• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Luci, tak to je super :dizzy_face: neboj, vše bude OK :dizzy_face: už máš připravený pokojíček?
1. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci já myslím že je dobře že vám to nechali až do úterý dneska na nich vlastně ještě není nic vidět.. ty co jsou 8mi buněčný jsou ok ale za dva dny se uvidí jak to bude.. začne se víc projevovat genetická informace otce .. Vždyt my měli 3tí den 6 osmibuněčných a za dva dny už byly spožděný.. třeba jen devítibuněčný..
Takže je lepší když to poznají na misce než kdyby se zastavili u tebe.
Ale naopak ti můžuou vybrat ty nejelpší.. morulky nebo blaktocisty :wink:
1. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr dneska ještě ne,hned to musím napravit. Pokojíček jsem už zkoušela,ale moc se mi zatím nedařilo. Zkoušela jsem spojení s dušičkou,to už šlo lépe.
1. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
....no tak super :wink: tak doufám, že ti řekla, že už je ve zkumavce a těší se k tobě :wink:
Jinak jsem holky nafotila testíky a vyměnila jsem je za ty nascenované. Tak snad to už je OK.
Ale stejnak mi přijde, že na živo to je nejlepší :dizzy_face:
1. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Kapříku ty testíky jsou krásný.. krásný dálnice ten dnešní!!! takže HCG určo roste!!!
Holky já za hodinku a kousek píchaám první injekci a bojím..
mám je v lednici co myslíte jak dlouho před si je můžu vyndat? já jen prý se mají vyndávat protože jinak hrozně štípou..
1. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr ne,řekla jsem jim,že už se na ně s tatkou moc těšíme. :wink: :grinning: :grinning: Testíky super.
Wrtul tak pevnou ruku. Neboj,však už jsi zkušená. My ted pícháme dozadku a radši nekoukám,jinak bych zatla sval.
Já bych je vyndala tak čtvrt hoďky,nebo půl.
1. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul díky :dizzy_face: Určo je se Cvrndou všechno v pořádku :slight_smile: vím to :wink:
No já je teda píchala hned. Na nic jsem nečekala. Jen jsem zjistila, že když si špíček pořádně zmáčknu, tak to vůbec nebolí :dizzy_face: Já teď píchám Clexan a ten štípoe a bolí jak čert. Už mám pěkný modřinky :confounded:
A neboj :dizzy_face: Pro mimíse to dáš.
1. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dám to :wink:
díky za podporu.. asi si to chvilku před vyndám.. radili mi to..
tý jo příští týden touhle dobou asi už pofrčím do Brna.. v pondělí na krev :astonished:
1. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je zajímavý,jak je to jiné car od caru. mě už v průběhu stimulace žádnou krev nebrali.
1. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím Luci tady chodíš na krev každou chvíil a taky na UTz ale to jsi chodila i ty vi'd..
tak já mám i ten SIVF protokol to jsem tu ještě neviděla že by ho tu někdo měl.. jen holky z Heliosu :wink: ale tak..
hele fakt je super že ti mr'nouse nechváají na miskách dýl..
stejně si myslím že budete mít i do mrazáčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už aby to bylo :dizzy_face:
moc se na vás holky těším.
Jinak zavírám PC a jdu něco dělat. Musím uklidit myčku a tak. A zítra budu mít frmol v práci, takže na vás spíš jen juknu.
Tak papa a držte se :dizzy_face:
1. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
na utz jsem chodila,poprvé po třech týdnech,až jsem si píchala asi týden Gonal,nebo Puregon,tak pak cca 3=4krát obden. Myslíš,že je to super,že je tam nechávají dýl? Já měla právě strach,jestli nejsou opožděný,ale asi nejsou. Ptala jsem se,a říkala,že ty osmibuněčná jsou v pořádku,dokonce i napřed. na 3.den,tak jsem z toho jelen. Chci kouknout na net,jak by měli vypadat. Já bych radši,aby ti mrňousi byli u mě a už tam zůstali. Jéé kéž by byli mrazáčci aspoň na jednou. Já jsem na vás Wrtulko strašně zvědavá,jste takoví průkopníci :grinning: Moc vám to přeju,aby t vyšlo.
1. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paroubková už má holčičku,no sakryš.
1. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkýýýýý
jsem tu dlouho nebyla, stěhovali jsme se konečně do nového, tak nebyl na nic čas a od včíra už máme konečně notas, tak už funguju...jsem v tom shonu promeškala i začátek 8 měsíce :grinning:
zítra jdu do poradny, tak snad bude vše ok, moc jsem se poslední dva týdny nešetřila

co je tady nového?
2. lis 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko...
ahojky Gucci tý jo už 33tt!! to už brzo budeš mít guče u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky hlásím že mám v sobě první injekci a modřinu na břišku :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a něco na mě leze asi sem se nechladila tak se bojíííííím :confounded:
2. lis 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Wrtul to zvládneš,je to nepříjemný viď. Ale nedá se nic dělat. Ty jsi šikula. No tak s tím nachlazením to znám,to je jak na potvoru. Zkus echynaceové kapky. Pokud by tě bolelo v krku,tak je dobrý sprej Bioparox a ten se dá používat i v těhu. Čajík s medem a citronem,zázvorem a šetřit se,co to dá,at se to nerozjede víc.
Jinak mě dnesk manža píchal injekci a nějak se nezadařilo,zaprvé se blbě trefil a strašně to bolelo a pak mu ta jehla sjela ze střikačky a část tý olejový injekce vytekla,tak nevím,jestli máme píchnou ještě třeba půlku,nebo se na to vykašlat. Asi budu muset zavolat do brna.
2. lis 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj gucci,tak to bude mít gucátko fungl nový pokojíček? :slight_smile:
2. lis 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul: jj už 33tt, včera mě kámoška strašila, at si chystám tašku do porodnice...blázen :grinning: ...já nemám ještě všechno připravené pro malou natož pro sebe :grinning:
áá už stimuluješ, tak moooc držím palce :wink:

luci: jj všichni jsme fungl v novém :slight_smile:
2. lis 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci já se jen bojím aby mi kvůli tomu zesastavili stimulku..
ale tak zatím mi dvakrát moc nic není jen trošku cítím hlavu a že by se mohla spustit rýma.. a v krk trošičku..
čajík piju taky mám orofar a paralen jen se bojím aby se mi to nevrazilo do uzlin na krku to by asi bylo na kulový :rolling_eyes: tak se děsím.. no asi když se to nebude zlepšovat skočím k obvoďačce a vysvětlím jí situaci aby mi napsala neschopenku abych se mohla vyležet přece jen do Brna pojedu až za týden to je dost dlouhá doba na to se vyléčit...
Luci já nevím s těma injekcema a co to pícháte?Radši si tam zavolej...
2. lis 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je teda dneska pěkně hnusně. Koukám,že na Nově K.Mráčková pořád moderuje a už má pěknej pupík.
2. lis 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,myslíš,že by ti ji zastavili? Já to naštěstí teda vykurýrovala zavčas,protože kdyby to byla angína třeba,tak by to asi stopli. Musíš se teď snažit šetřit a zkusit to vyležet zavčas. Ono je to vždycky jak naschvál,člověk se drží,drží a když to nejmíň potřebuje,tak přijde něco takovýho. Já při minulé stimulce měla strašnej kašel a přímo dr. na UNice mi doporučit Jitrocelový sirup a pomohlo to. Já si teď zkoušela ty echynaceové kapky,jsou přírodní,čajíky a ten orofar nevím,je moc dobrý,ale v těhu se nesmí a nevím,jak zůstává v těle. Inhalovat slanou vodu. Takové ty babské raky. :grinning: Jo a jak mi tady psala Evak na to bolení v krku cucat ten česnek,asi to fakt pomohlo. Oloupat stroužek česneku,ale nesmí se vůbec porušit,aby z něj netekla ta šťáva a cucat ho třeba hodinu a pak vyměnit.
A tu neschopenku si nech napsat,bude to lepší,lehneš si a budeš se šetřit.
Jinak pícháme Agolutin,je to taková olejová injekce. Pak se při těhotenství nahrazuje utrogestanem.
2. lis 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Wrtul, gratuluju k první včeličce :wink:

Lucí, oni ty olejovky bolej i normálně, ale je to hnus, jsem si vybavila jak mi 2x denně taky takovýhle pěkně bolavý píchali v nemocnici do zadku, jsem se vždycky na to nemohla půl hodiny posadit a bylo jedno jestli to píchaj pomalu nebo ne :unamused:

Wrtul, neboj, to zvládneš, čajíky určo zaberou a budeš zase fit. :wink:

Tý jo Gucci, to to letí :slight_smile:
2. lis 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha tak si tam radši zavolej..
no já začnu tím orofarem a uvidím většinou mi pomůžue..
zatím ani kašel nebo tak nemám tak snad to zavčas vyléčím a bude to dobrý ..
no sem pako sem byla s Lajkou v sobotu na cvčáku a málo sem se oblíkla a sice mi nebyla zima ale jak jsme běhali a tak tak jsem se zapotila a pak mi zima už fakt byla a čekala jsem venku na manžu než dorazí :rolling_eyes:
no uvidíme snad to dobře dopadne!Mám štěstíčko no :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mili, pořád nevíte pohlaví?
2. lis 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu,jo,jo,ale zatím se manžovi dařilo píchat bezbolestně. Možná,jestli se to nějak neuspalo,když to vystříklo mezí jehlou a stříčkačkou. Radši tam zavolám a dopíchne,než abych něco zmastila. Tyhle jsou fakt hnusný,jak člověk není uvolněnej,tak to je bolest.
Wrtul bude to dobrý. Podchytila jsi to zavčas a určitě tě ti to pomůže. Uvidíš. :wink:
2. lis 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul on si to člověk někdy neuvědomí,že by se měl šetřit a víc se oblíct. :frowning2: :wink:
2. lis 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, zatím ne, ale tenhle týden mě čeká II. screening a 3Déčko, tak snad se ukážou co jsou zač :slight_smile:
2. lis 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci a ty dneska voláš nebo budou volat oni? jak se daří bojovníčkům? :dizzy_face: a v kolik?
2. lis 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,dneska bych si měla volat já,ale až kolem 10-11. to bude doba. :grinning:
2. lis 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci to bych volala v 9:55 :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek