• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Karpiku, hezke a hlavne TUTOVKA! :slight_smile:

ruda: "kaprici ve vylovu" me nahlas rozesmali :dizzy_face:
30. říj 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy,aha,tak to je to,co jsem myslela. Ségra má dva a ještě kolotoč,no kolotoč děs,takový kravál,ale pak mají hrací myšku ta ta je super.
30. říj 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jasně tak to maxi gratulka kapříčku! tý jo přirozeně..to je krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr ta k to je super.
30. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak je to prý hezké. ještě jsem mluvila se svou gynekoložkou a ta říkala, že v době vynechání MS by mělo být tak 50. :wink:
Já mám delší cyklus, ovu je tak 18 den. Ale teď to bylo nějak jinak. :slight_smile:
Každopádně jsem ofiko těhu a ve čtvrtek jdu na UTZ a HCG by mělo být tak 800.
30. říj 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kpříku a kdy jdeš na UZV??? těhu by to nebylo kdyby to bylo pod 20 ,ale hodnota na 5 se považuje za těhotenství, ty by jsi zase chtěla hned zezačátku aby už to mělo ručičky, nožičky a zřetelné pohlaví, jen si pěkně počkej a přidávej hodnoty a tt v nicku postupně...trdlo jedno, vždyť si těhule!!! né že né, jen aby to bylo, kde má,ale to sis přece přálo, tak to bude v pořádku
30. říj 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku!!!!!Teda! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: no vidííííš, super..hezky pomaloučky, ale jistě, jen tak dále......příští týden tam bude mega číslo...drž se :wink:

Lucifírek: to dnes bude teda žhává noc po té gulášovce, jen plameny budou lítat :grinning:

Já si jdu hajnout k TV a krbíku, převlíkla jsem malému povlečení a jsem zadýchaná jak kdybych čekala dvojky, uf...jdu odpočívat
30. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý jo žirafky tady se to těhulí!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kapr to je bezva,takže je všechno v naprostým pořádku.
30. říj 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy já UZV píšu UTZ :fearful:
Takže ve čtvrtek.
30. říj 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Wrtulko, jste na řadě :slight_smile: to je tak skvělééééé, jako bych ty čárky viděla u sebe, člověk nechce věřit a řval by štěstím z okna a řekl to hned všem...
já než tu něco napíšu, už je nademnou odpověď :grinning:
30. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudo já jeslti najdu // tak asi budu řvát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, to je super... :grinning: mám ohromnou radost. tak bobečkovi hezky povídej, ať se mu u tebe líbí... :dizzy_face:
ve čtvrtek Ti to potvdí utz a bude! :slight_smile:
já jdu ve středu, tak jsem zvědavá, snad už uvidíme srdíčko... :dizzy_face:

holky, jdu si taky lehnout, byla jsem dopol na dlouhé procházce a teď jsem z toho unavená. Potřebovala bych mít ale tolik elánu co ty Rudíku :slight_smile: a Lucík se taky dneska doma činí :wink:
30. říj 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně rudi, mám pocit, že reaguju děsně opožděně :slight_smile:

jasně že budeš řvát wrtul, štěstím! já když si vzpomenu na objevení "svých dálnic", tak jsem tomu vůbec nemohla uvěřit, ještě jak jsem byla rozespalá, tak jsem si pořád protírala oči a říkala si, že to není možné, protože vždycky tam byla jen jedna...a když jsem to nečekala, tak :slight_smile:
30. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudýsku supééééér. :grinning:

Já jsem teďky byla dvě hoďky na drbech u sousedky co má taky dvojčata, tak jsem zase o něco chytřejší :slight_smile:
30. říj 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi já nevím čím budu řvát ale určo budu a přesně tě chápu s tím pocitem jak to že tam jsou // když normálně nebývají :wink:
hoky mažu domůůů tak se tu měte krásně a množte se :grinning: :wink:
30. říj 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a jak že jsi to ty měla? Tys měla přes 100, že?
A taky v den vynechání MS, co?
30. říj 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, já měla cca 6 dní po vynechání ms kolem 1400....já si totiž dělala test až asi 5 dní po vynechání, protože už jsem tomu nevěřila...no klasika, všechny to tu znáte:slight_smile: a ejhle, byly tam. A já si přitom myslela, že meškám kvůli té cystě, proto jsem to neřešila dřív...
30. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tys měla ms dostat dnes kapříku? nebo včera?
30. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi ani ne,jen si to tu tak ppo troškáćh dělám.
30. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dnes. :slight_smile:
30. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale to by tak kapr asi odpovídalo, ne? když se to má zdvojovat každý druhý den....kapříku, to je super, já se tady pořád usmívám, jak blázen... :slight_smile: hezký víkend všem holky
30. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo, prý je to hezká výchozí hodnota :slight_smile: Takže když budeme mít ve čtvrtek 800 bude to ok :dizzy_face:
Tak musím vyslat přání :dizzy_face:
30. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to krásný kapr,moc moc ti přeju aby bylo všechno v pořádku a doufám,že tu budeme všechny do vánoc těhule. :grinning:
30. říj 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už nám volali máme pořád 9 embryjek, jedno je pětibuněčné a ostatní 4,3,ale nestihla jsem si všechno zapsat. Mám radost,tak doufám,že budou bojovat.

Kapr dík za ty stránky,chci na to juknout podrobněji. Když už nic jiného,pomohlo mi to se trošku sklidnit,člověk je pořád tak roztěkaný.
Já zrovna dokoukala film Královna koření. Je to o dívce,co rozumí a má krámek s kořením. No nádhera.
31. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak už jsem psala hrozně by se mi líbilo mít krámek s keramikou,čajíkama,ovocem,svíčkami,......Hrozně mi tato doba vadí,je strašně uspěchaná,pořád člověk řeší jestli na něco má nebo nemá. A musí držet krok s dobou a tempem doby. Jak jsme se minulý týden dívali na Želary,tak manža říkal,jaký by to bylo žít někde na takové samotě a být si soběstačný. URčitě to nebyla lehká doba,ale kam spěje tahle doba,všichni jsou ve stresu,nikdo nic nestíhá. Vzpomínám,ještě když jsme byli jako děti,jak mamka a tatka končili v práci ve dvě,šli jsme nakoupit a celé odpoledne jsme měli pro sebe,pak byla společná večeři,mám to v paměti. Chodili jsme po návštěvá. Ale teď,člověk nemá čas sám na sebe,natož na rodinu. Jezdime jen po rodičích a ostatní příbuzenstvo.. No asi mě chápete.
31. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr tak šup šup vyrábět HCG :slight_smile:

Lucif supr šikulky máte jen tak dál :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi doufejme.
31. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, to jsou šikulky, určo tam budete mít v pondělí krásný blastáčky :wink: moc moc držím paluchy

Kapříku neboj, bude to dobrý, uvidíš :wink: a ve čtvrtek ta hodnota bude krásná a na UTZ budou krásné ťupky :slight_smile:
31. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek