helenka jmenuje :dizzy_face: )
je to mocinky fajn človíček.
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo kapr to je teda mazec s těma lékárnama...no to je jako s tím Crinone, někde chtěli 500,- někde za darmo..
teď zvonil pošťák přišel mi balík od holčiny z bazárku tady z koníka, je to fajn věc, já ušetřím, ona nemá doma skladiště... jsem spokojená, můj byl skeptik, že posílá někam peníze a neví, jestli něco přijde,ale já věřím, že sem špatné duše nechodí...,naopak, poslala mi ještě dva dárečky....
Kapříku co HCG??? ještě není výsledek???
manža už se vrací z pracovky domů, tak dělám bramborový salát a budou řízky a taky jsem plnila pudinkové šátečky a přesadila kytky...aby mi to uteklo...
jinak Wrtulko, ani mi nemluv o účtech, vždy nemile překvapí a když to nečekáš, jako i pojistka na auto... teď když jsem na PN a tak trošku závislák na manžavi, nesnáším to..,ale miminko je mominko a pokud člověk hledá na netu, může dost ušetřit a ještě kupovat z teplíčka domova...a rozdíly v cenách jsou všude a ve všem, jen nenaletět... a včera jsme Rudlovi koupili uspáváčka, tak mu ho pouštím, aby už si zvykal a začneme číst ty pohádky, teď prý uačíná bezpečně rozpoznávat můj a tatíkův hlas :grinning:
30. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy HCG bude po 15 hod. Tak ještě musíme vydržet :dizzy_face:
Ufff. ale já věřím, že bude dobré :grinning:
Co myslíte holky? Já teda vím, že to na té fotce není vůbec vidět, ale takhle tlustou čáru jsem nikdy v den vynechání MS neměla. Tak si říkám, že je silák :wink:
30. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý brďo kapříku to sou dálnice!!! i když teda ta fotka :wink:
30. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
si ze mě utahuješ, viď Wrtul:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, na mém monitoru to jde vidět mooc hezky, jsou tlusté...nejsou tři? /// :grinning:
ne, jen dráždím, fakt to tam vidím dobře...tak ještě hodinu, tak kdo dá další typ na kapříkovo HCG???
30. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr tak s těma injekcema je to fakt zajímavý. Divný. Našla jsem si tam ještě tu meditaci na navázání dušičky.
Ale není to tak jednoduché asi to chvíli ptrvá,než se to člověk naučí.
Rudy taky ráda objednávám přes net a na bazárkách. A jaké dárečky. Ty jsi teda byla dneska pracovitá. To se teda manža má,takovýhle dlabanec v týdnu. To já udělala jen ty koláčky a udělám gulášovku. Ale také jsem poklidila. Tak ty pohádky hezky čti a uspáváček je co? Myslíš hrací hračku? Já půjčila kamarádce supr knížku o těhulkování,jsou tam nádherné fotky,dostala jsem ji před dvěma lety k vánocům,ale zatím nebyla potřeba,ale uspokojila spoustu holek,kterým jsem to půjčila,kámoška,její ségra, moje ségra,švagrová,druhá kámoška. Jmenuje se těhotenství týden po týdnu. http://www.svetdetskefantazie.cz/tehotenstvi-tyden-po-tydnu-tajemstvi-lidskeho-zivota je fakt nádherná a ty fotky vevnitř. Všechny jsou z bříška,jak to mimi vypadá.

kapr už jen hodku. Bude to dobré a pak ještě lepší. :grinning: Ty čárky jsou hodně silné,myslím,že je to jasné.
30. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda tipuju 259 :grinning:
30. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem teda zvědavá. :wink: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já teda víc :wink:
30. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda tipuji 169, jsi na začátku.......pěkně pomaloučku postupně, žádné hrrrrr, mimi se musí hezky usádlit :wink:
30. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvíli se to dozvíme
:wink:
30. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a já ty puju dvojčátka takže 300 :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda tipuju já rychleji myslím než píšu :grinning:
30. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stihnu si taky jeste vsadit? :slight_smile: 203
30. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, helenka analytik :wink:
No holky za chvíli :dizzy_face: uffff
30. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku tak kolik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to budem vědět.
No já se ted předvedla jako kuchařka. Teda myslím to ironicky. Dělám br.guláš,nasypala jsem tam papriku a teď když jsem si to ochutnala,strašně to pálí,šáhla jsem místo na sladkou papriku na pálivou,takže se to nedá jíst.
30. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci tak zkus odlít šťávu a nalít tam vodu.. jako to rozředit..
kapříku :dizzy_face:
30. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže kapříci ve výlovu a naše typy:
ruda: 326
kapr 147
Lucifirek 256
chrobi 215
Irma 169
Wrtulka 300
Hoblinka 203
30. říj 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky 84,3 :unamused:
tak nevím, ale prý když je to spontální tak je to hezké.
30. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak už je 15:03 tak cooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
jé už je to tu :dizzy_face: :dizzy_face:
wrtul já už to mám i zahuštěné :frowning2: Ale dala jsem tam hodně brambor. Ještě to možná zkusím. :grinning: Budem šlehat plameny.
30. říj 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, jojo, ještě jsem vysála a naobědvala se :slight_smile:
jo myslím tu natakovací hračku aby se mimi uklidnílo.. někde byly teda za šílené ceny i za 800,- jsem viděla a ještě plastové, ne plyšové...ble a ještě ne ta melodie, co jsem chtěla..a náhodou u nás v hračkářství, ejhle krásná, vb barvách pokojíku, moje melodie a 109Kč :grinning:
v balíku mi došlo i spousta bavlněných plen, těch klasických, tak mám co prát a žehlit :slight_smile: na věcičky se taky chystám,ale až bude nová komoda, ať to mám čisté kam dávat...
autor
Kapříku a kolikátý den by jsi byla od ovu? a co ti řekli? to je těhu ne? těhu je už od 5 ti nebo tak..
TA už. Takže ti řekli,že je to v pořádku?
30. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr na naše super velké číslo typy nehleď, to je těhu, myslím fakt stoprocentně, já měla při prvním odběru 73,3 a to tam byla ještě Ludvíkova dutinka, než ho Rudík sežral...tak spíš :grinning: :slight_smile: :wink: než :frowning2: :unamused: :angry: to je na šampíčko!!!
30. říj 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek