• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Ahoj Milu,moc jim věřím a myslíme na ně,dneska jsem zkoušela spojení s duščkou nenarozeného miminka. Jak mi tu Kapřík dával odkaz.
31. říj 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí to je dobře :wink: hlavně pozitivně :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak už to půjde samo
31. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, to se embryjka pěkně drží, Evi neboj, srdíčko bude!!! a kapříku, 800 takly bude... :slight_smile:
teda jak já sednu na koníka/nemyslím teď na manžu,ale sem za váma :grinning: /tak malý začne kopkat, tak vás asi zase zdraví...
31. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ho rudíku taky pozdravuj a pohlaď bříško :wink:
31. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu koukni kočárky pro dvojky za super cenu a je tam i odkaz na spoustu jiných barev, mno zase mám brouka v hlavě a to už jsem měla docela jasno.
http://www.aukro.cz/item801812348_kocar_pro_dvojcata_double_baby_car.html
31. říj 2009 v 19:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, díky, ale přijde mi nějak extra levnej :fearful: :unamused:
31. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá dobře,ten kočárek.Ale já si to vždycky potřebuji ošahat.Takže i když si ho objednám přez net,tak si ho půjdu prohlédnout někam do obchodu.
31. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, přesně tak.... my tu začínáme sjíždět skoro půlku kraje :grinning: neb s kočárky pro dvojky je docela problém si je osahat :frowning2:
31. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no milu tak to ti věřím ono i když koukneš na net,tak těch kočárku pro dvojčátka je nepoměrně málo. Já byla u nás ve dvou obchodech jen tak na čumandu a nemají ani jeden. :frowning2: Tak nevím,kde budeme jednou shánět,asi v Brně,nebo v Jihlavě. A pak to třeba objednáme přez net.
31. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se moc líbí ten,co má irminka,ale kdyby dopadli dvojčátka,tak budu muset asi vybrat nějaký v celku a vevnitř s taškama,protože bydlíme ve třetím patře bez výtahu a ty děti se lépe nosí v těch taškách,to jsem si vyzkoušela u kamarádky. A hlavně musím zhodnotit,jak se bude s kočárkem jezdit v těch závějích,co tu bývají.
31. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my zatím byly v Praze, neb ani v ústí na prodejně toho moc nemaj, nebo jen takový ty tanky typu patron apod. :frowning2:
31. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v Praze je to určitě mnohem jednodušší,tam určitě něco mají. Ale ve Žďáře nic.
No ale to se předbíhám událostem. :grinning:
Nám za chvíli přijede na návštěvu manželův bratranec s manželkou,taky čekají na únor dvojčátka. Tak jsem zvědavá,jaký bude mít bříško.
31. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky díky za podporu, zatím je vše OK :wink: Cvrnda se už zakousává co může a já mu pomáhám papáním :grinning:
jééé, to budeme brzo vorváňci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
čus bus jdu chytat blechu. V pondělí páček.
A holky:slight_smile: nezapomeňte na svá přáníčka!!!!
31. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, no ono občas ani to ne, v jedné prodejně měli hafo kočárků, ale jen dva pro dvojčata :sweat_smile:

Hezký večer a příjemnou neděli
31. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, já bych ho taky ošahala, ale kde, hledala jsem ho všude možně, ale nikde není, jen na tom aukru, ale ta cena je super.
31. říj 2009 ve 20:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, taky jsem ho hledala a kde nic tu nic
:unamused:
31. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky trošku nestíhám ale nakukuju jak bojuje Luciferčiných 9 bojovníčků a koukám že super:slight_smile::slight_smile:
dneska zase budeš volat?Nebo budou volat oni? Tak drřím palce jen na ty nejlepší zprávy!
1. lis 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Wrtul,přeji hezkou neděli. Dneska budou zase oni volat. Už aby to bylo. :slight_smile:
1. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci tak pak napiš a kdy mají volat?
Hele a zítra máš transfer? nebo až v úterý?
1. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul transfer by měl být asi zítra. Určitě dám vědět,volajívětšinou mezi 10 a 11 hod.
1. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, tak tfuj tfuj na zítra :wink:
1. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jste milu včera dořešili kočárek? :wink: Včera tu byla ta návštěva,už má hezky velké bříško,termín mají v půlce února,i když to asi bude dříve. A představ si,že mají vybraný také ten Dorjan danny. Chtěli nejdříve kočárek v celku,ale pak se rozhodli pro tento s dvěma korbičkami,kvůli tomu,že se dají na podvozek přidělat jenom autosedačky,což je super. Ale oni to mají jednodušší,bydlí v rodiném domku,tka nemusí děti nosit někam do patra.
1. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak už volali. Jedna zástava 5-osmibuněčných, 1 šesti ,2 pěti. Prý ty osmibuněčná jsou v pořádku. Tka jim snad budu věřit. Jsou třetí den.
1. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
řekla bych,že je to lepší než minule. Minule jich ze třinácti bylo druhý den jen sedm, a na transfer jich zbylo jenom tři a dvě šestibuněčná.

Jo a zítra si máme zavolat a transfer bude zřejmě v úterý.
1. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no tak luci, to vypadá moc dobře, když bude ET až v úterý, to jim embryolog věří! :slight_smile: A my taky! Zítra dej vědět, kdy to bude!
No máš pravdu s tou uspěchanou dobou, ale bohužel tak to je..člověk si jen musí umět najít to, co mu vyhovuje a být v tom spokojený. To je jediná možná cesta!

hezkou neděli
1. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, kočárky zatím nijak, nejdříve taky musíme sehnat sponzora :sweat_smile: zatím to nechávám být, za ten týden už mi jde z nich hlava kolem :fearful:

Tak to je hezký, dobře to dopadne, a v úterý už budeš mít mimísky hezky u tebe v pelíšku a budou si tam hovět dalších cca 9 měsíců :slight_smile:
1. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, tak jsem se pána ptala na ty kočárky a on mi odpověděl:
Cena kočárku je taková proto, že je máme přímo od výrobce a nemíníme se zůčastňovat nechutných předražených her na našem trhu, když nemusíme.
Barevné kombinace si můžete zvolit jako na kočárku freestyle z našich eshopů, protože se jedná o stejného výrobce. Jediná nevýhoda je, že kočárky objednáváme přímo do výroby a dodací lhůta se může pohybovat někde kolem 3 týdnů.
S pozdravem Konopčík, www.detsky-eshop.cz , www.detsky-eshopek.cz
1. lis 2009 ve 14:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci koukám že bojovníčci jsou šikulky:slight_smile::slight_smile::slight_smile: to je super že transfer až v úterý čím budou větší tím budou šikovnější !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,děkuji. Snad to vydrží,brouci :wink:
Wrtul opravdu to tak je? Já v tom nemám pořád jasno,proč to nechali až na úterý,ale snad budou dobrý. :wink:
1. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek